برگزیده های پرشین تولز

نظر خواهی در مورد کسب در آمد از طریق اینترنت.

Ali_Nob

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام

من از انجا که با سایت ها و به مطالبی در خصوص کسب در آمد از طریق اینترنت بر خورد کردم این تاپیک را ایجاد کردم تا بدین و سیله نظر سایرین را هم بدانم و اینکه تا چه حد هم عقیده و یا مخالف با نظر من وجود دارد دوستان لطفا نظر بدهند.
نظر اینجانب:
من به شخصه و با توجه به گسترش تجارت الکترونیک در تمامی ابعاد آن و اینکه حتما روزی خواهد رسید که اکثر کارها و شغل ها بصورت اینترنتی و از راه دور چه بصورت فردی یا گروهی می تواند انجام داده شود ( کماکان که مواردی هم در حال انجام است( و دیگر بای هر کاری لازم نباشد که بطور فیزیکی در کنار هم جمع شد و و و ... بسیار خرسند و معتقدم.
ولی از طرف دیگر کاملا مخالف با برخی کارهای بیهوده جهت کسب درآمد مثل زیر شاخه شدن و روزی x ريال و كذا و كذا .
بنابراين اگر مي شد از طريق مثلا يك سايت اينترنتي در خود ايران ( سايتي كه با پشتوانه يك محل فيزيكي باشد جهت موضوع اعتماد سازي) وجود داشته باشد كه از طريق آن يك محل جهت گرفتن كار , توزيع , تقسيم و انجام آن با هر نوع تخصص و حرفه اي ولو تخصص كم قابل انجام و اداره باشد كه با اين روش يك فعاليت گروهي و يا بعضا فردي بصورت اينترنتي قابل انجام باشد و طي آن براي اعضا نيز كسب در آمد كند , بنظرم بسيار كار مثبت و ايده آلي خواهد شد.

بالا