برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
یکی از تجربیات خوب من در زمینه ترکیب اسانسها با هم مخلوط این سه تا با در صدهای ذیل می باشد:
1- آلوره هوم اسپرت 45٪
2- جیوانچی زریوس 45٪
3- بلک ایکس اس 10٪
بوی خوبی پیدا کرده بود و چندین نفر ار من سراغ اونو گرفتند و هنوز هم می گیرند.
محمد جان من به محض خوندن این مطلب؛ ترکیب رو تست زدم! (آلور هوم اسپرت من ادیشن بلانچه). ترجیح شخصی من افزایش بلک ایکس و کاستن از اگزریوسه. البته از اینم خوشم اومد.

saadatmandi86

Registered User
لایک‌ها
189
محمد جان من به محض خوندن این مطلب؛ ترکیب رو تست زدم! (آلور هوم اسپرت من ادیشن بلانچه). ترجیح شخصی من افزایش بلک ایکس و کاستن از اگزریوسه. البته از اینم خوشم اومد.
آقا رضا دستت درست . با سرعتی که شما داری اگه اون پیشنهاد رو تو دستت داشتی چیکار می کردی؟
شاید حق با شما باشه زریوس اگه کم بشه بوی پرتغال هم کم میشه و بجاش بوی آناناس افزایش پیدا می کنه . البته ممکنه اسانسهای اولیه ما هم با هم کمی فرق بکنه .
راستش ادیشن بلانچ نمی دونم چقدر با هوم اسپرت متفاوته . به هر صورت باید کمی ازت بگیرم برای تست . اینطور که دوستان نوشتند موندگاری و پخش خوبی هم داره.

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
اتفاقا می خواستم این کار رو هم سفارش بدم ولی یادم نیست چرا حذف اش کردم. شاید بخاطر این بود که رویو خوبی ازش نگرفتم.
میشه لطف کنید و توصیف اش کنید.

-----------------------------------------------------------------------------------

Thierry Mugler A*Men for men

کلا این برند علاقه داره هرچیزی که دم دستش بود رو با هم ترکیب کنه و یه عطر سنگین بسازه. فکر کنم تنها ادکلنی که می تونه با اسانس های این پاتوق رقابت کنه کارهای همین برند هست.

فضای عطر سنگین ، گرم و تند. بلافاصله بعد از اسپری رایحه های کارامل و دانه های تونکا بهمراه یه تیزی صمغ مانند به مشام میرسه. قهوه روهم بصورت ضعیف میشه حس کرد. رایحه خطی هست و به مرور زمان شیرین تر میشه. بغیر از زمستون فکر نکنم بشه زمان دیگه ای ازشون استفاده کرد.

تا حالا دو کار ازش رو تست کردم میشه گفت فضاشون تا 70 درصد شبیه هم هست.
بنظرم عطرهای زنانه این برند خیلی بهتر از کارهایی هستند که برای افایون تولید می کنه (نه اینکه اونا بد باشند)
باسلام واحترام رایحه دوستان عزیز
از این برند 3 کار رو تست کردم که البته سمپل بودند و دقیقا فضای کارشان بسیار بهم نزدیک است
آلین
آ. من
وومینتی
چیز خاصی در این سه کار ندیدم جز اینکه روایح لطیف میوه ای در هر سه بود و البته هر سه کار خطی بودند
هم خالص تست کردیم هم لایت ، بنظرم A,men ( آ من ) از همه یک سر و گردن بالاتر بود دوام و ماندگاریش بیشتر بود اما پخش هیچکدام به دلم ننشست

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
باسلام واحترام رایحه دوستان عزیز
از این برند 3 کار رو تست کردم که البته سمپل بودند و دقیقا فضای کارشان بسیار بهم نزدیک است
آلین
آ. من
وومینتی
چیز خاصی در این سه کار ندیدم جز اینکه روایح لطیف میوه ای در هر سه بود و البته هر سه کار خطی بودند
هم خالص تست کردیم هم لایت ، بنظرم A,men ( آ من ) از همه یک سر و گردن بالاتر بود دوام و ماندگاریش بیشتر بود اما پخش هیچکدام به دلم ننشست
با سلام؛ از سه عطری که اسم برده شد من سمپلی از الین دستم هست؛ رایحه اش که 20 تموم! پخش و موندگاریش رو تست می گیرم بعدا گزارش میدم.
آقا رضا دستت درست . با سرعتی که شما داری اگه اون پیشنهاد رو تو دستت داشتی چیکار می کردی؟
شاید حق با شما باشه زریوس اگه کم بشه بوی پرتغال هم کم میشه و بجاش بوی آناناس افزایش پیدا می کنه . البته ممکنه اسانسهای اولیه ما هم با هم کمی فرق بکنه .
راستش ادیشن بلانچ نمی دونم چقدر با هوم اسپرت متفاوته . به هر صورت باید کمی ازت بگیرم برای تست . اینطور که دوستان نوشتند موندگاری و پخش خوبی هم داره.
محمد جان؛ بلک ایکس اسی که من داشتم و با کرید اونتوس ترکیب می کردم و در اختیار دوستان قرار می دادم رو اطمینان دارم شما ندیدی. فعلا مقدار خیلی کمی ازش برای مصرف شخصیم دارم. منتظر یک ورژن دیگه شم از خرداد تا حالا؛ امیدوارم قبل مهر برسه دستم. ادیشن بلانچ رو شخصا بیشتر می پسندم از نسخه معمولی الور هوم اسپرت. گرچه در یک تست روی کاغذ؛ یکی دو هفته بعد؛ بوشون شبیه هم شده بود.
بابت ابراز لطفت هم ممنونم. من پیشنهادهایی که برای ترکیب؛ رفقا می نویسن رو غالبا تست می کنم. الان روی دستم بیشتر از هر چیزی پرتقال حس می کنم!
اگه اونا هم دستم بودن؛ کلا فکر کنم از کار و زندگیم می افتادم!

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
با سلام؛ *****از سه عطری که اسم برده شد من سمپلی از الین دستم هست؛ رایحه اش که 20 تموم! پخش و موندگاریش رو تست می گیرم بعدا گزارش میدم.*****

محمد جان؛ بلک ایکس اسی که من داشتم و با کرید اونتوس ترکیب می کردم و در اختیار دوستان قرار می دادم رو اطمینان دارم شما ندیدی. فعلا مقدار خیلی کمی ازش برای مصرف شخصیم دارم. منتظر یک ورژن دیگه شم از خرداد تا حالا؛ امیدوارم قبل مهر برسه دستم. ادیشن بلانچ رو شخصا بیشتر می پسندم از نسخه معمولی الور هوم اسپرت. گرچه در یک تست روی کاغذ؛ یکی دو هفته بعد؛ بوشون شبیه هم شده بود.
بابت ابراز لطفت هم ممنونم. من پیشنهادهایی که برای ترکیب؛ رفقا می نویسن رو غالبا تست می کنم. الان روی دستم بیشتر از هر چیزی پرتقال حس می کنم!
اگه اونا هم دستم بودن؛ کلا فکر کنم از کار و زندگیم می افتادم!
آقا رضا @دل آهنگ ، اگر اسانس و سمپل ( الین ) که دست شماست رایحه یاس و کهربا و چوب رو ، باهم داره که عالی هست اگر نه دقیقا مثل همینی هست که دست ما بود و یک طورایی مرکبات ضعیف داشت ، حالا تستش کنید و دقیقا رایحه ها و نت ها رو بنویسید ببینیم تووش چی هست
باتشکر

rayehehadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام
صبح شنبه همگی بخیر
امیدوارم همه هفته خوبی داشته باشید...
دومین سفارش بنده هم رسید ....
کیفیت عالی....
مجددا از آقای هادی تشکر میکنم بابت پیگیریهای دلسوزانه ای که انجام دادن تا این سفارش به دست بنده برسه.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
آقا رضا @دل آهنگ ، اگر اسانس و سمپل ( الین ) که دست شماست رایحه یاس و کهربا و چوب رو ، باهم داره که عالی هست اگر نه دقیقا مثل همینی هست که دست ما بود و یک طورایی مرکبات ضعیف داشت ، حالا تستش کنید و دقیقا رایحه ها و نت ها رو بنویسید ببینیم تووش چی هست
باتشکر
سلام و صبح شنبه همگی بخیر؛
فردید جان؛ انشالله در سفارش چهارمت از این الین برات میفرستم تا کیفیتشو خودت ببینی. با بوی یاسش مست بشی. کیفیت سمپلی که دست منه فوق العاده است. یکی از با کیفیت ترین عطرهاییه که تا حالا دیدم؛ بی اغراق. رایحه کهربا رو نمی شناسم. رایحه چوب رو احساس می کنم ولی الان هنوز تحت سیطره یاسه . اسانس رو خالص زدم رو دستم.
شما در مورد گوچی راش نوشته بودی دیوانه کننده است برای خانم ها؛ اطمینان میدم گوچی راش به گرد پای الین هم نمی رسه.
راستی؛ دیور هوم اینتنسی که براش 18بالای ساعت پحش و 48 ساعت ماندگاری نوشتی؛ همونه که آرش میگه صد بار به اودکلنش شرف داره. اسانس جدیدی نیست. هیچ دیور هوم دیگه ای رو نپسندیدم و دوباره رفتم سراغ همون.
اما تغ هرمس جدید رو براش نوشتی:"تغ هرمس جدید شما بالای 54 ساعت ماندگاری و بالای 12ساعت پخش دارد و جالب است بدانید بالانس نت ها و بازی رایحه ها بسیار در این ورژن بالاست و نت انتهایی وتیور بسیار ظریف تر از نسخه قبلی است و دل رو نمیزنه ، وتیور خالص و لطیف و نرم در نت پایانیش واقعا دلربا است"
خوشحالم که نسخه ی جدید تغ مورد توجه شما قرار گرفت.
با اجازه نظر شما رو در خصوص چند عطر دیگه هم کپی پیست می کنم:
"درمورد ال هوم ایدل گرلن پخش وحشتناک بالا وماندگاری فول لایت بالای 63ساعت ماندگاری و بالای 28 ساعت پخش ، در نت میانی این ورژن تلخی و شیرینی واقعا و توأمان باهم بازی میکنند و در نت میانی این تلخی و شیرینی قابل تفکیکند بوضوح ، اما در نت انتهایی غوغای آتش گرمی و شیرینی محض ، دیوانه کننده است ،
هی وود شما رو روی پنبه تست کردم بصورت خالص ، ماندگاریش بالای 18 ساعت شد و پخشش بالای 6 ساعت
عوود وود یک کارخطی و نت پایانی عالی و بینظیری دارد"
اتفاقا مهدی عزیز @moafi.mahdi در سفارش دومش ال هوم گرلن رو با غلظت 20 درصد اسانس 80 درصد فیکساتور تهیه کرد و همون طور که می تونین در پروفایل بازارچه بخونین کامنت گذاشت:"با غلظت 20% بازهم ماندگاری و پخش بوی بسیار زیادی" دارد.

Last edited:

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
Body Kouros
میشه گفت یه کار تقریبا خاص از ایوسن لورن هست. تقریبا میشه گفت چوبی هست (اون چوبی که معمولا مد نظر ماست). از نزدیک که بوش می کنم رایحه اش شبیه دانه ها تونکا در ال هوم گرلن هست. رایحه اکالیپتوس اش خیل ضعیف به مشام میرسه و برجسته نیست و میشه گفت توی صمغ ناپدید شده به مقداری هم دودی هست. کار نستا گرم ولی تلخ محسوب میشه.

با بوی یاسش مست بشی. کیفیت سمپلی که دست منه فوق العاده است. یکی از با کیفیت ترین عطرهاییه که تا حالا دیدم؛ بی اغراق. رایحه کهربا رو نمی شناسم. رایحه چوب رو احساس می کنم ولی الان هنوز تحت سیطره یاسه . اسانس رو خالص زدم رو دستم.
اگه این طوره باید خیلی نزدیک به ادکلن باشه

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
من یک سمپل از تام فورد وایت پچولی دستمه! کارش برخلاف عطرهای دیگه تام فورد "جون دار" و "قوی" نیست.
البته منظور من این بود
واقعا یه برند مثل تام فورد با نزدیک به ۶۰ عطر٬ که اکثر کارهاش عالی هستند چرا باید کمتر از ۱۰ کازش تو ایران معروف و شناخته شده باشه؟.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
باتشکر

فردید جان؛ انشالله در سفارش چهارمت از این الین برات میفرستم تا کیفیتشو خودت ببینی. با بوی یاسش مست بشی. کیفیت سمپلی که دست منه فوق العاده است. یکی از با کیفیت ترین عطرهاییه که تا حالا دیدم؛ بی اغراق. رایحه کهربا رو نمی شناسم. رایحه چوب رو احساس می کنم ولی الان هنوز تحت سیطره یاسه . اسانس رو خالص زدم رو دستم.
شما در مورد گوچی راش نوشته بودی دیوانه کننده است برای خانم ها؛ اطمینان میدم گوچی راش به گرد پای الین هم نمی رسه.

اگه این طوره باید خیلی نزدیک به ادکلن باشه

89159dfc1101e84d03e477183ad63f4a.jpeg

زمان زیادی طول نکشید که بوی چوب از سیطره نت یاس رها شد. فردید عزیز؛ من تا قبل نوشتن شما نتهای الین رو چک نکرده بودم و نمی دونستم که یاس و چوب و کهرباست. فکرشم نمی کردم یاس و چوب کنار هم این عطر فوق العاده رو بسازن. اما این پست رو گذاشتم تا خبر از کشف یک رایحه ی فوق العاده و فراموش نشدنی بدم!

الین در کنار هی وود

!WOW

با اطمینان میگم که برای بنده؛ اصلا قابل تصور نیست بوی چوبی خوش تر از این! عطر روایح چوبی در الین کنار عطر خنک و چوبی هی وود کرم رنگ مستم کرد. یکی از بهترین کشفهای عطریم بود. از این دو در کنار هم علاوه بر بوی چوب و یاس؛ نتی رو دارم استشمام می کنم که در دیور هوم اینتنس خیلی برجسته است. (دقیق نمیدونم چیه؛ شاید گل زنبقه؟)
واجب شد این نسخه عطر الین رو بیارم تا رفقا در کنار هی وود استفاده کنن و اونایی که عاشق روایح چوبین؛ هوش از سرشون بپره!

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
Serge Noire by Serge Lutens
همونطور که از اسمش مشخصه عطر سنگین و تا حدودی سیاه هست. تعجب می کنم چرا من از همون اول نت های ضعیف (که امتیاز کمی تو رویو گرفتند رو متوجه میشم). اولین نتی که به مشام من رسید پچولی بهمراه ادویه بود که در لابلاش مقدار کمی دارچین هم حس میشه. شاید بخاطر این باشه که با بوی میخک اشنایی ندارم. کار خوبی هست هر کسی پسند نمی کنه ولی شاید اگه پسندش کنید اطرافیانتون نظرشون برعکس شما باشه

بهرام عزیز شاید تو وب٬ این توصیف رو درباره پچولی خونده باشی ولی اینجا هم اضافه اش می کنم. بنظرم توصیف خوبیه ولی دیگه خیلی تمییز وصفش کرده از نظر من یکم کثیفی و رایحه گیاه گندیده هم باید بهش اضافه شه
نزدیک ترین رایحه ای که به پچولی سراغ دارم خزه ها و سبزه هایی هست که لای اجرهای قدیمی خونه پدربزرگم بعد از یه روز بارونی رشد میکرد. حیف که اون خونه قدیمی رو فروختن. شاید بخاطر اینه که ازش خوشم میاد
بویی از دیوارهای کاهگلی باران خورده در روستاها، رایحه ای از خاک گل شده، خیس و کمی سرد به مشامم رسید، فوق العاده بود. آنقدر طبیعی که می توانستید به تنهایی مصرف کنید بدون آنکه بوئی گل مانند به خود بگیرید. کمی بوی گیاه سبز از آن به مشام می رسید و کمی تیزی نعنا در حالتی بسیار خفیف در آن وجود داشت. طعمی کم ترش و گس نیز در آن وجود داشت، مثل ترشی عطر Terre یا ترشی White Patchouli از تام فورد. عطر آن هر چه با گذر زمان پیش می رفت حالتی موم مانند به خود می گرفت. بویی از چوب ناگرفته و کمی خزه!

الین در کنار هی وود

!WOW
یعنی در این حد!
رفتم خونه چک می کنم٬ با چه نسبتی تست کردی و کدوم رایحه ها رو برجسته گذاشتی؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
یعنی در این حد!
رفتم خونه چک می کنم٬ با چه نسبتی تست کردی و کدوم رایحه ها رو برجسته گذاشتی؟
بله؛ برای من چنین بود. کنار هم دیگه رو مچ دستم؛ کمی از این مالیدم کمی از اون. الین عطر جوندارتریه نسبت به هی وود. شما اودکلن اورجینالشو داری؟ پخش و موندگاریش در چه حدیه؟
وقی اسپری هم زمان می کنی باید هر دو با هم حس شن تا دقیقا تجربه کنی چه رایحه ای منو برد فضا! الان بعد چند ساعت اون نت دیور هومی رو ندارم. یاس دارم و روایح چوبی.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
بله؛ برای من چنین بود. کنار هم دیگه رو مچ دستم؛ کمی از این مالیدم کمی از اون. الین عطر جوندارتریه نسبت به هی وود. شما اودکلن اورجینالشو داری؟ پخش و موندگاریش در چه حدیه؟
وقی اسپری هم زمان می کنی باید هر دو با هم حس شن تا دقیقا تجربه کنی چه رایحه ای منو برد فضا! الان بعد چند ساعت اون نت دیور هومی رو ندارم. یاس دارم و روایح چوبی.
سمپل الین (بنفش) و الین سان سنس (صورتی) توی این سفارش هست
پخش و موندگاریش بالاست و جزو کارهای پرطرفدار خانم هاست

Sent from my iPad using Tapatalk

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
راستی؛ دیور هوم اینتنسی که براش 18بالای ساعت پحش و 48 ساعت ماندگاری نوشتی؛ همونه که آرش میگه صد بار به اودکلنش شرف داره. اسانس جدیدی نیست. هیچ دیور هوم دیگه ای رو نپسندیدم و دوباره رفتم سراغ همون.
اما تغ هرمس جدید رو براش نوشتی:"تغ هرمس جدید شما بالای 54 ساعت ماندگاری و بالای 12ساعت پخش دارد و جالب است بدانید بالانس نت ها و بازی رایحه ها بسیار در این ورژن بالاست و نت انتهایی وتیور بسیار ظریف تر از نسخه قبلی است و دل رو نمیزنه ، وتیور خالص و لطیف و نرم در نت پایانیش واقعا دلربا است"
خوشحالم که نسخه ی جدید تغ مورد توجه شما قرار گرفت.
با اجازه نظر شما رو در خصوص چند عطر دیگه هم کپی پیست می کنم:
"درمورد ال هوم ایدل گرلن پخش وحشتناک بالا وماندگاری فول لایت بالای 63ساعت ماندگاری و بالای 28 ساعت پخش ، در نت میانی این ورژن تلخی و شیرینی واقعا و توأمان باهم بازی میکنند و در نت میانی این تلخی و شیرینی قابل تفکیکند بوضوح ،((()************ اما در نت میانی غوغای آتش گرمی و شیرینی محض ، دیوانه کننده است ،***********))
هی وود شما رو روی پنبه تست کردم بصورت خالص ، ماندگاریش بالای 18 ساعت شد و پخشش بالای 6 ساعت
عوود وود یک کارخطی و نت پایانی عالی و بینظیری دارد"
اتفاقا مهدی عزیز @moafi.mahdi در سفارش دومش ال هوم گرلن رو با غلظت 20 درصد اسانس 80 درصد فیکساتور تهیه کرد و همون طور که می تونین در پروفایل بازارچه بخونین کامنت گذاشت:"با غلظت 20% بازهم ماندگاری و پخش بوی بسیار زیادی" دارد.
باسلام واحترام
آقارضا @دل آهنگ ، بزرگوار
نت انتهایی ال هوم ایدل گرلن رو اشتباها نوشتم نت میانی اش گرم و شیرینی محض است و نتوونستم ویرایش کنم لطفا اصلاحش کنید
درست این است که :::( نت انتهایی ال هوم ایدل گرلن بسیارگرم و شیرینی محض است )
باتشکر

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
چند روزه برای چک کردن سایت فرگرانتیکا و دیدن ترکیبات عطرها به مشکل هیتلرینگ به اصطلاح (!) هوشمند می خورم! شما هم با هیتلر-شکن این سایتو می بینین؟
امروز اعلام شد :"موسسه آکامی، متوسط سرعت دسترسی به اینترنت در جهان را با 20 درصد رشد نسبت به همین زمان در سال گذشته 4.5 مگابیت بر ثانیه اعلام کرد."
اینم لیست ده کشور که کندترین اینترنت جهان را دارند:ایران چهارمین کشوره تو لیست. البته با توجه به این که قیمت اینترنت چند ماهه توسط مخابرات افزایش یافته؛ این آمار که متعلق به آخر سال 2014 است باید اصلاح شه و با فرض این که سه کشوری که در لیست جلوی ما هستن و وضع اینترنت شون بدتره (لیبی؛نپال؛نیجریه) قیمت اینترنت شون ثابت مونده باشه؛ رتبه ما ارتقا پیدا می کنه و اگه اول نباشیم؛ دوم هستیم!
تبریک عرض میشه...!
دیدن این عکس هم خالی از لطف نیست.
e2b03f291a.jpg

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
بهرام عزیز شاید تو وب٬ این توصیف رو درباره پچولی خونده باشی ولی اینجا هم اضافه اش می کنم. بنظرم توصیف خوبیه ولی دیگه خیلی تمییز وصفش کرده از نظر من یکم کثیفی و رایحه گیاه گندیده هم باید بهش اضافه شه
نزدیک ترین رایحه ای که به پچولی سراغ دارم خزه ها و سبزه هایی هست که لای اجرهای قدیمی خونه پدربزرگم بعد از یه روز بارونی رشد میکرد. حیف که اون خونه قدیمی رو فروختن. شاید بخاطر اینه که ازش خوشم میاد

درود بر دوستان عطرباز؛
بله قبلا خونده بودم آرش جان. ولی میخواستم بطور عینی این رایحه رو توی یک عطری حس کنم تا بهتر متوجه بشم. با این توصیفاتی که از رایحه "پچولی" میشه فکر کنم از اونهایی باشه که من خیلی دوست دارم.

چند روزه برای چک کردن سایت فرگرانتیکا و دیدن ترکیبات عطرها به مشکل هیتلرینگ به اصطلاح (!) هوشمند می خورم! شما هم با هیتلر-شکن این سایتو می بینین؟
امروز اعلام شد :"موسسه آکامی، متوسط سرعت دسترسی به اینترنت در جهان را با 20 درصد رشد نسبت به همین زمان در سال گذشته 4.5 مگابیت بر ثانیه اعلام کرد."
اینم لیست ده کشور که کندترین اینترنت جهان را دارند:ایران چهارمین کشوره تو لیست. البته با توجه به این که قیمت اینترنت چند ماهه توسط مخابرات افزایش یافته؛ این آمار که متعلق به آخر سال 2014 است باید اصلاح شه و با فرض این که سه کشوری که در لیست جلوی ما هستن و وضع اینترنت شون بدتره (لیبی؛نپال؛نیجریه) قیمت اینترنت شون ثابت مونده باشه؛ رتبه ما ارتقا پیدا می کنه و اگه اول نباشیم؛ دوم هستیم!
تبریک عرض میشه...!
دیدن این عکس هم خالی از لطف نیست.
e2b03f291a.jpg

رضا جان منم این مشکل رو دارم. ایشالا یه ذره همت کنیم میرسیم به رتبه آخر! نگران نباش. :)

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
راستی رضا یه سوال برام پیش اومده، چند شبه توی پاتوق صحبت از عطرها و اودکلنهایی میشه که خیلی خاص هستن و کمتر میشه اونها رو تست کرد. خودتم هروقت بحث میشه صحبت از سمپل هایی با کیفیت عالی میکنی! خب عزیز من کی میخوای اینجور عطرها رو بیاری؟!!!!!!! بابا ما هم دل داریم، به خدا دلم آب شد... گناه ما چیه که به عطرهای با کیفیت معتاد شدیم و میخوایم کارای خاص رو تست کنیم...:-( :-(

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
آرش الین رو در کنار هی وود کرم تست زدی ؟ نتیجه چطور بود؟
آره تست کردم ولی نت ها رو هم خوب جواب نداد. شاید بهتر باشه،کنار هم ا تست اش کنم یا اینکه نت های سمپل شما تفاوت داشته

بالا