برگزیده های پرشین تولز

مکمل های ورزشی ( گفت و گو درباره مکمل های بدنسازی)

آیا داشتن یک بدن ایده آل بدون دوپینگ امکان پذیر است ؟

• Total voters
    271

saeid450

Registered User
لایک‌ها
65
سلام دوستان
من از پروتئین whey استفاده میکنم میخواستم بدونم تو چند مدت این تاثیر میزاره؟ ایا بعد از قطع بدن برمیگرده؟ من خودم بدنسازی کاری میکنم کیک بوکس هم کار میکنم
اگه بدنسازی رو قطع کنم و برم کیک بوکس بدنم برمیگرده؟
ایا عوارض داره این پروتئین whey ؟

un4g1v3n

Registered User
لایک‌ها
84
داداشی یه عکس بذار ببینم چیه
من که تاحالا نشنیدم

Sent from my iPad using Tapatalk HD

ehsan_molavi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
این
metrex advay
نمیدونم دقیق این کراین چی کار میکنه
لتفا کمکم کنید؟

King PDA

Registered User
لایک‌ها
28
لينك محصول ؟؟؟

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
بچه ها من این کراتین 300 گرمی رو میخوام بگیرم ، یکی از دوستان پیشنهاد داده Scitec Nutrition® - 100% CREATINE MONOHYDRATE قبلا Olimp و MN هم استفاده کردم ، هیچ مالی نبودن :دی ، کسی این Brand رو مصرف کرده اصلش الان تو بازار چنده؟؟؟

mahdiv

Registered User
لایک‌ها
1,033
بچه ها من این کراتین 300 گرمی رو میخوام بگیرم ، یکی از دوستان پیشنهاد داده Scitec Nutrition® - 100% CREATINE MONOHYDRATE قبلا Olimp و MN هم استفاده کردم ، هیچ مالی نبودن :دی ، کسی این Brand رو مصرف کرده اصلش الان تو بازار چنده؟؟؟

محصولات Scitec Nutrition حرف نداره دوست گلم,انگلیسیه اگه اشتباه نکنم
کراتینش رو مصرف نکردم اما اون زمان که اصلش گیر میومد یه وی 5 کیلویی از این برند گرفتم خیلی عالی بود,الان همون وی طرفای 500 تومن باید باشه
یه مدت تقلبی هاش مثل نقل و نبات ریخته بود تو بازار,الان رو نمی دونم

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
محصولات Scitec Nutrition حرف نداره دوست گلم,انگلیسیه اگه اشتباه نکنم
کراتینش رو مصرف نکردم اما اون زمان که اصلش گیر میومد یه وی 5 کیلویی از این برند گرفتم خیلی عالی بود,الان همون وی طرفای 500 تومن باید باشه
یه مدت تقلبی هاش مثل نقل و نبات ریخته بود تو بازار,الان رو نمی دونم

ممنون دوست عزیز

قیمتش رو بر فرض اینکه اصل باشه الان دقیقا نمیدونید چقدره ؟؟ من تو هر سایتی که چک میکنم یه قیمتی زده ، یه جا 12 یورو و یه جا 20+ یورو

mahdiv

Registered User
لایک‌ها
1,033
ممنون دوست عزیز

قیمتش رو بر فرض اینکه اصل باشه الان دقیقا نمیدونید چقدره ؟؟ من تو هر سایتی که چک میکنم یه قیمتی زده ، یه جا 12 یورو و یه جا 20+ یورو

والا فکر نکنم اصلش گیر بیاد مگر اینکه کسی رو بشناسید که خودش وارد کرده باشه
قیمت ریالی رو باید از فروشنده بگیرید

Adidas11

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون دوست عزیز

تا زمانی که برند های معروفی مثل Gaspari ، Universal ، celltech ، BSN و غیره هستند این قبیل برند ها حرفی برای گفتن ندران

mahdiv

Registered User
لایک‌ها
1,033
تا زمانی که برند های معروفی مثل Gaspari ، Universal ، celltech ، BSN و غیره هستند این قبیل برند ها حرفی برای گفتن ندران

بنده هم با نظر این دوستمون موافقم
ولی مسئله اینجاست که این برندها نیستند!

iced earth

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
180

اولا سل تک برند نیست نام مکملیه که شرکت ماسل تک ارائه می کنه!!!
ثانیا شما سایت مطرحی مثل بادی بیلدینگ روچک کنید و محصولات پرفروشش رو ببینید!
شرکتهایی مثل ماسل فارم/سایویشن/سلوکور/یو اس پی لبز/پرومرا اسپورت و...محصولات فق العاده ای ارائه می کنند!این که برندی از نظر شما یا بعضی دیگه از دوستان شناخته شده نیست دلیل بر بی کیفیت بودن محصولات اون برند نیست!
گاسپاری توی 50 تا محصول پرفروش بی بی هیچ محصولی نداره!در حالی که ماسل فارم 7 تا محصول توی تاپ فیفتی داره!!

Adidas11

Registered User
لایک‌ها
0
اولا سل تک برند نیست نام مکملیه که شرکت ماسل تک ارائه می کنه!!!
ثانیا شما سایت مطرحی مثل بادی بیلدینگ روچک کنید و محصولات پرفروشش رو ببینید!
شرکتهایی مثل ماسل فارم/سایویشن/سلوکور/یو اس پی لبز/پرومرا اسپورت و...محصولات فق العاده ای ارائه می کنند!این که برندی از نظر شما یا بعضی دیگه از دوستان شناخته شده نیست دلیل بر بی کیفیت بودن محصولات اون برند نیست!
گاسپاری توی 50 تا محصول پرفروش بی بی هیچ محصولی نداره!در حالی که ماسل فارم 7 تا محصول توی تاپ فیفتی داره!!

دوست عزیز ، من کاری به bodybuilding ندارم مگه شما طبق نظر سنجی خرید میکنید یا به کیفت محصول نگاه میکنید ! هرچی bodybuilding بگه از نظر شما صحیح ؟ بعدشم من فقط نام ی محصول رو بردم نه اونایی
که شما لیست کردید . بهتر از شما هم در جریانم که سل تک اسم شرکت نیست و محصوله. الان شما توی اروپا و انگلیس نگاه کنید خیلی کم هستند افرادی که از این برند خرید کنن چون واقعن گرون هست و نسبت به برند های دیگه از کیفیت پایینتری برخورداره

King PDA

Registered User
لایک‌ها
28
اولا اون نظران نظرات بادی بیلدینگ نیستش و نظرات خود خریدارانی هستش که اون محصول رو خریدن و ازش استفاده کردن

در ثانی شما از کجا میدونید که توی اروپا خیلی کم خریدار داره؟؟

بادی بیلدینگ فروش جهانی داره و میشه تو ایران هم بری هر چی میخوای خرید کنی و دوستانی هستن که برات بیارن ( البته به خاطر دلار وو.. گرون در میاد ولی 100% از محصولات وارداتی دوبی بهتر و با کیفیت تر هستش )

شما بر چه اساسی کیگین که کیفیت پایینی دارن؟؟!!

ماسل فارم و اپتیمم و بی اس ان جزو بهترین تولید کننده ها هستن !

اتفاقا محصولاتی مثل الیمپ که ساخت ارو÷ا و لهستان هستش خیلی گرون تر هستش

خود بادی بیلدینگ چون خرید خیلی کلی داره قیمت هاش هم نسبت به فروشگاه های دیگه کمتر هستش و بری سایتش خودت میبینی

King PDA

Registered User
لایک‌ها
28

این کراتین ها مونوهیدرات هستن که در صورتی که اورجینال باشن فرق چندانی ندارن

الان انواع مختلفی از کراتین ها هستن که تاثیرشون به مراتب بیشتر و خیلی بهتر از مونو هیدرات هستش

در صورتی که بتونین کراتین ترکیبی ماسل فارم رو تهیه بکنین فوق العاده هستش که البته تقلبی هم زیاد داره و یا کراتین HCL که سروینگش در حدود یک گرم هستش و با اثر گذاری چند برابر نسبت به کراتین های مونو هیدرات

سایتک هم اگه از فرد قابل اعتماد بگیرین خوب هستش ولی گفتم همه مونوهیدرات ها تقریبا یکسان هستن از نظر کارایی فقط باید دقت کنین اصلی باشن

Adidas11

Registered User
لایک‌ها
0
اولا اون نظران نظرات بادی بیلدینگ نیستش و نظرات خود خریدارانی هستش که اون محصول رو خریدن و ازش استفاده کردن

در ثانی شما از کجا میدونید که توی اروپا خیلی کم خریدار داره؟؟

بادی بیلدینگ فروش جهانی داره و میشه تو ایران هم بری هر چی میخوای خرید کنی و دوستانی هستن که برات بیارن ( البته به خاطر دلار وو.. گرون در میاد ولی 100% از محصولات وارداتی دوبی بهتر و با کیفیت تر هستش )

شما بر چه اساسی کیگین که کیفیت پایینی دارن؟؟!!

ماسل فارم و اپتیمم و بی اس ان جزو بهترین تولید کننده ها هستن !

اتفاقا محصولاتی مثل الیمپ که ساخت ارو÷ا و لهستان هستش خیلی گرون تر هستش

خود بادی بیلدینگ چون خرید خیلی کلی داره قیمت هاش هم نسبت به فروشگاه های دیگه کمتر هستش و بری سایتش خودت میبینی

از اونجایی میدونم که خودم زندگی کردم عزیز تو اروپا و اینگیلیس . شما جمله من رو اگر درست خونده بودید میدید که نامی از این محصولاتی که شما دارید میگید برده نشده عزیز و فقط صحبت سر brand Scitec Nutrition بوده ;)
تو جمله من نام یک سری برند ها برده شده و در آخر ذکر کردم غیره دیگه نیومدم لیست کنم برند ها رو من نمیدونم کجای جمله من شما این رو دیدید که صحبت از اپتیموم و یا ماسل فارم شده .

در هر صورت اینجا برای به کرسی نشوندن حرف خودمون نیستیم و قصدمون کمک به دوستان دیگه هستش نه برای جر و بحث.

Adidas11

Registered User
لایک‌ها
0
در مورده جنس های تقلبی به نظرم اگر عکس از محصولات اصل قرار داده بشه و یک سری افرادی که محصولات اصل میفروشن و دوستان هم تهیه کردن وراضی بودن معرفی بشن میشه تا ی حدی جلوگیری کرد از این امر باز هم اگر دوستان دیگه نظری دارن مطرح کنن

بالا