برگزیده های پرشین تولز

مکمل های ورزشی ( گفت و گو درباره مکمل های بدنسازی)

آیا داشتن یک بدن ایده آل بدون دوپینگ امکان پذیر است ؟

• Total voters
    271

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
دوستان نمیدونم اینجا جاش هست یا خیر ؛
خواستم بگم یه پروتیین وی گلد اپتیموم موجوده
کلا 18 پیمانه ازش مصرف شده
از سعید میرزایی خرید شده
انقضا 3/2020
قیمت هم توافقی

متاسفانه سرشونه دست چپم آسیب دیده و بنا به دستور پزشک فعلا یه چندماهی باید کفشام رو آویزون کنم :D

Amin_TM

Registered User
لایک‌ها
122
بچه ها منم یه گینر مارک ON دارم
کلا 5 تا اسکوپش رو خوردم چون حساسیت داشتم بقیه اش واسم غیر قابل استفاده است به درد کسی میخوره بگه

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
چند وقت پیش یه خبر توو cnn خوندم در مورد پلمپ یکی از مراکز فروش مکمل های ورزشی که با وجود اینکه نمایندگی بود
ولی جنسش ناخالصی داشته و مشتری های پر و پا قرصش هم ایرانی ها بودن

چقدر خندیدم به حماقت بعضی ها که قبول نداشتن!

Edare-Agahi

Registered User
لایک‌ها
433
چند وقت پیش یه خبر توو cnn خوندم در مورد پلمپ یکی از مراکز فروش مکمل های ورزشی که با وجود اینکه نمایندگی بود
ولی جنسش ناخالصی داشته و مشتری های پر و پا قرصش هم ایرانی ها بودن

چقدر خندیدم به حماقت بعضی ها که قبول نداشتن!

یعنی واقعا باید شاشید تو مکمل اصلا هیچیییییییییییییییییییییییییییییییییی اصلی نیست یعنی واقعا من که یه پروتین رو تو مکمل ها قبول داشتم اونم پول نداشتم بخرم دیگه داشته باشمم نمیخرم
همون پول بدن مرغ و ماهی بگیرن و صبر داشته باشن ملت
صبر
صبر صبر
چیزی که ندارن ! میخوان یه شبه خدا شن
بدن برای غذا هزینه کنن و تمرین کنن و صبر کنن والا عالی میشن
به دور از بحث مسابقات که مسابقات بدنسازی خیاری بیش نیست هرکی پول دارو داشته باشه اوله

dl4all

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
سلام . دوستان من تازه میخوام شروع کنم به بدن سازی برای افزایش وزن
وزن : 61 ، قد : 177

یکی از دوستان توی فروم زحمت کشیده نرم افزار myfitnesspal رو معرفی کرده که طبق اطلاعاتی که داخل نرم افزار وارد کردم ، برای افزایش وزن 500 گرم در هر هفته ، روزانه باید حدود 3000 کالری دریافت کنم .سوالی که داشتم اینه که بهتره تعداد وعده های غذایی رو افزایش بدم یا همین 3 وعده رو حجیم تر کنم ؟ چون جایی میخوندم که با 5 تا 6 وعده در روز به علت افزایش سوخت و ساز بدن ، دیرتر چاق میشم .

یک پودر "وی گلد استاندارد ON" هم خریدم . بهترین روش مصرف پودر به چه صورت هست ؟

gone girl

Registered User
لایک‌ها
2,129
سلام . دوستان من تازه میخوام شروع کنم به بدن سازی برای افزایش وزن
وزن : 61 ، قد : 177

یکی از دوستان توی فروم زحمت کشیده نرم افزار myfitnesspal رو معرفی کرده که طبق اطلاعاتی که داخل نرم افزار وارد کردم ، برای افزایش وزن 500 گرم در هر هفته ، روزانه باید حدود 3000 کالری دریافت کنم .سوالی که داشتم اینه که بهتره تعداد وعده های غذایی رو افزایش بدم یا همین 3 وعده رو حجیم تر کنم ؟ چون جایی میخوندم که با 5 تا 6 وعده در روز به علت افزایش سوخت و ساز بدن ، دیرتر چاق میشم .

یک پودر "وی گلد استاندارد ON" هم خریدم . بهترین روش مصرف پودر به چه صورت هست ؟
در پایان طول روز مهم کالری دریافت شدس که بیشتر از کالری مصرفیتون باشه!
واسه این میگن توی وعده های کوچیکتر مصرف بشه چون راحتتره وگرنه شما اگه میتونید تو همون ۳ وعده میل کنید
البته تغذیه قبل از تمرین و بعد از تمرین فراموش نشه
اگه بخوایم اون ۲ وعده قبل و بعد تمرین رو هم حساب کنیم ۵ وعده میشه:general601:
درباره وی هم اینو بگم که بعداز تمرین زمان مناسبیه
البته باید مقدار پروتیئن روزانه رو حساب کنید و متوجه بشید چه اندازه به وی نیاز دارید

danetey

Registered User
لایک‌ها
367
دوستان به نظرتون گیتر پی‌اند‌اف فارما چطوره؟ نظرم روی خرید ۷کیلوییش هست

فرشید رضایی

Registered User
لایک‌ها
37
دوستان عذر میخوام من 4 تا الیمپ کیسه ای خریدم گینرش رو حالا دوتاش رو نمیتونم مصرف کنم هرکی خواست با تخفیف میدم بهش از داروخانه گرفتم عکس فیلم بارکد همه چیم میدم ب هرکی خواست بخره
یکیشون پلمپه کامل اون یکی فقط بازش کردم اندازه 20 گرم ازش مصرف کردم هرکی خواست پیام خصوصی بده

dl4all

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
سلام . دوستان روش یا آزمایشی هست که بشه متوجه شد بدن در جذب پروتئین یا کربوهیدرات یا چربی مشکل داره ؟

مصرف مکمل های آنزیم باید حتما تحت نظر پزشک انجام بشه ؟

CaeZer

Registered User
لایک‌ها
60
سلام . دوستان روش یا آزمایشی هست که بشه متوجه شد بدن در جذب پروتئین یا کربوهیدرات یا چربی مشکل داره ؟

مصرف مکمل های آنزیم باید حتما تحت نظر پزشک انجام بشه ؟
سلام ،

معمولا این مورد به صورت ساده قابل مشاهده هست ، شما هر چقدر که بخورید ، لاغرید و هیچ اضافه وزنی مشاهده نمیکنید ، یه به اصطلاحی لاغر مردنی هستید.

در مورد مصرف مکمل نیز ، فقط دو مکمل کراتین و پروتئین وی مصرف کنید اون هم با برنامه مکملی مربی معتبر و با دانش تجربی و عملی، بقیه مکمل ها توجیهی برای مصرف ندارند.

ali_1234

Registered User
لایک‌ها
145
سلام.وقتتون بخیر
من یک دونه آمینو ایزوله شرکت سایتک خریدم.و دارم استفاده میکنم.روزهای تمرین ماکزیمم ۱۰ عدد و غیر تمرین ۶ عدد کپسول استفاده میکنم.من مشکلی که داشتم انرژی ام یکدفعه زیر وزنه خالی میکرد و کم می آوردم و درد عضلانی داشتم.از وقتی مکمل استفاده میکنم بدنم، ظاهرش بهتر شده ولی گاهی اوقات روی وزنه های سنگین(پرس سینه) کم می آرم و توی دست هام احساس خستگی و ضعف دارم.سوالم اینه که تعداد کپسول برای من کافیه؟دوز مصرف آمینو تا چند گرم در روز هست به طوری که به کلیه و کبد فشار نیاد.
اینم بگم که هر ۴ کپسول آمینو حدود ۲.۱ گرم آمینو اسید داره

تیپ بدنی مزومورف هستم
وزن ۸۸ کیلو
در ضمن در کنار بدنسازی(۳ روز در هفته) ،فعالیت هوازی هم دارم
سپاسگزارم

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

CaeZer

Registered User
لایک‌ها
60
سلام.وقتتون بخیر
من یک دونه آمینو ایزوله شرکت سایتک خریدم.و دارم استفاده میکنم.روزهای تمرین ماکزیمم ۱۰ عدد و غیر تمرین ۶ عدد کپسول استفاده میکنم.من مشکلی که داشتم انرژی ام یکدفعه زیر وزنه خالی میکرد و کم می آوردم و درد عضلانی داشتم.از وقتی مکمل استفاده میکنم بدنم، ظاهرش بهتر شده ولی گاهی اوقات روی وزنه های سنگین(پرس سینه) کم می آرم و توی دست هام احساس خستگی و ضعف دارم.سوالم اینه که تعداد کپسول برای من کافیه؟دوز مصرف آمینو تا چند گرم در روز هست به طوری که به کلیه و کبد فشار نیاد.

تیپ بدنی مزومورف هستم
وزن ۸۸ کیلو
سپاسگزارم

سلام دوست من

خوب باید ببینید آمینو اسید ها دقیقا کارشون چی هست و برای چه کاری نیاز دارید ، آمینو اسید ها اغلب برای حفظ و کاهش تجزیه شدن عضلانی و لاغری استفاده میشن.

برای افزایش انرژی طبق گفته های شما باید از کراتین استفاده کنید ، بنده هم مثل شما هستم ولی بنده آکتومورف هستم و قدرت زیادی نداشتم و وزنه هامو سبک انتخاب میکردم به دلیل خستگی و کم اوردن ، و مربیم برام کراتین تجویز کرد که طی یک دوره 1 ماهه مصرف کنم که خوب هم نتیجه گرفتم.

مورد دیگه ای هم که هست در مورد کراتین اینکه فقط و فقط برند معتبر باید مصرف کنید و مطمئن باشید اصلی باشه ، چون اگر نیست عوارضی بسیار بدی داره کراتین.

امیدوارم که راهنماییم بدردتون خورده باشه
موفق و مؤید

ali_1234

Registered User
لایک‌ها
145
سلام دوست من

خوب باید ببینید آمینو اسید ها دقیقا کارشون چی هست و برای چه کاری نیاز دارید ، آمینو اسید ها اغلب برای حفظ و کاهش تجزیه شدن عضلانی و لاغری استفاده میشن.

برای افزایش انرژی طبق گفته های شما باید از کراتین استفاده کنید ، بنده هم مثل شما هستم ولی بنده آکتومورف هستم و قدرت زیادی نداشتم و وزنه هامو سبک انتخاب میکردم به دلیل خستگی و کم اوردن ، و مربیم برام کراتین تجویز کرد که طی یک دوره 1 ماهه مصرف کنم که خوب هم نتیجه گرفتم.

مورد دیگه ای هم که هست در مورد کراتین اینکه فقط و فقط برند معتبر باید مصرف کنید و مطمئن باشید اصلی باشه ، چون اگر نیست عوارضی بسیار بدی داره کراتین.

امیدوارم که راهنماییم بدردتون خورده باشه
موفق و مؤید
ممنونم
درست می فرمایید ولی از یک جهت من نمیخوام خیلی حجم بیارم.اگرم حجم بیارم حجم خشک و تفکیک و عظلانی.در صورتی که فکر میکنم کراتین باعث جذب آب زیر پوست میشه.
به نظرتون بهترین برند معتبر در ایران چیه؟؟on خوبه

CaeZer

Registered User
لایک‌ها
60
ممنونم
درست می فرمایید ولی از یک جهت من نمیخوام خیلی حجم بیارم.اگرم حجم بیارم حجم خشک و تفکیک و عظلانی.در صورتی که فکر میکنم کراتین باعث جذب آب زیر پوست میشه.
به نظرتون بهترین برند معتبر در ایران چیه؟؟on خوبه

اگر حجم خشک میخواید پس باید وی مصرف کنید ، کراتین افزایش قدرت هست میتونی با هم متچ کنی ، بنده از سلوکور استفاده میکنم ، معتبر اکثر مکمل های خارجی که نمایندگی دارن ، مثل سایتک ، bsn ، سلوکور on و غیره فرقشون هم توی طعم و ترکیبات خواصی که هر برند برای خودش داره

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,456
سلام به قول معروف لاغر مردنی هستیم هرچی میخوریم چاق نمیشیم

چه گینر یا مکملی خوب است ؟

و اینکه برنامه ای است بشود سرشانه را مردانه ترکرد

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
سلام.وقتتون بخیر

تیپ بدنی مزومورف هستم
وزن ۸۸ کیلو
سپاسگزارم

مشکل احتمالا از تغذیه قبل تمریینه.... لود کربوهیدرات رو درست انجام نمیدید به آمینو ارتباطی نداره

CaeZer

Registered User
لایک‌ها
60
سلام به قول معروف لاغر مردنی هستیم هرچی میخوریم چاق نمیشیم

چه گینر یا مکملی خوب است ؟

و اینکه برنامه ای است بشود سرشانه را مردانه ترکرد
سلام

اول از همه باید حداقل 6 ماه رو توی باشگاه بدون مکمل بگذرانید ، خورد و خوراکتون رو خیلی افزایش بدید ، بعد اینکه توده عضلانی شما بیشتر و مشخصتر شد ، روی به مکمل بیارید ، و بهترین هم پرودئین وی هست ، گینر زیاد قابل قبول نیست ، سرچ کنید سایت دوپامین و مقاله در مورد گینر نوشته ، پروتئین وی مصرف کنید در کنار آن تغذیه خودتون رو داشته باشید.

مهمترین و سخترین کار توی تیپ بدنی ما که لاغر مردنی یا آکتومورف هست ، صبر داشتن هست و انتظار داریم زود به نتیجه برسیم که اینکار شدنی نیست.

ali_1234

Registered User
لایک‌ها
145
مشکل احتمالا از تغذیه قبل تمریینه.... لود کربوهیدرات رو درست انجام نمیدید به آمینو ارتباطی نداره
یعنی باید قبل از تمرین غذاهای حاوی کربوهیدرات استفاده کنم؟

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
یعنی باید قبل از تمرین غذاهای حاوی کربوهیدرات استفاده کنم؟

100%
البته کربو با شاخص گلایسمیک پایین به فاصله دو ساعت قبل از تمرین

fardin71

Registered User
لایک‌ها
7
سلام
کسی تاحالا گینر نوتریمد استفاده کرده
به نظرتون تو این بازاری که پر از جنس تقلبیه چون ساخت ایرانه خوبه بگیرم ؟
الان سایت بادی من داره میفروشه

بالا