برگزیده های پرشین تولز

پیشنهادات و انتقادات مربوط به این بخش

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
سلام
اخیراً سخت گیری ها خیلی زیاد شده :( پس های طنز پاک شد و به این معترض نیستم (هرچند در این زمینه هم به نظر شخصی من نباید زیاد سخت گیری میشد) :) ولی بعضی از پست های جدی هم سریعاً حذف میشن
در حالی که پست های صرفاً اقتصادی و بازاری هستند!
موفق و پیروز باشید

تاپیک های به اصلاح طنز دوست عزیز توش پر از پست های سیاسی بود در ضمن اسپم ها و پستهای کنایه داری که در اون تاپیک ها جاش توی این بخش نیست . بارها به دوستانی که اعتراض میکنن توی تاپیک ها آدرس - شماره تلفن و ایمیل بانک مرکزی و مقام مسئولش رو هم دادم ولی کو گوش شنوا . این بخش کاملا در باید در راستای اقتصاد باشه طنز اینجا جایگاهی نداره . پستهایی هم که میفرمائید اگر توش تحلیل سیاست از ریشه سیاسی باشه پاک میشه اگر قوانین بخش رو هم رعایت نکنن بازم پاک میشه . برای مثال بنده زبونم مو در اورد که سایتهایی که به هر نحوی اعلام نرخ ارز و سکه هستن باید در پوشش کد
کد:
 قرار بگیرن ولی باز همه کار خودشون رو میکنن . اگر 1 نفر اون تاپیک رو خونده باشه :eek:

mirzade

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
متاسفانه همکار این بخش به بهانه های مختلف سعی در اعمال محدودیتهای مختلف و جلوگیری از اظهار نظرها وانتقادهای مخالف داره که کاملا بر ضد قانون اساسی مترقی **** مقدس جمهوری اسلامی و به تبع اون قوانین انجمنهای محترم پرشین تولز هست.
در قانون اساسی آمده که:
اصل بیست و سوم ـ تفتیش عقاید ممنوع است و هیچ‌کس رانمی‌توان به صرف داشتن عقیده‌ای مورد تعرض و مؤاخذه قرار داد.
ولی ایشان 180 درچه برخلاف این اصل عمل کرده و علاوه بر اعمال سلایق شخصی حتی بعضا با توهین و تحقیر اصل بیست و دوم قانون اساسی را زیر پا میگذارد:
اصل بیست و دوم ـ حیثیت‌، جان‌، مال‌، حقوق ، مسکن و شغل‌اشخاص از تعرض مصون است مگر در مواردی که قانون تجویز کند.
همچنین
اصل بیست و هفتم ـ تشکیل اجتماعات و راه‌پیماییها، بدون حمل‌سلاح‌، به شرط آن که مخل به مبانی اسلام نباشد آزاد است‌.
در اصل سی و هفتم داریم:
اصل سی و هفتم ـ اصل‌، برائت است و هیچ‌کس از نظر قانون مجرم‌شناخته نمی‌شود، مگر این که جرم او در دادگاه صالح ثابت گردد.
ولی ایشان دسترسی هر کاربری رو که با عقاید ایشون سازگار نباشه به راحتی محدود میکنه
لازم بذکر هست که این رفتار قانون شکنانه ایشان باعث رنجش بسیاری از کاربران این بخش شده و اکثرا عطای فعالیت در سایه بی قانونیهای این عاغا را به عطایش بخشیده اند.

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
متاسفانه همکار این بخش به بهانه های مختلف سعی در اعمال محدودیتهای مختلف و جلوگیری از اظهار نظرها وانتقادهای مخالف داره که کاملا بر ضد قانون اساسی مترقی **** مقدس جمهوری اسلامی و به تبع اون قوانین انجمنهای محترم پرشین تولز هست.
در قانون اساسی آمده که:
اصل بیست و سوم ـ تفتیش عقاید ممنوع است و هیچ‌کس رانمی‌توان به صرف داشتن عقیده‌ای مورد تعرض و مؤاخذه قرار داد.
ولی ایشان 180 درچه برخلاف این اصل عمل کرده و علاوه بر اعمال سلایق شخصی حتی بعضا با توهین و تحقیر اصل بیست و دوم قانون اساسی را زیر پا میگذارد:
اصل بیست و دوم ـ حیثیت‌، جان‌، مال‌، حقوق ، مسکن و شغل‌اشخاص از تعرض مصون است مگر در مواردی که قانون تجویز کند.
همچنین
اصل بیست و هفتم ـ تشکیل اجتماعات و راه‌پیماییها، بدون حمل‌سلاح‌، به شرط آن که مخل به مبانی اسلام نباشد آزاد است‌.
در اصل سی و هفتم داریم:
اصل سی و هفتم ـ اصل‌، برائت است و هیچ‌کس از نظر قانون مجرم‌شناخته نمی‌شود، مگر این که جرم او در دادگاه صالح ثابت گردد.
ولی ایشان دسترسی هر کاربری رو که با عقاید ایشون سازگار نباشه به راحتی محدود میکنه
لازم بذکر هست که این رفتار قانون شکنانه ایشان باعث رنجش بسیاری از کاربران این بخش شده و اکثرا عطای فعالیت در سایه بی قانونیهای این عاغا را به عطایش بخشیده اند.

بند به بند گفته هاتون رو جواب میدم چون حق شما .

تفتیش عقاید نمیکنم . در ضمن با لغات بازی نکنید و فرا فکنی نکنید نفتیش عقاید برای قرون وسطی و حزب کمونیست بود بنده برای سیاست تره هم خرد نمیکنم و برام اصلا مهم نیست که چه کسی چه تمایلات سیاسی داره خواه مخالف هست خواه موفق . به هیچ عنوان هم بر اساس سلایق خودم عمل نمیکنم بخش مال من نیست جناب میرزاده مدیریت بخش به عهده من هست و پست ها شما و خیلی از کاربران دیگه بغیر از من توسط چندین نفر دیگه هم دیده میشه . شده پستی رو بنده پاک نکردم ولی ادمین های ارشد این فروم پاک کرده اند . شده تاپیکی از نظر من صحیح بوده ولی توسط ادمین های ارشد پاک شده . در مورد بازی با بند های قانون اساسی که نوشتید بند به بندش رو به صورت حقوقی به شما میگم که اولا حد و اندازه خودتون رو بدونید و ثانیا بدونید که با بند های قانون اساسی نمیشه بازی کرد . ثانیا طرف شما یک فرد عامی و بی سواد نیست . این بند هایی که نوشتید در ویکی پیدا دقیقا هست حالا به شما به صورت حقوقی می نویستم که دقیقا همین بندهایی که یک طرفه به قاضی رفتید معناش چی هست :

اصل بیست و سوم قانون اساسی رو عنوان کردید

شما آزاد هستید هر عقیده ای داشته باشید و به هر چیزی فکر کنید تا موقعی که اون رو به صورت عمومی پست بلندگو جار نزنید و عنوان نکنید یعنی محدوده حریم خصوصی شما فقط محیط فکری خودتون میباشد . برای مثال یک فرد لائیک هم از حقوق برابر یک مسلمان-مسیحی و یا کلیمی و هر دین رسمی دیگه برخوردار هست . ولی اگر بخوایید بیایید عقایدتون رو جار بزنید و به اصطلاح برای خودتون گنگ تشکیل بدید خوب نمیشه . همین اصل برای شما اصلا مصداق نمیکنه . دادستانی کل کشور دست گذاشت روی بخشهایی از این فروم و گفت باید پاک شه ! مجبوری بود باید پاک میشد به همین راحتی که صاحب اصلی این فروم و شرکت پرشین تولز مجبور به این کار شد . پس این بند از همین قانون اساسی به همین راحتی شامل حال این بخش ها نشد و مجبور به پاک شدن شدن . شما دارید پست هایی رو میدید که دقیقا سیاسی هست و از چهار چوب تعریف شده برای فعالیت فروم های اینترتی خارج هست خب یا باید شما کاربر میرزاده رو انتخاب کرد یا بخش کار و سرمایه رو که بنده بخش رو انتخاب میکنم و یک بخش با کلی کاربر فعال رو قربانی یک نفر نمیکنم بازم میگم چون گرایشات سیاسی برای بنده معنی نداره و به هیچ عنوان پای صحبت های سیاسی نمی شینم در همین جا هم اعلام میکنم این بند قانون اساسی تعبیر حقوقیش رو گفتم بنده شما تفتیش عقاید نکردم برای مثال چه دینی دارید به چی اعتقاد دارید یا گرایشات سیساسی شما چی هست ....... و ....... . شما پست سیاسی چپ گرا میدید بنده فقط اون پست رو پاک میکنم . در مرامنامه پرشین تولز هم هست . این سایت رو با یک وب سایت سیاسی اشتباه نگیرید اینجا میتینگ سیاسی نیست . آزادی عقاید شما در این فروم تا جایی محترم هست که نخوایید عقاید سیاسی خودتون رو سند کنید و به صورت عمومی عنوان کنید .

اصل بیست و هفتم

یک بار مرامنامه پرشین تولز و همچنین قوانین بخش رو به صورت کلی مطالعه کنید . اینجا نه خیابون هست و نه قهوه خونه که بشه تجمع کرد و یا راهپیمایی انجام داد . اصل 27 قانون اساسی شمال وب سایت ها نمیشه . دقیقا نوشته شده در مرامنامه و اینقدر مدیران این فروم گفتن که پست سیاسی ممنوع هست . همچنین طبق قوانین همین فروم شما حق ندارید برای خودتون گروه جمع کنید و طرز فکری سیاسی خودتون رو به تعدادی جون القاء کنید . اکثر پستهای شما سمت و سو داره . اصل 27 در جامعه حاکم هست به صورت فیزیکی همین اصل 27 نگفته که شما حق دارید طرز فکری خودتون رو بلند بلند جار بزنید و شعار بدید . یک بار امتحان کنید همین اصل 27 رو در جامعه .........

و اما اصل 37

در اینجا شما محکوم نیستید که بر فرض مثال خراب کار هستید یا محارب هستید و یا یک عنصر سیاسی چپ گرا یا راست گرا هستید . این تالار برای خودش یک سری قوانین داره برای بقاء که تیغ فیلترینگ شامل حالش نشه . این تالار رادیو فردا یا سایت کلمه و دیگر سایتهای به این شکل سیاسی نیست اولا یک فروم تخصصی هست با بخش های متنوع ثانیا محل درآمد برای تعدادی جون که کارآفرین هستند . شما محکوم نیستید اگر در مواردی دسترسی شما برای چند روز از شما گرفته میشه به اصطلاح بن میشید برای این خاطر هست چون دارید تند میرید بزرگ ترین قانون این فروم رو که پست های سیاسی ندید و علی الخصوص این بخش رو که بنده هی پشت سر هم میگم که سیاست رو از ریشه سیاسی تحلیل نکنید باز هم انجام میدید . در ضمن در یک تالار مصحلت و بقای اون تالار در هر اوضاع سیاسی مطرح هست در اول شما اگر رنجیده میشید رک و راست فعالیت نکنید فرش قرمز هم برای شما پهن نشده این بخش یک بخش سیاسی نیست که عنوانش باشه تحلیل عقاید سیاسی و اوضاع حاکمه ! حواستون رو جمع کنید اگر فکر کردید امثال شما که فکر میکنید با پست های سیاسی و یا این روشن فکری های سیاسی کار به جایی پیش میبرید و یا به فکر خودتون دارید افشا گری میکنید بنده دکتر موذنی جلوی شما و امثال شما هستم حال می خواد این پستها و باند و باند بازی های شما و امثال شما چه جناح موافق باشه چه جناح مخالف

در پایان کلمه عاغا رو که در فرهنگ لغات دهخدا که مد نظرتون هست معنیش چی هست ؟ خودتون تشریف دارید این دفعه سومی هست که توهین میکنید به شخص من . آخرین دفعه شما هم باشه ایشالا من باب همین توهین با شما هم برخورد میشه .

در پایان یکی از مدیران همین بخش به جز من و همین طور یکی از ادمین های ارشد پرشین تولز هم به شما 100% جواب خواهند داد چون حق شماست

Hamed731

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,329
در قانون اساسی آمده که:
همچنین
در اصل سی و هفتم داریم:
برادر / خواهر عزیز
رفتار قانون شکنانه ای که ازش حرف میزنی چیه؟
اگه همکار بخش کار خطایی کرده یا مشکلی داره به من یا یکی از مدیران ارشد پیغام بده ...

قانون اساسی هم نمیدونم چیه ! یعنی سوادم در اون حد نیست !
من فقط مرامنامه و قوانین سایت خودمون رو بلدم ! اونو بخون ، بعد اگه مشکلی داشتی بیا به خودم بگو ...

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
به نظرم روش جدید برخورد با پست های این بخش ، بسیار از پویایی این بخش کم کرده.
واقعاً امکانش نیست این بخش به حالت قبلش برگرده؟ اینطوری این بخش با حالت تعطیل فرق زیادی نمیکنه و عملاً نیمه تعطیل شده.
در حالی که یکی از بخش های خوب پرشین تولز بود ...
پیروز باشید

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
سلام
به نظرم روش جدید برخورد با پست های این بخش ، بسیار از پویایی این بخش کم کرده.
واقعاً امکانش نیست این بخش به حالت قبلش برگرده؟ اینطوری این بخش با حالت تعطیل فرق زیادی نمیکنه و عملاً نیمه تعطیل شده.
در حالی که یکی از بخش های خوب پرشین تولز بود ...
پیروز باشید

مدت زمان نیاز نیست برای تائید پست ها و نهایتا 5 دقیقه در ساعاتی که همه سر کار هستن و تا آخر شب بیشتر زمان نمیبره . دیگه موقع خواب و از نیمه شب به بعد موکول میشه به زمانی که همه من جمله من در ساعات کاری دیگه بیدار هستند. گرامی در هر 2 تاپیک مرجع سکه و ارز بارها اومدم پست زدم و خواهش کردم که بحث سیاسی نکنن کاربران و با میتینگ سیاسی این بخش نشه ولی متاسفانه نشد . بعد هم صاحب اصلی تالار پرشین تولز اومد تاپیک ارز رو دقیقا به همین دلیل و به خاطر تذکر هایی که از فیلترینگ میومد بست و با پا درمیونی من و 2 تا از ادمین های ارشد دوباره باز شد این تا اینجا . دقیقا میتینگ سیاسی و تحلیل سیاست ها از دولت گرفته تا بانک مرکزی توسط کارشناسان بعد از نیمه شب تا صبح بود که بنده یا دیگر مدیران هم ماشین نیستیم و احتیاج به استراحت داریم فرض بفرمائید سر صبح ما 3 نفر وقتی بخش رو باز میکردیم چه حالی داشتیم ؟ :eek:
لازم به ذکر هست هنوز که هنوز که پستهای سیاسی میدن و میان سیاست رو از ریشه تحلیل میکنن و هر چی میخوان راجع به هر نهادی میخوان میکن این باز با این حال که پست ها نیاز به تائید دارن تقریبا 50% پست ها این حالت رو دارن و همش دوباره کاری هست . حتی بارها هم دیده شده که پستی که تائید نمیشه تا 7-8 بار بازم همون پست و متن توسط همون کاربر داده میشه

وقتی دوستان و کاربران اینجا رعایت نمیکنن و حاضر هستن به خاطر اعتراض که جاش اینجا نیست بخش رو به نابودی بکشونن باید برخورد بشه تا به مقصود خودشون نرسن . بارها گفتن اینجا جای اعتراض نیست شماره تلفن و آدرس و ایمیل و آدرس بانک مرکزی و شخص رئیس بانک مرکزی رو دادم و گفتم اگر میخوایید اعتراضی کنید حداقل ایمیل بفرستید نه اینجا پست های سیاسی تند و آتشین بدید .

sinior1

Registered User
لایک‌ها
211
این پستهایی که میزنیم کی تایید میکنه؟

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
این پستهایی که میزنیم کی تایید میکنه؟

من و همکار این بخش . پستی مفید نباشه تائید نمیشه گرامی همچنین تاپیک قوانین بخش هم هست باید رعایت بشه مواد اون تاپیک در غیر این صورت تائید نمیشه . بارها دوستانه گفته شد به عبارتی اینقدر به شخصه گفتم که دیگه خسته شدم برای مثال 1000 بار بیشتر گفته شد که باید آدرس سایتهای نرخ اعلام ارز و صرافی ها در پوشش کد قرار داده بشه ولی کو گوش شنوا.......

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
چرا تو اینجا باید پست ها اول تایید بشن بعد به نمایش دربیان?

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
یک نکته بسیار مهم. آیا پست ها به ترتیب ارسال تایید میشن یا به تاییدشون سلیقه ای هست. اگر به ترتیب ارسال تایید نشن اوخوقت یک تاپیک دایم پایین میمونه!

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
مدت زمان نیاز نیست برای تائید پست ها و نهایتا 5 دقیقه در ساعاتی که همه سر کار هستن و تا آخر شب بیشتر زمان نمیبره . دیگه موقع خواب و از نیمه شب به بعد موکول میشه به زمانی که همه من جمله من در ساعات کاری دیگه بیدار هستند. گرامی در هر 2 تاپیک مرجع سکه و ارز بارها اومدم پست زدم و خواهش کردم که بحث سیاسی نکنن کاربران و با میتینگ سیاسی این بخش نشه ولی متاسفانه نشد . بعد هم صاحب اصلی تالار پرشین تولز اومد تاپیک ارز رو دقیقا به همین دلیل و به خاطر تذکر هایی که از فیلترینگ میومد بست و با پا درمیونی من و 2 تا از ادمین های ارشد دوباره باز شد این تا اینجا . دقیقا میتینگ سیاسی و تحلیل سیاست ها از دولت گرفته تا بانک مرکزی توسط کارشناسان بعد از نیمه شب تا صبح بود که بنده یا دیگر مدیران هم ماشین نیستیم و احتیاج به استراحت داریم فرض بفرمائید سر صبح ما 3 نفر وقتی بخش رو باز میکردیم چه حالی داشتیم ؟ :eek:
لازم به ذکر هست هنوز که هنوز که پستهای سیاسی میدن و میان سیاست رو از ریشه تحلیل میکنن و هر چی میخوان راجع به هر نهادی میخوان میکن این باز با این حال که پست ها نیاز به تائید دارن تقریبا 50% پست ها این حالت رو دارن و همش دوباره کاری هست . حتی بارها هم دیده شده که پستی که تائید نمیشه تا 7-8 بار بازم همون پست و متن توسط همون کاربر داده میشه

وقتی دوستان و کاربران اینجا رعایت نمیکنن و حاضر هستن به خاطر اعتراض که جاش اینجا نیست بخش رو به نابودی بکشونن باید برخورد بشه تا به مقصود خودشون نرسن . بارها گفتن اینجا جای اعتراض نیست شماره تلفن و آدرس و ایمیل و آدرس بانک مرکزی و شخص رئیس بانک مرکزی رو دادم و گفتم اگر میخوایید اعتراضی کنید حداقل ایمیل بفرستید نه اینجا پست های سیاسی تند و آتشین بدید .

من خیلی اوقات دیدم بیشتر از ۲۴ ساعت طول کشیده تا پستی تایید بشه. حداقل زودتر پست ها رو تایید کنید

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
ظاهراً این مسئله تایید پست رفع شد.
ممنون ازتون :)

Greenten

Registered User
لایک‌ها
15
سلام
من یه پیشنهاد دارم نمی دونم برای مدیران مقدوره یا نه !

خیلی از تاپیکها هستن که فقط زده شده و یه دونه مطلب توش کپی پیست کردن . همین.

خب اینها به نظرم خیلی خوب نیست و وجهه ی خوبی نداره.

یا مثلا اینکه کسی موضوعی رو شروع کرده و بعد از چند تا پست دیگه ولش می کنه !

اگر بخواید می تونم با ذکر موردهای زیاد نشونتون بدم.

پیشنهاد من اینه برای کسی که تاپیک رو میزنه یه چیزی تعریف کنید که تا زمانی که به تاپیک جواب داده میشه مسئولش باشه.

یعنی اینطور نباشه که من تاپیکی میزنم درمورد معرفی کتابهای آموزش فلان.

بعدش چند تا دونه توش معرفی می کنم و چند نفر هم جواب میدن و تموم. بعد یه نفر میاد و یه سوالی می پرسه ، هیچ کسی عین خیالش نیست حتی شروع کننده.

بنده خدا اگر هم بخواد خودش تاپیک در همون مورد سوال بزنه سریع می بندن و میگن تکراری برو از فلان جا استفاده کن.

اگر براتون مقدوره کاری کنید که مثلا بعد از یک هفته در صورت جواب نگرفتن (در پستهای اینطوری) به شروع کننده یه امتیاز منفی داده بشه(توسط خود کاربری که جوابی نگرفته)

و صحت این امتیاز منفی توسط مدیر انجمن تأئید بشه (انصافا تأئید بشه نه اینکه طرف تعداد پستهاش بالاست و جریمه اش نکنن)

و اگر امتیازهاش منفی خورد دیگه نتونه تاپیک بذاره مگر اینکه دوباره امتیازش مثبت بشه(با فعالیت در انجمنها)

اینطوری هرکسی برای تاپیک گذاشتن احتیاط می کنه و همین احتیاط باعث بالا رفتن کیفیت میشه !

ببخشید طولانی شد. سعی کردم تا حد ممکن خلاصه بگم.

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
تمامی تاپیک های قدیمی منتهی به مارس 2008 قفل شدن . در صورت اعتراض لطفا استارتر تاپیک همین جا اعلام کنه در صورتیکه که تاپیک پر محتوا بوده و تاپیک مشابهی در حال حاضر نباشه باز میشه

قویا توصیه میکنم از زیر خاکی بالا اوردن جدا پرهیز کنید در صورت رویت طبق قوانین برخورد میشود

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,634
عامو چرا این تاپیک " ماهی چقدر در آمد دارید " رو پاک کردید؟ :wacko:

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
چرا با اسپمرها برخورد جدی نمیکنید کار بعضی کاربرها شده پست چرت و پرت زدن!

بالا