• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

هیچ جا مکس پاپ آپ نمیشه !

persiasina

Registered User
لایک‌ها
189
داداش بالاخره من بعد از سال ها که هی برام اس ام اس و ایمیل های گروهی میدادی اومدم سایتتو یه تست زدم. متاسفانه خیلی کم میشمارد. من سریع کد رو حذف کردم. فقط موندم این 5 تومنی که توی پنلم هست واریز میشه یا نه
منم همین نظر رو دارم ولی دیدم که بقیه ی دوستان رضایت دارن نسبت به این سایت نه چیزی گفتم نه این که کد رو برداشتم بخاطر اینکه بقیه ی سایت ها هم بهتر از این نیستند . الان من 350 ایپی دارم ولی حدود 80 تاش شمرده میشه با اینکه پاپ اپ ها گوشه پایین هست و کمتر کسی می بینه ، بعدم اینکه تا حالا یک پاپ باکس هم برام نشمرده با اینکه 10 بار جلوی خودم بازشده .

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
آره پاپ باکس رو که اصن خیلی افتضاح میشماره. من گفتم شاید خرابه شمارش گره پاپ باکسش

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
897
برای من شمارشش و درآمدم همچنان دو برابر بقیه جاهاش درسته الان توی این دو هفته نصف شده ولی بازم خوبه درآمد پاپ باکس هم فکر کنم بعضی وقتا روی پاپ آپ میشمره اگه کم میشمره یا صفر میینیوسه

ghafari3

Registered User
لایک‌ها
8
سلام.
در حال حاضر نرخ هر پاپ آپ (پاپ آپ اول، دوم و ...) در مکس پاپ آپ چقدر است؟

آیدین نامی

Registered User
لایک‌ها
407
من انتقاد از مکس آپ دارم
چرا مبالغ پرداختی رو به مبلغ کمتر رند کرده و پرداخت می کنند. اگر با مبالغ غیر رند مشکل دارد .... مبالغ را به مبلغ بالاتر رند بکنند. چرا همیشه به مبلغ کمتر رند می کنه.

persiasina

Registered User
لایک‌ها
189
من بازدیدم نسبت به قبل تقریبا دوبرابر شده اما باکمال تعجب شمارش ها هیچ تفاوتی نکرده دیشب نزدیک به 400 ایپی داشتم ولی نزدیک به 90 تا فقط شمارش شد

meysam4406

Registered User
لایک‌ها
152
من انتقاد از مکس آپ دارم
چرا مبالغ پرداختی رو به مبلغ کمتر رند کرده و پرداخت می کنند. اگر با مبالغ غیر رند مشکل دارد .... مبالغ را به مبلغ بالاتر رند بکنند. چرا همیشه به مبلغ کمتر رند می کنه.
ما فقط
من انتقاد از مکس آپ دارم

مثلا چقدر کم شده ؟

meysam4406

Registered User
لایک‌ها
152
مثلا مبلغ 10300 تومان شده ... درخواست می کشم ... شما مبلغ 10000 تومان پرداخت میکنید

دفعه بعد یادآوری کنید 300 واریز میشه چون در پنل مبالغ را به ریال می نویسد بعضی موقع ها اشتباه میشه یاداوری کنید واریز میشه

آیدین نامی

Registered User
لایک‌ها
407
واسه من 185 مورد پرداختی داشتید ... در اکثر موارد مبالغ خرد حذف شده . 300 تومن 400 تومن ... بعضی مواقع 700 تومن

ghafari3

Registered User
لایک‌ها
8
سلام.
ما حدود 250 از مکس پاپ آپ دریافت داشتیم که هرموقع درخواست دادیم تا ریال آخر را واریز کردند. از این بابت تشکر میکنم از مدیریت این سایت.
فقط این اواخر فکر می‌کنم قیمت‌ها خیلی پایین اومده. البته لینکی را در سایت پیدا نکردم که نرخ هر پاپ آپ را نوشته باشه.

meysam4406

Registered User
لایک‌ها
152
پاپ آپ اول 20 ریال و در ضمن پاپ آپ دوم بعضی مواقع فعال میشه اونم 10 ریال

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
897
شمارش امروز خیلی پایین بود:general503::angrybirds1:
من +600 واریزی داشتم تا الان از مکس پاپ آپ شمارش و پرداخت تا الان خوب بوده:angrybirds13:

meysam4406

Registered User
لایک‌ها
152
برای من از صب روی این قفل شده : درآمد امروز: 5700 ریال
الان 2 ساعتی میشه دارم رف میدم تغییر نمیکنه:|
کد رو هم دوبازه گذاشتم تاثیر نداشت

سلام و خسته نباشی خدمت شما مشکلی در شمارش پیش امده بود که حل شد بابت مشکل پیش آمده پوزش می خواهم
می توانید از طریق آی دی یاهوی زیر در ارتباط باشید در صورتی که مشکل پیش امد اطلاع دهید
Y:meysam.khanahmadi

mamtech

Registered User
لایک‌ها
21
سایت ما رو تایید نکردید چرا
mrfeed.ir

آیدین نامی

Registered User
لایک‌ها
407
مکس پاپ آپ قیمت هر پاپ آپ رو به 10 ریال کاهش داده!

بالا