برگزیده های پرشین تولز

چطور میتوان در ماه بیش از 50% سود کرد؟

prince of forex

Registered User
لایک‌ها
2
در یک هفته هم میشه 50% سود کرد

همینطور در یک هفته هم میشه 50% ضرر کرد

ریسک و بازده رابطه مستقیم دارن

pedal

Registered User
لایک‌ها
21
راز بدست آوردن سود 50 درصد یا 100 درصد یا هزار درصد یا... سه عبارت هست. دانش.کار.استقامت
شما می تونید یک تن خاک رس بخرید به ارزش 100 هزار تومن و 2000 تا کوزه و کاسه سفالی درست کنید و هر کدوم رو هزار تومن هم که بفروشید 2 میلیون بدست میارین. اما ممکنه بگین بلد نیستیم یا حوصله آموزش و کلاس رو نداریم یا حوصله گل بازی رو نداریم یا پیداکردن خریدار...
شما می تونید نرم افزار یا طراحی یاد بگیرید. فیسبوک الان 100 میلیارد دلار شده فکر می کنید با چه دارایی شروع کرد؟
می تونید یک شرکت بزنید و برای فیلمهای سینمایی و تلویزیون جلوه های ویژه کامپیوتری تولید کنید. اما ابتدا دانشش رو بدست بیارید.
می تونید یک کالا در حد منطقه خودتون تولید کنید اما با صبر و استقامت کم کم کیفیت و بازار رو گسترش بدین
می تونید روی زمینهای کشاورزی دیگران کار کنید. خیلی از صاحبان زمین حداقل نیمی از محصول رو در مناصفه به شما می دن. پس نیاز به سرمایه هم ندارید.

اما اگه اهل کار و یادگیری و علم نیستین و مثل من حوصله و صبر هم ندارین بهتره بفکر بازرگانی و تجارتهای کم ریسک تر باشید.
اگه هم آدم شجاعی هستین و ریسک براتون معنی نداره من می تونم چند راه حل پیشنهاد بدم که 10 میلیون رو طی یکسال 200 میلیون کنید. به خودتون رجوع کنید شما هم راه حل خودتون رو پیدا می کنین.

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78

ali__amiri

Registered User
لایک‌ها
42
انتظاراتی دارین ها !!!!

سلام داداش .اقا من از کسی ماهی نخواستم که اموزش راههای ماهیگیری رو خواستم داداش .این که اشکالی نداره .ندانستن عیب نیست نپرسیدن عیب است بعدشم هر دارایی خمس و ذکات داره خلاصه اطلاعات تجاری هم یه خمس و ذکات داره دیگه بماند که با این کار و راه انداختن فکر من جوون چه صواب غیر قابل شمارش و چه برکتی برا طرف از طرف خدا میسر میشه ....

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
بله اون که 100% ایشون ثواب میکنن
ولی اینجورم نیست که بشینیم بگیم خب بگو چه جوری ماهی N تومن در بیارم...
الان این بنده خدا توی تاپیک دیگه ای که داره هی میان ازش میپرسن چه جوری پول دربیاریم... اینکه نشد وضع! ایشون یه سری راهنمایی ها کردن... مثل همین اعتبارات بانکی و ... به نظر من که مهمترین و بهترین راهنمایی بود!
سر نخ ها رو دادن... اینکه دیگه خود شما یا بقیه تو چه زمینه هایی بیشتر مهارت یا علاقه دارن به خود طرف برمیگرده...

الان بیان به شما بگن برو 20 میلیون تسمه تایم بخر بعد بفروش انجام میدی؟ بدون تحقیق؟؟

ali__amiri

Registered User
لایک‌ها
42
بله اون که 100% ایشون ثواب میکنن
ولی اینجورم نیست که بشینیم بگیم خب بگو چه جوری ماهی N تومن در بیارم...
الان این بنده خدا توی تاپیک دیگه ای که داره هی میان ازش میپرسن چه جوری پول دربیاریم... اینکه نشد وضع! ایشون یه سری راهنمایی ها کردن... مثل همین اعتبارات بانکی و ... به نظر من که مهمترین و بهترین راهنمایی بود!
سر نخ ها رو دادن... اینکه دیگه خود شما یا بقیه تو چه زمینه هایی بیشتر مهارت یا علاقه دارن به خود طرف برمیگرده...

الان بیان به شما بگن برو 20 میلیون تسمه تایم بخر بعد بفروش انجام میدی؟ بدون تحقیق؟؟

دروغ چزا دکتر بگه من انجام میدم چون خداییش بهش ایمان دارم ..... ولی چرا حرف شما هم کاملا درسته تحقیق هم کاملا لازمه البته اگه طرف دکتر مرتضی خودمون نباشه :baaasmile

Mr.Ocean

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام خدمت دوستان ، در سود بدست آوردن از بازار ( که شامل سه بخش می باشد املاک ، اوراق بهادار ، بیزنس که هر کدام شامل زیر بخشهای متفاوتی می باشد) نمی شود برای هر نفر یک نسخه پیچید به قول دوستان این بستگی به تجربه ، دانش ، سرمایه بستگی دارد ، به شخصه اگر اهل مطالعه هستید پیشنهاد مطالعه کتاب چگونه هوش مالی خود را افزایش دهید از رابرت کیوساکی /انتشارات ساحل اندیشه را می دهم.با توجه به مطالعاتی که داشتم اشخاص بیشتر به دنبال بیشتری سود ، درآمد هستند و همان سود را تبدیل به هزینه و بدهی می کنند و دست آخر باز به دنبال سود بیشتر و بیشتر می روند در صورتی که برای سود بیشتر با شما هوش مالی خود را افزایش دهید.

smpd

Registered User
لایک‌ها
449
راز بدست آوردن سود 50 درصد یا 100 درصد یا هزار درصد یا... سه عبارت هست. دانش.کار.استقامت
شما می تونید یک تن خاک رس بخرید به ارزش 100 هزار تومن و 2000 تا کوزه و کاسه سفالی درست کنید و هر کدوم رو هزار تومن هم که بفروشید 2 میلیون بدست میارین. اما ممکنه بگین بلد نیستیم یا حوصله آموزش و کلاس رو نداریم یا حوصله گل بازی رو نداریم یا پیداکردن خریدار...
شما می تونید نرم افزار یا طراحی یاد بگیرید. فیسبوک الان 100 میلیارد دلار شده فکر می کنید با چه دارایی شروع کرد؟
می تونید یک شرکت بزنید و برای فیلمهای سینمایی و تلویزیون جلوه های ویژه کامپیوتری تولید کنید. اما ابتدا دانشش رو بدست بیارید.
می تونید یک کالا در حد منطقه خودتون تولید کنید اما با صبر و استقامت کم کم کیفیت و بازار رو گسترش بدین
می تونید روی زمینهای کشاورزی دیگران کار کنید. خیلی از صاحبان زمین حداقل نیمی از محصول رو در مناصفه به شما می دن. پس نیاز به سرمایه هم ندارید.

اما اگه اهل کار و یادگیری و علم نیستین و مثل من حوصله و صبر هم ندارین بهتره بفکر بازرگانی و تجارتهای کم ریسک تر باشید.
اگه هم آدم شجاعی هستین و ریسک براتون معنی نداره من می تونم چند راه حل پیشنهاد بدم که 10 میلیون رو طی یکسال 200 میلیون کنید. به خودتون رجوع کنید شما هم راه حل خودتون رو پیدا می کنین.

چجوری 10 میشه 200 در طول 1 سال.
چه راه حلی ؟ لطفا پخ بزن

pedal

Registered User
لایک‌ها
21
با صبر و استقامت :D
کار و دانش رو فراموش کردید. با صبر خالی غوره هم حلوا نمیشه!

چجوری 10 میشه 200 در طول 1 سال.
چه راه حلی ؟ لطفا پخ بزن

هرچقدر بدنبال درصد بالاتری باشید، ریسک بزرگتری رو هم باید تحمل کنید. چنین سودهای هنگفتی یا از طریق ریسکهای بزرگ اما حسابگرانه بدست می آید یا از طریق حساب و کتابهای خارج از قاعده مرسوم

بعنوان مثال شما اگر یک یا چند کالا به ارزش 10 میلیون را صبح خریداری و تا شب با سود 10 درصد بفروشید و روزهای دیگر هم اینکار را تکرار کنید، ظرف مدت 200 روز به 200 میلیون سود خواهید رسید. حالا اون چه کالایی هست رو یا باید خودتون پیدا کنید یا ...
اما اگه فکر می کنید که به همین سادگی ها هم هست، سخت در اشتباهید. فقط دونستن نقشه گنج و داشتن سرمایه و تلاش کافی نیست. در این نوع از تجارتها، مافیا و قدرت هم حضور خطرناکی دارند. این یک نمونه از ریسک کار هست.
شناخت دقیق شرایط، زمان و نیازها، هم فرصتهای بدیعی ایجاد می کنه. مثلا در شرایط جنگ که بسیاری از تولیدی ها و تجارتها ورشکست می شن، یک عده درآمدهای میلیاردی بدست میارن. اشتباه هست اگه فکر کنیم صددرصد اونها از شیشه کردن خون مردم به اینجا می رسن. بعضی ها تنها با شناخت فرصتهای طلایی جهش بزرگ خودشون رو انجام می دن.

یک راه حل دیگه: من سال 85 ظرف شش ماه یک سایتی رو ایجاد کردم که با تلاش شبانه روزی به بزرگترین سرویس دهنده در اون زمینه تبدیل شدو ناگهان چند پیشنهاد خرید سایت دریافت کردم که بیشترینش 114 هزار دلار بود اما چون عقیده داشتم سایت باز هم رشد می کنه اینکار رو نکردم (جوونی بود دیگه)
می تونید یک خدمت جدید در وب ایجاد کنید، یک بازی خلاقانه برای آی او اس یا اندروید بسازید یا یک نرم افزار جالب برای APP Store خلق کنید. هزینه اینها بسیار ناچیز هست اما مطمئن باشید که 100 یا 200 هزار دلار درآمد سالانه برای کارهای خلاقانه و نو، درآمد پیش پا افتاده ایست. سایت پینترست به قیمت یک میلیارد دلار به فیسبوک فروخته شد. فکر می کنید هزینه اولیه ایجاد آن چقدر بود؟ اپل دنبال خرید شبکه Fanccy است که تنها با 20 کارمند روزی 10 هزار دلار سود داردو صدها نمونه دیگر.
راستش با زبون روزه دیگه حوصله نوشتن ندارم. ببخشید

smpd

Registered User
لایک‌ها
449
خوب من ایده زیاد دارم. اما تو نت کسی رو نمیشناسن وه باهاش همکاری کنم و سایت بزنیم. ویا کسی رو نمیشناسم که برنامه برای موبایل درست کنه. شما آشنا داری ؟

pedal

Registered User
لایک‌ها
21
خوب من ایده زیاد دارم. اما تو نت کسی رو نمیشناسن وه باهاش همکاری کنم و سایت بزنیم. ویا کسی رو نمیشناسم که برنامه برای موبایل درست کنه. شما آشنا داری ؟
در زمینه برنامه نویسی و سایت با ایده جدید، حتما باید خودتان دانش کافی در آن زمینه را بدست آورید حتی اگر لازم باشد فرآیند برنامه نویسی را به یک تیم واگذار کنید. در صورت نداشتن آگاهی کافی، متاسفانه نتیجه کار رضایت بخش نخواهد بود. بیشتر افرادی که سفارش برنامه نویسی می دهند، نهایتا به رضایت کامل از نتیجه نخواهند رسید زیرا بدون اطلاعات و دانش، قادر به ***** پروژه نخواهند بود. اگر جوان هستید و اشتیاق و استعداد دارید یک زمینه را انتخاب و با تمرکز بالا در آن کسب دانش کنید. مثلا اگر من ده سال به عقب بر می گشتم، روی برنامه نویسی جاوا متمرکز می شدم.

یک نکته دیگر، سراغ سایتهای آماده و اسکریپت و فروشگاه و آماده و پورتال تفریحی و ... که در نت فروخته می شوند، نروید که چیزی جز برباد دادن پول و هدردادن وقت نیست.

moneyist

Registered User
لایک‌ها
24
شما ممکنه یک ماه بتونی 100% هم سود کنی ولی این امر همیشگی نیست و غیر ممکن است شما بخواهی هر ماه 50% سود کنی مگر اینکه سرمایت چندین میلیارد باشه اونجوری میتونی چون این سرمایه را تو خیلی از بخشهای تجاری ببری تقریبا اونجا رو تکنون میده. شما اول باید بگی سرمایت چقدره اخه؟ سودهای مستمر بالا نیازمند داشتن لینکها و آشناهای زیادیه که شما رو در جریان همه چی تقریبا بزاره و بدونی کی باید چه کار بکنی و سریع اقدام کنی.
ضمن اینکه بستر خیلی از کارها در ایران مهیا نیست و چه بسا یک ایده مشابه در ایران و آمریکا یکی با شکست کامل مواجه بشه و یکی میلیونها سود بده.
من پیشنهاد میکنم از این خیالات فعلا صرفنظر کنی و حرص نزنی و به کسب و کاری مرتبط با تخصص و استعدادهای خودت مشغول بشی فعلا و به سود معقول راضی باشی.

بالا