برگزیده های پرشین تولز

مکمل های ورزشی ( گفت و گو درباره مکمل های بدنسازی)

آیا داشتن یک بدن ایده آل بدون دوپینگ امکان پذیر است ؟

• Total voters
    271

lfc

Registered User
لایک‌ها
95
سلام
26 سالمه ، 182 قد و 102 وزن دارم
دو ماه و نیمه میرم باشگاه ( یک ساعت هوازی تردمیل و الپتیکال و نیم ساعت وزنه که اوایل بیشتر پایین تنه بود و حالا بالا تنه هم اضافه کردم)
هدفم کاهش وزن و روحیه و سلامتی و قوی تر شدن هست

میخواستم بدونم مکمل پمپ خوبه برای اینکه احساس بهتری حین ورزش داشته باشم؟

مرسی

سلام
درصورتی که فشار تمرینی شما به قدری بالاست که در حین تمرین دچار بی حالی یا افت انرژی شدید میشید ، مصرف مواد غذایی یا مکمل هایی که حاوی کافیین مثل : قهوه ، پمپ ، کافیین ، الکارنتین می تونید برای افزایش کارایی و انرژی بدنتون استفاده کنید ، البته این نکته فراموش نشه که مصرف طولانی مدت این مواد ، باعث عادت کردن بدن شما به کافیین شده و به همین خاطر به مروز باید میزان کافیین مصرفی بیشتر بشود که جواب دهی داشته باشند
به طور کلی مصرفشون اثر مثبت می تونه داشته باشه اما هر روز مصرف نشه و زمانی بیشتر مصرف بشه که روز تمرینی سنگین هست

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
با عرض سلام و احترام
دوستان بنده اوايل زمستان گذشته تصميم گرفتم يه دوره خوب برم كه نتيجاتاً وقتي براي يه سفر كاري به دبي رفتم از نمايندگي رسمي برند on اوپتيموم ٣ قلم مكمل شامل pro gainer و hydro whey و amino 2222 اورجينال خريدم كه متاسفانه با توجه به گرفتاري هاي كاري اصلاً فرصت رفتن به باشگاه رو پيدا نكردم بنابراين الان تصميم گرفتم بفروشمشون
خواستم ببينم اينجا كسي ميتونه منو راهنمايي كنه كه چطور ميتونم اين سه مورد مكمل رو بفروشم ؟
ضمناً فاكتور خريد دبي و برچسب باركد دار نماينگي هم موجوده
ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد
سلام قیمت ؟> هیدرو وی؟

omid_vanpersie

Registered User
لایک‌ها
32
دوستان کسی میدونه بهترین مکمل برای چربی سوزی و حفظ عضلات چیه؟ یه نفر کلنباترول رو معرفی کرد ولی شنیدم ممکنه خیلی عوارض داشته باشه.

NaVaZ

Registered User
لایک‌ها
272
دوستان کسی میدونه بهترین مکمل برای چربی سوزی و حفظ عضلات چیه؟ یه نفر کلنباترول رو معرفی کرد ولی شنیدم ممکنه خیلی عوارض داشته باشه.

برای مشاوره گرفتن به یاد داشته باشید مواردی چون سن ، سابقه تمرین ، هدف از تمرین و.. رو روشن کنید.
ضمن اینکه چربی سوزی و کاهش وزن دو مقوله کاملا مجزا هستند.
با این پیش‌فرض که منظور شما کاهی وزن هست خدمت شما عرض شود
کلن فدرتمندترین چربی‌سوز دنیای بدنسازی و در بین ورزشکاران بسیار محبوب هست
اما متاسفانه مربی نماها فارغ از سابقه تمرینی و اهداف فرد ، بدون در نظر گرفتن عوارض جانبی دارو ، و بدون تفهیم
مسائل مختلف در مورد دارو به شاگرد ، مصرفش رو توصیه می کنند.
مصرف یک لیوان قهوه اسپرسو پیش از تمرین ، افزایش تمرینات هوازی در کنار یک **** معقول که طبیعتا
محدود کردن قندها رو به دنبال داره ، بدون اینکه عوارضی در پی داشته باشه
شما را به هدف خواهد رسوند.
اگر احساس نیاز روانی به دارو یا مکمل در شما وجود داره تا زمانی که به مرحله فلت برسید و کاهش وزن
متوفق بشه ؛ صبور باشید. در مرحله بعدی مصرف چربی سوزهای جواب پس داده از برندهای معتبر
مثل لیپو6 ناترکس، هیدروکسی‌کات ماسل‌تک ، ترنسفورم ای‌وی‌ال ، انیمال‌کات یونیورسال و کوادرالین آراس‌پی توصیه میشه.

omid_vanpersie

Registered User
لایک‌ها
32
برای مشاوره گرفتن به یاد داشته باشید مواردی چون سن ، سابقه تمرین ، هدف از تمرین و.. رو روشن کنید.
ضمن اینکه چربی سوزی و کاهش وزن دو مقوله کاملا مجزا هستند.
با این پیش‌فرض که منظور شما کاهی وزن هست خدمت شما عرض شود
کلن فدرتمندترین چربی‌سوز دنیای بدنسازی و در بین ورزشکاران بسیار محبوب هست
اما متاسفانه مربی نماها فارغ از سابقه تمرینی و اهداف فرد ، بدون در نظر گرفتن عوارض جانبی دارو ، و بدون تفهیم
مسائل مختلف در مورد دارو به شاگرد ، مصرفش رو توصیه می کنند.
مصرف یک لیوان قهوه اسپرسو پیش از تمرین ، افزایش تمرینات هوازی در کنار یک **** معقول که طبیعتا
محدود کردن قندها رو به دنبال داره ، بدون اینکه عوارضی در پی داشته باشه
شما را به هدف خواهد رسوند.
اگر احساس نیاز روانی به دارو یا مکمل در شما وجود داره تا زمانی که به مرحله فلت برسید و کاهش وزن
متوفق بشه ؛ صبور باشید. در مرحله بعدی مصرف چربی سوزهای جواب پس داده از برندهای معتبر
مثل لیپو6 ناترکس، هیدروکسی‌کات ماسل‌تک ، ترنسفورم ای‌وی‌ال ، انیمال‌کات یونیورسال و کوادرالین آراس‌پی توصیه میشه.
سپاس

omid_vanpersie

Registered User
لایک‌ها
32
سلام
26 سالمه ، 182 قد و 102 وزن دارم
دو ماه و نیمه میرم باشگاه ( یک ساعت هوازی تردمیل و الپتیکال و نیم ساعت وزنه که اوایل بیشتر پایین تنه بود و حالا بالا تنه هم اضافه کردم)
هدفم کاهش وزن و روحیه و سلامتی و قوی تر شدن هست

میخواستم بدونم مکمل پمپ خوبه برای اینکه احساس بهتری حین ورزش داشته باشم؟

مرسی

پمپ مخصوصا برای افرادی که میخان حرفه ای و شدید کار کنن عالیه و صفر تا صدتون رو سه برابر میبره بالا، فعلا پمپ yeah buddy رانی کلمن رو هرکی خورده راضی بوده.

omid_vanpersie

Registered User
لایک‌ها
32
بچه ها مکمل های برند world's food چطوره؟ ما تو یه شهر نسبتا کوچک هستیم که بدنسازی کلا ده ساله واردش شده و اولین مربی های اینجا مکمل این برند رو اوردن و جا انداختن، من نگاه میکنم تو رنکینگ های بین المللی و برند های مختلف، میبینم وی ON چندین سال در دنیا بهترینه و با قیمت مثلا 280 ولی این برند وردزفود همون وی و وزن زیر 450ت نیست... به عقلم اعتماد کنم یا مربی/نماها؟!

NaVaZ

Registered User
لایک‌ها
272
بچه ها مکمل های برند world's food چطوره؟ ما تو یه شهر نسبتا کوچک هستیم که بدنسازی کلا ده ساله واردش شده و اولین مربی های اینجا مکمل این برند رو اوردن و جا انداختن، من نگاه میکنم تو رنکینگ های بین المللی و برند های مختلف، میبینم وی ON چندین سال در دنیا بهترینه و با قیمت مثلا 280 ولی این برند وردزفود همون وی و وزن زیر 450ت نیست... به عقلم اعتماد کنم یا مربی/نماها؟!

معمولا ورزشکاران مبتدی اعتماد بی‌‌اندازه‌ای به مربی‌ میکنن و این اعتماد گاهی موجب دردسر میشه.
تجربه زیسته هم نشون داده طمع کسب سود انسانیت رو تا حد زیادی تحت الشعاع قرار میده
از برندهای معتبر و مکمل‌های شناخته شده رو خرید کنید تا شرایط بازشناسی محصول اصل و تقلبی رو داشته باشید
کمی تحقیق کنید تا قیمت اصلی اجناس رو داشته باشید و اجازه سواستفاده به فروشنده های دلال رو ندید
متاسفانه آشفته بازار مکمل در ایران با قیمت‌های نجومی مکمل‌های مجوز دار ، آب گل آلودی برای سو استفاده گران فراهم کرده.

omid_vanpersie

Registered User
لایک‌ها
32
معمولا ورزشکاران مبتدی اعتماد بی‌‌اندازه‌ای به مربی‌ میکنن و این اعتماد گاهی موجب دردسر میشه.
تجربه زیسته هم نشون داده طمع کسب سود انسانیت رو تا حد زیادی تحت الشعاع قرار میده
از برندهای معتبر و مکمل‌های شناخته شده رو خرید کنید تا شرایط بازشناسی محصول اصل و تقلبی رو داشته باشید
کمی تحقیق کنید تا قیمت اصلی اجناس رو داشته باشید و اجازه سواستفاده به فروشنده های دلال رو ندید
متاسفانه آشفته بازار مکمل در ایران با قیمت‌های نجومی مکمل‌های مجوز دار ، آب گل آلودی برای سو استفاده گران فراهم کرده.
سپاس، متوجهم دوست عزیز، وی on که ده ساله بهترینه وی دنیاس حدود 280 ولی وردز فورد تقریبا با همون وزن بالای چهارصد!

omid_vanpersie

Registered User
لایک‌ها
32
دوستان اگه QR code روی یک مکمل توسط qr code app شناسایی شد میشه مطمئن شد که محصول اصلی هست؟
یه سوال دیگه راسته که جدیدا whey gold standard ON جدیدا تقلبیش زیاد شده و محصولاتی مثل RC یا Cutler nutrition که نسبتا جدیدا وارد بازار ایران شدن کمتر ممکنه تقلبی باشن؟

lfc

Registered User
لایک‌ها
95
دوستان اگه QR code روی یک مکمل توسط qr code app شناسایی شد میشه مطمئن شد که محصول اصلی هست؟
یه سوال دیگه راسته که جدیدا whey gold standard ON جدیدا تقلبیش زیاد شده و محصولاتی مثل RC یا Cutler nutrition که نسبتا جدیدا وارد بازار ایران شدن کمتر ممکنه تقلبی باشن؟
سلام
نه نمی تونه دلیلی بر اصلی بودن مکمل باشه ، و اولین چیزی که در ساختن یک محصول تقلبی از پیچ و ادکلن تا موارد دیگر توجه میشه ، شکل و ظاهر و بسته بندی شبیهه به نمونه اصلی

سوال دومتون هم مجددا خیر

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
دوستان این مکمل های اصل و اورجینال شرکت های نامدار مانند اپتیموم،الیمپ،بی اس ان و ..... رو چطور میتونم از خارج کشور بخرم؟
توی تایپک خرید محصولات اینترنتی دوستانی که واسطه ای خرید میکنن میفرستن هم ،کلا مکمل وارد نمیکنند
از کجا میتونم سفارش بدم که مطمئن باشه؟

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
ممنوعه ورودش مجوز بهداشت میخواد
اینترنتی نمیتونی مسافری (اونم شانسی) و قاچاق میتونی

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,248
اینا ضرر داره ؟ مگه فقط پروتیین نیستن؟

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
ممنوعه ورودش مجوز بهداشت میخواد
اینترنتی نمیتونی مسافری (اونم شانسی) و قاچاق میتونی
کلا همه چی تو این مملکت ممنوعه!
حالا یه سوال تقریبا باربط: کسی می دونه دیگه چرا ورود این نوشیدنی های ویتامین C رو ممنوع کردن؟! بیشتر بقالی ها نمیارن میگن ببینن جریمه مون می کنن. اونایی هم که میارن فقط به خاطر از دست ندادن مشتریاست.

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
اینا ضرر داره ؟ مگه فقط پروتیین نیستن؟
اگه با کیفیت باشن میشه گفت اصلا عوارض ندارن البته اگه درست مصرف بشن(مثلا شما در طول روزی که کراتین مصرف میکنی باید دست کم 8لیوان اب بخوری و گرنه باقیماندش رسوب میشه تو بدن که اگه با اب کافی بنوشی اون باقیمانده ها توسط ادرار دفع میشه)
اونا دارو هستن که کارشون با هورمونه و واقعا خطرناکه حتی با کیفیتش
نه همش پروتیین نیستند کربو هیدرات و اسید امینه ها که دربردارنده ی پروتئین و گلوتامین و ارزنین و...هستش
البته اینم بگم که مصرف طولانی مدت گینر و پروتئین و کراتین و ...باعث فرسوده شدن کلیه و کبدها میشه و باید پس از دوره ی مصرف حتما استراحت کرد(استراحت بی مکمل)

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
تا 5 کیلو رو میتونی مسافری بیاری
اما ضرر داره. همون کراتین، حداقل ضررش ریزش شدید مو و عوارض کلیویه. آب خوردن هم هیچ تاثیری در کاهش عوارضش نداره ... 10 سال دیگه، موج هجوم بدنسازها به بیمارستان هاست. میگی نه ؟ وایسا نگاه کن :p:D

paeeizan

Registered User
لایک‌ها
4,002
سعي كن از كشوراي اسياي شرقي وارد نكني

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
تا 5 کیلو رو میتونی مسافری بیاری
اما ضرر داره. همون کراتین، حداقل ضررش ریزش شدید مو و عوارض کلیویه. آب خوردن هم هیچ تاثیری در کاهش عوارضش نداره ... 10 سال دیگه، موج هجوم بدنسازها به بیمارستان هاست. میگی نه ؟ وایسا نگاه کن :p:D
من یه ماه نشده دارم مصرف میکنم اما دو ماه قبلش ریزش مو داشتم
واقعا رو مخه کل زندگیمو بهم ریخته
:(

بالا