برگزیده های پرشین تولز

کادو برای نامزدم چی بگیرم؟؟؟

فرهاد 021

Registered User
لایک‌ها
20
درود

فكر كنم كيفيت عكس معمولي هم كه باشه باز امكانپذير باشه و همچنان توانايي ارائه يك پرتره با كيفيت بهتر رو داشته باشند. البته اگه همچنان ترديد داريد فكر كنم بهتر باشه پيش از سفارش، ازشون بپرسيد.
درود بر شما
منظور بنده این بود که ما تو تمام عکسامون خنگ بازی دراوردیم همش مسخره بازی عکس درستی نداریم که مج و کوله نباشیم
این رو چه کنم؟؟
بدرود

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
درود بر شما
منظور بنده این بود که ما تو تمام عکسامون خنگ بازی دراوردیم همش مسخره بازی عکس درستی نداریم که مج و کوله نباشیم
این رو چه کنم؟؟
بدرود

درود

هر چه عكس از ايشان-حالا در هر حالتي-داريد براي كسي كه قراره روي پرتره كار كنه بفرستيد و موضوع رو هم بگيد.شايد واقعا انقدر مهارت داشته باشند كه بتوانند اين ايراد رو هم يك كاريش بكنند. نا اميد نباشيد!

فرهاد 021

Registered User
لایک‌ها
20
ممنون از راهنماییتون خیلی لطف کردید
ارادت

Kasandra

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889

فرهاد 021

Registered User
لایک‌ها
20
هر چی خدا بخواد همون میشه دوست عزیز
امری داشتید در خدمتم
دوس ندارم پرتره کامپیوتری باشه دوست دارم بدم به کسی که کار دست باشه کسی رو سراغ دارید؟؟؟

Kasandra

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
هر چی خدا بخواد همون میشه دوست عزیز
امری داشتید در خدمتم
دوس ندارم پرتره کامپیوتری باشه دوست دارم بدم به کسی که کار دست باشه کسی رو سراغ دارید؟؟؟

با سپاس از شما بايد بگم كه در مورد پرتره فقط همان پرتره ديجيتالي كه بانو Portre.Ir گرامي كار مي كنند رو سراغ داشتم ونمي دونم آيا اين نوع رو هم انجام ميدن يا نه. در ضمن همين چند وقت پيش در يكي از جستارها كاري واقعا بسيار زيبا و هنرمندانه از بانو seashore عزيز ديدم:

http://forum.persiantools.com/t77668-page30.html#post6427629

البته نمي دانم كه آيا سفارش هم مي پذيرند يا نه. به هر حال بهتر است با خودشان در اين مورد گفتگو كنيد.

بالا