برگزیده های پرشین تولز

هزینه منصفانه برای نوشتن یک نرم افزار ساده

omid7000

Registered User
لایک‌ها
24
با سلام

هزینه منصفانه برای نوشتن یک نرم افزار ساده

لطفا هرکی میتونه بنویسه قیمت رو اعلام کنه

موضوع پروژه: نرم افزار درج آگهی در سایت نیازمندیها

1-ثبت نام
2-درج آگهی رایگان
3-بروز رسانی آگهی

سایت برای نمونه yareno.com

omid7000[at]gmail.com

با سپاس

najafzadeh

کاربر فعال پایگاه داده ها
کاربر فعال
لایک‌ها
28
سلام
اگر فقط همینه سه مورد رو می خواهین میشه 150000 تومان با دیتابیس اس کیو ال و دو سطح دسترسی . ولی اگر در سطح همون وب سایتی که لینکش رو گذاشتین می خواهین حدودا 2500000 تومان در میاد.

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
سلام
اگر فقط همینه سه مورد رو می خواهین میشه 150000 تومان با دیتابیس اس کیو ال و دو سطح دسترسی . ولی اگر در سطح همون وب سایتی که لینکش رو گذاشتین می خواهین حدودا 2500000 تومان در میاد.

فکر کنم اشتباه متوجه شدید. ایشون نرم افزار میخوان که توی سایتهای آگهی مثل همونی که لینک داده ثبت نام کنه و آگهی مورد نظرشونو براشون بفرسته توی سایتهای آگهی. نه اینکه خودش وب سایت اینجوری طراحی کنه.

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
از نظر شما این نرم افزار ساده هست ولی دردسر زیاد داره چون سایتهای مختلف رو باید ساپورت کنه.
من میتونم برات بنویسم با قیمت 1500000 تومان.

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044
من میتونم برات بنویسم با قیمت 1500000 تومان.

واقعا با این قیمت می نویسی این کار خیلی سختیه :blink:

mohsen.unlimited

Registered User
لایک‌ها
340
قیمتی که گفتید یک و پونصد خیلی کمه.چرا اینجوری قیمت میدی برادر؟اگه بخواد تو وب سایتا وصل بشه باید کلی وب سرویس با هماهنگی انجام بدی.اونوقت یک و پونصد؟برو بالای 5 تومن

naryhd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
قیمتی که گفتید یک و پونصد خیلی کمه.چرا اینجوری قیمت میدی برادر؟اگه بخواد تو وب سایتا وصل بشه باید کلی وب سرویس با هماهنگی انجام بدی.اونوقت یک و پونصد؟برو بالای 5 تومن

دقیقا همینطور هست حالا اگه وب سرویس هم ندن باید با روش های دیگه ای اینکارو کرد که مستلزم داشتن آدی های استاتیکه که اونجور که من دیدم این وبسایت ها این قابلیت رو ندارن
البته قابلیت که نیس یه نوع ضعفه که ندارن. هرکی برنامه نویس و طراح وبسایت باشه ی فهمه چی می گم.
واقعیت آدم ناراحت می شه کسی بیاد همینجوری مبلغ بپرونه ارزش کار اونایی که واقعا کار می کنن میاد پایین.

ali_2021

Registered User
لایک‌ها
800
یعنی یه ربات که 3 تا عمل انجام میده بالا 2 تومن ؟! اونم بدون کپچا ؟

mohsen.unlimited

Registered User
لایک‌ها
340
با ربات که نمیشه از مراحل ثبت نام و کپچا و درج آگهی بخصوص آگهی عکس داری که باید با آپلودر انجام بشه و فایل آپلودر ها که کار باهاش برای ربات ها غیر ممکنه گذشت.
یه راهش وب سرویسه که کلی هماهنگی می خواد.و کلی دردسر و جزئیات داره.من شخصا حوصله این کارا رو ندارم.اونم یکو نیم!
استارتر یه چیزی گفته و رفته.خودش معلومه چیزی از نرم افزار نمی دونه.چیزی که می خواد تقریبا یه هک محسوب میشه.کار غیر عادیه.

soroush_tayyebi

Registered User
لایک‌ها
110
با ربات که نمیشه از مراحل ثبت نام و کپچا و درج آگهی بخصوص آگهی عکس داری که باید با آپلودر انجام بشه و فایل آپلودر ها که کار باهاش برای ربات ها غیر ممکنه گذشت.
یه راهش وب سرویسه که کلی هماهنگی می خواد.و کلی دردسر و جزئیات داره.من شخصا حوصله این کارا رو ندارم.اونم یکو نیم!
استارتر یه چیزی گفته و رفته.خودش معلومه چیزی از نرم افزار نمی دونه.چیزی که می خواد تقریبا یه هک محسوب میشه.کار غیر عادیه.

من حوصلش رو دارم ، اما نه زیر 5-6 تومن ! چون آدم زمانی که میخواد بزاره برای این سیستم واقعا میتونه در همین حد کار کنه !

TheNight

Registered User
لایک‌ها
605
نرم افزار جالبی می شه ولی فکر کنم یه همچین چیزی کاملا اتوماتیک امکان پذیر نباشه .

alirezador

Registered User
لایک‌ها
12
سلام دوست من گل گفتی به مولا من یه بار خواستم واسه خودم بنویسم الان واسه 3 تا سایت کار میکنه ولی خداییش خیلی سخته اگه خواستید این رو میفروشم و میشه تنظیم کرد واسه 5 تا سایت کارکنه البته با هزینه

farhad17

Registered User
لایک‌ها
328
با 25 تومن مینویسم برای درج در 20 سایت !

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581
مشکل نوشتین همچین برنامه هایی اینکه ممکنه با تغییری از سایت مبدا ، عملکرد نرم افزار اختلال پیدا کنه .

بالا