برگزیده های پرشین تولز

کره شمالی بدبخت ترین کشور دنیا + تصاویر

masod2000

Registered User
لایک‌ها
314
آقا خدا این برادر انصار رو از ما نگیره همه پست هاش باعث خنده و تفریح بچه هاست
البته مشخصه که ایشون جز هم فکر های مثل خودمون هست و داره از افعال معکوس استفاده میکنه تا حسابی تخریبی کار کرده باشه
من هم به ایشون خسته نباشید و خدا قوت میگم
خیلی جیگری انصار جونم بیا بغل عمو جون:D:lol:

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
آقا بهنام و انصار همه از ما هستن.برادرا خسته نباشید

Sent from my Xperia Neo V using Tapatalk 2

john gotti

Registered User
لایک‌ها
283
:lol:
دم دوستان amanz و تهرانی , behnam500 گرم

من خوراکم این بحثاست تا افراد ساندیسمی رو قهوه ای کنم اما شما دوستان زحمتش رو کشیدین و این رسالت سنگین رو از دوش افراد بی سعادتی چون من :D برداشتین!

behnam500

Registered User
لایک‌ها
2,023
مرا چون برادر پفیوز ansar منافق مپندارید که سخت در اشتباهید . اگر چه با حکومت ج ا مشکل دارم لیکن برای اسلام واقعی جان میدهم (بی شوخی)

ramintarkesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام به همه دوستاناین رو برای تمام دوستان مینویسم.برای تمام عقاید و سلیقه ها.پس درست تصمیم بگیرین که درسته یا غلط.عزیزان دلیل عقب موندن ایران یکم دولته بقیش مردم.همه مردم.چه مهندسای ما که برای تحصیل بورسیه گرفتن و رفتن خارج تا برگردن به کشورشون خدمت کنن که هیچوقت برنگشتن.چه ثروتمند های ما که به جای اینکه پولشونو تو کشور خودشون سرمایه گزاری کنن رفتن تو کشورای عربی و اروپایی سرمایه گزاری میکنن.چه بقیه مردم که یاد گرفتن مصرف گرا باشن.مردم سطح پایین ما هم ارزو دارن یه شغل دولتی یا یه شغل بخور و نمیر گیر بیارن و یه زن بگیرن بعدش هم تمام.پس بدبختی رو ما خودمون اوردیم نه دولت.چرا همیشه برا توجیح حرفامون باید دیگران رو مسعول بدونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ژاپن چجوری پیشرفت کرد؟؟؟؟یا المان بعد از جنگ جهانی؟؟؟؟؟؟بعد از جنگ المانا به شرکتاشون گفتن تمام جسدای تانک هاشون و توپ های بدرد نخورشون رو جمع کنن و باهاش میلگرد و تیر اهن بسازن.تمام شرکت های خصوصی المان 10 سال بعد از جنگ رو برای عمران وابادانی کشورشون هر کاری کردن ولی ما چی؟؟؟؟؟؟در مورد جنگ اینقدر ساده لوح نباشین.جنگی که ما داشتیم خیلی فراتر از چیزی هست که میگن.شما اصلا میدونین چرا امریکا از عراق حمایت میکرد تا ایران رو بزنه؟؟؟؟؟؟خیلی واضحه.بزارید براتون بگم.این نقشه خیلی ساده هست.چیزی که امریکایی ها میخاستن اتفاق بیفته.عراق به ایران حمله میکنه و ایران رو میگیره.از اونجایی که صدام از شیعه و علمای شیعه و پاسدار ها و بسیجی های ما بدش میومد مطمعنا همه شونو به خاک و خون میکشید.بعد که تمام ارتش عراق تو ایرانه .امریکا به عراق حمله میکنه تا این دیکتاتور رو از سر راهش برداره.و ایران رو از دست یه جانی و دیکتاتور نجات میده.حالا تو ایران چی داریم؟؟نه علما و نه پاسدار و نه شیعه انچنانی.کاری که اینا میخاستن از زمان ناصر الدین شاه انجام بدن میتونستن تو یه شب انجام بدن.از بین بردن روحانیت.بعد عراق هم میفتاد دستشون.یعنی تمام انرژی نفت دنیا.بعد شوروی هم به طور قطع شکست میخورد.فقط به خاطر انرژِی.وقتی نفت نباشه مطمعنا شوروی هم نخاهد بود.یعنی اینقدر کوتاه فکرین؟؟؟؟؟؟؟تو این صده ما دوتا جنگ مهم دیگه داشتیم.جنگ دو کره و جنگ ویتنام.درواقع این دو زور ازمایی دو قدرت شرق و غرب بودن.فقط همین.کره جنوبی و شمالی فقط سرباز میدادن.بقیش به کرم امریکا و شوروی بود.اگه فقط 3 روز شوروی از کره شمالی حمایت نمیکرد اون سقوط میکرد و بلعکس.وقتی ما میگیم معجزه کردیم واقعا همینطوره.ما فقط از 18 کشور دنیا اسیر داریم.جنگ ما متفاوت بود.چون ما تنها بودیم.فقط چین با قیمت های چند برابر به ما جنس میفروخت و سوریه خودش رو بی طرف اعلام کرد و کره شمالی هم یکم بهمون موشک داد.اما جهان غرب و شرق با تمام متحدانشون از عراق حمایت میکردن.تو وقتی تونستی دماغ عراق رو به خاک بمالونی یعنی تمام دنیا رو چزوندی.در مورد همکاری ما با شوروی یا روسیه یا چین یا هر کشور کمونیستی هم باید چیزی رو بگم.اسلام یه حرف داره که عمقی حرف میزنه.پیامبر میگه برای اینکه بتونیم اسلام رو زنده نگه داریم بعضی وقتا باید با پول هم نیرو جمع کنیم.ایران هم داره از اطراف نیرو جمع میکنهو زمان میخره.ما داریم بر اساس دین برای زنده موندن اسلام تلاش میکنیم نه اینکه بخایم جیپ کافرا رو پر کنیم.شما میگین امریکا به ایران حمله نمیکنه.نمیتونه حمله کنه.ما تو اسراعیل پدر ارتششونو دراوردیم.هم با ارتش اسراعیل جنگیدیم هم امریکا هم اینگلیس تو یه جبهه.بیشتر از 130 تا تانک مرکاوا زدیم.1400 اسب بخار قدرت داره.یه هیولاست.ما دوتا اپاچی زدیم.دو تا ناو کلاس کوروت زدیم.سربازاشونم که بماند.از دوستانی که موافق این **** هستند یا مخالف هم درخاست میکنم مشکلاتشون رو با هم و جلو رو هم حل کنن.نه اینکه بی بی سی یا یا هر شبکه خارجی دیگه که با ما دشمنه بیاد بشه دهان یکی از گروه های ما.اینقدر احمق نباشین و دنبال این بازی های سیاست مداران نرین.فقط سعی کنین اتحاد رو حفظ کنین.همونطور هم که دیدین و اینقدر مردم میگفتن بیاید اورانیوم رو درشو ببندیم تا امریکا باهامون دوست بشه چی شد؟ما رو حرفمون بودیم.اونا گورد ریختن.مشکل از اوناست.اونا با شیعه و مخصوصا ایرانی جماعت مشکل دارن.همونطور که میبینین سلفی ها و وهابی ها طرف اونان.مسلمان رو انداختن به جون هم.جنگی که در پیش خاهد بود جنگ دین هست.پس سعی کنین در طرف درست قرار گرفته باشین.ما هر روز دارین شهید میدیم.از **** و ارتش و حفاظت.برای امنیت جامعه.دولت کار خودشو خوب انجام داده.پس ایراد از خودمونه.دوستان زیاد حرف زدم معذرت میخام.برای تمام کسانی که اینجا هستند و تاپیک زدن و با تمام عقایدی که دارن ارزوی سلامت و خوشبختی دارم.کامیاب باشید

pcyord

Registered User
لایک‌ها
363
کره شمالی اصلا با امریکا رابطه نداره به اینجا رسیده؟

Getcha

Registered User
لایک‌ها
261
این کرسی شعرا چیه برای خودتون می بافید خوشحالید

در کل کره یه شمال دو نفر فقط حق عکاسی دارند که یه نفرش از خوده کره ی شمالیه یکی از نشنال جغرافی بقیه هرچی دیدی ندید جک و ساختگیه

اینم اخرین فلیم و خاطرات کسیه عکاسه از کره ی شمالی

hxxp://www.youtube.com/watch?v=Ie2JDlE2cfg

ramintarkesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مشکل کره شمالی با امریکاست دیگه دوست من.فکر میکنی اینهمه تحریم رو کی برای کره گزاشته

Areno

Registered User
لایک‌ها
778
بدبخت ترین ملت ما هستیم:
1. ما مردم با همدیگر دشمنیم! نمونش همین تاپیک رو بخونید.
2. دروغ مثل ماست!
3. بعضیا اصلا خودشون نمیدونن دنبال چی هستند و فقط انکار می کنند.
4. همه تو کف فرهنگ و ادب 2500 سال قبل و حال اروپاییم بعد میمیریم توی خیابون آشغال نریزیم یا به همشهری مخالف نظر خودمون فحش ندیم و مسخره نکنیم!
و ...

...
ملتی که فرهنگ نداشته باشه، دولتش هم بی فرهنگ میشه!

یک ساندیس خور افراطی.

مرد خدا

Registered User
لایک‌ها
91
همین که مزدور امریکا نیستند بهترین خوشبختیه .ما حاظریم که کشور مثل کره شمالی باشه ولی به احدی باج نده

Areno

Registered User
لایک‌ها
778
همین که مزدور امریکا نیستند بهترین خوشبختیه .ما حاظریم که کشور مثل کره شمالی باشه ولی به احدی باج نده
شما حاظر باش!
بنده حاضر نیستم حکومتی مثل حکومت کره شمالی بالا سرم باشه!! هر حکومتی مخالف آمریکا بود دلیل نمیشه موافق فکر ما باشه!
من حکومت خودمون رو دوست دارم. درسته نقص داره اما به نظرم حکومت جمهوری اسلامی از همه ایدولوژی ها برتر و کامل تره.
نظر سایرین(مخالفین) هم محترم. البته اونایی که منطقی و با علم صحبت می کنند نه با فحش و مسخره بازی.

بالا