برگزیده های پرشین تولز

نیازمند یک مشاور تبلیغات (فروشنده محصول)

Greeneye_m_g

Registered User
لایک‌ها
14
با سلام خدمت دوستان و همکاران محترم

وقت بزارید و بخونید

من یک سایت دانلود نرم افزار و بازی کامپیوتر و اندروید دارم که در سال 2014 محصولی قرار دادم برای فروش و به دلیل اینکه دست تنها هستم نیاز دارم به یک شخص که برای من تبلیغات انجام بده ، منظورم از تبلیغات این نیست که شما برید برای من تبلیغ بزارید

شما در ازای هر محصولی که بفروشید من 40 درصد از سود محصولم رو به شما میدم یعنی واقعا یک درصد عالی ، الان فعلا یک محصول دارم و روی سایت حدود یک سال شده که کار میکنم ، برنامه ریزی هایی انجام دادم که به زودی به پروژه ای خوب و بزرگ تبدیل میشه (تا یک ماه آینده ) شما میتونید مثلا با یک تبلیغی که برای من میکنید 30 نفر رو جذب کنید که محصول رو خریداری کنند خوب اگر قیمت محصول 20 هزار تومان باشه و سود محصول 14 هزار تومان خوب از این 14 هزار تومان شما 40درصد رو میگیرید ، هر موقعه هم خواستید حسابمون رو صاف میکنیم و این پیشنهاد واقعا مثل یک شراکت 50 50 میمونه اما من همه ی زحمت هارو برای سایت کشیدم و محصولاتی که تبلیغ کنید رو هم من جمع میکنم و میزارم
حالا محصولی که الان وجود داره رو میتونید برید توی سایت ببینید (سایت روی امضای من هستش) اما به زودی محصولات مرتبط مثل پک آندروید ، پک کامل نرم افزار کامپیوتر ، مستند و ... قرار خواهد گرفت و به صورت فروشگاه در میاد ، اگر در این زمینه توانایی دارید مطمئن باشید که از کار کردن باهم پشیمون نمیشید.

منتظر دوستان توانمندمون هستم.
محمد.

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
با سلام خدمت دوستان و همکاران محترم

وقت بزارید و بخونید

من یک سایت دانلود نرم افزار و بازی کامپیوتر و اندروید دارم که در سال 2014 محصولی قرار دادم برای فروش و به دلیل اینکه دست تنها هستم نیاز دارم به یک شخص که برای من تبلیغات انجام بده ، منظورم از تبلیغات این نیست که شما برید برای من تبلیغ بزارید

خوب رفیق در سال 2014 بذارید.
فعلا 2014 نیومده .... :p

بالا