برگزیده های پرشین تولز

هم لپ تاپ هم تبلت فروش ویژه تبلت ویندوزیHP Elitpad 900 G1 قیمت مقطوع 1/000/000

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398
با سلام خدمت دوستان و همکاران

تعدا 20 عدد دستگاه HP ELITEPAD 900 موجود است(استوک)
ویدیو آشنایی با این دستگاه

تبلت10.1 اینچی اچ پی
مجهز به استاندارد ارتش آمریکا جهت سقوط از ارتفاع
داری ویندوز 8.1 پرو 32 بیتی(با ویندور فون فرق میکند)
دوربین 8 مگا پیکسلی عقب
قابلیت مکامله تصویری دروبین جلو 2 مگا پیکسلی
32گیابایت هارد اس اس دی(قابل ازتقا تا 128 گیگ)
پشتیبانی از رم میکرو تا 64 گیگ
2 گیگ رم
قابلت اتصال به چند پورت usb
پورت VGA
پورت لن
سیم کارت خور(3G)
پشتبانی 4g
700 گرم وزن
و هزاران امکانات دیگر
رتبه 88 درصد در سایت بنچ مارک

بحث کارشناسی آزاده
از بحث فنی استقبال میشه

قیمت 1/000/000

برای بیشتر از 5 عدد تماس
09169481823

فایل های ضمیمه

• DSC05988.JPG
    DSC05988.JPG
    494.7 KB · نمایش ها: 757
  • DSC05986.JPG
    DSC05986.JPG
    558.1 KB · نمایش ها: 273
  • DSC05987.JPG
    DSC05987.JPG
    554 KB · نمایش ها: 248
  • DSC05989.JPG
    DSC05989.JPG
    638 KB · نمایش ها: 244
Last edited:

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
دوست عزیزم، این تبلت بطور مستقیم امکان اتصال به پورت VGA رو داره یا برای اینکار به تبدیل نیاز داره؟
اگر تبدیل نیاز داره، آیا اونو دارید؟ قیمتش چقدر هست؟
ممنونم

m_saadati2002

Registered User
لایک‌ها
13
دوست عزیز تعویض هم دارید؟ با نوت 8 سیم کارت خور کاملا تمیز و نو

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398
دوست عزیزم، این تبلت بطور مستقیم امکان اتصال به پورت VGA رو داره یا برای اینکار به تبدیل نیاز داره؟
اگر تبدیل نیاز داره، آیا اونو دارید؟ قیمتش چقدر هست؟
ممنونم
برات پیام گذاشتم

rasool_000

Registered User
لایک‌ها
20
سلام.
دداش usb هاش usb2 هست یا usb3?
gps و nfc هم داره؟
سیمکارتش فقط 3g ساپورت هست یا 2g هم ساپورت میکنه؟
قلم دیجیتایزر هم داره؟و اینکه نوع پنل و تاچش چی هست؟

mohamad n

Registered User
لایک‌ها
592
دادا جواب سوالاتی ک در این تاپیک پرسیدن دوستان برا بنده هم ارسال کنید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398
درود بر شما
در مورد usb باید بگم usb2 هست ولی سرعتش وقتی هعارد اکسترنال بهش وصل کردم واقعا شگفت زده ام کرد
تو سایت خودش در مورد سیم کارت نوشتهGPRS , 3g
قلم نداره.متعلقات تو عکس هم پیداست.تبدیل usb و آداپتور و کاتالوگ و جعبه

کیفیت صفحه اش محشره.میتونی یک های بزنی و با موس کیبورد باهاش کار کنی

rasool_000

Registered User
لایک‌ها
20
درود بر شما
در مورد usb باید بگم usb2 هست ولی سرعتش وقتی هعارد اکسترنال بهش وصل کردم واقعا شگفت زده ام کرد
تو سایت خودش در مورد سیم کارت نوشتهGPRS , 3g
قلم نداره.متعلقات تو عکس هم پیداست.تبدیل usb و آداپتور و کاتالوگ و جعبه

کیفیت صفحه اش محشره.میتونی یک های بزنی و با موس کیبورد باهاش کار کنی

در مورد usb روی خود تبلت پورت کامل usb نداره؟ینی باید با تبدیل وسیله usb دار رو بهش وصل کنیم؟مگه سرعتش چقدر بود؟مدل اون هارد اکسترنالتون چی بود؟
توی سایت خودش توی عکساش یه قلم هم کنارش هست.توی سایت فروش اچ پی هم مشخصاتش رو نوشته قلم دیجیتایزر داره.اما مدل دقیقش رو ننوشته.اگر این مدل با قلم دیجیتایزر کار کنه پس هر قلمی که دیجیتایزر باشه باید باهاش کار کنه درسته؟
مدل دقیق این تبلتی که شما واسه فروش گزاشتی چی هست و پارت نامبرش برای کجاست؟
در مورد صفحه نمایش هم اطلاعاتی که داده خوبه اما منظور سوال بنده نوع تاچش بود که واکوئم هست یا مدل دیگه ای هست؟
جواب این سوالم رو ندادید که این مدل شما gps و nfc هم داره؟

Last edited:

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398
در مورد usb روی خود تبلت پورت کامل usb نداره؟ینی باید با تبدیل وسیله usb دار رو بهش وصل کنیم؟مگه سرعتش چقدر بود؟مدل اون هارد اکسترنالتون چی بود؟
توی سایت خودش توی عکساش یه قلم هم کنارش هست.توی سایت فروش اچ پی هم مشخصاتش رو نوشته قلم دیجیتایزر داره.اما مدل دقیقش رو ننوشته.اگر این مدل با قلم دیجیتایزر کار کنه پس هر قلمی که دیجیتایزر باشه باید باهاش کار کنه درسته؟
مدل دقیق این تبلتی که شما واسه فروش گزاشتی چی هست و پارت نامبرش برای کجاست؟
در مورد صفحه نمایش هم اطلاعاتی که داده خوبه اما منظور سوال بنده نوع تاچش بود که واکوئم هست یا مدل دیگه ای هست؟
جواب این سوالم رو ندادید که این مدل شما gps و nfc هم داره؟

درود بر شما.ببین دوست عزیز اینا بصورت استوک وارد شدن و عکس جعبش رو هم که گذاشتم
چندتا لینک هم گذاشتم
فقط یک تبدیل usd و آداپتور و دفترچه اش اقلام همراهش هست
هارد اکسترنالadata یک ترا بایت مدلch11 بهش وصل کردم

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398
این یک تبلت استثنایی هست.شما فرض کن لپ تاپ اصلا.فرض کن اصلا سیم نمیخوره.کیفیتش و سرعتش بی نظیره.2 روزه دارم باهاشون کار میکنم.هر چی دوستداری روش نصب کن.نه نمیگه.سبک و جمع جوره.1250 تومن دیگه مفته واقعا

rasool_000

Registered User
لایک‌ها
20
درود بر شما.ببین دوست عزیز اینا بصورت استوک وارد شدن و عکس جعبش رو هم که گذاشتم
چندتا لینک هم گذاشتم
فقط یک تبدیل usd و آداپتور و دفترچه اش اقلام همراهش هست
هارد اکسترنالadata یک ترا بایت مدلch11 بهش وصل کردم

داداش ، من چی میپرسم شما چی جواب میدیا.!!!؟؟؟

rasool_000

Registered User
لایک‌ها
20
این یک تبلت استثنایی هست.شما فرض کن لپ تاپ اصلا.فرض کن اصلا سیم نمیخوره.کیفیتش و سرعتش بی نظیره.2 روزه دارم باهاشون کار میکنم.هر چی دوستداری روش نصب کن.نه نمیگه.سبک و جمع جوره.1250 تومن دیگه مفته واقعا

من میدونم لب تاپ تبلت شما چی هست از کم و کیفشم بی اطلاع نیستم.من به خاطر نوع استفادم باید بدونم چیزی که دنبالشم چه مشخصاتی داره تا به کارم میاد یا نه.همینجور الکی که نمیشه که داداش من.
مشخصات این تبلتم همچین بالا نیست و شاخ نیست که داری اینقدر بزرگش میکنی که.درسته که ویندوزی هست و هر چی نرم افزار ویندوزی هست میشه روش نصب کرد اما به این معنی هم نیست که حالا هر نرم افزاری روش نصب کنی سرعت اجرا و کارش با pc و امثالهم بالا و مشابه باشه که.شاید شما روی pc و یا لب تاپت از نرم افزارای سبک داری استفاده میکنی اینجا روی این تبلتم همونو اجرا میکنی میبینی فرقی نداره و خودت متعجب شدی و گرنه فرقش زمین تا آسمون هست.من که هیچی هر کسی تو این زمینه یه خورده اطلاع داشته باشه متوجه تفاوتش میشه.
الان مشخصات این تبلت دقیقا عین این دو مدل هست:
ASUS VivoTab Smart ME400CL - 64 GB
lenovo thinkpad tablete 2
مدلهای دیگه هم میشه مثال زد اما چون یکم توی سخت افزار تفاوت داره اینجا عنوان نکردم.
این دو مدل سخت افزار از لحاظ نوع چیپ و cpu دقیقا مثل مدل شما هست.من خودم الان lenovo رو دارم و دارم باهاش کار میکنم.درسته که در حد اندازه خودش خوبه اما کارکرد با نرم افزارها تفاوتشون کاملا محسوس هست حداقل برای من.
الان مدل ایسوس قیمتش 1300 تا 1400 بسته به نوع گارانتی کنندش هست که اگر بخوایم بدون گارانتی فرضش کنیم میشه هم قیمت تبلت شما و یا حتی کمتر.من منکر کیفیت بهتر hp نسبت به ایسوس نیستم.
اینها رو نوشتم به این خاطر که این رو بگم که من اون چیزی که میخواستم توی این تبلت ایسوس پیدا نکردم.این در حالی هست که نسبت به تبلت شما این برتریها رو داره:
1- وزنش 500 گرم هست در قبال 700 گرم شما.
2- اگر قرار باشه تبلت شما سیمکارت نخوره خوب این ایسوس سیمکارت میخوره که امکان خوبی هست.
3- ایسوس gps داره اما تبلت شما معلوم نیست؟؟؟!!!!!
بقیه امکانات بغییر از اینکه تبلت شما از کیفیت ساخت و همچنین صفحه نمایش بهتری نسبت به ایسوس بهره میبره تفاوت خاص دیگه ای نداره.

و اما چیزی که من دنبالش اینکه بغییر از این امکانات صفحه تاچش قابلیت کار با قلم دیجیتایزر رو داشته باشه .توی خود سایت hp که میرم میبینم یه مدل گزاشته و نوشته دارای قلم دیجیتایزر .اینجا که میام و درستیش رو از شما جویا میشم شما میگی قلم همراهش نیست .خوب این اخر من اطلاعات این تبلت رو چجوری متوجه بشم ؟؟؟ که بدونم این اصلا تاچش با قلم دیجیتایزر کار میکنه یا نه؟؟؟ که متاسفانه شما بعنوان فروشنده اطلاعات دقیقی نمیدی و هرچی من سوال میکنم شما یه چی دیگه جواب میدی.حداقل مدل دقیقش رو بگید که از طریق سایت hp قابل پیگیری باشه و بشه ریز اطلاعات سخت افزاریش رو بدست اورد تا بدونم به کار من هم میاد یا نه.
فکر نمیکنم خواسته زیادی باشه.
حتی توی سایت خودش این رو نوشته:
Preinstalled:
Windows 8.1 Pro 641
Windows 8.1 641
Office Home & Student 20132

اخر ما نفهمیدیم ویندوزش 32 بیتی هست یا 64 بیتی؟؟؟
جالب اینجاست که توی سایتای دیگه مدل cpu رو intel Z2760 ذکر کرده که این cpu فقط از 32 بیت پشتیبانی میکنه بر اساس اطلاعات خود اینتل !!!!؟؟؟؟
اینم لینک از مدلی که توی سایت hp هست:
http://www8.hp.com/us/en/ad/elitepad/specs.html
شما یه لطف کن یه لینک از مدلی که برا فروش گزاشتی روی سایت hp به ما بده ما ببینیم اطلاعاتش چی هست. ویا اینکه سریال نامبرش یا سرویس تگش رو بده که بشه جستجو کرد اطلاعات سخت افزاریش رو دونست.

ببخشید اگر توی حرفام جسارتی کردم.

Last edited:

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398
درود بر شما.دوست عزیز ما اینجا سنگین ترین و قدرتمندترین دستگاه های جهان رو معامله میکنیم تخصص ما هم workstation هست.واسه همین این تبلت گذاشتیم واسه فروش
این لینکی که شما گذاشتی مربوط به hp 1000 هست داداش.
این دستگاه ما قلم نوری ساپورت میکنه اما همرهش نیست.کیفیت صفحه نمایشش بی نظیره و hp اینو واسه محیط های کاری ساخته واسه همین از بقیه هم سرتره از لحاظ قیمت تو سایت آمازون استوکش رو گذاشتن 599 دلار پس asus و بقیه بچه ها مقایسش نکن
فقط 23 بیت ساپورت میکنه شرکت اولش ویندوز 8 گذاشته بود بعد با 8.1 به بازار اریه کرد

بالا