برگزیده های پرشین تولز

چجوری شمارمو از رو شبکه های آشناییه ماهواره پاک کنم؟ یا از شر مزاحما خلاص شم؟

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
آقا خواهشا اگر کسی اطلاع داره کمک کنه، من چجوری شمارمو از روی این شبکه پاک کنم، نمیتونم خطم رو عوض کنم یا بزارم رو سایلنت یا خاموش کنم، شرایطم طوری نیست که بتونم. دیشب ساعت 2:30 نصفه شب زنگ زدن تمام خانواده رو بیدار کردن بمن میگن "مگه کونی نیستی" ، آدم نمیدونه بخنده یا گریه کنه
شمارت رو چند میفروشی؟

Mr.sh3ll

Registered User
لایک‌ها
884

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
اسم شبکه رو پیدا کردم
اروتیک
یوروتیک
شهوانی
حالا نمیدونم چجوری باید پیگیری کنم
یه جا خوندم میشه تا 5 میلیون خسارت بگیرم، تازی طرف چند سالی زندان هم میوفته
فکر نکنم اینا تو ایران باشن درسته؟

فصل پنجم ـ هتك حیثیت و نشر اكاذیب
ماده17ـ
هر كس به وسیله سامانه های رایانه ای یا مخابراتی صوت یا تصویر یا فیلم خصوصی یا خانوادگی یا اسرار دیگری را بدون رضایت او جز در موارد قانونی منتشر كند یا دسترس دیگران قرار دهد، به نحوی كه منجر به ضرر یا عرفاً موجب هتك حیثیت او شود، به حبس از نود و یك روز تا دو سال یا جزای نقدی از پنج میلیون (5.000.000) ریال تا چهل میلیون (40.000.000) ریال یا هر دو مجازات محكوم خواهدشد.
داداش تو ایران نیستن،قابل پیگیری نیست ...
شما فقط یه شانس داری،شبکه رو پیدا کنی،یه میل بهشون بزنی بگی شمارت رو پاک کنن
اگر جواب نداد،میتونی از طریق اون ستلایتی که دارن روش فعالیت میکنن پیگیر شی

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk 2

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,507
آقا خواهشا اگر کسی اطلاع داره کمک کنه، من چجوری شمارمو از روی این شبکه پاک کنم، نمیتونم خطم رو عوض کنم یا بزارم رو سایلنت یا خاموش کنم، شرایطم طوری نیست که بتونم. دیشب ساعت 2:30 نصفه شب زنگ زدن تمام خانواده رو بیدار کردن بمن میگن "مگه کونی نیستی" ، آدم نمیدونه بخنده یا گریه کنه
25r30wi.gif

Alireza__1990

Registered User
لایک‌ها
33
زنگ میزنن لاس بزنن؟
بله احمق اند نمیدونم آخه آدم پشت تلفن چحوری میخواد حال کنه، واقعا بعضیا تا همیشه زیر گلو زدن بالا، این دوستمون بالا راست میگه باید ازین آدما سو استفاده کرد
هر دقعه شبکه اسم یه دختر رو میزاره زیر شماره ما، یه روز مژگان یه روز مریم یه روز هم اسم مرد میزاره lol

Alireza__1990

Registered User
لایک‌ها
33
آقا دمت گرم بخاطر اسم، حدافل میدونیم کدوم شبکه هست
حالا آخرش شماررو از شبکه برداشتین یا نه؟ یا ما زنگ بزنیم میشه برداشت شماررو؟ اصلا اینا بر چه اساس شماره میزارن؟ تصادفیه؟

MMax

Registered User
لایک‌ها
50
آغا یه راهی هم به من نشون بدید تا بتونم شمارمو بزارم رو این شبکه ها تا از ملت بیکار کیلویی شارژ بگیرم.

Alireza__1990

Registered User
لایک‌ها
33
آغا یه راهی هم به من نشون بدید تا بتونم شمارمو بزارم رو این شبکه ها تا از ملت بیکار کیلویی شارژ بگیرم.
داداش منم خیلی بهش فکر کردم ولی این پولا خوردن نداره، اون بدبختا دنبال زن میگردن گناهی نکردند که، میشه گفت گول خورد و اعتماد کردن به اون شبکه لهنتی

Alireza__1990

Registered User
لایک‌ها
33
"خانوم عاشق اون نگاهتم" lol
ببین چه عکسی رو لعنتی ها زیر شماره گزاشته بودن، باور کنید 10 تومان هم میگفتم حاظر بود طرف بده
بعضی موقع ها که عکسای خوشگل میزارن ملت مثل زامبی ها که تو فیلم world war z اگی دیده باشین هجوم میبردند به جمعیت، هجوم میارن به گوشه من lol

mamal_h

Registered User
لایک‌ها
6
دوستان همونطور که میبینید 6 7 ماه هست که هر روز دارن به من زنگ میزنند و همین آخریش چند دقیقه پیش بود که طرف همجنس باز بود میگفت شماره گذاشتی؟ گفتم شماره چی کجا؟ گفت شبکه، گفتم شبکه چیه کدوم شبکه، گفتش بابا شبکه دیگه، گفتم اسمشو بگو اسم شبکه چی بود، گفت نمی دونم اسمشو شبکه دیگه، این دومین نفر بود که اسم شبکه رو نمیدونست
خودم احتمال میدم اون قبلی هم که اسم شبکه رو بهم گفته از رو ترس یه چیز الکی پرونده چون تهدیدش کردم پیگیری میکنم آخه یارو 3 نصفه شب زنگ زده بود خرفای رکیک میزد،
خیلی مشکوک میزنه، مطمئنم یه داستانی پشت قضیه هست، نمی دونم این شبکه چیه....

من قبلا شمارم رو توی سایت های آگهی رایگان گذاشته بودم که چند وقت پیش مشکل شما رو پیدا کردم. شماره خودم رو توی گوگل سرچ کردم به سایت payamsara.com رسیدم که قبلا آگهی رایگان داشتم اونجا. دیدم بله کلی تگ ای جنسی و چرت پرت به شماره من تگ شده. با مسئول سایت مکاتبه کردم حذف کرد اما باز هم اتفاق می افتاد. 3 4 باری عملیات حذف کردن رو انجام دادیم تا بالاخره شرش کنده شد. شما هم شماره تماس خودت رو توی گوگل سرچ کن به نتایج خوبی میرسی.

Registration

Registered User
لایک‌ها
21
اگه گوشیت اندرویده فکر کنم avast این امکانو داشت نصبش کن تنظیمش کن که فقط کسایی که تو کانتکت لیستتن حق تماس و پیامک دارن و خلاص :)
حتی گوشیای جاوای قدیمی هم این امکانو رو خودشون دارن معمولا
مؤید باشید

بالا