برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534
سلام و عرض ادب و احترام

امروز خیلی درگیر بودم و حتی فرصت عطر و ادکلن نداشتم ولی میدیدم بوی شامه نوازی میاد

آخر سر یادم اومد دیشب برای تست بلو مجیک زدم

4 تا رو دیشب به 2 تا مچ و 2 تا آرنج زدم
پورش دیزاین
بلو مجیک
پلو بلو
اسپایس بمب

همگی بوها محو شده بودن جز بلو مجیک

بنظرم هر چی گذشت خوشبوتر شده

آقا بهرام شما بلومجیک دارید؟

ما رو بد عادت کردید تا ریویوی شما رو نخونم خوابم نمیبره:general705:

Sarmaee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
...
نکته ی جالب توجه این که؛ از یک عطرباز حرفه ای که وارد کننده عطر هست دیروز شنیدم می گفت وقتی عطر رو با فیکساتور ترکیب می کنی حداقل یک ماه بگذارید بمونه تا ترکیبش جا بیفته. دفعه اول این حرفو از آرش شنیدم و شوخی تلقی کردم. (آرش بلو شنل رو کلا همه بلو ها رو باهاشون مشکل داشت و کمتر از یک سال بعد احساسش 180 درجه تغییر کرد و دلیلش رو جا افتادن عطر دونست که من جدی نگرفتم!)
حالا ظاهرا قضیه اینجوریاست. من خودم اودکلنهایی دارم (ترکیب اسانس و فیکس منظورمه) که ماههای زیادی است درست کردم و حالا قشنگ جا افتاده(!).
...
در تایید فرمایشتون٬ الآن که ۱۳-۱۲ روز از دریافت عطرها می گذره٬ به ضرس قاطع می تونم بگم که همه یک جورهایی جاافتاده اند و بوی مطبوع تری پیدا کرده اند.
سلام مجدد

یک توصیه برای نگهداری عطرها

من چندین عطر با خودم بردم درها محل پیچ چسب داشتن عملا هیچ راهی برای خروج نداشت

چون به تازگی نرولی خریده بودم پرش کردم ولی همون چسبی که آقا رضا چسبونده بود رو بستم که یحتمل اشتباهم اینجا بوده

بقیه کارهایی که تو سفارش بعدی گرم بالا گرفتم هم پر کردم

رفتنه هیچ مشکلی پیش نیومد

برگشتنه شانسی همه رو تو یک پلاستیک ریختم

کل پلاستیک آغشته شده
همه 10 گرم نرولی پورتوفینو خالی شده ولی از بقیه رو نمیدونم ولی مشخصه از عطرهای دیگه هم بوده

حتما بعد از تجدید چسب رو هم تعویض کنید
بنده هم در کیسه فریزری که عطرها گذاشته شده بود مقداری خروج و قاطی شدن روایح رو احساس کردم. بعد هم که همه اسپری ها رو شستم٬ متوجه شدم که با توجه به چسب خوردن محل پیچ٬ از داخل برخی اسپری های ۲۰ سی سی امکان نشت هست که در درب اسپری تجمع پیدا می کند. در مورد ظرف های ۱۰ سی سی پلمبی چنین چیزی مشاهده نکردم.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
سفارش نهم خدمت رضای عزیز
هوم اینتنس
پگاسوس
بلوشنل
نوير تام فورد
توباکو
اپن
نارسیس رودریگز
فارنهایت
وتیور کرید
الور ادیشن بلانج
لانویت ایوسنت لورن
ساحارا نویر
ماندارینو
هرمس اورنج
هرمس ویاژ
هرود مارلی
الور هوم اسپرت
ازارو الکسیر

تشکر و سپاس

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
سلام و عرض ادب و احترام

امروز خیلی درگیر بودم و حتی فرصت عطر و ادکلن نداشتم ولی میدیدم بوی شامه نوازی میاد

آخر سر یادم اومد دیشب برای تست بلو مجیک زدم

4 تا رو دیشب به 2 تا مچ و 2 تا آرنج زدم
پورش دیزاین
بلو مجیک
پلو بلو
اسپایس بمب

همگی بوها محو شده بودن جز بلو مجیک

بنظرم هر چی گذشت خوشبوتر شده

آقا بهرام شما بلومجیک دارید؟

ما رو بد عادت کردید تا ریویوی شما رو نخونم خوابم نمیبره:general705:
درود و شب خوش بر دوستان عطرباز؛
ممنونم شهرام جان، شما به بنده لطف دارین. من فقط نظرات شخصی خودم رو بیان میکنم و بس.
لیست عطرهایی که اینبار سفارش دادم رو قبلا اعلام کرده بودم. بلو مجیک و کرید جدید جزو سفارشاتم نبود ولی ساحارا نویر و نارسیسو جزو عطرام هست که به تدریج نتیجه تست رو با دوستان به اشتراک میگذارم. واقعیت اینه که چند وقتی مشغله کاریم زیاد شده و شوربختانه کمتر وقت میکنم به پاتوق سر بزنم.

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534
سلام و عرض ادب و احترام

لذتی که در خوندن ریویوی دوستان هست دست کمی از خرید و استفاده نداره

آقا رضا مدتیه دست به قلم نمیشه

ما فایل صوتی هم قبول داریم:general705:

دو بار تاپیک رو خوندن علت داشته

آقا رضا شماره 45 پاتوق فقط نوشتید ال هوم میشه برندش رو هم بفرمائید

راستی بلومجیک رو نتونستم تو فرگرنتیکا چیزی پیدا کنم
راهنمایی بفرمایید

این بلو مجیک واقعا اسمش بهش میاد;)

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و روز بر همگی دوستان خوش؛
شهرام عزیز؛ اسانس ها لزوما معادلی در اودکلن ندارن چون اسانس هستن. بلو مجیک؛ پشن و ... اودکلن ندارن. 45 لانوین بوده.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
scent of the day:
جندروزی هست از اسپری همزمان گری وتیوره و ایتالین فوق العاده لذت می برم.

- سه روز پیش سمپل ادکلن بنتلی اینفنیت اینتنس رو تست کردم. بنتلی واقعا کارهای عالی با قیمت خیلی خوبی تولید کرده.
الان بعد از سه روز با اینکه لباسم رو شستم هنوز رایحه اش رو روی استینم دارم. از نظر رایحه هم کاری بسیار جالب و تقریبا جدید هست که یه تلخی متعادل و تا حدودی چوبی رو با خودش داره
رایحه اش من رو شگفت زده کرد و اصلا انتظارش رو نداشتم.

yasmax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30

smaghoreshi

Registered User
لایک‌ها
536
اودکلنساز رو برای این می ریزم که عطر بهتر اسپری شه و روی لباس پودر شه و لک نندازه و هم چنین روی نقاط بیشتری از لباس بشینه. البته مشتری فقط پول اسانس رو پرداخت می کنه و پول ظرف رو. اودکلن ساز براش هزینه نداره
دوست محترم و گرانمايه سلام
همه دوستان توي نوشته ها ، شما را آقا رضا خطاب ميكنن . خوب من هم علي هستم . لطفا امكان داره بفرمائيد جنس اين ادكلنساز يا فيكساتور چي هست . ( از نظر شيميايي ؟ الكله ؟ يا روغن خاصيه ؟ يا ... ) ضمنا ليست اسانسها را در بالا ديدم آيا اين ليست بروز است ؟ يعني اسانس ديگري نداريد كه در ليست بالا نيامده باشد ؟
خدمتتون عرض كنم كه چند سالي است كه "كودك عاشق ادكلن درونم" كه هميشه ديوانه ادكلن بوده به دليل دست و دلبازي جيبم ، بازيگوشي شو شروع كرده . در زمان بچه گي چون شعور و شهامت خريد ادكلن را نداشتم ، وقتي خونه دوست و اقوام ميرفتم حسابي از خجالت شيشه ادكلنهاشون در دستشويي يا روي ميز آرايششون در مي اومدم. ميدونيد من قمي هستم و تجربيات فجيعي از عطرهاي در حرم دارم و تا دو سه سال پيش هم بدليل حساسيت ريوي و سينوسي (حتي به ادكلن) از خريدشون پرهيز ميكردم و به همين دليل هيچ وقت دنبال عطر و اسانس نبودم ولي چند سالي است كه با خريد ادكلنهاي اويجينال ديدم مشكلي برام بوجود نيومد. از شادي همين موضوع و حس انتقام از گذشته كه نتونسته بودم ادكلن بخرم ، پي در پي شايد گاهي ميشد ماهي سه تا ادكلن ميخريدم. الآن تعداد 80 تا شيشه ادكلن دارم كه اسم و مشخصات بيشترشون رو در تاپيكي در همين پرشين تولز گذاشتم و مايل به فروششون هستم. البته با توصيفات دوستان عطر باز يا بهتر بگم متخصص عطر ، عشق عطر ، ... نميدونم هر چي شما بگيد ، در اين تاپيكها و نوشته هاشون ، متقاعد شدم كه براي امتحان خودم ، ( نه جنابعالي ) چند نمونه اسانس سفارش بدم. از بين اين همه اسانس كه شما در ليست نوشته بوديد من چهار تا رو بصورت امتحاني مايل به سفارششون هستم :
1 - اپن ( يك مدل از ادكلن اپن در يك سايتي ديدم كه قسمت بالاي شيشه اش بجاي تيره بودن ، قسمت بالاش سفيد بود. آيا از اين هم موجود داريد ؟ )
2 - آلور اسپرت شنل
3 - كاپيتان بلك ( دو تا نوع در ليست ذكر شده بود كه يكيشون كاپيتان بلك زرد نوشته شده بود. اگه لطف بفرمائيد ، تفاوتشون را توضيح بديد )
4 - بلو شنل
البته فعلا فقط در حد تست ميخوام ( يعني كمترين مقدار ممكن براي سفارش دادن ) لطفا قيمت هر كدام و قيمت مجموع را بفرمائيد.
با تخصصي كه جنابعالي دارين ، خودتون به صلاحديد خودتون ببينيد اگه خالص بفرستيد بهتره يا رقيقش كنيد بهتره؟ ( تصميم را به تجربه و تخصص شما واگذار ميكنم )
از لطفتون سپاسگزارم.

Last edited:

mdra

Registered User
لایک‌ها
20
سلام
دست آقا رضا درد نكنه
همين الان بسته به دستم رسيدم
وقتى استفاده كنم نظرم رو در مورد كيفيتش اعلام ميكنم
با تشكر

Sent from my iPhone using Tapatalk

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
دوست محترم و گرانمايه سلام
همه دوستان توي نوشته ها ، شما را آقا رضا خطاب ميكنن . خوب من هم علي هستم . لطفا امكان داره بفرمائيد جنس اين ادكلنساز يا فيكساتور چي هست . ( از نظر شيميايي ؟ الكله ؟ يا روغن خاصيه ؟ يا ... ) ضمنا ليست اسانسها را در بالا ديدم آيا اين ليست بروز است ؟ يعني اسانس ديگري نداريد كه در ليست بالا نيامده باشد ؟
خدمتتون عرض كنم كه چند سالي است كه "كودك عاشق ادكلن درونم" كه هميشه ديوانه ادكلن بوده به دليل دست و دلبازي جيبم ، بازيگوشي شو شروع كرده . در زمان بچه گي چون شعور و شهامت خريد ادكلن را نداشتم ، وقتي خونه دوست و اقوام ميرفتم حسابي از خجالت شيشه ادكلنهاشون در دستشويي يا روي ميز آرايششون در مي اومدم. ميدونيد من قمي هستم و تجربيات فجيعي از عطرهاي در حرم دارم و تا دو سه سال پيش هم بدليل حساسيت ريوي و سينوسي (حتي به ادكلن) از خريدشون پرهيز ميكردم و به همين دليل هيچ وقت دنبال عطر و اسانس نبودم ولي چند سالي است كه با خريد ادكلنهاي اويجينال ديدم مشكلي برام بوجود نيومد. از شادي همين موضوع و حس انتقام از گذشته كه نتونسته بودم ادكلن بخرم ، پي در پي شايد گاهي ميشد ماهي سه تا ادكلن ميخريدم. الآن تعداد 80 تا شيشه ادكلن دارم كه اسم و مشخصات بيشترشون رو در تاپيكي در همين پرشين تولز گذاشتم و مايل به فروششون هستم. البته با توصيفات دوستان عطر باز يا بهتر بگم متخصص عطر ، عشق عطر ، ... نميدونم هر چي شما بگيد ، در اين تاپيكها و نوشته هاشون ، متقاعد شدم كه براي امتحان خودم ، ( نه جنابعالي ) چند نمونه اسانس سفارش بدم. از بين اين همه اسانس كه شما در ليست نوشته بوديد من چهار تا رو بصورت امتحاني مايل به سفارششون هستم :
1 - اپن ( يك مدل از ادكلن اپن در يك سايتي ديدم كه قسمت بالاي شيشه اش بجاي تيره بودن ، قسمت بالاش سفيد بود. آيا از اين هم موجود داريد ؟ )
2 - آلور اسپرت شنل
3 - كاپيتان بلك ( دو تا نوع در ليست ذكر شده بود كه يكيشون كاپيتان بلك زرد نوشته شده بود. اگه لطف بفرمائيد ، تفاوتشون را توضيح بديد )
4 - بلو شنل
البته فعلا فقط در حد تست ميخوام ( يعني كمترين مقدار ممكن براي سفارش دادن ) لطفا قيمت هر كدام و قيمت مجموع را بفرمائيد.
با تخصصي كه جنابعالي دارين ، خودتون به صلاحديد خودتون ببينيد اگه خالص بفرستيد بهتره يا رقيقش كنيد بهتره؟ ( تصميم را به تجربه و تخصص شما واگذار ميكنم )
از لطفتون سپاسگزارم.
درود و شب خوش بر دوستان عطرباز؛
علی آقا به پاتوق عطربازها خوش اومدین.
لینک تست تجزیه شیمیایی فیکساتور رو میتونید توی پست اول صفحه اول پاتوق پیدا کنید.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
با درود و روز خوش خدمت همگی رفقا؛
در چند روز اخیر بیش از هر عطر یا ترکیبی؛ اسپری هم زمان ویاج هرمس و لاوی استبل لانکوم - بر دو نقطه مختلف لباس - برام جذاب بود. بهرام و محمد سعادتمندی عزیز امکان تستش رو دارن.
آرش شما در اسپری هم زمان گری وتیور و سایپرس رایحه نهاییت سایپرس خنک و تلخ تره؟ از هر کدوم چقدر میزنی و چقدر لایت کردی؟ فکر کنم برای این که سایپرس؛ وتیور رو ناپدید نکنه؛ باید وتیور رو بیشتر بزنی! نه؟

پی نوشت:
برداشت تون از عکس بالا چی بود؟

saadatmandi86

Registered User
لایک‌ها
189
بنام خدا
سلام بر دوستان
سفارش ششم من هم رسید . ممنون آقا رضا.
دیور هوم اینتنس : که کلا سفارش 10 تا از همکارهام بود. یک اسانس خوشبو با ماندگاری عالی که با گذشت زمان از لحظه اسپری بهتر هم میشه . من سمپل ارجینال 2012 اون رو هم خریدم تا مقایسه کنم . راستش مطمئن باشید موندگاری این اسانس بالاتر و پخشش بهتره . در ادکلن کیفیت روایح کاربردی کمی بالاتره ولی نه اونقدر که قیمت داره .
ویاج هرمس : خوشبوست ولی به نظر میرسه خیلی پخش بالایی نداشته باشه . اثری از هل در این اسانس دیده نمیشه . این رو هم سمپل ارجینالشو داشتم و میتونم بگم اسانس خوبیه ولی خیلی به رو مشابهتش به ادکلن حساب باز نکنید .
لاوی استبل لانکوم : یک اسانس عالی ( با کیفیت ادکلنی )که به نظر من بیشتر زنانه است . مسلما از ویاج هرمس پخش بوی بهتری داره و در ترکیب مساوی هرمس رو تحت تاثیر قرار میده .
اورنج هرمس : این اسانس رو میشه تقدیم کرد به دوستداران پرتغال و مرکبات . خیلی فرش و تازه هست و پخش قابل قبولی هم داره . در مورد موندگاری این اسانس باید زمان بدیم .
همه این اسانسها تازه 1 ساعته دستم رسیده .

architect313

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
اولین سفارش
به پیشنهاد خود آقا رضا عزیز 5m عطر پشن سفارش دادم.

خوشحالم ازین که به جمعتون پیوستم

فکر نکنم این عطر با این همه نظرات به نظر من هم نیاز داشته باشه

ممنون از آقا رضای گل

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سفارش ششم من هم رسید . ممنون آقا رضا.
دیور هوم اینتنس : که کلا سفارش 10 تا از همکارهام بود. یک اسانس خوشبو با ماندگاری عالی که با گذشت زمان از لحظه اسپری بهتر هم میشه . من سمپل ارجینال 2012 اون رو هم خریدم تا مقایسه کنم . راستش مطمئن باشید موندگاری این اسانس بالاتر و پخشش بهتره . در ادکلن کیفیت روایح کاربردی کمی بالاتره ولی نه اونقدر که قیمت داره .
ویاج هرمس : خوشبوست ولی به نظر میرسه خیلی پخش بالایی نداشته باشه . اثری از هل در این اسانس دیده نمیشه . این رو هم سمپل ارجینالشو داشتم و میتونم بگم اسانس خوبیه ولی خیلی به رو مشابهتش به ادکلن حساب باز نکنید .
لاوی استبل لانکوم :
یک اسانس عالی ( با کیفیت ادکلنی )که به نظر من بیشتر زنانه است . مسلما از ویاج هرمس پخش بوی بهتری داره و در ترکیب مساوی هرمس رو تحت تاثیر قرار میده .
اورنج هرمس : این اسانس رو میشه تقدیم کرد به دوستداران پرتغال و مرکبات . خیلی فرش و تازه هست و پخش قابل قبولی هم داره . در مورد موندگاری این اسانس باید زمان بدیم .
همه این اسانسها تازه 1 ساعته دستم رسیده .
محمد جان؛ پخش و موندگاری ویاج به شامه ی من با اختلاف قابل توجهی از اورنج هرمس بالاتره. با شامه ی خالی از عطر دوباره لطف کن تست بگیر.
بهرام؛ تا عطرای سری نهم آرش برسه دستش و بتونه تست کنه و نظرشو بده؛ شامه ی شما در پخش و موندگاری؛ اورنج رو بالاتر حس می کنه یا ویاج رو؟
محمد شما از لانکوم چه نت یا نتهایی می گیری ؟

بالا