برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد ماشین تا 400

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
محدوده قیمتشو باما زده ۲۰۰ تا ۶۰۰
دققیییقا بین 200 تا 600 تومن
crazy.gif

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,265
مرفه !بی درد فازا مازا مشتی .نداری افتخار نیست.شکر حداقلش شب راحت میخوابیم .
بعدش با این پولا میشد به بنز فکر کرد .من این پولو از تورم به دست نیاوردم .یعنی همون موقع این پول بود یادمه gt86 داشتم میخریدم . یا داشتم تالیسمان میخریدم ولی خوب مجبور بودم دست نیگر دارم .
ولی پولم گیر کرد .الن 6 -7 ماه زدم تو کار خرج کردن و به چوخ دادن .یه ریالم نمونه .قشنگ یاده 6 سال یه بند فقط ریال به ریال داشتم جمع میکردم .خونه بگیرم .بعد مریضی و این داستانا دیگه گفتم /ک..س خوار همه چی .یه موقعهایی اینقدر میزنم تا مرز سکته میرم ولی تخمم نیست دیگه .
شوخی کردم
بگیر هرچی دلت میخاد دنیا دوروزه تا میتونی صفا کن که ثروت اندوزی چیزی جز آه و حسرت در لحظه ی مرگ ندارن.

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,658
شوخی کردم
بگیر هرچی دلت میخاد دنیا دوروزه تا میتونی صفا کن که ثروت اندوزی چیزی جز آه و حسرت در لحظه ی مرگ ندارن.
چرا فکر میکنی ثروت اندوزی لذت ندارد؟ به افتک بنگر که ولع مال اندوزی دارد و لحظه ای از جمع کردنه یورو و دلار و سکه های 5 بهار آزادی غافل نشده و خدا را به کل از یاد برده است. اصلا تا الان میدونستی سکه 5 بهار آزادی وجود داره؟ افتک اینقدر از اینا جمع کرده که شمارش از دستش خارج شده, ماشینش یه پژوی قراضه هست و کوشی موبایلش هم یک نوکیای قدیمی

prn

Registered User
لایک‌ها
2,769
خوب بالاخره یه چیز انتخاب کردم .نیسان رونیز ...حالا بریم بگردیم سرحالشو پیدا کنیم

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,265
چرا فکر میکنی ثروت اندوزی لذت ندارد؟ به افتک بنگر که ولع مال اندوزی دارد و لحظه ای از جمع کردنه یورو و دلار و سکه های 5 بهار آزادی غافل نشده و خدا را به کل از یاد برده است. اصلا تا الان میدونستی سکه 5 بهار آزادی وجود داره؟ افتک اینقدر از اینا جمع کرده که شمارش از دستش خارج شده, ماشینش یه پژوی قراضه هست و کوشی موبایلش هم یک نوکیای قدیمی
خب دیگه خودش از ثروتش استفاده نمیبره و کیفشو وارثین ش می برن

بالا