برگزیده های پرشین تولز

نظرات انتقادات و پيشنهادات بخش عکاسی

The Mechanic

Registered User
لایک‌ها
1,696
داداش یعنی واقعا شما فکر کردی بخاطر عسل این حرفا پیش اومده؟؟؟؟؟؟؟o_O عسل هرکس بخواد میره سوپر مارکت سرکوچه میخره.
من خداشاهده اصلا به امتیازی که به من داده شده کاری ندارم. فقط به نظر من باید نمرات منصفانه باشه. مثل همین هفته که کاربرای زیادی از جمله kyle و ibest و bitcomet و ... عکس های خیلی خوبی گذاشته بودن که میتونستن اول بشن
نه داش میثم منظورم این نبود...
از زمانی که عسل اضافه شد محمود خان گفت که از این به بعد بیشتر سخت گیری میشه (یه همچنین چیزی :دی)
حالا گفتم شاید عسل حذف بشه، حاج محمود از شدت سخت گیریش شاید کم کنه :)
انشاءالله که به خوبی و خوشی این مسئله حل بشه...

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
میثم جان یعنی عکس من خوب نبود؟؟؟ :D
بابا من بیچاره یه بار تا لویزان، یه بار هم تا ولنجک رفتم که بتونم غروب خورشید رو نوک برج میلاد بندازم، آخرشم نشد!!!
با این همه تلاش، فکر کنم بیشتر از همه، من در مسابقات آخر شدم :general208: :general208: :general208:
چند دفعه هم پیش اومده میخواستم عکسی رو بذارم، بعدش گفتم نه، این بدرد نمیخوره، اونوقت یکی دیگه همون عکس رو گذاشته و به مدال رسیده :general304:
هر چی هم اسپویلر میذاشتیم که شانس بقیه کم بشه و شاید ما قهرمان بشیم، نشد :p
:) این ها رو برای شوخی گفتم تا جو تاپیک کمی عوض بشه. مخلص همتون هم هستم.
سعید جان تو که تاج سری :) من گفتم kyle و ibest و bitcomet و غیره
خب تو جزو همون غیره بودی دیگه:D

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
سعید جان تو که تاج سری :) من گفتم kyle و ibest و bitcomet و غیره
خب تو جزو همون غیره بودی دیگه:D
آهان، همون سایر بستگان دیگه!!! :D
من خاک پای شما و همه ی بچه های پی تی هم هستم.
پسر هنوز جوهر نوشته ی حاج محمود عجیج خشک نشده که گفت یا ایها الاسپمرون... ما هم گفتیم چشم!!! اما خدا وکیلی اسپم دادن اینجا یه لذت وصف ناشدنی داره!!!

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
من بیشتریت امتیازاتی که گرفتم اینطور بوده:
مسابقه گذر عمر : بیشترین امتیازمو از وحید گرفتم
یادش بخیر : سپیدار
بازار : محمود خان!
میوه های پاییزی : albaloo2009
ویندوز ایکس پی : albaloo2009
غروب : AMD99
حالا یه نفر بگه
این هفته های متوالی و پی در پی که یه عده میگن من از یک نفر بیشترین امتیازم رو همیشه گرفتم که منجر به برنده شدنم شده کدومه؟ کجاست؟ کو؟ از کی؟
بیشترین امتیازات رو این افراد به من دادن توی هفته های گذشته
برید جدول هفته های گذشته رو نگاه کنید
موضوع اینه که تبانی شده
تبانی زمانی معنا داره که به نتیجه برسه دیگه
یعنی فرصت برنده شدن از دیگران گرفته بشه و به شخص خاصی برسه
خب کسی که برنده بوده و مورد اتهامه که از تبانی استفاده کرده منم
حالا برید جدول هفته های گذشته رو ببینید
ببینید بیشترین امتیازمو از چه کاربری گرفتم
بازم میگم
من از کسی که تهمت میزنه نمیگذرم
اگه حق با منه بخاطر این تهمت از کسی نمیگذرم چون خیلی بهم برخورده به شخصیتم اهانت شده

ویرایش کردم
امتیاز این هفته مو جا انداختم که از جناب AMD99 بیشترین امتیازمو گرفتم

Last edited:

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
آقا اشکان اگر به نوشته هات نگاه کنی خداوکیلی شما داری جو تاپیک رو به هم میزنی. مرد مومن من که الان بدون توهین و تهمت و باخوشرویی باهات حرف زدم ولی نمیدونم چرا شما اینجوری جواب دادی :دی
اشکان جان چه ربطی به گناه و بچه مسلمون بودن و یا جا نماز آب کشیدن داره؟ مگه من گفتم آدم کشتی؟o_O من فقط یه کلمه گفتم که منصفانه نمره ندادید و بیشتر هم منظورم این هفته هست.
این فقط یه مسابقه هست و صحبت هایی هم که انجام شده به صورت دوستانه درباره ی مسابقه هست دلیلی نداره که دلخوری و طعنه زدن و ناراحتی از جانب شما پیش بیاد.
بازم اگر از حرف های من دلخور و ناراحت شدی من هزاربار ازت عذر میخوام اشکان جان. بدون که برام عزیزی داداش

شما اگه مورد اتهام قرار میگرفتی حالت از من بهتر نبود
داداش گلم
این برای من خیلی سنگینه کسی به راحتی و بدون هیچ مدرکی یا استناد قابل قبولی بیاد بگه آقا تبانی کردی
آخه تبانی کردم که چی بشه؟ مدال طلای المپیک رو کش برم؟؟؟
آخه این چه حرفیه؟
مخم داره سوت میکشه
خیلی حرکت بچه گانه ایه من برای برنده شدن بخوام بیام با کسی تبانی کنم
خب معلومه ناراحتم بهم برخورده انتظار داری چکار کنم؟؟ بگم و بخندم از این وضع خوشحال باشم؟؟

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
اشکان جان برای بار هزارم از جانب خودم میگم که منظور من نمره ی کاربرای دیگه به تو نبوده. من میگم نمره هایی که خودت به کاربرای دیگه دادی پایین بوده و بیشتر 6 دادی ولی به کاربر سپیدار 9 دادی.
هفته ی قبل تر هم دوباره به همه بین 5 تا 7 دادی ولی دوباره به کاربر سپیدار نمره ی 9 دادی :)
عزیز اگر قراره سخت گیرانه نمره بدی نسبت به همه باید اینجوری باشه دیگه، ولی همیشه به ایشون نمره ی بالا میدی و اون نمره های پایینت به نفرات دیگه باعث میشه که شانس اول شدنشون کم بشه:)

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
شما اگه مورد اتهام قرار میگرفتی حالت از من بهتر نبود
داداش گلم
این برای من خیلی سنگینه کسی به راحتی و بدون هیچ مدرکی یا استناد قابل قبولی بیاد بگه آقا تبانی کردی
آخه تبانی کردم که چی بشه؟ مدال طلای المپیک رو کش برم؟؟؟
آخه این چه حرفیه؟
مخم داره سوت میکشه
خیلی حرکت بچه گانه ایه من برای برنده شدن بخوام بیام با کسی تبانی کنم
خب معلومه ناراحتم بهم برخورده انتظار داری چکار کنم؟؟ بگم و بخندم از این وضع خوشحال باشم؟؟
اشکان جان از نظر من بحث تبانی نیست و هرگز منظورم این نیس که شما دوتا قرار گذاشتید که همدیگه رو برنده کنید. من فقط دارم میگم دوستی شما دو نفر ناخودآگاه تو نمره هایی که به هم میدید تاثیر گذاشته.
اگر حرفی زدم که ناراحت شدی من عذر میخوام اشکان جان. خودمم دیگه این بحث رو ادامه نمیدم.
قربانت. شبت بخیر

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
اشکان جان برای بار هزارم از جانب خودم میگم که منظور من نمره ی کاربرای دیگه به تو نبوده. من میگم نمره هایی که خودت به کاربرای دیگه دادی پایین بوده و بیشتر 6 دادی ولی به کاربر سپیدار 9 دادی.
هفته ی قبل تر هم دوباره به همه بین 5 تا 7 دادی ولی دوباره به کاربر سپیدار نمره ی 9 دادی :)
عزیز اگر قراره سخت گیرانه نمره بدی نسبت به همه باید اینجوری باشه دیگه، ولی همیشه به ایشون نمره ی بالا میدی و اون نمره های پایینت به نفرات دیگه باعث میشه که شانس اول شدنشون کم بشه:)

دوست عزیز من از عکس ایشون به اون اندازه خوشم اومده
چرا میوه های پاییزی رو مثال نمیزنی
یا موضوعات دیگه
این چیزی که شما میگی رومد کلی نبوده
چند بار اتفاق افتاده
بله
اما نه از روی قصد و غرض
من دارم میگم از اون عکس به اون اندازه خوشم اومده و از عکس دیگران هم اون قدر
همونطور که هفته های دیگه یه جور دیگه بوده
شما یا سایرین احساس میکنن من از اینکه به دیگران کم دادم منظوری داشتم و قصدم این بوده شانس برنده شدنشون رو بگیرم... درسته؟
خب باشه شما یا هرکس حرفش اینه امیدوارم بتونه پای تهمتی که میزنه وایسه
شما یا سایرین که همچین نظری میدین شخصیت منو زیر سوال بردین
من برای آخرین بار میگم
تنها ملاک و معیار من سلیقه و نظر شخصیم بوده
عکسی که کاربر سپیدار گذاشته برای موضوع غروب از سایت 1x.com هست مرجعی از بهترین تصاویر برجسته ترین عکاسای دنیا که البته بعد از امتیازدهیم اینو فهمیدم
حالا این عکسو با کدوم عکس مقایسه کنم؟ عکسایی که با سرچ ساده توی نت پیدا میشن؟ یا عکسایی که پونصد سال پیشم هر کدوممون میذاشتیم به عنوان والپیپیر دسکتاپمون؟
خب عکس ایشون قشنگه
به نظر من یه نمره از عکس وحید قشنگتره
به وحید 8 دادم به اون 9
بقیه هم سطح پایین بودن
به نظر من عکسای بهتری میتونستن بذارن (حتی برای مثال اسپویلر هم گذاشتم)
من فقط اعتراف میکنم به مایکل کم دادم باید به اونم 8 میدادم
اما بقیه از نظر من از سلیقه من در حد همون 6 و 7 بودن
این چیش عجیبه؟؟؟

ویرایش
ضمنا اگه میگید من کم دادم پس چرا پای یه کاربر دیگه رو میکشید وسط؟
بگید امتیازدهی من ایراد داره
که به همه کم میدم تا خودم برنده بشم
پس سپیدار این وسط چکاره هست؟ امتیاز اون که باعث برنده شدن من نشده خودتون برید جدولها رو ببینید من بیشترین امتیازاتمو از افراد دیگه ای گرفتم
ایشونم که از طریق امتیازات من برنده نشده؟!! پس اصلا نقش این کاربر که مستقیما دارین بهش تهمت میزنید این وسط چیه؟
شما مشکلتون اینه که من به همه کم میدم تا برنده نشن تا خودم برنده بشم و مدال طلای جهانی و جایزه میلیارد دلاری و افتخار جهانی رو کسب کنم

Last edited:

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
ببین داداش گلم
شما میگی من به سپیدار 9 دادم
خب نتیجه این 9 دادن ها چی بوده؟ اصلا 9 دادم که چی بشه؟ برنده بشه؟ خب یه بارم که برنده نشده
نمرات ایشونم که منو برنده نکرده چون سایرین از ایشون به من بیشتر نمره دادن
پس اصلا اسم ایشون رو برا چی آوردین؟
نقش این کاربر چی بوده؟؟
باعث برنده شدن من که نیست؟!! خودشم که برنده نشده؟!! پس چیه؟؟!!؟؟؟!؟؟!؟؟!؟!
پست قبلیمو ویرایش کردم کامل شد
اشکان جان از نظر من بحث تبانی نیست و هرگز منظورم این نیس که شما دوتا قرار گذاشتید که همدیگه رو برنده کنید. من فقط دارم میگم دوستی شما دو نفر ناخودآگاه تو نمره هایی که به هم میدید تاثیر گذاشته.
اگر حرفی زدم که ناراحت شدی من عذر میخوام اشکان جان. خودمم دیگه این بحث رو ادامه نمیدم.
قربانت. شبت بخیر

قربانت شب بخیر که نشد جواب عزیز من
منطقی باش

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
من بابت اسپم هایی که دادم از بچه ها معذرت میخوام
شرمنده آقا محمود هم شدم اینجا بی نظمی ایجاد شد
زحمت رو کم میکنم
شما رو به خدا میسپارم
امیدوارم تاپیکی آروم دور از اهانت و تهمت و سوظن بعد از من داشته باشید
اگه کسی فکر میکنه بهش ظلم کردم و نذاشتم برنده بشه حلالم نکنه چون من کسایی که بهم تهمت زدن به هیچ عنوان حلال نمیکنم و نمیبخشم (چون اینطور نبوده خیلی بهم زور داره این انگ رو بعضیا بهم چسبوندن)
اون قضیه عسل هم پیگیری میکنم هدیه و یادگاری از من داشته باشید
مدیر هم میاد بعدا با مدارکش در مورد من تصمیم گیری میکنه یا تصمیم گیری رو به شما واگذار میکنه که در هر صورت فرقی نمیکنه ما زحمتو کم کردیم
اما به جون دوتا بچه هام دلم برای این تاپیک و جو دوستانه و صمیمیش تنگ میشه
در پناه حق
پیروز و مستدام باشید

sepidar300

Registered User
لایک‌ها
601
سلام خدمت همه دوستانی که به من لطف داشتند و دوستانی که منو مورد اتهام خودشون قرار دادند
من 5 هفته بیشتر نیست که اینجا آمدم آنهم بخاطر صمیمیتی که از بچه های تاپیک شنیده بودم و در این مدت کوتاه انگیزه ام برای بهتر دیدن اطرافم بیشتر شده بود تا بتونم عکسهای جالب و دیدنی پیدا کنم یا خودم عکاس آن باشم
فکر میکردم که در جایی آمدم که جو صمیمی بین دوستان بیشتر از نمره ارزش داره و گرنه به تمام دوستان نمره کامل را میدادم خواه عکسها خوب بود یا بد خواه مرتبط با موضوع بود یا غیر مرتبط
من فکر میکردم که اینجا دموکراسی حاکمه و هر کسی بنا به سلیقه خودش میتونه به هر کسی هر نمره ای که دوست داره بده همونطور که من تمام نمرات دوستان از کمترین تا بیشترین برایم ارزشمند بود چون اصلا ملاکم نمره گرفتن یا برنده شدن نبوده و نیست جو گرم و صمیمی و صحبتهای شیرین دوستان مرا کفایت میکرد.
بعضی از دوستان گفته اند که من با نمره دادنم در حق بقیه ظلم کرده ام و امتیاز برنده شدن را از آنها گرفته ام من خدا شاهده که بارها و بارها برای هر کدام از امتیازاتی که میخواستم به دوستان بدم عکسها را چک میکردم و نمره میدادم و شخص خاصی برای برنده شدن در نظرم نبود که مثلا عمدی به اشکان بیشترین نمره را بدهم که او برنده بشه و یا بقول کاربر محترمی بخاطر رابطه دوستانه ناخودآگاه روی نمره ام تاثیر بگذاره که این صد در صد غلط و اشتباهه
همانطور که قبل از اینکه من اینجا بیایم اشکان 7 بار برنده شده بود و گاهی در یک ماه دو مرتبه
او نیازی به برنده شدن و نمره من نداشت اگه برنده شده حقش بوده و اگه نشده حتما حق دیگران بوده
من بنا به نظر شخصی و سلیقه خودم نمره میدادم و حتی دلیل بیشتر یا کمتر نمره دادنم را ذکر میکردم همانطور که بعضی از دوستان که نمیدونم اسمش را رفع تکلیف بگذارم یا هر چیز دیگه ای بارها دیدم که به همه یک نمره واحد میدن و جالبه که هیچکس اعتراض نکرد و نمیکنه !!
شما دوستانی که میفرمائید من در حق بقیه ظلم کرده ام آیا نمره واحد دادن به همه در حق آنهایی که حقشون نبوده درسته ؟؟ و آنهایی که حقشون بوده در حقشون ظلم نشده ؟؟ آیا شانس برنده شدن را از خیلی از دوستان نگرفته؟؟
قابل توجه شماهایی که میگید اشکان همیشه به من بالاترین امتیاز را داده !!
بالاترین امتیاز در موضوع گذر عمر از جانب اشکان به هلیا داده شده
بالاترین امتیاز در موضوع میوه های پاییزی از جانب اشکان به هلیا داده شده
پس همیشه اینطور نبوده که من بالاترین امتیاز را از جانب اشکان گرفته باشم ایشون نظر شخصی خودش هست و عکس من به نظرش جالب اومده و خدا را هزاران بار شکر که در این چند هفته من برنده نشدم و گرنه سیل اتهامات بیشتر سرازیر میشد. و خدا را بیشتر از هزاران بار شکر که دلیل برنده شدن اشکان نبوده ام.
من اینجا را ترک میکنم با دلی آزرده از آن دسته از دوستانی که در مورد من فکر بدی کردند و آنها را به وجدانشون میسپارم.
از مدیر محترم تاپیک آقا محمود متشکرم که در این مدت کوتاه منو تحمل کردند و اجازه دادند که بین شما دوستان عزیز باشم اما ...:(
همینطور از تک تک دوستانی که با یک نمره کم دادن من، در حقشون ظلم شده و شانس برنده شدنشو ازشون گرفتم حلالیت می طلبم. انشاءالله از این به بعد حق به حق دار میرسه
برای تک تک شما آرزوی موفقیت می کنم
دست حق نگهدارتون
imagesCA663QIN.jpg images.jpgggg.jpg

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
عجب! من بدون هیچ مدرکی متهم تون کردم، هان؟

عزیز من به شما نگفتم تصویر امتیازدهی هاتون موجود هستش؟ من خواستم کرامت تون رو حفظ کنم که نه هیچ کدوم تون رو اسم بردم و نه این عکس رو از همون اول گذاشتم، ولی حالا که خیلی مدرک دوست دارید بفرمایید! این هم تصویر امتیازدهی تون خدمت شما تا از سنگینی قضیه کاسته بشه و یه کم سبک بشید!

14697141428430240538_Scores%203.jpg

همونطور که مشاهده میشه:
- کاربر sepidar300 در تمام هفته ها بدون استثنا به کاربر mehrashkan بالاترین امتیاز خودشون رو دادند!
- کاربر mehrashkan در چهار هفته از شش هفته بالاترین امتیاز خودشون رو به sepidar300 دادند و در دو هفته دیگه هم فقط به یک کاربر دیگه 0.25 نمره بالاتر از سپیدار دادند.

-------------------------------------------------------------
من بیشتریت امتیازاتی که گرفتم اینطور بوده:
متاسفانه مثل قبل باز دوباره کسی که متهم شده شروع کرده دلایل عجیب غریب جور کردن و اشک تمساح ریختن که من بیگناهم! عزیز دل، اولا که همین لیست رو شما یا توش اشتباه کردید یا اصلا جعلی درست کردید! به طور مثال در مسابقه گذر عمر شما بالاترین امتیازتون 10 بوده که از سپیدار گرفتید، در حالی که وحید به شما 8 داده و شما ادعا می کنید بالاترین امتیازتون از وحید بوده که کاملا غلطه، یا در مسابقه میوه های پاییزی سپیدار و آلبالو مشترکا به شما بالاترین نمره رو دادند، در حالی که شما سپیدار رو سانسور می کنید و فقط آلبالو رو می نویسید!
61033298387553263490.gif

دوما، مثلا این قضیه حتی اگر درست بود قرار بود چی رو ثابت کنه؟ من هم از این به بعد برمی دارم به همه بچه ها میدم 1 و فقط به یه نفر میدم 7 و هر کس اعتراض کرد میگم طرف بالاترین نمره اش که از من نبوده! از یه کاربر دیگه 8 هم داشته!

سلام خدمت همه دوستانی که به من لطف داشتند و دوستانی که منو مورد اتهام خودشون قرار دادند
من 5 هفته بیشتر نیست که اینجا آمدم آنهم بخاطر صمیمیتی که از بچه های تاپیک شنیده بودم و در این مدت کوتاه انگیزه ام برای بهتر دیدن اطرافم بیشتر شده بود تا بتونم عکسهای جالب و دیدنی پیدا کنم یا خودم عکاس آن باشم
فکر میکردم که در جایی آمدم که جو صمیمی بین دوستان بیشتر از نمره ارزش داره و گرنه به تمام دوستان نمره کامل را میدادم خواه عکسها خوب بود یا بد خواه مرتبط با موضوع بود یا غیر مرتبط
من فکر میکردم که اینجا دموکراسی حاکمه و هر کسی بنا به سلیقه خودش میتونه به هر کسی هر نمره ای که دوست داره بده همونطور که من تمام نمرات دوستان از کمترین تا بیشترین برایم ارزشمند بود چون اصلا ملاکم نمره گرفتن یا برنده شدن نبوده و نیست جو گرم و صمیمی و صحبتهای شیرین دوستان مرا کفایت میکرد.
بعضی از دوستان گفته اند که من با نمره دادنم در حق بقیه ظلم کرده ام و امتیاز برنده شدن را از آنها گرفته ام من خدا شاهده که بارها و بارها برای هر کدام از امتیازاتی که میخواستم به دوستان بدم عکسها را چک میکردم و نمره میدادم و شخص خاصی برای برنده شدن در نظرم نبود که مثلا عمدی به اشکان بیشترین نمره را بدهم که او برنده بشه و یا بقول کاربر محترمی بخاطر رابطه دوستانه ناخودآگاه روی نمره ام تاثیر بگذاره که این صد در صد غلط و اشتباهه
همانطور که قبل از اینکه من اینجا بیایم اشکان 7 بار برنده شده بود و گاهی در یک ماه دو مرتبه
او نیازی به برنده شدن و نمره من نداشت اگه برنده شده حقش بوده و اگه نشده حتما حق دیگران بوده
من بنا به نظر شخصی و سلیقه خودم نمره میدادم و حتی دلیل بیشتر یا کمتر نمره دادنم را ذکر میکردم همانطور که بعضی از دوستان که نمیدونم اسمش را رفع تکلیف بگذارم یا هر چیز دیگه ای بارها دیدم که به همه یک نمره واحد میدن و جالبه که هیچکس اعتراض نکرد و نمیکنه !!
شما دوستانی که میفرمائید من در حق بقیه ظلم کرده ام آیا نمره واحد دادن به همه در حق آنهایی که حقشون نبوده درسته ؟؟ و آنهایی که حقشون بوده در حقشون ظلم نشده ؟؟ آیا شانس برنده شدن را از خیلی از دوستان نگرفته؟؟
قابل توجه شماهایی که میگید اشکان همیشه به من بالاترین امتیاز را داده !!
بالاترین امتیاز در موضوع گذر عمر از جانب اشکان به هلیا داده شده
بالاترین امتیاز در موضوع میوه های پاییزی از جانب اشکان به هلیا داده شده
پس همیشه اینطور نبوده که من بالاترین امتیاز را از جانب اشکان گرفته باشم ایشون نظر شخصی خودش هست و عکس من به نظرش جالب اومده و خدا را هزاران بار شکر که در این چند هفته من برنده نشدم و گرنه سیل اتهامات بیشتر سرازیر میشد. و خدا را بیشتر از هزاران بار شکر که دلیل برنده شدن اشکان نبوده ام.
من اینجا را ترک میکنم با دلی آزرده از آن دسته از دوستانی که در مورد من فکر بدی کردند و آنها را به وجدانشون میسپارم.
از مدیر محترم تاپیک آقا محمود متشکرم که در این مدت کوتاه منو تحمل کردند و اجازه دادند که بین شما دوستان عزیز باشم اما ...:(
همینطور از تک تک دوستانی که با یک نمره کم دادن من، در حقشون ظلم شده و شانس برنده شدنشو ازشون گرفتم حلالیت می طلبم. انشاءالله از این به بعد حق به حق دار میرسه
برای تک تک شما آرزوی موفقیت می کنم
دست حق نگهدارتون
مشاهده پیوست 693366 مشاهده پیوست 693370
امتیازدهی شما و اشکان به هم در هفته های گذشته توی همین پست گذاشته شده. قضاوت به عهده دوستان باشه هر چند که فکر می کنم جای هیچ تردیدی باقی نمی گذاره...

در مورد تصمیم شما و اشکان به ترک تاپیک:
در مورد خداحافظی از تاپیک تصمیم با شماست، ولی من هیچ وقت مشوق همچین تصمیمی نبودم. به هر ترتیب برخورد با این مسائل همیشه قاطع بوده و خواهد بود، ولی بعضی از بچه ها خوش شون نمیاد و از مسابقه خداحافظی می کنند. اگر یه روز تصمیم تون عوض شد و خواستید برگردید اینجا خونه خودتونه، ولی باید سعی کنید قوانین رو (از جمله همون قانون امتیازدهی صحیح رو) خیلی دقیق اجرا کنید. چقدر هم دوست داشتم به جای این که خودتون اسم خودتون رو (که من نبرده بودم) مطرح کنید بدون هیچ حرفی فقط رویه تون رو در امتیازدهی عوض می کردید.

موفق باشید.

------------------------------------------
خواهش از بقیه بچه ها:
دوستان و برادران عجیج، شما سعی کنید برید تو کار عکس گذاشتن واسه مسابقه جدید (با موضوع سوء ظن).

ادعاهایی که در رابطه با این موضوع مطرح میشن باید بررسی بشن و نمیشه راجع بهش پست نزنیم. کلا هم این قضیه همه اش فقط برای دفاع از حق خود شماست. نگران تاپیک هم نباشید؛ طبق روال معمول پست های مرتبط با این موضوع بعدا همه منتقل میشن به تاپیک پیشنهادات و انتقادات (هر چند غیرمرتبط با تاپیک هم نیستند).

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
با توجه به عکس هایی که آقا محمود قرار دادن نشون میده که بنده دقیقا به چه مطلبی اشاره داشتم. خاطرم هست که حدود یک سال پیش یه همچین اتفاقی برای سه تا از کاربرای باسابقه که اتفاقا هر سه تاشون از دوستای من هم هستن و سال گذشته تو بازارچه هم باهاشون معامله داشتم پیش اومده بود. که از قضا محمود عزیز باهاشون برخورد کرد و از شرکت در مسابقه منع شدن. کماینکه جدا از بحث این تاپیک من همچنان باهاشون در ارتباطم و دوستیمون پابرجاست. پس صحبت های مربوط به مسابقه دلیلی برای کدورت و دلخوری نباید داشته باشه. چون حرف حق رو باید پذیرفت.
دوستان اصلا بحث امتیاز و ... مطرح نیست. بحث منصفانه نمره دادنه. بحث اینه که روابط و دوستی ها چه به صورت عمد و چه به صورت ناخودآگاه تو امتیازاتمون تاثیر نذاره.
اشکان و سپیدار عزیز خودتون هم میدونید که بنده احترام زیادی براتون قائلم و مخصوصا اشکان که تو همین تاپیک من بارها پست هاش رو کوت کردم و حرفاشون رو تایید کردم و اعلام کردم که با نظری که داده کاملا موافقم.
اما در مورد این تصمیمتون که تاپیک رو ترک کنید کاملا مخالفم. فقط کافیه یکم منصفانه تر به هم نمره بدید. همین و بس!
یه مسئله ی دیگه هم اینکه اشکان جان اگر توی همون پ.خ با محمود خان صحبت میکردی فکر میکنم مسئله حل میشد و نباید با طعنه و چندتا جمله ای که گفتی بحث رو به داخل تاپیک میکشوندی

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
من خواستم کرامت تون رو حفظ کنم که نه هیچ کدوم تون رو اسم بردم و نه

شما میخواستی کرامتمون حفظ بشه؟
اگه واقعا ادعای چنین اخلاقی رو داری چرا با کاربری که اسم شخص دوم رو در تاپیک مطرح کرد برخورد نکردی؟ اصلا ایشون (garshasb dragon) به چه حقی به خودش اجازه میده اسم نفر دوم رو در تاپیک به صورت علنی مطرح میکنه؟
و شما چرا این پست رو ویرایش نکردی؟
مگه قبلش شما نگفته بودی و از بچه ها خواهش نکرده بودی که از کسی اسم نبرن؟؟ پس چرا ایشون میان پشت سر پست شما از اون شخص اسم میبره؟؟

نمیخوام بحث رو ادامه بدم
اشک تمساحی هم نریختم اصلا حرفتون بی معنی بود من اصلا اتهامی رو نمیپذیرم که بخوام بخاطرش اشک تمساح بریزم
من اصلا نیازی به اینکه خودمو بی گناه جلوه بدم ندارم
متاسفانه شما تهمت هایی که میزنید تمامی نداره! بعد از تبانی حالا گستاخانه بنده رو به اشک تمساح ریختن و فریب دادن متهم میکنید
واقعا متاسفم
اصلا در مورد شخصیت شما چنین تصوری در ذهنم نمیگنجید

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
فقط کافیه یکم منصفانه تر به هم نمره بدید. همین و بس!
یه مسئله ی دیگه هم اینکه اشکان جان اگر توی همون پ.خ با محمود خان صحبت میکردی فکر میکنم مسئله حل میشد و نباید با طعنه و چندتا جمله ای که گفتی بحث رو به داخل تاپیک میکشوندی
شما احساس میکنی من غیر منصفانه نمره دادم؟ خب من از این به بعد کلا نیستم
پس به نظرم نگرانی های شما تموم میشه
ضمنا ایشون نخواستن در پ خ تموم بشه وگرنه پ خ بنده رو بی پاسخ نمیذاشتن
اون طعنه ای هم که در موردش میگی طعنه نبود
یه گلایه دوستانه بود که آقا محمود گویا ندیدن یا صلاح دونستن نبینن یا دیدن و جوابی ندادن بهرحال حقیقتی بود که در متن پیامشون نهفته بود!!
من اونو از متن محمود خان نقل قول کردم شما بخونش ببین چه برداشتی میکنی.... ببین چه معنی میده
بهرحال
روند تاپیک رو ادامه بدید
ایشون تصمیم به محرومیت بنده نگرفتن اما من اگر اینجا نمیام از سر قهر و بچه بازی نیست
از اینه که دلم نمیخواد جایی باشم که متهمم میکنن حرفم ارزشی نداره برای هیچ و پوچ به من انگ میزنن سلیقه من و نظر شخصیم زیر سوال میره
دوست ندارم جایی باشم که مجبور باشم بر اساس محدودیت و ظن دیگران رای بدم
دوست ندارم جایی باشم که از نظر سایر حاضرین ظالم باشم
بودن و نبودن من خیلی بی اهمیت تر از اینه که بخوایم در موردش اینجا حرفی بزنیم و نظم تاپیک رو بهم بزنیم
امیدوارم روزی به ناحق قضاوت بشید بلکه درک کنید
موفق باشید

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
شما میخواستی کرامتمون حفظ بشه؟
اگه واقعا ادعای چنین اخلاقی رو داری چرا با کاربری که اسم شخص دوم رو در تاپیک مطرح کرد برخورد نکردی؟ اصلا ایشون (garshasb dragon) به چه حقی به خودش اجازه میده اسم نفر دوم رو در تاپیک به صورت علنی مطرح میکنه؟
مرد مومن خودت بحث رو کشوندی به تاپیک اونوقت میگی من چرا اسم کاربر رو آوردم؟ مگه نام و نام خانوادگی کسی رو گفتم؟؟؟؟؟؟؟؟o_O
اصلا اگر من نام کاربری ایشون رو نمی آوردم به نظر خودت کسی نمیدونست؟ درباره ی دوستی شما هم باز من نگفتم. خودت اومدی تو این تاپیک گفتی کاربر سپیدار از دوستان من هستن و به دعوت من اومدن به این تاپیک.

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
مرد مومن خودت بحث رو کشوندی به تاپیک اونوقت میگی من چرا اسم کاربر رو آوردم؟ مگه نام و نام خانوادگی کسی رو گفتم؟؟؟؟؟؟؟؟o_O
اصلا اگر من نام کاربری ایشون رو نمی آوردم به نظر خودت کسی نمیدونست؟ درباره ی دوستی شما هم باز من نگفتم. خودت اومدی تو این تاپیک گفتی کاربر سپیدار از دوستان من هستن و به دعوت من اومدن به این تاپیک.
محمود هم روز اول که تذکر داد همه میدونستن منظورش کیان
اما اسم نبرد
منم اگه چیزی گفتم نام کاربری کسی رو مطرح نکردم
مگه من گفتم شما نام و نام خانوادگی کسی رو گفتی؟؟
وقتی محمود میاد میگه اسم نبرین یعنی چی؟ میشه بگی؟منظورش اینه به اون نام کاربری اشاره نشه حتی اگه همه بدونن کی هست

من کی و کجا گفتم در مورد دوستیه ما شما چیزی گفتی؟

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
بودن و نبودن من خیلی بی اهمیت تر از اینه که بخوایم در موردش اینجا حرفی بزنیم و نظم تاپیک رو بهم بزنیم
اتفاقا مهم این هست که شما در این تاپیک باشی و به فعالیت ادامه بدی اشکان جان.
دلیل این هم که محمود خان از اولش به خودت پ.خ داد این بود که ایشون هم میخواست شما در تاپیک فعالیت داشته باشی و فقط برای نحوه ی نمره دادنت تذکر داد. همین! خدا شاهده من نمیدونم چرا شما جو رو به این سمت بردی که صحبت ها با تندخویی و با لحن دیگه ای بین شما و آقا محمود انجام بشه.
خوده همین آقا محمود بارها شده تو پ.خ به من تذکراتی رو داده. مثلا درباره ی عکس هایی که تو بخش های مختلف قرار میدم به من تذکر داده و حتی شده تعداد زیادی از پست های من رو پاک کرده. الان به نظرت من باید بیام تو تاپیک بگم که چرا مدیر این بخش این حرف رو زده یا یا چرا پست های منو پاک میکنه؟ خودت از محمود خان بپرس که هر وقت به من تذکری میده من چجوری باهاشون برخورد میکنم.
وقتی ایشون یه تذکر رو بدون اینکه داخل تاپیک بگه یا اخطار ثبت کنه میاد تو پ.خ میگه یعنی چی؟ یعنی اینکه اون تذکر رو میخواد به صورت محترمانه و دوستانه بهتون اطلاع بده که بدون دلخوری و ناراحتی و جنجال حل بشه

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
اتفاقا مهم این هست که شما در این تاپیک باشی و به فعالیت ادامه بدی اشکان جان.
دلیل این هم که محمود خان از اولش به خودت پ.خ داد این بود که ایشون هم میخواست شما در تاپیک فعالیت داشته باشی و فقط برای نحوه ی نمره دادنت تذکر داد. همین! خدا شاهده من نمیدونم چرا شما جو رو به این سمت بردی که صحبت ها با تندخویی و با لحن دیگه ای بین شما و آقا محمود انجام بشه.
خوده همین آقا محمود بارها شده تو پ.خ به من تذکراتی رو داده. مثلا درباره ی عکس هایی که تو بخش های مختلف قرار میدم به من تذکر داده و حتی شده تعداد زیادی از پست های من رو پاک کرده. الان به نظرت من باید بیام تو تاپیک بگم که چرا مدیر این بخش این حرف رو زده یا یا چرا پست های منو پاک میکنه؟ خودت از محمود خان بپرس که هر وقت به من تذکری میده من چجوری باهاشون برخورد میکنم.
وقتی ایشون یه تذکر رو بدون اینکه داخل تاپیک بگه یا اخطار ثبت کنه میاد تو پ.خ میگه یعنی چی؟ یعنی اینکه اون تذکر رو میخواد به صورت محترمانه و دوستانه بهتون اطلاع بده که بدون دلخوری و ناراحتی و جنجال حل بشه

شما کلا جریان رو اشتباه گرفتی داداشم
من به ایشون پ خ دادم
نه ایشون
بعدشم من کی تندخویی کردم؟ کجا با لحن بد یا بی احترامی به ایشون کردم؟
فقط دو خط از پیام ایشون رو نقل قول کردم و دوستانه گله کردم که چطور تبریک ایشون فقط نصیب نفر دوم شد
همین

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
اشکان جان اگر منظورت این پست هست راستش من همین الان که گفتی رفتم و دیدم و اصلا این پست رو ندیده بودم. از اینکه نام کاربری سپیدار رو آوردم عذر میخوام.
ولی عزیز دلیل اینکه نام ایشون مطرح شد این بود که شما بحث رو بداخل تاپیک کشوندی و به همین دلیل آقا محمود مدارکی رو قرار داد. یعنی من اگر اسم کاربری رو نمی آوردم، هم دوستان دیگه میدونستن و هم چون آقا محمود گفته بود مدارک رو قرار میدم همه چی مشخص بود.
ولی بازم من عذر میخوام. باور کن این پست رو اصلا ندیده بودم چون پست وحید که بعدش بود ترول گذاشته بود من مستقیم توجهم فقط رفت رو همون .
تذکر مهم

دوستان عزیز!

حتما به خاطر دارید که چند وقت قبل مسائل و مشکلاتی در رابطه با یه تعداد از شرکت کننده های مسابقه به وجود اومد که مشخص بود دارند با هم تبانی می کنند و فقط به همدیگه امتیازهای بالا می دادند و به بقیه بچه ها امتیازات کم، و با این کار شانس برد بقیه بچه ها و همچنین جو دوستانه تاپیک رو رو از بین می بردند. حتما یادتون هست که نهایتا من سه نفر از بچه ها رو به خاطر همون مسائل به مدت یک سال از امتیازدهی محروم کردم و بعدش هم نوشتم که از دفعه های بعد اگر چنین موردی دیده بشه دیگه قرار نیست 20-10 هفته دندون رو جیگر بگذاریم و خیلی زودتر از اینها با شمشیر عدالت خدمت عزیزی که از این کارها بخواد بکنه می رسیم!

در چند هفته گذشته متاسفانه دو نفر از دوستان (که فعلا اسم نمی برم و کس دیگه ای هم لطفا اسم نبردشون) مجددا این رویه رو در تاپیک پیاده کردند و هر دو نفر فقط به همدیگه بالاترین امتیازات خودشون رو می دادند، در حالی که بقیه بچه ها نمرات پایینی ازشون می گرفتند! من از این دو عزیز خواهش می کنم همین الان دست از این رویه بردارند و فقط و فقط به عکس بچه های دیگه رای بدن و دقیقا طبق این قانون عمل کنند:

دوستان عزیز. این که شما در هفته های مکرر به یه نفر امتیاز بالا بدید و به بقیه امتیازات پایین، حالا چه به علت دوستی چه رودربایستی چه رفاقت و غیره و ذلک، به شدت غلط اندازه و همه فکر می کنند دارید تبانی می کنید و شانس برد بقیه رو ازشون می گیرید! من همه بچه ها رو دوست دارم و الان دلم کلی واسه همون بچه هایی که محروم کردم تنگ شده، ولی با این جور کارها شوخی ندارم و اگر به هر ترتیبی احساس کنم کسی داره حق برنده شدن رو از بقیه می گیره علاوه بر شمشیر عدالت یه اره برقی عدالت هم دارم که این جور مواقع از اون استفاده می کنم و محرومیت هاتون در اثر چنین کاری به سال خواهد کشید!
tronconeuse.gif

امیدوارم این دو عزیز (و همه بچه های دیگه) از این به بعد رعایت کنند تا کار به اونجاها نکشه. یادتون هم باشه که تنها معیار این قضیه تشخیص من یا حسین همکار دیگه بخش هستش و ما هم کارمون رو بلدیم و کسی رو الکی متهم نمی کنیم، پس اگه کارتون درسته و امتیازدهی تون عادلانه است نگران چیزی نباشید. همگی موفق باشید.

بالا