• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مکمل های ورزشی ( گفت و گو درباره مکمل های بدنسازی)

آیا داشتن یک بدن ایده آل بدون دوپینگ امکان پذیر است ؟

• Total voters
    271

onlyhvs

Registered User
لایک‌ها
34
دوستان برای این مکملها بهترین شیوه مصرف چیه؟
وی گلد استاندارد
بی سی اا اکستند
کراتین پلاتینیوم100%
گلوتامین گاسپاری

وی گلد رو کدوم وعده رو با شیر بزنم بر بدن؟

گلد، یه اسکوپ صبح ناشتا، یه اسکوپ بلافاصله بعد از تمرین
اکستند، حین تمرین یک تا دو اسکوپ
کراتین، یه اسکوپ قبل تمرین
گلوتامین صبح، قبل از صبحانه و قبل از خواب

در روز های غیرتمرین هم گلد عصر با شکم خالی
اکستند هم میتونی مصرف نکنی
کراتین هم صبح قبل صبحانه

Faster021

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
23
بهترین مکمل برای بالا اوردن بدن به صورت خشک چیست ؟

قد 187
وزن 85

کمی شکم و چربی هم دارم

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
مسابقات چیه ؟
خخخخ
وزن ۷۸
قد ۱۸۳
یه کم کوچولو شکم و پهلو دارم
بقیه بدم هیچی چربی نداره

کراتین که مصرف نکنید چون در حال دفع آب و املاح از بدن هستید در نتیجه نیازی به مصرفش ندارید ( موجب احتباس آب و املاح در بدن میشه )
بی سی اکستند نیازی نداری
وی گلد انتخاب خوبیه روزی 2 پیمانه استفاده کنید هر روز بلااستثنا
1 پیمانه قبل از تمرین و 1 پیمانه قبل از خواب
گلوتامین رو حتما خریداری کنید و با روزی 10 گرم 1 پیمانه 15 دقیقه قبل از صبحانه و 1 پیمانه 5 گرمی بعد از تمرین ( به نوع **** غذایی و تمریناتتون هم ربط داره می تونه از روزی 2 وعده تا 6 وعده در روز متغییر باشه ) زمان بندی مصرف هم بسته به **** غذاییتون متغییر خواهد بود که فکر می کنم روشی که توضیح دادم برای شما مناسب تر خواهد بود.
از داروخانه ال-کارنیتین خریداری کنید و روزی 500 میلی گرم 20 دقیقه قبل از تمرین مصرف کنید و از روز سوم به بعد به روزی 1000 میلی گرم برسونید.
برای از بین بردن پهلوها به هیچ عنوان دورشکم دمبل استفاده نکنید و از دورشکم چرخش چوب به طرفین بهره ببرید
برای از بین بردن زیرشکم از پرش به حالت طناب استفاده کنید 3 ست 45 تایی برای شروع تا 1 هفته کفایت میکنه و همینطور روزانه 20 الی 40 دقیقه دویدن ( خیلی آهسته )

Last edited:

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
بهترین مکمل برای بالا اوردن بدن به صورت خشک چیست ؟

قد 187
وزن 85

کمی شکم و چربی هم دارم

مکمل های قدرتمندی ( غول های مکمل های پروتئینی ) که پروتئین بیشتری دارا هستند مثل نیتروتک کمپانی ماسل تک و هایدرو وی پلاتینیوم کمپانی Optimum Nutrition
در صورت نبودشون می تونید از وی گلد هم استفاده کنید
باید کمی تمرینات هوازی داشته باشید هفته ای 3 بار براتون کافیه ( به ژنتیکتون ربط مستقیم دار )
گلوتامین به هیچ عنوان فراموش نشه جهت ریکاوری عضلات و تامین بخشی از گلیکوژن مورد نیازتون.

Last edited:

alinana

Registered User
لایک‌ها
551
کراتین که مصرف نکنید چون در حال دفع آب و املاح از بدن هستید در نتیجه نیازی به مصرفش ندارید ( موجب احتباس آب و املاح در بدن میشه )
بی سی اکستند نیازی نداری
وی گلد انتخاب خوبیه روزی 2 پیمانه استفاده کنید هر روز بلااستثنا
1 پیمانه قبل از تمرین و 1 پیمانه قبل از خواب
گلوتامین رو حتما خریداری کنید و با روزی 10 گرم 1 پیمانه 15 دقیقه قبل از صبحانه و 1 پیمانه 5 گرمی بعد از تمرین ( به نوع **** غذایی و تمریناتتون هم ربط داره می تونه از روزی 2 وعده تا 6 وعده در روز متغییر باشه ) زمان بندی مصرف هم بسته به **** غذاییتون متغییر خواهد بود که فکر می کنم روشی که توضیح دادم برای شما مناسب تر خواهد بود.
از داروخانه ال-کارنیتین خریداری کنید و روزی 500 میلی گرم 20 دقیقه قبل از تمرین مصرف کنید و از روز سوم به بعد به روزی 1000 میلی گرم برسونید.
برای از بین بردن پهلوها به هیچ عنوان دورشکم دمبل استفاده نکنید و از دورشکم چرخش چوب به طرفین بهره ببرید
برای از بین بردن زیرشکم از پرش به حالت طناب استفاده کنید 3 ست 45 تایی برای شروع تا 1 هفته کفایت میکنه و همینطور روزانه 20 الی 40 دقیقه دویدن ( خیلی آهسته )
ولی کراتین دوز پایین رو گفتن مشکلی پیش نمیاره
من چون وزن کم کردم یه کمی قدرتم کم شده واسه همین اینو خریدم
بی سی اا هم برای حین تمرین گرفتم
پیشنهادتون اینه اصلا این دوتارو مصرف نکنم؟

mohsen2223

Registered User
لایک‌ها
155
اتفاقا کراتین یکی از بهترین مکملها حتی در دوران چربی سوزیه
خب قرار نیست مونوهیدرات بخوری که اب بندازی
میتونی hcl استفاده کنی نظیر کان کریت یا کریکور
درضمن احتباس ابی که موقع مصرف مونو در بدن انباشته میشه بعد قطع از بدن دفع میشه

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
دوست من مصرف کراتین در دوره کات کار معقول و عاقلانه ای نیست در ضمن اگر حرف دیگران رو قبول داشتید که اینجا سوال نمی کردید
یک مکمل با عوارض جانبی وخیم و بالا که فعلا جوان هستید و متوجه نمیشید در آینده چه آثاری در کارکرد کلیه خواهد داشت
بر هم زدن تعادل آب بدن . رسوب که ربط به بخش کلیه داره . کشیدگی و گرفتگی عضلات . عوارض گوارشی
برای انرژی هم می تونید از پمپ استفاده کنید مثل N.O-Xplode کمپانی BSN در هر صورت شما سوال کردید بنده جواب دادم کلا مصرف کراتین با پول تو جوب ریختن زیاد تفاوتی نداره
با این حال خودتون می دونید خیر بنده به هیچ عنوان مصرف کراتین رو تایید نمی کنم
دوست من حجم رو در دوران حجم باید گرفته باشید الان وقت کات کردن و شکل دادن به بدن هست در نتیجه وزنه ها رو سبک انتخاب کنید با تعداد و ست های بالا
در مورد مکمل خدمتتون عرض کردم حالا هر جور صلاح می دونید عمل کنید در مورد قدرت هم راه های زیادی هست اگر با پمپ نتیجه نگرفتید که 100% می گیرید اطلاع بدید بهتون معرفی کنم
می تونید از کلن بوترول هم استفاده کنید که هم حرفه ای تر هست کات بهتری میده از ایجاد حالات کاتابولیکی جلوگیری می کنه پمپاژ رو بالا میبره به دلیل افزایش فشار خون
که روش مصرفش رو اگر نیاز بود خدمتتون عرض می کنم

دوست من در نظر داشته باشید از یک نوجوان 13 ساله تا قهرمان مستر المپیا نظرات و عقایدشون در مورد بدنسازی و دیگر مسائل یکسان نیست و همه سعی بر این دارند که نظرات خودشون صحیحه و حتی اگر اشتباه هم باشه به اطرافیان نظراتشون رو تحمیل کنند. که ما به این جور افراد در بدنسازی دکتر میگیم ( با فحش توفیری نداره ) شما اگر در باشگاه بدنسازی کسی حرفی میزنه کاملا باید در موردش تحقیق کنید
برخی بدنسازی رو در کراتین می بینند برخی در سوماتوتروپین ولی این کجا و آن کجا ( آیا حرف 2 طرف صحیحه ؟ ) نظراتی که داده میشه رو حتما بررسی کنید تا بتونید بهترین تصمیم رو اعمال بکنید
تندرست و موفق باشید

Last edited:

MAMAL200

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
کمیته مبازره با دپینگ میدونه شما اینجا چه کار میکنید ؟!!!! خخخ
آقا اسم کراتین میاد نصف مردم میترسن . واقعا استفادش واسه یه فرد عادی که فعالیت بدنی داره ولی ورزش محسوب نمیشه مضره؟

onlyhvs

Registered User
لایک‌ها
34
اون پمپی که گفتن ان او اکسپلود.. ضررش بیشتر از کراتین...
کراتین هیچ ضرری نداری.

mohsen2223

Registered User
لایک‌ها
155
متاسفانه اینجا ادم حرفهای من در آوردی از یه عده میبینه از تعجب شاخ در میاره
سکوت میکنی نمیشه میای بحث میکنی دعوا میفته

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
من نمی دونم عزیزان دکتر :D چرا بهشون اینقدر فشار میاد و دچار رنجش خاطر میشند. خوب نظرتون رو میدید این دوست عزیز بررسی می کنند و بهترین بهره برداری رو از این پاسخ ها می کنند.
در ضمن دوستان شما فروشنده هستید ؟ معمولا افرادی که برای فروش و کسب و کار در این تاپیک ها در انجمن های مختلف شرکت دارند اینقدر آزرده خاطر میشند بنده قصد بی احترامی به فردی رو ندارم شما نظر می دید دیگران هم نظر میدن
کاربر خودش عقل داره بررسی می کنه قصد بنده توهین به شما دانشمندان علوم پروش اندام نبود.
بنده این همه پست مفید در مورد مکمل و داروها گذاشتم کوچکترین تشکری صورت نمی گیره از طرف این چند عزیز و تنها پستاتون موضع دفاعی و بی احترامی داره با این حال بنده آخرین باری بود که مورد پست های شما چند عزیز کامنت میزارم و در دفعات بعدی فقط گزارش تخلف میدم . اینجا همه آزادیه بیان دارند و کسی حق توهین به نظر کسی رو نداره.
در ضمن N.O-Xplode فشارخون رو کمی بالا میبره که پس از دوره کاملا از بین میره و عوارضی در طولانی مدت نخواهد داشت در مورد کراتین هم می تونید از هر پزشکی تحقیق کنید تا از فواید و مضراتش براتون توضیح بدن که اطلاعاتتون کمی بالاتر بره

Last edited:

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
کمیته مبازره با دپینگ میدونه شما اینجا چه کار میکنید ؟!!!! خخخ
آقا اسم کراتین میاد نصف مردم میترسن . واقعا استفادش واسه یه فرد عادی که فعالیت بدنی داره ولی ورزش محسوب نمیشه مضره؟

کراتین مصرفش برای افراد تازه وارد و لاغر اندام تجویز میشه اونم فقط جهت رفع کوتی و یه جورایی اعتماد به نفس هم بهشون میده
کلا دارو و مکمل هایی که با افزایش آب و املاح در اطراف استخوان و ماهیچه باعث افزایش قدرت و حجم میشند عوارض بالایی دارند.
مثل مشتقات تستوسترون و مکمل هایی از قبیل کراتین البته کراتین ها چند سالیه در ساختشون بشر پیشرفت کرده و بر روی بعضی از محصولاتشون این ادعا از سوی کمپانی سازنده وجود داره که باعث احتباس آب و املاح نمیشه

Bahadorgamer

Registered User
لایک‌ها
97
سلام دوستان.
یه گلوتامین biox glutamine rush از مربی گرفتم.فرد مطمئنی هم هست و طرف خودش مقام قهرمانی هم داره و اسمش هم بگم شاید خیلیها بشناسنش.بارکد محصول رو هم سرچ میکنم اسم محصول درسته ولی بسته بندیش فرق
حالا من اسم محصول رو چه تو سایتای خارجی چه فارسی سرچ میکنم بسته بندیش با اینی که من گرفتم متفاوت هست و منو به شک انداخته.دوستانی که این مکمل رو میشناسن لطف کنن بگن که آیا این بسته بندی اصل هست یا نه؟ لطفا اگر کسی میدونه زودتر جواب بده.ممنون

فایل های ضمیمه

• 20141204_211606.jpg
    20141204_211606.jpg
    243.7 KB · نمایش ها: 25

daw

Registered User
لایک‌ها
16
آقا Lcarnitin Nutrex از کجا اصلشو پیدا کنم؟؟؟

SAMAN_SAM

Registered User
لایک‌ها
252
قیمت بسیار مناسب هست دوست عزیز و ماسل فارم و سری آرنولدش فوق العادس

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
هر پوند : 453.56 گرم
7 رو در عدد بالا ضرب کنید وزنش بدست میاد