برگزیده های پرشین تولز

چگونه از سایت هایی مثل ایرانسل و ... برای سایت خودمون تبلیغ بگیریم ؟

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998

FazMide

Registered User
لایک‌ها
0
تعجب میکنم با وجود این رنک بسیار بالا ، بازدید خیلی کمی دارید! و همین بازدید ناچیز رغبت آگهی دهنده ها رو کم میکنه

بازدید کم ؟ از کجا اینو فهمیدین ؟؟؟ من فکر نمیکنم 100.000 بازدید روزانه کم باشه !

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998

FazMide

Registered User
لایک‌ها
0
اولا که این سایت ها با نرم افزار هایی بازدیدشونو میبرن بالا و همچنین آمار بازدیدشون تا حدودی دستکاری شده . ضمنا پست های بسیار زیاد ( با کیفیت مطلب پایین ) میزنند که این خودش خیلی تو بازدید تاثیر داره که در سایت فازمیده هیچ یک از این کارا انجام نمیشه !

DomainX

Registered User
لایک‌ها
7
اولا که این سایت ها با نرم افزار هایی بازدیدشونو میبرن بالا و همچنین آمار بازدیدشون تا حدودی دستکاری شده . ضمنا پست های بسیار زیاد ( با کیفیت مطلب پایین ) میزنند که این خودش خیلی تو بازدید تاثیر داره که در سایت فازمیده هیچ یک از این کارا انجام نمیشه !

ایشون فکر کنم منظورشون طبقمقایسه ای هست که در الکسا هست، الکسا سایت شما یه مقدار بالا هست.

و یه چیز دیگه اینکه تا جایی که من اطلاع دارم به هر سایتی ایرانسل تبلیغ نمی‌ده به خصوص سایت‌های موزیک و ....

شما یه سری تبلیغات لینک هم داشتین درسته ؟ هنوزم دارین ؟

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
ایشون فکر کنم منظورشون طبقمقایسه ای هست که در الکسا هست، الکسا سایت شما یه مقدار بالا هست.

و یه چیز دیگه اینکه تا جایی که من اطلاع دارم به هر سایتی ایرانسل تبلیغ نمی‌ده به خصوص سایت‌های موزیک و ....

کاملا منظورم همین بود

آره خیلی الکساشون بالاست ببین

http://www.alexa.com/siteinfo/fazmide.org

http://www.alexa.com/siteinfo/ganja2music.us

http://www.alexa.com/siteinfo/irhits3.com

FazMide

Registered User
لایک‌ها
0

بله فکر کنم ایرانسل به سایت هایی مثل ما تبلیغ نده . ولی در مورد آلکسا بگم که سایت ما فیلتر شده و ما دامین عوض کردیم به همین دلیل یه ذره طول میکشه آلکسا بره بالا ... اگه نمودار آلکسارو نگاه کنین میبینید که با چه شیبی داره میره بالا

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998

اینطور که من چند وقت پیگیری کردم و چک کردم این چیزی که شما میگی رو تکذیب میکنه و اینطور نیست.

بله فکر کنم ایرانسل به سایت هایی مثل ما تبلیغ نده . ولی در مورد آلکسا بگم که سایت ما فیلتر شده و ما دامین عوض کردیم به همین دلیل یه ذره طول میکشه آلکسا بره بالا ... اگه نمودار آلکسارو نگاه کنین میبینید که با چه شیبی داره میره بالا

آره درسته
شیب زیادی داره و معلومه قبلا بازدید زیادی داشتید،امیدورام که به مرور درست بشه

Last edited:

FazMide

Registered User
لایک‌ها
0

FazMide

Registered User
لایک‌ها
0
اینطور که من چند وقت پیگیری کردم و چک کردم این چیزی که شما میگی رو تکذیب میکنه و اینطور نیست.

آره درسته
شیب زیادی داره و معلومه قبلا بازدید زیادی داشتید،امیدورام که به مرور درست بشه

ممنون دوست عزیز ... اگه دوستان لطف کنن و در امضا خودشون سایت و بنر مارو بزارن ممنون میشم تا بتونیم زودتر به هدفمون برسیم !

بالا