برگزیده های پرشین تولز

مکمل های ورزشی ( گفت و گو درباره مکمل های بدنسازی)

آیا داشتن یک بدن ایده آل بدون دوپینگ امکان پذیر است ؟

• Total voters
    271

DVD_16X

Registered User
لایک‌ها
35
بهترین چربی سوزها از نطر من و انایی که خودم استفاده کردم و درابرش نظر میدم
ال کارنتین واقعا محشره من خودم ازش استفاده کردم و نتیجه هم گرفتم
کافئین برای شکم فوقالعاده است البته منظورم امپولش هست بنده یه 20 تا تو بازه 40 روزه زدم واقعا شکمم تیکه هاش مشخص شده بود
لیپو 6 همه میگن خوبه ولی من وصرف کردم اون نتیجه ای که باید میگفرتم رو نگرفتم

در پایان چربی سوز رد کنار **** باید باشه شما هر چی چربی سوز بخوری و **** صحیح نداشته باشی هیچ تاثیری نداره

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
بهترین چربی سوزها از نطر من و انایی که خودم استفاده کردم و درابرش نظر میدم
ال کارنتین واقعا محشره من خودم ازش استفاده کردم و نتیجه هم گرفتم
کافئین برای شکم فوقالعاده است البته منظورم امپولش هست بنده یه 20 تا تو بازه 40 روزه زدم واقعا شکمم تیکه هاش مشخص شده بود
لیپو 6 همه میگن خوبه ولی من وصرف کردم اون نتیجه ای که باید میگفرتم رو نگرفتم

در پایان چربی سوز رد کنار **** باید باشه شما هر چی چربی سوز بخوری و **** صحیح نداشته باشی هیچ تاثیری نداره

ميشه كمي هم درباره عوارض جانبي چربي سوز بگيد؟

DVD_16X

Registered User
لایک‌ها
35
بیشتر چربی سوزها کافئین دارند
کافئین هم برای قلب ضرر داره و ضربان قلب رو میبره بالا
من باز هم میگم اگر میخواید چربی سوز بخورید در کنار **** صحیح و ورزش هوازی استفاده کنید 100% جواب میگیرید
موفق باشید

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
بیشتر چربی سوزها کافئین دارند
کافئین هم برای قلب ضرر داره و ضربان قلب رو میبره بالا
من باز هم میگم اگر میخواید چربی سوز بخورید در کنار **** صحیح و ورزش هوازی استفاده کنید 100% جواب میگیرید
موفق باشید

يعني ورزشهاي هوازي اثرات مخرب كافئين رو بطور كامل از بين مي بره.:blink:

FazMide

Registered User
لایک‌ها
0
سلام .

میخواستم بدونم که کمربندهای لاغری واقعا تاثیر داره ؟ و اگه تاثیر داره ، امراضش چیه ؟

OneOFThem

Registered User
لایک‌ها
3
فقط دوچرخه سواری.
یک ماهه میری تو!!!!

softkadeh

Registered User
لایک‌ها
116
Mitotropin تنها چربی سوز بی ضرر و قویترین هست . البته چربی سوز واسه شکم که ندارم برای کل بدن هست .

برای شکم : هوازی + پیاده روی سریع صبح + ****

**** هم کافئین + کره بادام زمینی + اسفناج + روغن نارگیل + چای سبز

rainywolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
خب شما عاقلانه ترین کار ممکن رو کردید . توی باشگاهها همیشه از این آدمهایی که دنبال مکمل فروشی و .. هستند پیدا می شه

شما **** متعادل لازم دارید
به همراه تمرینات هوازی ( ترجیحا بصورت اینتروال )
و وزنه هم زدی که چه بهتر

خواب و استراحت کافی

پست شماره 6 رو بخون

30 الی 45 دقیقه پیش از ورزش ( چه هوازی چه وزنه ) خوردن 1-2 لیوان قهوه تلخ یا چای سبز به شما خیلی کمک می کنه
می تونی مثلا پیش از هوازی قهوه بخوری پیش از وزنه چای سبز

مصرف 500 میلیگرم الی 1 گرم الکارنیتین پیش از ورزش ( وزنه و بخصوص هوازی ) می تونه روند از بین رفتن چربی ها رو تسریع کنه ( دز رو از 500-250 میلی گرم شروع کن بعد برسون به 1 گرم به تدریج )

CLA هم ترکیب خیلی خوبیه اما من بیشتر برای کسی که می خواد افزایش وزن بده اما نمی خواد چربی بیاره می پسندمش . دقیقا کاری که خودم کردم و 10 کیلو اضافه کردم با حداقل چربی ممکن
CLA در حقیقت چربی سوز نیست ( چربی سوز که کلا هیچ ماده ای نیست ) و کارش اینه که از تشکیل ملکول و بافت چربی جلوگیری می کنه . بنظر من در **** افزایش وزن واقعا بی رقیب هست چون خیلی ها رو دیدم که وزن زیاد کردن و شکم در اوردن و CLA اگر بطور منظم مصرف بشه مانع این مشکل میشه

سلام
آقا من یه برنامه و **** غذایی واسه بدنسازی می خوام.می تونی واسم بنویسی؟
الان تقریبا 6ماهه دارم کار می کنم اما نتیجه دلخواهم رو نگرفتم و هر روز هم باشگاه میرم
من سنم 25 ساله قدم 191 و وزنم 108 کیلو
بدنم افتضاحه سینه و شکم دارم فجیح. دور شکمم 114 سانته!!!البته بیشتر از سینم بدم میاد.خیلی ضایعه. قبل از این 6 ماه اصلا ورزش نکرده بودم و عضلاتم قوی نیست زیاد. در حد معموله.مثلا پرس فقط 40 کیلو میزنم و سرشونه هالتر 20 کیلو
و بازو هم 10-12.5. اما پاهام خوبه 240-220 پرس پا و100 کیلو راحت هاگ میزنم.تاچند سال قبل هر باشگاهی میرفتم میگفتن پاور لیفتینگ کار میکنی!!!!!:lol::lol::lol:

تو این 6 ماه کلا 5 کیلو کم کردم و دور کمرم 10 سانت اومده پایین که فکر کنم بیشتر مربوط به پهلوهام بوده.
غذامم خدایی زیاد نیست. تو روز شاید 2تا نون لواش بخورم، 3-4 تا چایی و سه چهارم بشقاب برنج ، شبم یا نمیخورم یا 2تا پیاله ماست
اما مشکل اصلیم استراحت بیش از حده. من تو روز به غیر از همون 1 ساعتی که تو باشگاه هستم فعالیت دیگه ای ندارم.

اگه لازمه برنامه فعلیمم بدم بهتون

میخواستم اگه بشه یه برنامه واسم بدی.من کل روزم خالیه حتی با 2جلسه تمرین در روزم مشکلی ندارم و میتونم انجام بدم البته صبح ها تو خونه بنویسید
یه تک دمبلم دارم خونه که میتونید روش حساب کنید:-دی

اگه میشه به ایمیلم بفرستید ممنون میشم

برنامه فعلی:
روز اول:
1-10 دقیقه نرمش و حرکات کششی 2-5 دقیقه دوچرخه 3- 5 دقیقه اسکی فضایی 4-A:سرشونه دست جمع 12-16-20 B:شراگز(اگه اسمشو اشتباه ننوشته باشم) 16-20-16 (ست سوپر) 6- A:سرشونه هالتر پشت گردن 12-14-16 B:نشر خم 16-20-24(ست سوپر)
7- نشر خم سیم کش تک دست 16-16-20 8-A:پشت بازو سیم کش 12-16-20 B:پشت بازو دست عکس 12-16-20(سوپر)
9-A:پشت بازو هالتر خوابیده12-16-20 B:پشت بازو پارالل از رو برو 20*3 10-شکم میرز شیبدار 3ست در حد توان 11-مسگری 5 دقیقه

برنامه روز دوم:
1- 10 دقیقه تردمیل 2- 5 دقیقه استپ 3- A: پرس قفسه سینه دمبل 12-16-20 B: شنا سوئدی 3ست در حد توان
4- بالا قفسه سینه دمبل 12-16-20 5-زیر سینه کراس اور 16-16-20 6- A:جلو بازو سیم کش دست باز 12-16-20 B: جلو بازو سیم کش دست جمع 12-16-20 7- A:جلوبازو هالتر لاری 14-16-20 B: جلو بازو پمپی 10-12-16
8- شکم سیم کش 3ست80تا 9- پهلو دمبل 5 دقیقه

برنامه روز سوم:
1- 10 دقیقه تردمیل و گرم گردن 2- 200تا طناب 3- اسکات(از ایناییکه میله داره:-دی اسمش یادم نیست) 12-16-16
4-هاگ پا 16-16-20 5- ساق پا ایستاده 24-20-16(اینم راحت 100 کیلو میزنم، تمرکزیشم بدون فشار آوردن 80 کیلو رو میزنم)
6- پهلو چوپانی 5 دقیقه 7- زیر بغل لت از پشت 16-16-20 8- زیر بغل پارویی دست باز 12-16-20 9- تی-بار
10- مسگری 5 دقیقه 11-شکم سیم کش 3تا 80 تا

اینم برنامم!!!!!! اما آب نمیشه این لامصب

Last edited:

mokhtar67

Registered User
لایک‌ها
302
دوستان من میخواستم چربی سوز برای اولین بار استفاده کنم

از اینها کدوم خوبه؟

لیپو6 بلک ناترکس Lipo6 Black Nutrex

پک لاغری گاسپاری Gaspati Nutrition Fat Loss Cycle

بغلش چی دیگه باید بخورم؟من وزنم 70 قدم هم حول حوش 175-177 اینها هست

میخوام لاغر و عضلانی کنم خودمو

از کجا بفهمم اصل هست؟

imaneln

Registered User
لایک‌ها
45
سلام
شما که وزن و قدت عالیه .
برو بدنسازی و به جای چربی سوز وی 100 درصد + آمینو + گلوتامین مصرف کن . 1 ماه دیگه خودت از نتیجه شگفت زده میشی .
ضمنا به مربیت هدفت رو بگو تا ایشون یه برنامه تمرینی خوب بهت بده . ست ها باید تعداد بالا باشه

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
شما خیلی متناسب هستی و من پیشنهاد میکنم از این چیزها استفاده نکنی ..

Lipo6 خطرناکه قلب درد میگیری .. VPX Redline بخر .. اون هم بیشتر از روزی 2 تا مصرف نکن که حالت خراب میشه ..

mokhtar67

Registered User
لایک‌ها
302
شما خیلی متناسب هستی و من پیشنهاد میکنم از این چیزها استفاده نکنی ..

Lipo6 خطرناکه قلب درد میگیری .. VPX Redline بخر .. اون هم بیشتر از روزی 2 تا مصرف نکن که حالت خراب میشه ..

من براک دانس تمرین میکنم یه مدته چاق شدم از نظر شکم و پهلو
این چی هست؟
سلام
شما که وزن و قدت عالیه .
برو بدنسازی و به جای چربی سوز وی 100 درصد + آمینو + گلوتامین مصرف کن . 1 ماه دیگه خودت از نتیجه شگفت زده میشی .
ضمنا به مربیت هدفت رو بگو تا ایشون یه برنامه تمرینی خوب بهت بده . ست ها باید تعداد بالا باشه

وی چاق نمیکنه؟؟بعد لرای اینکه عضلاتم قوی بشه چی بخورم؟یه مدته تمرین هام کم شده و س ک س و کمی هم مشروب مخورم

عکسم از بدنم میزارم ببینید

08042012085.jpg08042012086.jpg

imaneln

Registered User
لایک‌ها
45
همونطور که دوستمون در بالا گفتن چربی سوز در حالت عادی برای سلامتی ضرر داره . چربی سوز رو بهتره در مواقعی استفاده کنید که در پروسه چربی سوزی طی مثلا 4 ماه سوخت و ساز بدنتون کاهش پیدا می کنه و به اصطلاح استاپ می کنید و دیگه چربی زیادی از دست نمیدید . شما حتی اگه چربی سوز هم مصرف کنید در صورتی که تمرینات هوازی رو دنبال نکنید جواب نمیگیرید .
وی whey مکمل پروتئینه که برای ساخت عضلات بسیار عالی عمل می کنه . توضیحات تخصصی تر رو میتونید در اینترنت جستجو کنید . پس جواب سوالتون میشه نه . یه وی خشک 100 درصد رو برای یک دوره به همراه آمینو و گلوتامین مصرف کنید . البته بهتره آمینو رو بذارید برای 3 4 ماه بعد از اینکه بدنسازی رو شروع کردید . میتونید در کنار این 3 مکمل از آرژنین هم استفاده کنید .اینا رو بهتره از مربیتون بپرسید ، راهنماییتون می کنه .
مهمترین عامل در ساخت عضله استراحت کافی ( خواب 7-9 ساعت ) و تغذیه پر پروتئینه . حداقل 5 وعده در روز ، سه وعده اصلی و دو میان وعده ، رو نباید فراموش کرد .
با این بدنی که شما داری بعد از 1 ماه بدنسازی منظم و مرتب و با رعایت نکاتی که گفتم خودت با خودت و خودش با خودت ! خیلی بیشتر از اینا حال می کنی :happy:

فقط یه نکته که باید بگم .. قیمت مکمل هایی که گفتم یه مقدار خیلی زیاد رفته بالا .. اما اگه بتونی حداقل 2 دوره ، که تقریبا هر دوره 1 ماه طول میکشه ، مصرف کنی نتیجه بهتری میگیری در آینده .

Xzero

Registered User
لایک‌ها
1
عزیز شما بدن سازی هم میخواهید کار کنید یا خیر ؟!!

اگه بدنسازی هم میخواهید کار کنید از اونجایی که نمیخواید حجم بالایی داشته باشید نیازی به whey ندارید و با تغذیه ی مناسب و Xtend intra-workout یا 30 سروینگ یا 90 سروینگ بسته به نیاز و بودجه ی شما !

Xtend در واقع همزمان باعث رشد ماهیچه و باعث ریکاوری بهتر بعد از تمرین و تا حدودی سوزاندن چربی میشه !

و در پایان زمانی که به حجم مورد نظر رسیدید با مصرف یک چربی سوز مثل usp labs oxy elite pro یا betancourt ripped juice بدن خودتون رو خشک کنید که البته همزمان با مصرف این چربی سوز باید بدوید و همینطور باید تمرینات شکم انجام بدید تا نتیجه دلخواه بگیرید !

چربی سوز oxy elite که معرفی کردم عوارض نسبتا زیادی داره و امکان داره تو کارهای روزمره مشکل ایجاد کنه که به جاش میتونید از betancourt Ripped Juice EX2 استفاده کنید ولی متاسفانه هر دو تقریبا کمیاب هستند و فقط توسط بعضی وارد کننده های خاص با تعداد کم وارد شدند !

پیشنهاد میکنم در انجمنهای پرورش اندام عضو بشید و از اونها هم مشاوره بگیرید و هم اونجا افراد مطمئن زیادی هستند که بطور مستقیم از امریکا مکمل وارد میکنند !

mokhtar67

Registered User
لایک‌ها
302
همونطور که دوستمون در بالا گفتن چربی سوز در حالت عادی برای سلامتی ضرر داره . چربی سوز رو بهتره در مواقعی استفاده کنید که در پروسه چربی سوزی طی مثلا 4 ماه سوخت و ساز بدنتون کاهش پیدا می کنه و به اصطلاح استاپ می کنید و دیگه چربی زیادی از دست نمیدید . شما حتی اگه چربی سوز هم مصرف کنید در صورتی که تمرینات هوازی رو دنبال نکنید جواب نمیگیرید .
وی whey مکمل پروتئینه که برای ساخت عضلات بسیار عالی عمل می کنه . توضیحات تخصصی تر رو میتونید در اینترنت جستجو کنید . پس جواب سوالتون میشه نه . یه وی خشک 100 درصد رو برای یک دوره به همراه آمینو و گلوتامین مصرف کنید . البته بهتره آمینو رو بذارید برای 3 4 ماه بعد از اینکه بدنسازی رو شروع کردید . میتونید در کنار این 3 مکمل از آرژنین هم استفاده کنید .اینا رو بهتره از مربیتون بپرسید ، راهنماییتون می کنه .
مهمترین عامل در ساخت عضله استراحت کافی ( خواب 7-9 ساعت ) و تغذیه پر پروتئینه . حداقل 5 وعده در روز ، سه وعده اصلی و دو میان وعده ، رو نباید فراموش کرد .
با این بدنی که شما داری بعد از 1 ماه بدنسازی منظم و مرتب و با رعایت نکاتی که گفتم خودت با خودت و خودش با خودت ! خیلی بیشتر از اینا حال می کنی :happy:

فقط یه نکته که باید بگم .. قیمت مکمل هایی که گفتم یه مقدار خیلی زیاد رفته بالا .. اما اگه بتونی حداقل 2 دوره ، که تقریبا هر دوره 1 ماه طول میکشه ، مصرف کنی نتیجه بهتری میگیری در آینده .

از نظر پولی مشکلی ندارم اگه اصل گیرم بیاد مرسی برای راهنمایی
عزیز شما بدن سازی هم میخواهید کار کنید یا خیر ؟!!

اگه بدنسازی هم میخواهید کار کنید از اونجایی که نمیخواید حجم بالایی داشته باشید نیازی به whey ندارید و با تغذیه ی مناسب و Xtend intra-workout یا 30 سروینگ یا 90 سروینگ بسته به نیاز و بودجه ی شما !

Xtend در واقع همزمان باعث رشد ماهیچه و باعث ریکاوری بهتر بعد از تمرین و تا حدودی سوزاندن چربی میشه !

و در پایان زمانی که به حجم مورد نظر رسیدید با مصرف یک چربی سوز مثل usp labs oxy elite pro یا betancourt ripped juice بدن خودتون رو خشک کنید که البته همزمان با مصرف این چربی سوز باید بدوید و همینطور باید تمرینات شکم انجام بدید تا نتیجه دلخواه بگیرید !

چربی سوز oxy elite که معرفی کردم عوارض نسبتا زیادی داره و امکان داره تو کارهای روزمره مشکل ایجاد کنه که به جاش میتونید از betancourt Ripped Juice EX2 استفاده کنید ولی متاسفانه هر دو تقریبا کمیاب هستند و فقط توسط بعضی وارد کننده های خاص با تعداد کم وارد شدند !

پیشنهاد میکنم در انجمنهای پرورش اندام عضو بشید و از اونها هم مشاوره بگیرید و هم اونجا افراد مطمئن زیادی هستند که بطور مستقیم از امریکا مکمل وارد میکنند !

نه کار نمیکنم من براک کار میکنم ولی شنا و دراز نشست و بارفیکس کار میکنم و همین طور دویدن اینها تاثیر داره؟ برای اینکه عضلاطم قوی بشه و استقامت بالا بره چی مصرف کنم؟چون از سرکار میرم خیلی خسته وداغونم

Xzero

Registered User
لایک‌ها
1
اگه شنا سوئدی برید و دراز نشست با وزنه یا یه چیز سنگین رو سینه و بارفیکس هم انجام بدید تاثیر داره ولی نباید انتظار خیلی زیادی داشته باشید و اگه نمیخواید بدنسازی انجام بدید توصیه نمیکنم از مکملهای افزایش وزن یا ماهیچه استفاده کنید !

برای همین حد تمرین bcaa میتونه گزینه ی مناسبتری باشه که دارای امینو اسیدهای شاخه ای و ضروری مورد نیاز بدن هست که باعث ریکاوری سریعتر و جلوگیری از تخریب ماهیچه و افزایش جذب پروتئین و ... میشه !

اگه قصد خرید bcaa رو داشتید بگید تا نام بهترین bcca های موجود رو بگم !

mokhtar67

Registered User
لایک‌ها
302
اگه شنا سوئدی برید و دراز نشست با وزنه یا یه چیز سنگین رو سینه و بارفیکس هم انجام بدید تاثیر داره ولی نباید انتظار خیلی زیادی داشته باشید و اگه نمیخواید بدنسازی انجام بدید توصیه نمیکنم از مکملهای افزایش وزن یا ماهیچه استفاده کنید !

برای همین حد تمرین bcaa میتونه گزینه ی مناسبتری باشه که دارای امینو اسیدهای شاخه ای و ضروری مورد نیاز بدن هست که باعث ریکاوری سریعتر و جلوگیری از تخریب ماهیچه و افزایش جذب پروتئین و ... میشه !

اگه قصد خرید bcaa رو داشتید بگید تا نام بهترین bcca های موجود رو بگم !

میشه بگید؟اخه بدن سازی کار کنم از دانس میوفتم :) هیکلم دیگه بدرد رقص نمیخوره لش نمیمونه : ))

اگه بدن سازی کنم اینها رو مصرف کنم بعد ول کنم همش از بین میره؟

Xzero

Registered User
لایک‌ها
1
اکثر این مکملها برای حجم دادن به بدن یا ماهیچه هستند و شما هم دنبال وزن بالا نیستید پس نیازی به مکملهای افزایش وزن ندارید و با تغذیه ی مناسب و bcaa میتونید به اون چیزی که میخواید برسید !

بهترین bcaa های موجود :

musclepharm bcaa که بصورت 240 عدد کپسول هست که راحت تا 3 ماه شما رو تامین میکنه و قیمت هم 70 هست !

usp labs modern bcaa که بصورت پودری هست 30 سروینگ داره و نهایت 45 روز تا 2 ماه شما رو نگه میداره و قیمت این هم همون حدود 70 هست !

پیشنهاد میکنم بیشتر دنبال اولی باشید که راحتتر هم پیدا میشه و مصرفش راحتتره و از لحاظ قیمت هم به صرفه تره و فرق انچنان هم با نمونه ی پودریش نداره !

ولی عزیز اینو باید بدونید که bcaa چیزی مثل whey نیست که شما با مصرفش بلافاصله نتیجش رو ببینید و منتظر افزایش حجم ماهیچه و ... باشید و باید مدت زیادی بصورت مداوم مصرف بشه !

bcaa دارای سه امینو اسید مهم هست که بصورت طبیعی در بدن تولید نمیشوند و به جذب بهتر پروتین و کاهش خستگی و جلوگیری از نابودی ماهیچه ها بعد از تمرین های سنگین کمک میکنه !

بهترین نوع مصرف کپسولش هم یکی بین صبحانه و یکی قبل از تمرین و یکی بعد از تمرین و یکی قبل از خواب هست که همه ی وعده ها رو حتما با اب فراوان میل کنید ! روزهایی هم که تمرین ندارید یکی بین صبحانه و یکی قبل خواب میل کنید !

بالا