برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
راستش من در یه سری دوره های روانشناسی و خودشناسی شرکت کردم و در حال مطالعه و تمرین هستم.

من شخصا ادم بدبینی بودم و گلایه مندی زیادی داشتم. الان مدتی هست که دارم سعی میکنم نوع نگاهم رو عوض کنم. پدرم همیشه میگفت عینک بدبینی تو خیلی سیاهه. من بهش میگفتم تو زیاد خوشبینی. الان به خودم نگاه میکنم میبینم واقعا چه بلایی سر خودم دارم میارم. تصمیم گرفتم روش زندگیم رو عوض کنم.
اولین چیز هم نگاه مثبت و پرهیز از گله مندی و بولد کردن نقاط منفی هست.

ببین میلاد جان. من و تو که تصمیم گیر نیستیم. ما تنها کاری که میتونیم بکنیم دعا کردن و امیدوار بودن هست.
انشالله اون طوری که باید بشه میشه، اگه هم نشد که خب باید قبول کنیم و ازش فاصله بگیریم.

پدیده های منفی رو یا باید درستش کنیم. یا ازش فاصله بگیریم که ما رو از بین نبره.
برای همین من خیلی خونسرد فقط اخبار رو میخونم و هر روز به این نیت میام که خبرهای مثبتی بشنوم.

اصلا نگران نباش. زندگی 2 روزه. بهتره با هیچ چیزی این 2 روز رو برای خودمون تلخ نکنیم.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
راستش من در یه سری دوره های روانشناسی و خودشناسی شرکت کردم و در حال مطالعه و تمرین هستم.

من شخصا ادم بدبینی بودم و گلایه مندی زیادی داشتم. الان مدتی هست که دارم سعی میکنم نوع نگاهم رو عوض کنم. پدرم همیشه میگفت عینک بدبینی تو خیلی سیاهه. من بهش میگفتم تو زیاد خوشبینی. الان به خودم نگاه میکنم میبینم واقعا چه بلایی سر خودم دارم میارم. تصمیم گرفتم روش زندگیم رو عوض کنم.
اولین چیز هم نگاه مثبت و پرهیز از گله مندی و بولد کردن نقاط منفی هست.

ببین میلاد جان. من و تو که تصمیم گیر نیستیم. ما تنها کاری که میتونیم بکنیم دعا کردن و امیدوار بودن هست.
انشالله اون طوری که باید بشه میشه، اگه هم نشد که خب باید قبول کنیم و ازش فاصله بگیریم.

پدیده های منفی رو یا باید درستش کنیم. یا ازش فاصله بگیریم که ما رو از بین نبره.
برای همین من خیلی خونسرد فقط اخبار رو میخونم و هر روز به این نیت میام که خبرهای مثبتی بشنوم.

اصلا نگران نباش. زندگی 2 روزه. بهتره با هیچ چیزی این 2 روز رو برای خودمون تلخ نکنیم.
:general601::general601::general601:
:general504:
انشالله من هم بتونم کمی از این وضعیت نجات پیدا کنم، احتمالا نجات پیدا خواهم کرد تا چند هفته دیگه...:general711:

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
یوونتوس هم مثل اینکه شدیدا دنبال پوگبا هستش امیدوارم چه یووه چه رئال با هر کدوم معامله میکنن بتونن 2 یا3 تا بازیکن خوب بگیرن ازشون

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
یوونتوس هم مثل اینکه شدیدا دنبال پوگبا هستش امیدوارم چه یووه چه رئال با هر کدوم معامله میکنن بتونن 2 یا3 تا بازیکن خوب بگیرن ازشون
اگه بخوایم بگم بازیکن خوب از رئال بگیریم، وجود خارجی نداره که بخواد بده به ما، پرز عوضی، رسما هر چی آت آشغالی که میخواستن بندازن بیرون رو ردیف کرده بود، بیل، ناواس و خامس!!!!!!!!
اما در مورد یووه، باز خیلی بهتر هستش وضعیت، کانسلو و حتی کاستا و دیبالا میتونن گزینه های خوبی باشن، ولی در هر صورت هیچکدوم و اینجوری بگم که همشون روی هم رفته، به اندازه یه پای پوگبا، ارزش ندارن، اگه مدیسون و فرناندز و اندومبله رو با هم بخریم، شاید فروش پوگبا ضربه بزرگی بهمون نزنه، چون واقعا با رفتن پوگبا، دیگه هیچ هافبکی نخواهیم داشت تو منچستر...

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
اگه بخوایم بگم بازیکن خوب از رئال بگیریم، وجود خارجی نداره که بخواد بده به ما، پرز عوضی، رسما هر چی آت آشغالی که میخواستن بندازن بیرون رو ردیف کرده بود، بیل، ناواس و خامس!!!!!!!!
اما در مورد یووه، باز خیلی بهتر هستش وضعیت، کانسلو و حتی کاستا و دیبالا میتونن گزینه های خوبی باشن، ولی در هر صورت هیچکدوم و اینجوری بگم که همشون روی هم رفته، به اندازه یه پای پوگبا، ارزش ندارن، اگه مدیسون و فرناندز و اندومبله رو با هم بخریم، شاید فروش پوگبا ضربه بزرگی بهمون نزنه، چون واقعا با رفتن پوگبا، دیگه هیچ هافبکی نخواهیم داشت تو منچستر...
وجدانا این 3 تا رو(کانسلو و کاستا و دیبالا) اگر بتونن بگیرن از یووه نباید درنگ کونن جای پوگبا . والا پوگبا هم خوب بودنش سینوسی هستش
هافبک هم بالاخره پیدا میشه. جایه دخیا اگر بره پاریس 2 تا بازیکن خوب هم از اونجا بگیرن عالی میشه مثلا یکیش ادیسون کاوانی :D
از فرناندز هنوز خبری نیستش؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
وجدانا این 3 تا رو(کانسلو و کاستا و دیبالا) اگر بتونن بگیرن از یووه نباید درنگ کونن جای پوگبا . والا پوگبا هم خوب بودنش سینوسی هستش
هافبک هم بالاخره پیدا میشه. جایه دخیا اگر بره پاریس 2 تا بازیکن خوب هم از اونجا بگیرن عالی میشه مثلا یکیش ادیسون کاوانی :D
از فرناندز هنوز خبری نیستش؟
منچستری ها اگه پشت گوششون رو دیدن، یه خرید خوب و به درد بخور هم میبینن!!!
البته میگن اگه خدا بخواد و عقلشون کار بکنه، به گفته اسکای، میخوان به جای خرید بیساکا، برن سراغ دفاع راست نوریچ که 19 سالشه(مکس آرونز) و بهترین بازیکن جوون فصل پیش لیگ شده بود و ظاهرا تاتنهام و چند تیم دیگه هم به شدت به دنبالش هستن!! اگه به جای اینکه برای بیساکا 70-60 میلیون پوند پرداخت بکنند، برن سراغ یه دفاع کناری خیلی خیلی بهتر، من به سولسشر ایمان میارم!!!!! ولی اگه بیساکارو با این قیمت خریدن، من که عمرا دیگه کاری ندارم به منچستر و فقط فحش نثار سولسشر میکنم تا وقتی زندم!!!
البته Max AArons تنها بازیکنی نیست که منچستر در خط دفاعی از نوریچ، دنبال میکنه، یه بازیکن دیگه هم هست که ریو فردیناند به سولسشر خریدش رو پیشنهاد کرده، گادفری هست، من بازی ازش ندیدم(کجا دیده باشم!!!؟؟؟؟)
کاوانی هم که سن خر خان رو داره، دارن از پاریس میندازنش بیرون، که گریزمن رو بیارن، بعد ما بریم سراغش؟؟ ارزش نداره، منچستر باید بره سراغ بازیکنهایی که حداقل 4-3 فصل بتونن تو ترکیبش، واسش سود داشته باشن، دیگه خسته شدیم از این خریدهای احمقانه که مثل سانچز و زلاتان و مخیتاریان و ... انجام شده، منچستر باید تیمش رو درست کنه و گرنه همینجوری به سقوط کردنش ادامه میده...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب دوستان، کسی خبری داره از خریدهای فوق استثنائی منچستر؟؟؟ من که چیزی نشنیدم و ندیدم تا اینجا... یه جوری واسه این جیمز دارن تو لاین باشگاه تبلیغ میکنن که من یکی فکر کردم، مسی رو خریدیم!!! طرف با وجود مارسیال و رشفورد، حتی ممکنه در طول فصل، بازی بهش نرسه!!!
اما هیچ خبری از خرید حداقل 3 هافبکی که نیاز داریم و وینگ بک و وینگر و دفاع میانی و مهاجمی که بهش نیاز داریم با رفتن لوکاکو، نیست رسما!!
لوکاکو هم که هی داره چراغ میزنه واسه کونته و گفته بهترین مربی دنیاست رسما!!!!! و خیلی رسمی هم گفته که تابستون شلوغی خواهد داشت، ولی بخاطر اینکه با منچستر قرارداد داره، حرفی نمیتونه بزنه!!!
باشگاه هم داره دست و پا میزنه که قرارداد دخیا و ماتارو تمدید بکنه که مشخصا هیچکدوم نمیخوان قراردادشون رو تمدید بکنند، مگه اینکه حقوق آنچنانی در حد سانچز از باشگاه بگیرن!!!
سانچز هم مثل بادمجون مونده رو دستمون...آخه واسه من سواله که سانچز 30 ساله رو با چه منطق و عقلی، میرید قرارداد 5 ساله باهاش میبندید با این حقوق نجومی؟؟؟؟ وودگوسنفد!!!!!
گیگز هم فعلا ریده با تیم ملی ولز...
رسما رئال تا اینجای نقل و انتقالات، 300 میلیون یورو خرج کرده!!! واقعا مثل اینکه میخوان رکورد بارسارو بزنن!!!
باز یه خبر خوب بیرون اومده که ESPN گفته منچستر حاضر به هیچ مذاکره ای برای بیل با رئال نیست!!! اصلا به دنبال خریدش نیستن، خدارو شکر، حداقل کاشکی اخبار چرت و پرت بیل تعطیل بشه، اما من میدونم که از فردا ژورنالیست رئالی، مدیرهای منچستر گفتن، بیل و واران رو بدید به ما، پوگبا+150 میلیون بهتون میدیم!!!!! یا واران یا خامس رو میزارن تو این لیست!!!! هر آت آشغالی که نمیخوان تو تیمشون نگه دارن و جالبه که تیمهای دیگه هم نمیخوانشون!!
واقعا بازسازی تیمها، چقدر با هم تفاوت داره، یه تیم اینجوری تیمش رو فقط بخاطر اینکه یک فصل بعداز 3 فصل پشت سر هم قهرمان اروپا شدن، نتونستن دوباره قهرمان بکنند، اینجوری بازیکن میخره و تیم سازی میکنه و یه باشگاه با مدیریت گوسفندی مثل وودگوساله وجود داره که 10 ساله میخواد یه دفاع واسه تیم بخره...
d84cvp9xuaaiist.jpg
این خریدها، رسما 303 میلیون یورو هزینه داشته، مشخصا رئال به دنبال خرید، اریکسن، پوگبا و اندومبله هم هست در همین تابستون!!!!(اگه دخیارو نخوان دیگه) میدونین نکته خنده دار، چی هستش؟؟؟ هنوز نقل و انتقالات در اسپانیا رسما آغاز نشده و تیمهای رئال و بارسا(بعداز دی یانگ، الان هم گریزمن رو گرفتن)، اینجوری خرید کردن!!!!(نابود کردن فوتبال رو این دوتا تیم)
بایرن و دورتموند هم خریدهای جالبی داشتن تا اینجا...
و منچستری که ...:general208::general208::general208: دیگه حالم بهم میخوره از این باشگاه...:general602::general602::general602:

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
رئال مدیر فنی یا مدیر ورزشی داره ؟
خوب کار کرده در انتقالات و ما خب هنوز فعالیت شاخصی نداشتیم. به نظر میرسه این فصل فروشهامون بیشتر از خریدهامون باشه.
اما بهتره صبر کنیم ببینیم اوضاع چطور پیش خواهد رفت.

باز هم میگم حرص نخورید. انشالله بزودی خبر خریدهای خوب منچستر هم میاد.

به نظر من اگه پوگبا رو بدن یووه ، به جاش همون کانسلو و کاستا و دیبالا رو بگیرن و یک مقدار هم به یووه پول بدن ارزش داره.

ضمن اینکه دنبال تمدید با دخه آ هستند. نمیدونم موفق میشن یا نه اما خب اگه نشدند اوبلاک ممکنه در دسترس باشه. حتی دنبال یوریس هم مثل اینکه هستند.
از یوریس خوشم نمیومد اما خب به نظرم دروازه بان خوبی هست. ولی خب اوبلاک رو ترجیح میدم. خیلی دروازه بان خوبیه.

نمیدونم برنامه منچستر چیه. ایا فعلا برنامه ای دارند یا نه. چاره ای جز صبر کردن نداریم. انشالله اتفاقات خوبی میفته.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
خوب کار کرده در انتقالات و ما خب هنوز فعالیت شاخصی نداشتیم. به نظر میرسه این فصل فروشهامون بیشتر از خریدهامون باشه.

به نظر من اگه پوگبا رو بدن یووه ، به جاش همون کانسلو و کاستا و دیبالا رو بگیرن و یک مقدار هم به یووه پول بدن ارزش داره.

ضمن اینکه دنبال تمدید با دخه آ هستند. نمیدونم موفق میشن یا نه اما خب اگه نشدند اوبلاک ممکنه در دسترس باشه. حتی دنبال یوریس هم مثل اینکه هستند.
از یوریس خوشم نمیومد اما خب به نظرم دروازه بان خوبی هست. ولی خب اوبلاک رو ترجیح میدم. خیلی دروازه بان خوبیه.

نمیدونم برنامه منچستر چیه. ایا فعلا برنامه ای دارند یا نه. چاره ای جز صبر کردن نداریم. انشالله اتفاقات خوبی میفته.

خرید دروازبان تو اولویت نیستش وقتی رومرو رو داریم امیدوارم الکی هزینه دروازبان نکنن و جاش بازیکنهای مورد نیازشون رو بگیرن
دنبال خرید گریزمان هم هستند گویا

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
دنبال هیچ خریدی نیستند گویا خوب اگر ۲۰ ژوئن بشه و خبری نشه مشخص خواهد بود که کسی به یونایتد اضافه نمیشه.....و تازه یونایتد احتمال از دست دادن رشفورد، دخیا، پوگبا و لوکاکو رو هم داره، مقصر این اوضاع یک سری مالکین سود طلب و وودوارد هستند، این چه استراتژی اینها دارن.‌‌....بحث مثبت یا منفی نگری نیست به قول یک بزرگی زندگی بد رو نمیشه خوب زندگی کرد... با این نفرات و مدیرها و این استراتژی و این سطح رقابت در بهترین حالت برای یورو لیگ بجنگیم

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
یه شایعه بگم در مورد سهمیه UCL که از دستمون پرید، میخوام بگم که تیمهای تاتنهام، آرسنال و چلسی، شاید بیش از 5-6 فرصت عالی به سولسشر و منچستر دادن که سهمیه رو بگیره، ولی سولسشر با 12-10 باخت پشت سر هم، رسما رید و نتونست سهمیه رو بگیره، ولی نکته خنده دار تر این هستش که الان شایعه شده که سیتی از رقابتهای اروپایی قرار هستش که محروم بشه، بخاطر فرپلی!!! ولی باز هم هنوز با این فرصت جدید، سولسشر و منچستر نتونستن از این فرصت استفاده کنند و به سهمیه UCL برسن، چون تیم بعدی که به جاش به UCL میرسه، آرسنال هستش!!!!
هیچ خبری، حتی کوچکترین شایعه ای از خرید نیست!!!
باشگاه سرش تو ...ونشه و هیچ کاری هم نمیکنه!!!
سولسشر هم نشسته واسه خودش، کت و شلوار مربیگری منچستر رو آویزون کرده و نشسته نگاهش میکنه، اما از بابت مربیگری فوتبال؟؟
اون روبن دیاز که گفتم چند وقت پیش شایعه شده بود به دنبال خریدش هستیم، رسانه ها دارن میگن که رئال داره با بنفیکا چونه میزنه که اون رو هم در کنار یه بازیکن دیگه از بنفیکا بخره!!!:confused:
لاین باشگاه هم که یک هفتست فقط داره هی خبر و عکس و انواع چرت و پرت از جیمز میزنه!!! آخه موندم یه بازیکنی که معلوم نیست حتی بازی کنه فصل آینده، دیگه اینقدر خوشحالی و جار و جنجال داره؟؟؟ یکی ندونه، فکر میکنه که انگار مسی رو خریدن!!!!
چقدر منچستر به حقارت رسیده که با همچین خریدی، اینجوری از خود بیخود میشن!!!!!
وضعیت باشگاه، فجیعه، یک چیزی اونور فجیع!!!! نمیدونم که چه اتفاقی برای این باشگاه داره میوفته، ولی هر چیزی که هست، احتمال زیاد، این وضعیتی که از میلان و لیورپول دیدیم، مثل آرزو هستش برای منچستری...
هر روز تمام خبرگذاری هارو چک میکنم که کوچکترین شایعه یا خبری بیرون بیاد که عمرا هیچ خبری نیست در مورد منچستر، جز اینکه دخیا قراردادش رو تمدید نمیکنه، پوگبا میخواد به یووه یا رئال یا پاریس بره، ماتا نمیخواد بمونه(حالا نه خیلی بازیکن تاپی هم هست که واسش دارن دست و پا میشکونن همه جا!!! مشخصه که باشگاه ریده و نمیتونه بازیکن بخره که با هزار بدبختی هم که شده، میخوان ماتارو نگه دارن)، دلیخت هم رسما دیگه به پاریس رفته، منچستر میخواد با 60-70 میلیون پوند، بره یه نره خر رو بخره!! انگار طرف کافو هستش!!!! روح هر چی بازیکن فوتباله، تو قبرش داره میلرزه که واسه همچین گوساله ای بخوان پول بدن، چه برسه به 70-60 میلیون...
میگن که فن دبیک و اریکسن و اندومبله، هدفهای بعدی رئال هستن، اگه پوگبارو نتونن تو این تابستون بخرن!!! بیل هم رسما گفته که تمام حقوقش رو بدن، تا از رئال جدا بشه، چون رئال بهش گفته نمیخوایمت!!!!:general711::general711:

Last edited:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
نباید فقط ده بازی اخر سولشر رو دید همونطور که نباید فقط ده بازی اول رو دید،،، با دید امروز سولشر مربی در کلاس جهانی نیست مگر اینکه عکسش رو ثابت کنه ولی سولشر هم شد سیبل آقایون که پشتش قایم بشن برای قایم شدن پشت اسامی کی بهتر از یکی از اسطوره های باشگاه کاری که باشگاهای ایرانی خیلی خوب بلدن انجامش بدن نمونه وطنیش علی منصوریان بود مثلا که با شعار داش علی اومد تهش شد کچل پیتزا فروش حالا بعد علی منصوریان هم استقلال چیزی نشد. همونطور که قبلشم مدتی بود جامی نگرفته بود. خلاصه مطلب سولشر اسم خوبی بود برای احساسی کردن هوادارها و با این روند سولشر احتمالا نیم فصل نشده با شعار گوزن فروش از یونایتد برمیگرده نروژ. تنها راه حل این باشگاه فروخته شدن و یک ساختار کاملا نوینه اونوقت بعدش میتونیم یکی مثل کلوپ رو بیاریم تیم رو بسازه

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

مسئله اینه که خرید لحظه آخری و از رو ناچاری فایده ای نداره
میشه مث همه خریدای این چند فصلمون تو بهترین حالت تیم هماهنگ نمیشه وتو حالت منطقی یه سری خرید چرت میکنیم و همین دور باطل ادامه داره

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
والا فرصت داره تمام میشه
برنامه بازی های پیش فصل و تمرینات اگه اینها تنظیم کرده باشند اونوقت به خاطر تاخیر جذب بازیکن دچار مشکل میشن

احتمال داره در عرض یکی دو روز به دفعه ۲ ۳ تا خرید بزنند
البته باید دید جدا شده ها کیا هستند
صحبت از این هست که رئال و یونایتد سر پوگبا به اختلاف ۱۷ میلیونی دارند
از اون طرف منچستر گفته اصلا دنبال بیل نیست

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
در حالی که مادرید هازاد رو معرفی میکنه و چند نفر دیگه ما یک دنیل جیمز رو خریدیم با ارزش ۱۵ میلیون یورو که البته دلیل نمیشه بازیکن بدی باشه ولی این توازن درآمد و هزینه واقعا خنده داره چه غلطی دارین میکنن فصل پیش و این فصل کل خریدهای یونایتد به ۱۰۰ میلیون یورو نرسیده هنوز تیمی که کلی بازیکن ازگل و نون خور الکی داره همونها رو حفظ کرده دور هم خوشن چه غلطی دارین میکنین خوب....از فصل پیش تا حالا بالای ۵ بازیکن از تیم جدا شدن همه رو میرین از آکادمی میارین؟؟ دایم دارن پست میزارن تو جاهای مختلف که بیا و ببین چه بازیکنی خریدیم براتون دنیل جیمز...نقل قول میزارن از گیگز که این سریع ترین بازیکن تاریخه! بسه دیگه بازی با اسامی و اسطورهای باشگاه...جیمز اصلا بهترین بازیکن جهان تو پست خودش که البته نیست بخواد بشه هم الان نیست ما توی تمامی خطوط مشکل داریم بعد یک خرید داشتین مدام روش مانور میدین؟ نه آقا این باشگاه درست نمیشه که نمیشه تهش همینجوری فشار بیارن میرن تو جولای چهار تا آت و آشغال از همه جا رونده و مونده مثل بیل رو میارن بیاد با ۴۰۰ هزار تا در هفته بشه کاپیتان ذخیره ها بقل دست سانچز...ایناهم عکس هاشون رو شیر کنن و پیرهن بفروشن به هوادارهای یونایتد که جیب رو پر پول کنند....حالا حالاها دوشیدن هوادارها جا داره به قول فردی مرکوری show must go on یعنی این چند فصل اخیر جوری شده که بازیکن ها فوتبالشون که تموم میشه برای خلاص شدن از درآمد بالاشون برای مالکین باشگاه های دیگه چند تا راه است بفروشن به چین یا ام ال اس..شیوخ عرب یا بفرستن یونایتد! شما ببین شواینی, فالکايو و سانچز و ..... الان مورون هم حتی سر نخواستنش دعواست یعنی عملا هر کی میاد یونایتد مهره ای که تموم شده بعد اینها میرن با فشار رسانه میخرن رسانه ها هم میگن وای فلانی اومد یونایتد دمش گرم خیلی خفنه باز شماره ۷ و ۱۰ و ۱۱ رو میدن بهشون آخرشم از زور بی مشتری بودن میدن به دوستان دیگه در چین و آمریکا و کشورهای عربی....بازیکن جوان هم میگیریم اول که میان یک نقل قول میارن که فلان اسطوره باشگاه گفته که این اصلا خیلی خفنه جورج بست جدید متولد شده و کینگ اریک پشمی براش نمونده بعد از دیدن این بازیکن آخرش یک چیزی باید بزاریم روش به همون باشگاه قبلی پسشون بدیم تهش میشه اشنایدرلین و زاها یا دارمیان و روخو و ...که بین عرب ها هم حتی مشتری ندارن....خوب دلمون رو به چی این باشگاه خوش کنیم؟؟؟ به عکسهای پوگبا و یانگ و دخیا تو مدیا؟ با چی؟
اصلا هم فکر نکنید این گلیزرها و وودوارد عقلشون کمه یا کار بلد نیستن نه آقا اینا اصلا دنبال رشد فوتبالی یونایتد نیستن مدام دارن خرج و برج رو فقط کنترل میکنن و اصلا اول بشن آخر بشن مادامی که سوده سر جاش باش مهم نیست براشون.....با اون برندی هم که فرگی براشون ساخت یک ۱۰ سال دیگه هم جای دوشیدن داره آخرش هم که دیگه فروش خوابید با یک قیمت فضایی میدن به یکی دیگه....

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خب کیفیت بازی تیم افت بکنه
قرارداد های اسپانسری تیم هم افت می‌کنه
و به طبع اون درآمد های تیم هم کاهش پیدا می‌کنه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بزارید یه خبر استثنائی بهتون بدم از بهترین خرید تاریخ منچستر!!!
طبق گفته میرور(یه کمی پوزخند بزنید البته)، منچستر شین لانگستف رو میخواد از نیوکاسل با مبلغ 25-30 میلیون پوند بخره!!!!!
بازیکنی که بالای 80 درصد فصل گذشته رو بخاطر مصدومیت سختی، از دست داده، ولی منچستر میخواد 30 میلیون واسش پول بده و نمیره سراغ این همه هافبک درسته حسابی که تو دنیای فوتبال وجود دارن!!!!!!! بازیکنی که قرار هستش به لیست نخاله ها و زالوهایی که تو منچستر نشستن و مفت میخورن و میخوابن، اضافه بشه!!!
دلیل خریدش؟؟ بریتانیایی هستش دیگه!!! تمام شد و رفت...
قیافه طرف رو نگاه کنیم، به این فکر می‌افتیم که طرف معلوم نیست از کدوم مدرسه استثنائی ها، فرار کرده(100000 رحمت به فلچر):p180135.jpg
طرف بازیش خیلی شبیه به کریک هستش، دروغ چرا، به نظرم از ماتیچ بهتره، ولی آیا منچستر باید با همچین بازیکنهایی سر کنه؟؟
همون روال 15-10 سال گذشته، با اسمهای بزرگ تمام تابستون، سر میشه، آخر فصل نقل و انتقالات، قرارداد نخاله ها تمدید میشه و در تیم(ببخشید در بیمارستان) با قدرت به کارشون ادامه میدن و یه سری نخاله جدید، مثل این و بیساکا، به تیم در آخرین روزهای نقل و انتقالات، اضافه میشن که لیستشون خالی نمونه!!!
سولسشر فصل دیگه، حداکثر رتبه ای که تو جدول ببینه، 8-7 هستش، تازه اگه شانس بیاره که تا آخر فصل مربی منچستر بمونه و اگه تیمهایی مثل لستر و نیوکاسل و ولوز و وستهم و حتی واتفورد، عملکردشون بهتر نباشه که رتبه منچستر تا 10 جدول هم پایینتر میاد...
واقعا نمیدونم که سولسشر و فیلان با همچین خریدهای، تو چه فکری هستن؟؟؟ یعنی میخوان بگن که با همچین بازیکنهایی میتونیم سهمیه بگیریم؟؟؟ خوب میخوام نگیرید، اگه به سهمیه گرفتن بود که مویس هم میتونست سهمیه بگیره، با همون تیم پوکیده رئیس، تونست این کار رو بکنه!!! منچستر حداکثر آرزوش، گرفتن سهمیه یورولیگ باید باشه؟؟؟
شکی ندارم تا چند روز آینده، پوگبا و دخیا هم از تیم جدا میشن، چون میدونن موندن تو همچین باشگاه درجه سومی، حماقت محض هستش، باشگاهی که نمیتونه حتی سهمیه یورولیگ رو هم بگیره!!! راستش اگه بمونن، من به عقلشون شک میکنم به شدت!!! اصلا هم ناراحت نباشید، چون بهترین دروازه بان دنیارو میخوایم بیاریم جایگزین دخیا بکنیم!!! اونانا دروازه بان آژاکس!!!! تمام تیمهای اروپا، رفتن سراغ ستاره های دنیای فوتبال، ما میریم استاد اسدی های تیمهارو جمع میکنیم تو باشگاهمون!!! من دیگه مطمئن دارم میشم که این وودگوساله و مدیرهای منچستر، مشکل عقلی و فوتبالی ندارن، اینها یا دارن دلالی میکنن یا دارن به عمد اینجوری خرید میکنند...
رشفورد هم متوجه شده که قراردادش رو تمدید نمیکنه و اون هم انگیزه فرار داره، مثل لوکاکو که دیگه همین روزها، باید خبر رفتنش به اینتر رو بشنویم...
خوب، با رفتن دخیا و پوگبا و لوکاکو و شاید رشفورد، این باشگاه دیگه باشگاه نیست، حتی نیوکاسل هم شرف داره بهش، چه برسه به تیمهایی مثل لستر و اورتون و حتی ولوز و واتفورد و وستهم که از نظر بازیکن، خدا هستن در مقابل این منچستر...

Last edited:
بالا