برگزیده های پرشین تولز

میهن وب هاست خوبه؟

taktos

Registered User
لایک‌ها
176
خوب دوستان پس نت افراز را انتخاب میکنم .
من با دایرکت ادمین کار نکردم و فقط سی پنل داشتم . مشکلی که نداره ؟ کار باهاش راحته ؟
موفق باشی، کار باهاش از سی پنل هم راحت تره ;)

taktos

Registered User
لایک‌ها
176
طبق گزارش سایت webhosting.info

میهن وب هاست سومین هاستینگ برتر ایرانه !
لینک : http://www.webhosting.info/webhosts/tophosts/Country/IR

یعنی تا این حد خوبه ؟

پس چرا سایت خیلی آشنا و معتبری را ندیدم توی لیست مشتریانش باشه؟
میهن وب هاست من مشتریش بودم
همینکه سایتت آمارش بره بالا سرعت افت میکنه، میهن وب هاست فقط واسه شروع خوبه

taktos

Registered User
لایک‌ها
176
نت افراز چطوره ؟ دیدم کاربرا ازش زیاد تعریف میکنن ولی قیمت هاش آدم را به شک میندازه .
15 گیگابایت یکساله 55 تومان . اونوقت وب رمز 500 مگ را 77 میده !
دوست عزیز قیمت که ملاک نیست، بعضی‌ها یه مشتری دولتی دارن بخاطر همین قیمت رو 10 برابر میکنن
یا بعضی ها هم الکی قیمت بالا میدن که طرف فک کنه چون قیمت بالاست هاستشم خوبه
تو باید ببینی مشتری های کودوم هاستینگ راضین که خوشبختانه اکثر کسانی که از نت افزار استفاده میکنن کاملا راضی هستن
من الان سایتم روی وندا هاست هست، توی هاستی که خریدم من مجازم تا 180 گیگ ماهانه ترافیک مصرف کنم، پولشو دادم و حق مصرفش رو دارم
اما دیروز ایمیل دادن که تا 72 ساعت فرصت دارم سایتم رو منتقل کنم با اینکه 9 ماه از زمانم مونده، بخاطر اینکه توی این بیست روز از ماه من 120 گیگ پهنا مصرف کردم
با اینکه سایتم بهینه و سبک هستش، خب وقتی امار سایتم بالاست گناه من چیه ؟؟؟ بخاطر همین قبل خرید همیشه ببین کسایی که از اون شرکت خرید میکنن راضی هستن یا نه که نت افزار خوشبختانه همه ازشون راضی ان و سایتای معروف و بزرگ هم ازشون استفاده میکنن

taktos

Registered User
لایک‌ها
176
من هم برای تست از سرویس میزبانی فایل میهن وب هاست روی سایت
www.imanvfx.com استفاده میکنم ... "" دو ماه هست که فعال کردم ""
تا الان که خوب بوده .....
آره خوب بوده ولی بهشون اعتمادی نی
سایت برگ گراف با دو سال سابقه از هاست دانلود میهن وب هاست استفاده میکرد که متاسفانه چندماه پیش هاست دانلود همه چیش حذف شد و مجبور شد تمامی پست هاش رو حذف کنه و از اول شروع کنه
پشتیبانی میهن وب هاست هم گفت اطلاعی نداریم که چجوری حذف شدن فایل ها، واقعا که

taktos

Registered User
لایک‌ها
176
سلام دوستان میخوام از میهن وب هاست 500 مگ فضا بخرم . قبلا ازش خرید داشتم ولی سایتها جدی نبودن و بیشتر تفریحی سایت زدم و استفاده ی چندانی نکردم که بخوام کیفیتش را تست کنم ولی بدک نبود .
الان سایتی که میخوام بزنم جدی هست و کیفیت و سرعت برام مهم هست .
میهن وب هاست فیمت هاش نسبت به بقیه مناسب تره و فکر کنم مال سایت معتبر میهن دانلود باشه که شاید بشه بهش اعتماد کرد ولی ازش خیلی مطمئن نیستم .
نمیخوام بعد از مدتی سایتم بپره و اطلاعات و زحماتم به فنا بره یا پشتیبانیشون اذیت کنن و سرعتش پایین باشه و با انواع ارور های عجیب مواجح بشم و در واقع پولم هم حروم بشه .
هاستینگ WEbramz.com معتبر تره ولی قیمتش هم بالاتره .
گزینه های WEbramz.com ,mihanwebhost.com روی میزه کدوم را انتخاب کنم ؟
البته وقتی بازدید سایتم رفت بالا و خوب شد حتما بدون توجه به قیمت یک هاست یا سرور خوب میگیرم ولی برای شروع کدوم بهتره ؟
میهن دانلود خودش روی هاست دی ال هست، اگه سایتت جدیه نت افزار رو انتخاب کن
میهن وب هاست واسه شروع فقط خوبه، آمار بره بالا جوابگو نیس

taktos

Registered User
لایک‌ها
176
سلام دوستان میخوام از میهن وب هاست 500 مگ فضا بخرم . قبلا ازش خرید داشتم ولی سایتها جدی نبودن و بیشتر تفریحی سایت زدم و استفاده ی چندانی نکردم که بخوام کیفیتش را تست کنم ولی بدک نبود .
الان سایتی که میخوام بزنم جدی هست و کیفیت و سرعت برام مهم هست .
میهن وب هاست فیمت هاش نسبت به بقیه مناسب تره و فکر کنم مال سایت معتبر میهن دانلود باشه که شاید بشه بهش اعتماد کرد ولی ازش خیلی مطمئن نیستم .
نمیخوام بعد از مدتی سایتم بپره و اطلاعات و زحماتم به فنا بره یا پشتیبانیشون اذیت کنن و سرعتش پایین باشه و با انواع ارور های عجیب مواجح بشم و در واقع پولم هم حروم بشه .
هاستینگ WEbramz.com معتبر تره ولی قیمتش هم بالاتره .
گزینه های WEbramz.com ,mihanwebhost.com روی میزه کدوم را انتخاب کنم ؟
البته وقتی بازدید سایتم رفت بالا و خوب شد حتما بدون توجه به قیمت یک هاست یا سرور خوب میگیرم ولی برای شروع کدوم بهتره ؟
میهن دانلود خودش روی هاست دی ال هست، اگه سایتت جدیه نت افزار رو انتخاب کن
میهن وب هاست واسه شروع فقط خوبه، آمار بره بالا جوابگو نیس

facenama

Registered User
لایک‌ها
45
دوبار سرورای میزبانی سایتاشون هک شده و شل ریخته شده روی سایت هاکه بدون اطلاع مدیران سایتهاشون شل هارو پاک کردند

gothic

Registered User
لایک‌ها
72
دوستم یکی دو سال پیش ازشون هاست داشت،،، یه بار سرورشون دچار مشکل شد ؛ بک اپ شش ماه پیشش رو برگردوندن و بدبخت شد

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
نگیر برادر من یک هفته اس سایت منو داغون کرده و هر 6 ماه یه بار هارداشون انگار داغون میشه و یک هفته علاف میشی و سایتت از بین میره نمونش از سه روز پیش سایتم داغون شده و ریکاوری کردن

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
تا امروز از بیشتر خدمات دهنده های هاستینگ معروف ایران سرویس گرفتم میهن وب هاست اگه بهتر از بقیه خدمات دهنده های هاست نباشه بدترم نیست

...Rahim...

Registered User
لایک‌ها
686
هاست دانلودش چطوره ؟ اپ تایم و سرعت منظورم هست

Ashkan9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام
در مورد نت افراز نظری ندارم ولی توصیه میکنم از برتینا استفاده کنید. در حال حاضر 30درصد تخفیف به مناسبت سال نو داره. هم کیفیت برتینا خوبه و هم پشتیبانی
در مورد هاست دانلود میهن وب هاست. تو همین انجمن مورد داشتیم که هارد سرور سوخته بود و همه اطلاعات کاربر پریده بود. ضمنا قیمت هاست دانلودش هم زیاد منطقی نیست. هاست دانلود از هاست.دی.ال توصیه میکنم بگیرید

67ali67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

میدونم این پست قدیمی هست ولی میخوام بدونم دوستان از این هاستینگ نتیجه گرفتن و کارش خوبه یا نه؟
http://mihanwebhost.com

amin94z

Registered User
لایک‌ها
224
الان کسی از میهن وب هاست داره ؟ راضیه ؟

بالا