برگزیده های پرشین تولز

پرنس آف پرشيا 2؟

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
عكس بذار..

Ciroos Fakhr

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
گفتم تاپيك جديد نزنم
ببينيد من مشكلم با نسخه 2 اين بازي است
اول اينكه من بهد از اينكه شيوا(دختر سياه پوش) را كشتم و ارتقاي عمر اول را گرفتم پرنس و بعد رفتم تا به تونل زمان برسم بعد كه بازي را ذخيره كردم بعد كه دوباره آوردمش پرنس شكل يه موميايي سياه شده بود؟؟
حالا بگذريم من كه بازي را از اول آوردم و بازي كردم مشكلم حل شد ولي حالا رسيدم انجا كه از دست داهاكا فرار مي كني و ميري ارتقاي جون دوم رو ميگيري(يعني يه ذره بعد از اينكه اون يارو سياهه به طرفت تبر بندازه) و بلاخره به تونل زمان رسيدم و بازي رو ذخيره كردم اما حالا وقتي ميرم تو بازي گرافيكش فوق العاده پايين آمده تو رو خدا بگين چه كار كنم
Directx رو هم دوباره نصب كردم
چه كنم؟؟؟؟؟/

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
من این دو تاپیک رو یکی کردم.
من بازی رو در PS2 انجام دادم خیلی اشکالات گرافیکی داشت و اخر تمام دسترنجم پرید!(هیولا غیب شد در هم باز بود نگو اشکال گرافیکی بود و بعد از save زیر پاش همش خالی می شد!)
شاید اینا هم اشکالات خود بازی باشه ببینید patch براش نیومده؟
موفق باشید

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
سوال راجب بازي كامپيوتريه .

سلام .

خوبين ؟

امروز من اين prince of persia ww رو تموم كردم اما يه سوال واسم پيش اومد ! چرا فيلم وسط باز نشد ؟!

با يه unlocker bonus چك كردم و در كمال تعجب ديدم كالينا زنده است !!! در حالي كه موقعي كه من بازي رو تموم كردم كالينا توسط اون غوله عمرشو داد به شما .

حالا يكي به من يه توضيح بده !

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
تو فرومهاي خارجي به اين نتيجه رسيدم كه با درجه بازي نرمال بايد هر 9 اپگريد رو گرفت و بعد شمشير خاصي رو برداشت تا اخر بازي عوض بشه !

حالا اگه كسي سيوش رو داره بده:(

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از hwt :
تو فرومهاي خارجي به اين نتيجه رسيدم كه با درجه بازي نرمال بايد هر 9 اپگريد رو گرفت و بعد شمشير خاصي رو برداشت تا اخر بازي عوض بشه !

حالا اگه كسي سيوش رو داره بده:(
نبود؟!

:(:(:(

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
savegame های زیادی هستن، در گوگل هم بگردین پیدا می کنین، اما اینکه اون فرد کامل و درست بازی کرده باشه رو باید تک تک امتحان کرد و دید :)
موفق باشید

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از irgamer :
savegame های زیادی هستن، در گوگل هم بگردین پیدا می کنین، اما اینکه اون فرد کامل و درست بازی کرده باشه رو باید تک تک امتحان کرد و دید :)
موفق باشید
والا من سيو گيم همون 1 مرحله قبل از مرحله ي اخر رو تو درجه ي نرمال ميخوام نميدونم چطوري بايد پيدا كنم تو گوگل:(

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
منم می گم نمی شه با اسم پیدا کرد اما همه save هارو بگیرید امتحان کنید شاید به نتیجه برسید :blush:
موفق باشید

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از irgamer :
منم می گم نمی شه با اسم پیدا کرد اما همه save هارو بگیرید امتحان کنید شاید به نتیجه برسید :blush:
موفق باشید
ممنون .
پيدا كردم
8.gif

RoOozbeh

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
25
سلام
اينم 9 تا راه مخفي

amir@

Registered User
لایک‌ها
2
hwt جان ... بايد به راههاي مخفي كه روزبه عكس هاي آنها را گذاشته بري و 9 بار جون پرينس را آپگريد كني...بعدش يه شمشير آبي بدست مياري كه در مرحله آخر بازي به جنگ داهاكا ميري :f34r: بنابراين كالينا زنده ميمونه و با پرينس به babylon برميگردن ;)

kamelot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من يه جاي اين بازي گير كردم هر كاري كردم نتونستم با print screen ازش عكس بگيرم :(
همونجاييه كه سالن بزرگي هست كه يه شمشير كه ميتونه ديوار رو خراب كنه وسطشه!!!!!
يه اتاقم اون گوشه سالن هس كه هركاري كردم نتونستم برم بالاش!!!!! :( يه دريچه اي هست بالاش :blink:
دقيقا بعد از مرحله "ATHRONE A MASK PRISON"

RoOozbeh

کاربر فعال
لایک‌ها
25
به نقل از kamelot :
من يه جاي اين بازي گير كردم هر كاري كردم نتونستم با print screen ازش عكس بگيرم :(
همونجاييه كه سالن بزرگي هست كه يه شمشير كه ميتونه ديوار رو خراب كنه وسطشه!!!!!
يه اتاقم اون گوشه سالن هس كه هركاري كردم نتونستم برم بالاش!!!!! :( يه دريچه اي هست بالاش :blink:
دقيقا بعد از مرحله "ATHRONE A MASK PRISON"
سلام
تا اونجا كه من يادمه بايد تو اين سالن يه ديوارم خراب كني بعد اونجا يه دكمه هست كه وقتي ميزني در اون اتاق كوچيكه باز ميشه البته بايد زمانو كند كني
راستشو بخواي منم دقيقا يادم نيست اگر ميتوني عكسشو بزاري خيلي خوب ميشه اگر كه بازم مشكلت حل نشد سيو بازي رو برام بفرس تا بهت بگم بايد چيكار كني

kamelot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از RoOozbeh :
سلام
تا اونجا كه من يادمه بايد تو اين سالن يه ديوارم خراب كني بعد اونجا يه دكمه هست كه وقتي ميزني در اون اتاق كوچيكه باز ميشه البته بايد زمانو كند كني
راستشو بخواي منم دقيقا يادم نيست اگر ميتوني عكسشو بزاري خيلي خوب ميشه اگر كه بازم مشكلت حل نشد سيو بازي رو برام بفرس تا بهت بگم بايد چيكار كني

آخه اينجا نه ديواري هس كه بشه خرابش كرد، نه دكمه اي :(
فقط يه اتاق كوچك هست كه بعد از اين كه شمشير رو برميدارم چهار تا سرباز ازش ميان بيرون :(
همين :(
آخ جون بالاخره تونستم عكس بگيرم: :D :D :D
princeofpersia.jpg

RoOozbeh

کاربر فعال
لایک‌ها
25
به نقل از kamelot :
آخه اينجا نه ديواري هس كه بشه خرابش كرد، نه دكمه اي :(
فقط يه اتاق كوچك هست كه بعد از اين كه شمشير رو برميدارم چهار تا سرباز ازش ميان بيرون :(
آخ جون بالاخره تونستم عكس بگيرم: :D :D :D
شما بايد ابتدا يه 5- 6نفري رو بكشيد تا يه سري از دشمنانتون از در ديگه اي وارد شن حالا وارد در بشيد و بازي رو ادامه بديد اينم عكسش
screenshot00108te.png

screenshot00050eg.png

:D :lol:

kamelot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ببين من كه وارد اين سالن ميشم اول شمشير رو برميدارم بعدش 4 نفر از اون اتاق كوچيكه ميان بيرون منم ميكشمشون بعدش ديگه هيچ اتفاقي نميافته :(
:( :( :( :(

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
ميشه چندتا نما از اين صحنه بزاري . شايد من يادم بياد :(

kamelot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها