• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مکمل های ورزشی ( گفت و گو درباره مکمل های بدنسازی)

آیا داشتن یک بدن ایده آل بدون دوپینگ امکان پذیر است ؟

• Total voters
    271

onlyhvs

Registered User
لایک‌ها
34
بحث نکنید...
من یه آیرون مس 8 پوندی دارم، کسی نمیخره؟؟؟؟

big_bob

Registered User
لایک‌ها
757
من متوجه نمیشم مشکل شما چیه محسن خان!!!
شما معتقدی شرکتی مثل اپتیموم گاوداری شیری داره و شیرو میگیره و پنیر درست میکنه و آب پنیر رو میگیره وی درست میکنه ؟پنیرشو چکار میکنه>؟خامشو؟
یا مثلا فکر کردی چون پروتیین سویا داره مزرعه سویا داره؟
یا برای پروتیین سفیده ای که داره عرضه میکنه مرغداری داره؟

...من معتقدم دنیای تولید اینطور کار نمیکنه..
نه شما شرکتش رو دیدی نه من..من یه محاسبه ای دارم شما هم یه محاسبه..حالا چه مشکل ذهنی این وسط باعث میشه بیایید برای نظر من اظهار تاسف کنید بدون توجه به موضوع بحث خودش جای بحث داره که من نه علاقه ای دارم به مشکل شما نه اهمیتی داره برام که ذهنتون چطور کار میکنه..
فقط امیدوارم یه روزی عقده ما ایرانیا اینقدر کم بشه که بتونیم دو قدم جلوترمون رو هم ببینیم و بیخود احساس نکنیم همه جا باید نظرات گوهر بارمون رو منتشر کنیم
که نکنه یه وقت خدای نکرده دیگران از فیض محروم بشن!!!
-------
الان میتونم لینک از خود اپتیموم بدم برای سورسش..اما ارزشی نداره برام...منفعتی هم نداره..خیلی مایلید سرچ کنید تا بلکه قبل از حرف زدن فکر کنید!!

باعث تاسفه!!!!!! کمکل!!! توان بینهایت!!! مغزت سوت میکشه!!! جل الخالق!!!!
ببخشيد يك سوال
شما دادين آزمايشگاه و جوابش اومد و ميزان پروتيينش كمتر بود
بر چه اساسي و با چه شواهدي نتايج آزمايش خودتون رو به گلد استاندارد تعميم ميديد؟از كجا ميتونين طرفو متقاعد كنيد كه اين همون گلد استاندارده؟با يه حرف ثابت نشده كه نميتونيد اين همه خرجو توجيه كنيد

J.mohseni

Registered User
لایک‌ها
87
ببخشيد يك سوال
شما دادين آزمايشگاه و جوابش اومد و ميزان پروتيينش كمتر بود
بر چه اساسي و با چه شواهدي نتايج آزمايش خودتون رو به گلد استاندارد تعميم ميديد؟از كجا ميتونين طرفو متقاعد كنيد كه اين همون گلد استاندارده؟با يه حرف ثابت نشده كه نميتونيد اين همه خرجو توجيه كنيد
بیگ بوب عزیز...ببخشید بیگ باب عزیز lol
بخشیده شدید اما...
من مسول ناتوانی شماادر سرچ کردن یا عدم تسلط به زبان از ما بهتران!نیستم اینو فعلا داشته باش...بعدش یه ذره از عمرتونو به جای منبر رفتن صرف خوندن زبان کنید بد نیست..
این یه آنالیز مستقل و بسیار معتبر:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ag9uT-E4EIL7dFZPZnR0WVZybGtFWnRKNzdKNm9XOVE#gid=0
با سه رید ...
برای گلد استاندارد ---نتیجه متوسط--=63.5
شک داشتید به اصالتش اینو سرچ کنید:
Reddit independent protein lab test
--------------
چون فروشنده این محصولید نمیتونید با زیر سوال بردن آنالیز مستقل فروش جنست رو توجیه کنی:)
-----
حالا خوبه کسی هم نخواست منم نمونمو اماده کردم برای فردا بفرستم..lol
---------
این همه خرج!!!!!! شما مستضعف تشریف دارید به من چه ربطی داره؟؟ صفراشو نشمارید سرتون گیج میره خدای نکرده باید به جای 10000000 ریال 100000000 تومان هزینه قلب باز کنید lol
ملت پرچونه و بی عمل یعنی همین..ببین با کیا شدیم 80 میلیون
البته کسی که 1 ملیون براش اینقدر هنگفته که فکر میکنه ملت تاپیک میزنن که توجیه کنن این مبلغ هزینه رو
منطقا آدم ناموفقیه ..ناموفق بودنشم به خاطر ...بیخیال
:)

Last edited:

J.mohseni

Registered User
لایک‌ها
87
در ضمن خوشحال میشم نظر گرانبهاتون رو در مورد آنالیز مربوطه و پوست تخم مرغهای اضافی حاصل از استحصال پروتیین آلوبمین شرکت اپتیموم مرقوم بفرمایید
اگر قانع شدید از شواهد ارائه شده لطفا مبلغ هنگفت 10000 ریال کمک کنید..خواهشآ؟

Last edited:

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
ایشون یک درخواست دادند جهت همکاری که حالا یا به نتیجه رسید یا نرسید به نظر من یک صلوات بفرستید و از بــحــث تاپیک فاصلـه نگیریـم.
بحث کردن در مورد این مسائل قشنگه به شرطی که خدایی نکرده به همدیگه بی احترامی نکنید.
J.Mohseni عزیز دل من یک بیل اضافه دارم فرقی نداره ماسل تک باشه یا میلاتک یا اپتیموم در هر صورت بریم برا جمع آوریه پروتئین های فله ای فجر :D ( مزاج جهت کم کردن اختلافات )

ali_94

Registered User
لایک‌ها
40
با سلام خدمت اساتید...
من چند وقتی هست دارم میرم باشگاه یعنی دقیقا الان دو ماه شده دارم میرم قبلا هم رفته بودم شش ماه پیش هم سه ماه رفتم باشگاه بعد به علت مشغله کاری دو ماه نتونستم برم باشگاه اما العان دوباره شروع کردم...
میخواستم از مکمل استفاده کنم...اگه میشه راهنمایی کنین چه مکملی استفاده کنم ممنون...
قد 180
وزن 75
سن 21

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
سلام!
دوستان حرفه ای کمک لازم دارم!
من قدم 175ئه، وزنم الان 75، یک سالی باشگاه رو ول کرده بودم شدید وزنم کم شده بود (بندم اکتومورفه) 2 تا دوره برداشتم 7 کیلو بالا اومدم توی 3 ماه و به وزن الانم رسیدم.
منتها در این بین تو قسمت زیرشکم یه مقدار چربی اوردم، و شاید آب باشه نمیدونم!
یکی دو ماهی هم هست که دارم روش کار میکنم ولی آب نشده! عکس میذارم آخر پستم، ، برنامه غذائی هم اصولی رعایت میکنم تا اونجا که میشه. برنامه تمرینیم کاملاً مناسبه و البته فرق داره برای عضلات بالای شکم و زیر شکمم، چی پیشنهاد میکنید برای خشک کردن کامل زیر شکم؟! مدت زمانش هم هر چی کم تر بهتر! فقط هورمونی نباشه!
21.jpg 20-2.jpg
عکس ها به فاصله 2 هفته گرفته شدن، راستیه برای هفته پیشه

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
سلام
(مدیر محترم پاک نکن..پای سلامتی مصرف کننده در میونه lol)
من مصرف وی بالایی دارم . چند ماه پیش تبلیغ یه شرکتی رو تو فروم بادی بیلدینگ آقای سلامی دیدم مال شرکت بهتام پودر که قیمت خیلی عالی داشت
امروز بعد چند ماه یه کیسه 20 کیلویی وی و 100 گرم کازیینات برای سمپل سفارش دادم.
میخوام بدم آزمایشگاه..اونایی که مصرف زیاد دارن میتونن شریک بشن تو قیمت آزمایشگاه که اگر نتیجه خوب بود هم با خیال راحت مصرف کنن هم بدونن چی میخورن
قبلا اپتیموم میخوردم..هم خیلی گرون در میومد هم تو سایتهای خارجه دیدم ملت چند تا این پودر وی های معروف رو داده بودن آزمایشگاه که هم پروتیینش خیلی کمتر از ادعاشون بود هم فلزات سنگینش بیش از اندازه بود
آزمایشایی که میخوام بدم ایناس:
1-پروتیین قابل جذب---97500 تومن
2- سم شناسی برای 8 فلز سنگین 400 تا 570 هزارتومن بسته به نوع آزمایش و آزمایشگاه
3-پروفایل آمینو اسید ها 270 تا 340 هزار تومن
4-میکروب شناسی برای حداقل سالمونلا که هنوز قیمتش رو در نیاوردم اما فک نمیکنم 200-300 بیشتر بشه برای فول رنجش
5-باقیمونده آنتی بیوتیک که اینم نمیدونم هنوز
از همه مهمترشون پروتیین قابل جذب و سم شناسیه
حدودا 1 تومن میشه..10 نفر بشیم میشه نفری 100
هر کی هم آزمایشگاه ارزونتر سراغ داره یا آشنا داره پی ام بده نمونه بگیرم بفرستم براش
آزمایشگاههایی که تا حالا باشون تماس گرفتم آزمون سلامت آسا و نمونه آزمای پاسارگاد بوده
هر کی مایله 100 در 100 بگه ببینیم چند تا میشیم
واقعا میصرفه هم هزینه ای هم اطمینانی
یه ملیون و 250 هزار دادم برای 20 کیلو پروتیین 80 درصد.
یا علی
حاجی نتیجه تحقیقات چی شد بالاخره ؟ تو انجمن e-gym بچه های اونجا به صورت گروهی این پروتئین های بسته بندی 20 کیلویی رو خرید میکنن میگن زیاد هم خوب نیست حالا منم به شخصه چون وسعم نمی رسه که پروتئین خارجی بخرم می خواستم از اینا مصرف کنم . م خواستم ببینم چی شد چطور شد ؟ شما پیشنهاد میکنید ؟ به بدنتون میوفته تاثیر داره یا نه . خلاصه یه امار هم به ما بدید یکمی هم ما برداریم .

J.mohseni

Registered User
لایک‌ها
87
نتیجه آزمایش دوشنبه میاد..اما با عرض معذرت اعلام نمیکنم..چون خیلی بهم زور اومد که ملت حراف بی سواد فقط نقش وکیل مدافع شرکتای معظم رو بازی میکنن و خاصیتی از خودشون ندارن..
تو همون انجمنی که فرمودید هم آگهی کردم که یه عده خیال کردن خیلی باهوشن ..مثه اینجا..آنالیز هم میدی بازم ابو عطا میخونن lol
بهتره هر کی براش سلامتیش ارزش نداره که هزینه کنه چشم بسته مصرف کنه...منم هزینه کردم چون برام مهمه سلامتیم

من هنوز مصرف نکردم ببینم نتیجش چیه..دو بار مصرف کردم که مشکل گوارشی نداشت فعلا..

gheysar.

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,507
شما چطوری میتونید انقدر راحت به این محصولات که ارتباط مسقیم با سلامتی بدن داره اعتماد کنید؟آخه پروتئین 20 کیلیویی؟ مگه گچ سفیدکاریه که 20 کیلو 20 کیلو بسته بندی کنن؟
پروتیئن وی 2200 گرمیش تقریبا 250 تومنه.حالا اون پروتئین فله ای کیلویی 30 تومن قیمت دادن.:general208::D

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
سلام!
من قدم 175ئه، وزنم الان 75، یک سالی باشگاه رو ول کرده بودم شدید وزنم کم شده بود (بندم اکتومورفه) 2 تا دوره برداشتم 7 کیلو بالا اومدم توی 3 ماه و به وزن الانم رسیدم.
یکی دو ماهی هم هست که دارم روش کار میکنم ولی آب نشده! عکس میذارم آخر پستم، ، برنامه غذائی هم اصولی رعایت میکنم تا اونجا که میشه. برنامه تمرینیم کاملاً مناسبه و البته فرق داره برای عضلات بالای شکم و زیر شکمم، چی پیشنهاد میکنید برای خشک کردن کامل زیر شکم؟! مدت زمانش هم هر چی کم تر بهتر! فقط هورمونی نباشه!
مشاهده پیوست 733757 مشاهده پیوست 733758
جواب من فراموش نشه :p

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
با سلام خدمت اساتید...
من چند وقتی هست دارم میرم باشگاه یعنی دقیقا الان دو ماه شده دارم میرم قبلا هم رفته بودم شش ماه پیش هم سه ماه رفتم باشگاه بعد به علت مشغله کاری دو ماه نتونستم برم باشگاه اما العان دوباره شروع کردم...
میخواستم از مکمل استفاده کنم...اگه میشه راهنمایی کنین چه مکملی استفاده کنم ممنون...
قد 180
وزن 75
سن 21

بستگی به هدف شما هم داره بعضیا می خوان حجم بی کیفیت بگیرن بعضیا با کیفیت
بعضی ها هم فقط فکر تفکیک عضلانی هستند و ...

هدف رو مشخص کنید

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام!
مشاهده پیوست 733757 مشاهده پیوست 733758

مصرف مکمل در بدنسازی رو در بازه های زمانی مختلف بهش دوره نمی گن. دوره بر اساس دوره آنابولیکی نام گذاری میشه نمونه : دوره وینسترول دپو + ترنبولون استات 6 هفته ای حرمی

در مورد زیرشکم این قسمت سخت ترین جایی که یک ورزشکار می تونه به حالت تفکیک برسونش البته با **** غذایی سخت و تمرینات هوازی برای این بخش مثل پرش به حالت طناب
البته مطمئنا شما اون تفکیک خاصی که در بدن های تبلیغاتی میبینید مد نظرتون نیست چون همچنین کیفیتی با این میزان فیبر بدون استروئیدهای آنابولیک و هورمون های پپتایدی ( داروهای ممنوعه ) عملا در کوتاه مدت ( 1 ماه تا 4 سال ) غیر ممکنه.
صد البته اینجا توصیه نمی کنیم که مصرف کنید ولی اینکه علم روز دنیا رو هم زیر سوال ببریم صحیح نیست !

روزانه 4 ست 80 تایی پرش به حالت طناب رو تست کنید از ساعت 19 به بعد هم مصرف کربوهیدرات و کالری و تا جایی که می تونید پایین بیارید.
توصیه می کنم زیرشکم پرتابی روی میز حتما هفته 4 بار رو در برنامه داشته باشید
تمرینات هوازی رو هم حتما داشته باشید هفته 2 الی 3 بار مثل دوچرخه ثابت و یا تردمیل

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
مصرف مکمل در بدنسازی رو در بازه های زمانی مختلف بهش دوره نمی گن. دوره بر اساس دوره آنابولیکی نام گذاری میشه نمونه : دوره وینسترول دپو + ترنبولون استات 6 هفته ای حرمی

در مورد زیرشکم این قسمت سخت ترین جایی که یک ورزشکار می تونه به حالت تفکیک برسونش البته با **** غذایی سخت و تمرینات هوازی برای این بخش مثل پرش به حالت طناب
البته مطمئنا شما اون تفکیک خاصی که در بدن های تبلیغاتی میبینید مد نظرتون نیست چون همچنین کیفیتی با این میزان فیبر بدون استروئیدهای آنابولیک و هورمون های پپتایدی ( داروهای ممنوعه ) عملا در کوتاه مدت ( 1 ماه تا 4 سال ) غیر ممکنه.
صد البته اینجا توصیه نمی کنیم که مصرف کنید ولی اینکه علم روز دنیا رو هم زیر سوال ببریم صحیح نیست !

روزانه 4 ست 80 تایی پرش به حالت طناب رو تست کنید از ساعت 19 به بعد هم مصرف کربوهیدرات و کالری و تا جایی که می تونید پایین بیارید.
توصیه می کنم زیرشکم پرتابی روی میز حتما هفته 4 بار رو در برنامه داشته باشید
تمرینات هوازی رو هم حتما داشته باشید هفته 2 الی 3 بار مثل دوچرخه ثابت و یا تردمیل
سپاسگزارم از توضیح کاملتون!
امثال CLA و ... تأثیری داره در این مورد؟
بعد فعالیت هوازی مثل طناب زدن و تردمیل و ... باعث کم شدن وزن میشه! راهی هست که بتونم وزنم رو ثابت نگه دارم یا حداقل از افت شدید جلوگیری کنم؟

• Like
Reactions: OVH

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
خواهش میکنم عزیزم به امید یزدان به هدفتون روز به روز نزدیکتر بشید
خیر در دوره کات نمیشه از افت حجم جلوگیری کرد مگر اینکه از هورمون های پپتایدی استفاده بشه 100% میدونید بدنسازان آماتور و حرفه ای , بازیگران , کشتی کج کارها و ... در این دوره از هورمون های پپتایدی مثل سوماتوتروپین استفاده میکنند که هم استقامتشون در زمان تمرین بالا میره و هم حجم رو بیشترش رو حفظ میکنه.

از CLA می تونید بهره ببرید همینطور می تونید از عرق کاسنی به عنوان یک مدر قوی استفاده کنید جهت دفع سدیم , پتاسیم و فسفر یا به قول معروف همون آب زیرپوست :D
در دوره کات زیاد به حجم توجه نکنید شما خالی تمرین می کنید و چیز خاصی استفاده نمی کنید.

حجم رو باید تلاش کنید در دوره حجم بگیرید و برای کات کردنش هم مجبورید میزان پروتیئن رو بالا ببرید مثلا از 2.1 برسونیدش فعلا روزانه به 2.5 برابر وزنتون برسونید
درصد کالری مصرفی رو کاهش بدید میزان مصرف فیبر رو بالا ببرید
فکر می کنم خیلی خوب جواب بگیرید.

J.mohseni

Registered User
لایک‌ها
87
شما چطوری میتونید انقدر راحت به این محصولات که ارتباط مسقیم با سلامتی بدن داره اعتماد کنید؟آخه پروتئین 20 کیلیویی؟ مگه گچ سفیدکاریه که 20 کیلو 20 کیلو بسته بندی کنن؟
پروتیئن وی 2200 گرمیش تقریبا 250 تومنه.حالا اون پروتئین فله ای کیلویی 30 تومن قیمت دادن.
برادر امیدوارم با من نبوده باشی..چون در اینصورت مشخصه اصلا تاپیک رو نخوندی..من طرف بی اعتمادم..حتی به همون محصول 250 تومنی این یک
دوم اینکه قیمت این 60 بوده نه 30 که با قیمتی که شما دادید برای هر کیلو 120 میشه نصف
خرید عمده خیلی فرق میکنه..20 کیلو با دو کیلو؟؟؟
در مورد بسته بندی هم حرفی ندارم...:general208::D
در ضمن به خاطر شغلم چیزایی تو همین مواد غذایی دیدم که عمرا به قیمت توجه کنم..

gheysar.

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,507
برادر امیدوارم با من نبوده باشی..چون در اینصورت مشخصه اصلا تاپیک رو نخوندی..من طرف بی اعتمادم..حتی به همون محصول 250 تومنی این یک
دوم اینکه قیمت این 60 بوده نه 30 که با قیمتی که شما دادید برای هر کیلو 120 میشه نصف
خرید عمده خیلی فرق میکنه..20 کیلو با دو کیلو؟؟؟
در مورد بسته بندی هم حرفی ندارم...:general208::D
در ضمن به خاطر شغلم چیزایی تو همین مواد غذایی دیدم که عمرا به قیمت توجه کنم..
با patteerr بودم من.تاپیک شما رو هم خوندم ظاهرا تو سایت های دیگه پست داده بودید در این مورد.
------
شما به قیمت هم توجه کنید:D کارخونه ی سوسیس کالباس ایرانی نیست که. چون شما به واسطه شغلتون یه چیزایی دیدید فکر میکنید کارخونه های کانادا و فرانسه و آمریکا هم همینجورین.

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
نتیجه آزمایش دوشنبه میاد..اما با عرض معذرت اعلام نمیکنم..چون خیلی بهم زور اومد که ملت حراف بی سواد فقط نقش وکیل مدافع شرکتای معظم رو بازی میکنن و خاصیتی از خودشون ندارن..
تو همون انجمنی که فرمودید هم آگهی کردم که یه عده خیال کردن خیلی باهوشن ..مثه اینجا..آنالیز هم میدی بازم ابو عطا میخونن lol
بهتره هر کی براش سلامتیش ارزش نداره که هزینه کنه چشم بسته مصرف کنه...منم هزینه کردم چون برام مهمه سلامتیم

من هنوز مصرف نکردم ببینم نتیجش چیه..دو بار مصرف کردم که مشکل گوارشی نداشت فعلا..
حاجی نتیجه رو به منم خصوصی کن ببینم چطوره اخه . بلکه خووب بود ما هم خریدیم . اگه اعلام نکنی که نمیشه یه منفعتی داشته باش لااقل اونایی که خریدن و خوردن بدونن چی خوردن و ضرر داشته یا خوب بوده . اونایی که مث من هم میخوان بخرن بخورن مطمئن بشن . . . خلاصه اگه اعلام نکنی تنها نتیجه ای که میشه گرفت اینه که شما ارمایش ندادی . کم پولی نیست یک و خورده ای پول ازمایش
با patteerr بودم من.تاپیک شما رو هم خوندم ظاهرا تو سایت های دیگه پست داده بودید در این مورد.
------
شما به قیمت هم توجه کنید:D کارخونه ی سوسیس کالباس ایرانی نیست که. چون شما به واسطه شغلتون یه چیزایی دیدید فکر میکنید کارخونه های کانادا و فرانسه و آمریکا هم همینجورین.

هه هه چیکار کنم دیگه قیصر جووون ادم میره سایت خارجی قیمت دلاری میبینه دود از کلش بلند میشه اون خارجیا ارزون میخرن میخورن گاو میشن ما اینجا گرون . انصاف هم نیست لیست قیمت عمده محصولات رو هم میخوای من بذارم با قیمت فروش تکی ببین چقدر سوود میکنن تو هر پروتئین . مافیاست کلا معلوم نیست طرف چند میاره چند میفروشه .... سایت هم فقط تو e-gym گفتم چون اونجا فقط دیدم بچه ها از اینا میخورن ت اون روز نمی دونستم همچین چیزی هم هست

J.mohseni

Registered User
لایک‌ها
87
حاجی نتیجه رو به منم خصوصی کن ببینم چطوره اخه . بلکه خووب بود ما هم خریدیم . اگه اعلام نکنی که نمیشه یه منفعتی داشته باش لااقل اونایی که خریدن و خوردن بدونن چی خوردن و ضرر داشته یا خوب بوده . اونایی که مث من هم میخوان بخرن بخورن مطمئن بشن . . . خلاصه اگه اعلام نکنی تنها نتیجه ای که میشه گرفت اینه که شما ارمایش ندادی . کم پولی نیست یک و خورده ای پول ازمایش
حاجی من که اینجا گوش به زنگ ننشستم که ملت بیان تایید کنم آزمایش دادم یا نه..
من خودم برا خودم مهمم که اونم هواشو دارم نه بقیه/÷
علاقه دارید ببینید آزمایش دادم یا نه چارش اینه که دوشنبه 478 تومن واریز کنید جوابش رو براتون فکس کنم با مهر و امضای آزمایشگاه همکار سازمان غذا و دارو..
956 هزینه کردم ..ایشالا خیال نکردی که واسه اینکه به شما ثابت کنم راست میگم رفتم هزینه کردم یا میام کادو میدم بهتون؟؟اونم با این کلک زدن
اونا و شمام هم براتون مهم نبوده و نیست نتیجه آزمایش 100%..فقط اگر مجانی باشه مهم میشه
منفعتش هم برای خودمه ..شرمنده
(ملت چه دل خوشی دارن والا..طرف میگه بیا جواب آزمایشتو به من بده اگه راست میگی..نمیگه هزینش رو نصف میدم جواب رو بده

------
بودم من.تاپیک شما رو هم خوندم ظاهرا تو سایت های دیگه پست داده بودید در این مورد.
قیصر جان شما اون آنالیز رو دیدید؟
اونو همون خارجکیها گرفتن چون اونا بر عکس ما که چشم بسته به اسم خارجی اعتماد میکنیم به حق به همه چی شک دارن
تو همون آنالیز خواهید دید که شرکتی مثه امریکن پور وی با 10 سال سابقه میاد یه محصول میده به اسم پودر وی که ادعا میکنه 80 درصد پروتیین
داره اما تست که میکنن میبینن 5 درصد پروتیین داره
یا یه شرکتی مثه now با اون بزرگی 20 درصد دروغ میگه تو اندازه
بماند سم شناسی و میکروبیولوژی و ..
nutrition label accuracy تو مواد غذایی یه مشکل همه گیره و مختص کاله و اپتیموم نوتریشن نیست..
کسی که خیال میکنه این طور نیست ساده لوح تشریف داره و بهتری یه کم مطالعه کنه و ریپورت ها رو بخونه..واسه سلامتی خودش حداقل
تو صنایع غذایی خیلی معموله که یه جنس معروف تقلبی میکنه که یه تولید کننده گمنام حتی فکرشم نمیکنه
و مشکل هم همینجاست که من فکر و خیال نمیکنم برعکس بعضیا..میخونم و میبینم..حرفم سند داره ..چیزی که تو 4 تا انجمن ندیدم
اگر سلامتی براتون مهمه هیچ وقت و به هیچ عنوان اعتماد نکن به برند..مقداری هزینه کن یه برند خوب پیدا کن همونو مصرف کن

Last edited:

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
هنوز در مورد برندها درگیریه ؟
معمولا در مورد این محصولات بهداشت هر کشوری نظارت داره در ایران هم به همین شکل هست ( یعنی باید باشه ! ) شما این تولید رو در این زمان آزمایش کردید مشخص نیست در تولید بعدی هم همین موارد باشه
و اصلا این کار در اصل وظیفه من و شما نیست بلکه وظیفه وزارت بهداشته که باید نظارت داشته باشه !
به هر حال من خودم به شخصه برندهای Muscle Tech - BSN - MHP - Ultimate Nutrition - Nutrabolics - Optimum Nutrition - Nutrex رو واقعا قبول دارم چون از محصولاتشون استفاده کردم و همیشه بهترین نتیجه رو هم گرفتم
اکثر دوستانی که در شهرهای بزرگ الان با مشکل خرید مکمل روبرو هستند به علت 1 ) قیمت سرسام آور به دلیل رشوه هایی که واسطه ها میدن تا این محصولات رو از بنادر به مقصد برسونن 2 ) مکمل های پرشده و تقلبی حالا چه در چین و یا شیراز و کرج و ... 3 ) عدم فرهنگ صحیح مصرف و ترس والدین

این کمپانی ها در دبی که به شخصه شاهد این موضوع بودم رقابت شدیدی در فروش با یکدیگر دارند. تخفیف و اشانتیون هایی که میدن همه جالب توجه هست. البته این دلیل نمیشه که شما به فروشنده بگید مفت می خری پس باید مفت بدی
به هر حال این محصول تا وارد کشور بشه دردسرهایی رو هم برای واردکننده ایجاد می کنه ترس های مختلف از قبیل لو رفتن بار و ...
برخی از این شرایط فروش : تخفیف تا 40% - 2 پکیج 12 تایی ببر 1 پکیج اشانتیون دریافت کن و ...

بالا