برگزیده های پرشین تولز

هارد SATA

dark night

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:) ممنون از راهنمايي همه ،امروز كه تعطيليم ،،،فردا تست ميكنم.
البته من ديسك رو اينجوري ساختم...داخل سي دي....فولدر bootdrv ...دو تا انتخاب داشتم..یکی 964ata که کپی کردم روی هارد...بعد اجرا کردم...دو تا فولدر ایجاد شد و دو تا فایل..4 تا رو send to floppy کردم..احتمالا اشکال همین جا بوده.همون طور که MohammadR گفت باید فولدرها رو خالی میکردم.
دومی هم که menu بود....دابل کلیک که میکردم خودش فولدر creat میکرد و فلاپی میساخت که با این هم جواب نداد :(
البته یه نکته ای که هست....بعد از boot با xp ،زدن f6 ،،کلید s ،،قراردادن فلاپی،،،،یک انتخاب نشون میده....INTEL 863ata ...(البته دقیق یادم نیست)....ولی این نشانه این نمیتونه باشه که فلاپی درست ساخته شده؟؟!!....منتها بعد از انتخاب همین گزینه به صفحه قبل برمیگرده.
از هفکریه all three men ممنون :) .

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
من تا اونجایی که می دونم
شما ابتدا که F6 را میزنی و انتخاب ها برات میاد و use floppy را میزنی و لود میشه مجددا بر میگرده به صفحه اول که گزینه هایی مثل Continue داره.
و این نشاندهنده ی لود درست است Continue را زده ادامه میدی. :)

dark night

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
continue میزدم....که یه سری فایل از روی cd windows کپی می کنه.....بعد یه دفعه پیغام میده که windows xp cannot find any harddrive !!!چرا؟

Jacky

مدیر بازنشسته - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
34
بايد مشكل از دايور باشه ،‌فلاپي رو همونجوري كه بچه ها گفتن ساختي ؟ بعد از شناختن فايل پيامي نمي ده ؟

dark night

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
احتمال زياد همينطوره....يعني بايد فولدر xp رو open کنم...بعد فایلها رو Copy کنم روی فلاپی؟همین؟

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
همونطور كه قبلا گفتم فايلها رو در root‌ اصلي بريز ، يعني بدون فولدر كپي كن .

dark night

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باشه،حتما....فردا تست میکنم....راستی یادم رفت بگم....نه بعد از شناختن فلاپی و یک intel 863....هیچ پیغامی نمیده فقط به صفحه قبلی برمیگرده!

dark night

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام...ببخشین که دیر post گذاشتم،هفته قبل خیلی درگیر بودم.خواستم تشکر کنم از راهنمایی همه ...اما در مورد هارد sata ....خوشبختانه مشکلم حل شد با یک تغییر کوچک توی setup و تعویض یکی از رابطها که اشکال اصلی از رابط هارد بود.تجربه خوبی بود.....حالا مفصل می نویسم و میذارم همینجا که اگه کسی مشکل منو داشت راحتتر حلش کنه...... ;)
در ضمن خوشحالم که عضو این سایت هستم....با چند سایت دیگه هم مشکلمو در میان گذاشته بودم که اینجا به بهترین شکل ممکن هم از نظر تخصصی وهم از نظر سرعت پاسخگویی،جوابمو گرفتم.
پایدار باشید. :)

هیچ

Registered User
لایک‌ها
0
من يه هارد wd120 sata گرفتم. موقع پارتيشن بندي فهميدم 111 گيگ بيشتر نيست. آيا همه هاردها اين طوري اند يا ايني كه خريدم خراب؟
بعد هم اينكه هارد سمت راست تولبار به صورت safely removeable وجود داره. آيا اين طبيعي يا نه؟
سيستمم اتلون 64 754. مادربورد msi k8n ne0.

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
فكر كنم كه يه مشكلي هست اساتيد نظر ميدن

هیچ

Registered User
لایک‌ها
0
جكي اينكه گفتي اگر هر دو پاور به هارد ساتا وصل بشه مشكل پيش مياد يعني چه مشكلي؟
من هم پاور ساتا و هم پاور معمولي رو وصل كردم ( بطور جداگانه) ولي در هر دو حالت هارد بصورت safely removable وجود داشت.

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
روي خود هارد نوشته damage مي شه . فقط همين !!!

منظورت چيه هر دو رو بصورت جداگانه وصل كردم ؟

هیچ

Registered User
لایک‌ها
0
البته دفعه اول هردو رو بسته بود ( البته طرف نه من، بنده خدا آشناهم بود :cool: )
يعني يه بار كابل پاور ساتا يه بار كابل پاور معمولي كه در هر دوحالت safely remove hard سمت راست تولبار وجود داشت.
من هاردو فورمت كردم اما بعد از فرمت ديدم هر كدوم از درايوها 65 مگش پره. اين 65 مگ ديگه چيه؟ نكنه هارد خراب يا بد سكتور داره؟

بالا