برگزیده های پرشین تولز

مکمل های ورزشی ( گفت و گو درباره مکمل های بدنسازی)

آیا داشتن یک بدن ایده آل بدون دوپینگ امکان پذیر است ؟

• Total voters
    271

iced earth

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
180
دوست عزیز ، من کاری به bodybuilding ندارم مگه شما طبق نظر سنجی خرید میکنید یا به کیفت محصول نگاه میکنید ! هرچی bodybuilding بگه از نظر شما صحیح ؟ بعدشم من فقط نام ی محصول رو بردم نه اونایی
که شما لیست کردید . بهتر از شما هم در جریانم که سل تک اسم شرکت نیست و محصوله. الان شما توی اروپا و انگلیس نگاه کنید خیلی کم هستند افرادی که از این برند خرید کنن چون واقعن گرون هست و نسبت به برند های دیگه از کیفیت پایینتری برخورداره

کیفیت محصول رو یا باید مصرف کنید تا بفهمید که ممکن نیست همه محصولات رو امتحان کنید یا به نظرات مصرف کننده ها و ریویوهاشون توجه کنید!!!!بادی بیلدینگ رده بندی محصولاتش طبق ریتینگیه که یوزرها دادن معلومه خوب این قضیه واقعا سنده و با اهمیته!!!وقتی محصولی با 2000 تا ریویو نمره 8 از 10 داره خوب نشون دهنده کیفیت محصول و رضایت مصرف کنندست دیگه!!!باید از روی لیبل قضاوت کنم؟!!خوب 100 تا بی سی ای ای مختلف میشه دید همه با نسبتهای تقریبا مشابه رو لیبلشون و همه مدعی هستند محصولشون با کیفیته!
چرا عصبانی میشی حالا ای حرفه ای؟شما فرمودید سل تک!!!(که البته منظورتون ماسل تک بوده وخیلی هم خوب و بهتر از من در جریانید!!!!)
من اصلا از سایتک اسمی نبردم کلا گفتم این که برندی برای شما شناخته شده هست یا نیست دلیل بر باکیفیت بودن یا بی کیفیت بودنش نیست!به همین سادگی!!!در ضمن کنجکاو شدم بدونم از کجا می دونید محصولاتش بی کیفیته و یا توی اروپا کم فروشه؟!!!

Adidas11

Registered User
لایک‌ها
0
کیفیت محصول رو یا باید مصرف کنید تا بفهمید که ممکن نیست همه محصولات رو امتحان کنید یا به نظرات مصرف کننده ها و ریویوهاشون توجه کنید!!!!بادی بیلدینگ رده بندی محصولاتش طبق ریتینگیه که یوزرها دادن معلومه خوب این قضیه واقعا سنده و با اهمیته!!!وقتی محصولی با 2000 تا ریویو نمره 8 از 10 داره خوب نشون دهنده کیفیت محصول و رضایت مصرف کنندست دیگه!!!باید از روی لیبل قضاوت کنم؟!!خوب 100 تا بی سی ای ای مختلف میشه دید همه با نسبتهای تقریبا مشابه رو لیبلشون و همه مدعی هستند محصولشون با کیفیته!
چرا عصبانی میشی حالا ای حرفه ای؟شما فرمودید سل تک!!!(که البته منظورتون ماسل تک بوده وخیلی هم خوب و بهتر از من در جریانید!!!!)
من اصلا از سایتک اسمی نبردم کلا گفتم این که برندی برای شما شناخته شده هست یا نیست دلیل بر باکیفیت بودن یا بی کیفیت بودنش نیست!به همین سادگی!!!در ضمن کنجکاو شدم بدونم از کجا می دونید محصولاتش بی کیفیته و یا توی اروپا کم فروشه؟!!!

شما مثل اینکه خودتون رو مغز متفکر میدونید که خوب اون ی بحث دیگه هست فقط این موضوع برام جالب اومد که به بادی بیلدینگ کفایت میکنید و همون براتون کافی هست که ی محصول خوبه یا بد . به هر حال چیزی که الان صحبت های شما نشون میده اینه که میخواید هر طوری شده حرف خودتون رو به کرسی بشونید من هم علاقه ای به ادامه این بحث ندارم قبلا هم گفتم که برای جر و بحث اینجا نیستم و قصدم کمک بوده و بس . سوال آخرتون رو جوابش رو تو صحبت های قبلی من پیدا میکنید . من خودم توی اروپا زندگی کردم شما تنها جای که محصولات اروپای شرقی رو پیدا میکنید شاپ های خودشون هست والی اگر به ی نمایندگی معتبر فروش مکمل برید خواهید دید از این نوع محصولات خیلی کم برای فروش داران و در عوض تا دلتون بخواد برند های معروف رو برای فروش قرار دادن. ادامه این بحث خوشایند نخواهد بود چون تاپیک داره از موضوع اصلی خودش خارج میشه اگر حرفی برای گفتن دارید میتونید پیغام خصوصی بزنید بنده هم پاسخ میدم ، با تشکر

iced earth

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
180
شما مثل اینکه خودتون رو مغز متفکر میدونید که خوب اون ی بحث دیگه هست فقط این موضوع برام جالب اومد که به بادی بیلدینگ کفایت میکنید و همون براتون کافی هست که ی محصول خوبه یا بد . به هر حال چیزی که الان صحبت های شما نشون میده اینه که میخواید هر طوری شده حرف خودتون رو به کرسی بشونید من هم علاقه ای به ادامه این بحث ندارم قبلا هم گفتم که برای جر و بحث اینجا نیستم و قصدم کمک بوده و بس . سوال آخرتون رو جوابش رو تو صحبت های قبلی من پیدا میکنید . من خودم توی اروپا زندگی کردم شما تنها جای که محصولات اروپای شرقی رو پیدا میکنید شاپ های خودشون هست والی اگر به ی نمایندگی معتبر فروش مکمل برید خواهید دید از این نوع محصولات خیلی کم برای فروش داران و در عوض تا دلتون بخواد برند های معروف رو برای فروش قرار دادن. ادامه این بحث خوشایند نخواهد بود چون تاپیک داره از موضوع اصلی خودش خارج میشه اگر حرفی برای گفتن دارید میتونید پیغام خصوصی بزنید بنده هم پاسخ میدم ، با تشکر
کدوم قسمت حرف من دقیقا نشون دهنده این بود که من فکر می کنم مغز متفکرم؟!وقتی دلیل قانع کننده ای نداری چرا بحث رو منحرف می کنی؟!!
بنده هم توی ایران زندگی می کنم ولی برخلاف شما هیچ اطلاعی از این که چه مکملهایی توی ایران محبوبیت و فروش بیشتری دارند ندارم!!!در مورد چیزی هم که نمی دونم اظهار نظر نمی کنم!
نه آقا من بادی بیلدینگ رو ول می کنم ببینم نظر جنابعالی چیه!!!!!این که 2000 تا مصرف کننده در مورد یه محصول چی میگن ملاک نیست ولی این که کدوم محصول تو بازار اروپا فراوان تره ملاکه؟!!!!!عجب!
منم علاقه ای به ادامه بحث ندارم عزیز!شما هم کاری داشتی پ خ بزن جواب میدم.:)

amin850909

Registered User
لایک‌ها
10
ایهاالناس شما از کجا مکمل میگیرید

kismet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام به دوستان عزیز ورزشکار
بنده 23 سال سنمه و قدم 164 و وزنم 57 کیلوگرم
میخوام عضلانی بشم .
حالا چندتا سوال از شما که متخصص هستید دارم
1 . ایا با هزینه کردن حدود 1 میلیون برای مکمل های بدنسازی میتونم به یه هیکل ایده ال برای خودم برسم ؟ تقریبا چقدر به وزنم اضافه میشه ؟؟؟
2 . ایا مثلا بعد از شیش هفت ماه اگه دیگه باشگاه نرم همش برنمیگرده مثل قبل بشم ؟؟؟
3 . ایا این مکمل ها ضرر نداره ؟؟؟
ممنون میشم سریع جواب بدید

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
ببخشید پودر کرتین و پروتئین اصل رو از کجا بشناسیم ؟ بازار 99درصده تقلبیه . نیم درصد شک . نیم درصد اصل

dollar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,641
تنها راه خرید از شخص مورد اعتماد !

dadkhah

Registered User
لایک‌ها
18
من هر کاری کردم پف نکردم یه عالمه دارو هم خریدم . به نظر من از ترمبه استفاده کنید بهتر جواب میده
irkook.com

hoomanzamani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام.دوستان راسته که میگن کراتین با ویتامین C همدیگرو خنثی میکنن؟؟؟؟؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,227
ولا من خیلی این رو شنیدم..!!!
ولی یکی از دوستان تکذیب کرد و گفت روی جلد بعضی از کراتین ها قید شده که در ترکیباتش از ویتامین سی استفاده شده!!!
هنوز هم بلاتکلیفم!!

sirramin

Registered User
لایک‌ها
6
از این شایعات تو این ورزش زیاده باور نکنید
ضمنا با کراتین آب خیلی زیاد بخورید و یک دوره بیشتر مصرف نکنید

ARYOU

Registered User
لایک‌ها
238
به جا این شایعه به این واقعیت فکر کنید که کراتین اگر یکم زیاد استفاده کنید سیروز کبدی میگیرین و هزاران مشکل مثل سرطان کبد در انتظار مصرف کنندست
با متخصص داخلی مشورت کنین

SeNt from my iphone 1.5 using tapale HD

dollar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,641
کراتین اگر یکم زیاد استفاده کنید سیروز کبدی میگیرین و هزاران مشکل مثل سرطان کبد در انتظار مصرف کنندست
با متخصص داخلی مشورت کنین

اقای دکتر خودتون به این موارد رو کشف کردید ؟ منابع؟

ARYOU

Registered User
لایک‌ها
238
اقای دکتر خودتون به این موارد رو کشف کردید ؟ منابع؟

با دکترتون در مورد مصرف زیادی کراتین صحبت کنید تا راهنمایی بشید
کراتین جزو موادیه که توسط بدن به طور طبیعی ساخته میشه و از طریق کبد متابولیزه میشه
مصرف کراتین خارجی ،اونم در دوز اضافی به شدت کبد رو تحت تاثیر قرار میده
موفق باشی

ARYOU

Registered User
لایک‌ها
238

dollar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,641
با دکترتون در مورد مصرف زیادی کراتین صحبت کنید تا راهنمایی بشید
کراتین جزو موادیه که توسط بدن به طور طبیعی ساخته میشه و از طریق کبد متابولیزه میشه
مصرف کراتین خارجی ،اونم در دوز اضافی به شدت کبد رو تحت تاثیر قرار میده
موفق باشی

اولا که فشاری هم باشه بیشتر روی کلیه هست.
دوم بهت بگم 2 کیلو کراتین در یک سال مصرف کردم نمیدونم باور می کنی یا نه !
در اخرم:حرف های شما هم دسته کمی از شایع نداره.
افسانه: کراتین به کلیه ها و کبد آسیب میرساند
حقیقت: بجز مواردی که شما سابقه بیماری کلیوی و یا ناراحتیهای کبدی داشته باشید، استفاده از کراتین نباید به کلیهها و کبد شما آسیبی وارد کند. اغلب شنیدهها در مورد اینکه کراتین به کلیه ها و کبد آسیب میرساند حرف و حدیثی بیش نیستند. در تحقیقی که ورزشکاران سالمی را طی یک دوره پنج ساله زیر نظر داشت، بازیکنان فوتبالی که روزانه تا مقدار پانزده و هفتاد وپنج گرم کراتین مصرف کرده بودند مورد آزمایش قرار گرفتند و هیچگونه تاثیری بر روی کلیههای آنها مشاهده نگردید. تحقیق دیگری نیز توسط دکتر کری کوهل (Kerry Kuehl) در دانشگاه علوم سلامتی ایالت پورتلند و در همایش سالیانه پزشکی ورزشی دانشگاههای آمریکا ارائه گردید، در این تحقیق عملکرد کلیههای 36 ورزشکار سالم مرد و زن که روزانه 10 گرم کراتین مصرف کرده بودند مورد آزمایش قرار گرفت. بعد از دوازده هفته، دکتر کوهل دریافت که کراتین هیچگونه تاثیر منفی بر روی عملکرد کلیهها نداشته است.

A@D@E@L

Registered User
لایک‌ها
35

ARYOU

Registered User
لایک‌ها
238
اولا که فشاری هم باشه بیشتر روی کلیه هست.
دوم بهت بگم 2 کیلو کراتین در یک سال مصرف کردم نمیدونم باور می کنی یا نه !
در اخرم:حرف های شما هم دسته کمی از شایع نداره.
افسانه: کراتین به کلیه ها و کبد آسیب میرساند
حقیقت: بجز مواردی که شما سابقه بیماری کلیوی و یا ناراحتیهای کبدی داشته باشید، استفاده از کراتین نباید به کلیهها و کبد شما آسیبی وارد کند. اغلب شنیدهها در مورد اینکه کراتین به کلیه ها و کبد آسیب میرساند حرف و حدیثی بیش نیستند. در تحقیقی که ورزشکاران سالمی را طی یک دوره پنج ساله زیر نظر داشت، بازیکنان فوتبالی که روزانه تا مقدار پانزده و هفتاد وپنج گرم کراتین مصرف کرده بودند مورد آزمایش قرار گرفتند و هیچگونه تاثیری بر روی کلیههای آنها مشاهده نگردید. تحقیق دیگری نیز توسط دکتر کری کوهل (Kerry Kuehl) در دانشگاه علوم سلامتی ایالت پورتلند و در همایش سالیانه پزشکی ورزشی دانشگاههای آمریکا ارائه گردید، در این تحقیق عملکرد کلیههای 36 ورزشکار سالم مرد و زن که روزانه 10 گرم کراتین مصرف کرده بودند مورد آزمایش قرار گرفت. بعد از دوازده هفته، دکتر کوهل دریافت که کراتین هیچگونه تاثیر منفی بر روی عملکرد کلیهها نداشته است.

به جای اینکه دوز بالای کراتین خوردنتو به رخ ملت بی خبر بکشی برو تو 4 تا سایت خارجی تحقیق کن
نه تو این سایت هایی که خودشون فروشنده این محصولاتن

France's food safety agency issues warning on creatine use. - Nutraceuticals International | HighBeam Research
France's Food Safety Agency Claim Possible Cancer Link to Popular Supplement Creatine
این یک سایت علمی برای مقالات پزشکیه
نتیجه گیری آژانس ایمنی غدای فرانسه رو توش نوشته که کراتین در مصرف اضافی ریسک گرفتن سرطان رو بالا میبره
زیرش نوشته مقاله کاملش پولیه
ولی اگر گیرم اومد برات میزارم بخونی

gholeh_meraj

Registered User
لایک‌ها
37
کراتین 50ساله داره مصرف میشه بدنسازی70درصدش تجربیه پس هی دکتر دکتر نکن.من سالی 1کیلو استفاده میکنم. هر 2ماه 2هفته اف میدم نمیخاد مقاله هاتو بزاری .شما نخور تاسرطان نگیری.

بالا