برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
شاید هم عمدی این کار رو می‌کنند که ارزش تیم رو بیارن پایین که بعد یک نفر راحت تر بخرتش

از این زاویه هم میشه نگاه کرد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
شاید هم عمدی این کار رو می‌کنند که ارزش تیم رو بیارن پایین که بعد یک نفر راحت تر بخرتش

از این زاویه هم میشه نگاه کرد
مهرداد جان متوجه نمیشم، یعنی شما بخوای مالت رو بفروشی، سعی میکنی که ارزشش رو پایین بیاری و بفروشیش؟؟
حالا من میگم، فروش ستاره ها و بعد فروش باشگاه، یک چیزی در این مایه ها میتونه باشه، ولی ...
بماند، به شکممون صابون نزنیم الکی و به خودمون امیدواری کاذب ندیم که هیچ سودی نداره و و این 15 سال ثابت کرده که نباید منتظر هیچ کار خوبی از مدیریت این باشگاه باشیم...
درضمن امروز یه شایعات اسفباری بیرون اومده بود در مورد خامس بود که میخوایم 60-70 میلیون پوند، واسش پرداخت کنیم!!!
اونقدر وضعمون خرابه که دارم فکر میکنم، حداقل این رو بگیریم، بهتر از هیچی هستش!!!!! دقیقا هیچی!!!

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
مهرداد جان متوجه نمیشم، یعنی شما بخوای مالت رو بفروشی، سعی میکنی که ارزشش رو پایین بیاری و بفروشیش؟؟
حالا من میگم، فروش ستاره ها و بعد فروش باشگاه، یک چیزی در این مایه ها میتونه باشه، ولی ...
بماند، به شکممون صابون نزنیم الکی و به خودمون امیدواری کاذب ندیم که هیچ سودی نداره و و این 15 سال ثابت کرده که نباید منتظر هیچ کار خوبی از مدیریت این باشگاه باشیم...
درضمن امروز یه شایعات اسفباری بیرون اومده بود در مورد خامس بود که میخوایم 60-70 میلیون پوند، واسش پرداخت کنیم!!!
اونقدر وضعمون خرابه که دارم فکر میکنم، حداقل این رو بگیریم، بهتر از هیچی هستش!!!!! دقیقا هیچی!!!

منظورم از اون حرفم به وودوارد بود نه مالکان

باید صبر کنیم
میلاد جان اعصاب خودتو رو خورد نکن
بالاخره یه چیزی میشه

حرص خوردن من و شما هم فایده ای نداره

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
دوستان امروز وان ایکس بت یه فرم پیش بینی باز کرده سرمربی این فصل یونایتد رو انتخاب کنید و گزینه هاش کونته و الگری و بنیتز و پچتینو هستند و خبری از سولسشر نیست . قضیه چیه ؟!

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
دوستان امروز وان ایکس بت یه فرم پیش بینی باز کرده سرمربی این فصل یونایتد رو انتخاب کنید و گزینه هاش کونته و الگری و بنیتز و پچتینو هستند و خبری از سولسشر نیست . قضیه چیه ؟!
قضیه اینه که با این سرآمدی یونایتد در نقل و انتقالات و بازیکنهای تاپی که داریم سولشر قربانی بعدی گلیزرهاست تا یک مدتی بیشتر بچاپن

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
o_O:general711::general711::general711: احتمالا منظورشون این بوده که بعداز اخراج سولسشر، کی مربی منچستر میشه این فصل؟؟ یعنی همچین بت طولانی هم میشه زد که 4-3 ماه دیگه نتیجش مشخص میشه؟؟؟
مشخصا کونته که نمیشه، چون قرارداد بسته با اینتر، بنیتز و آلگری؟؟؟ خدا بهمون رحم کنه اگه اینها مربی منچستر بشن، موران و هر چی آنتی منچستری هستش، از قهقهه تلف میشن!!! پوچتینو تنها گزینه باقیمونده میشه که مشخصا با تاتنهام اونقدر وضعشون خوبه که عمرا به منچستر نمیاد، مگه اینکه حسابی واسش خرج کنند که کاملا میدونیم واسش عمرا خرج نمیکنند، پس عمرا نمیاد.
هیچ خبری نیست در مورد نقل و انتقالات منچستر، هیچ!!!! به حدی که حتی سایتهای معتبر ورزشی رو زیر و رو میکنی، به زور اسمی از منچستر پیدا میکنی توشون!!! که اون هم اکثرا مربوط به سیتی میشه یا خبر تمدید نکردن دخیا و رشفورد، رفتن پوگبا به یووه یا رئال یا پاریس، یا خبر رفتن لوکاکو از منچستر هستش و البته خبر خریدن جیمز!!!!! یعنی رسما هیچ خبری وجود نداره در مورد منچستر!!!
شاید فکر کنید که این بالاخره یک چیز خوبی هستش که اتفاق افتاده با مدیریت سولسشر و فیلان، ولی همونطور که گفتم امسال یک رکورد جدیدی از لینک شدن بازیکن به منچستر و شایعاتشون، بدست اومده، پس همچین چیزی عمرا درست نیست، منظور از اینکه هیچ خبری نیست، اینه که هیچ خبر رسمی وجود نداره و فقط شایعات مسخره ای که هیچ کس دیگه باورشون نمیکنه، هستش...
من یکی که دیگه کاملا بُریدم از باشگاه، دیگه اون یه ذره حسی رو که به باشگاه هم داشتم، نابود شده، فقط تنفر داره جاش رو میگیره...
فقط میخوام بدونم که طرفدارهای منچستر تو اولدترافورد، تا کی اینقدر بی بخار میمونن؟؟؟ اولین بازی فصل هم مقابل چلسی هستش!!! بازی یه امتیاز برای سولسشر، تیمی که هنوز سرمربیش مشخص نیست و بزرگترین ستارش رو از دست داده...
وضعیت این باشگاه، واقعا با این چیزی که ترول فوتبال گذاشته، تعریف میشه کرد(از اینکه این حرفها، چقدر واقعیت داره، مطمئن نیستم، ولی فرقی با واقعیت نداره):
photo_2019-06-15_06-46-36.jpg

Last edited:

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244

دیدم، منظورش اینه که در صورت اخراج یا استعفای اوله کی سرمربی میشه، من واسه همین پیش بینی های وان ایکس عاشقشم مثلا از الان میشه قهرمان جام قهرمانان فصل قبل یا قهرمان لیگ های سال بعد یا اقای گل های فصل بعد رو شرطبندی کرد.

دوستان یه سوال مهم: چطور میشه پست های یک شخص خاص رو نبینیم تو این تاپیک؟ به شخصه حالم از نق زدن یکی بهم میخوره میخوام پست‌هاشو نبینم

Sent from my iPhone using Tapatalk

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
راستش من اخبار رو دنبال میکنم. به بازیکنای زیادی لینک میشیم که هر روز هم داره به تعدادشون هم افزوده میشه. بعضی از اونها هم استعدادهای خوبی هستند. اما نمیدونم چرا درجذبشون اینقدر فرسایشی عمل میکنیم. یا سر 5 میلیون 10 میلیون چک و چونه میزنیم.
نمیدونم مدیریت منچستر چی تو فکرش هست. یا واقعا دارن کاری میکنند کارستون. یا اینکه واقعا دارن ضعیف عمل میکنند.

در ضمن من قبول دارم ستاره داشتن در هر تیمی خوبه. اما خب ستاره هم باید دلش با تیم باشه. الان پوگبا خبر اومده ازش میخواد اعتصاب کنه و در تمرینات پیش فصل شرکت نکنه . حالا هرچقدر هم بار فنی داشته باشه ، وقتی دلش با تیم نیست چه فایده داره.
به نظر من ردش کنند بره. ما یه تیم بی ستاره داشته باشیم ولی بازیکنای خوبی باشند که سرباز باشند و جونشون رو برای تیم بدن بهتر از اینی هست که ستاره بی خاصیت و بی فروغ داشته باشیم که دلش پیش تیمهای دیگه است.

حالا صبر میکنیم ببینیم چی میشه. کاری غیر از این نمیشه کرد و صد البته هم باید امیدوار باشیم. ببینید هر چقدر من و شما دلسوز تیم باشیم مسلما اون تعصبی که فردی مثل اوله روی تیم داره رو نمیشه زیر سوال برد. اون هم تو این تیم زحمت کشیده و نمیخواد که اتیش بکشه به تیم محبوبش. من امیدوارم.

با وجود همه این اعصاب خوردیها و دیرکردن ها و لفت دادن ها من به تیم امیدوارم. بیاید مثبت اندیش باشیم و امیدوار به جای اینکه مایوس باشیم و ناراحت.
انشالله اوله سرمربی خوبی خواهد شد و این تیم روبه جایی که حقش هست خواهد رسوند و سرالکس رو هم روسفید خواهد کرد.

دیگه راستش در این مورد نظری نمیدم. فقط اخبار رو دنبال میکنم و پیگیر هستم ببینم چه بازیکنهایی جذب خواهند شد.هنوز تا اغاز تمرینات فرصت هست.

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
اورتون سوارس پدیده جوان تیم ملی برزی و باشگاه گرمیو رسما از تمایلش به پیوستن به شیاطین سرخ خبر داده، امیدوارم این رو دیگه دست دست نکنیم چنین پدیده هایی واقعا بدردمون میخورند، ضمنا من معتقدم باشگاه داره حساب شده عمل میکنه و بجای خریدهای بی مورد داره فوکس میکنه روی مهره‌هایی که براش کارایی داشته باشه

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اورتون سوارس پدیده جوان تیم ملی برزی و باشگاه گرمیو رسما از تمایلش به پیوستن به شیاطین سرخ خبر داده، امیدوارم این رو دیگه دست دست نکنیم چنین پدیده هایی واقعا بدردمون میخورند، ضمنا من معتقدم باشگاه داره حساب شده عمل میکنه و بجای خریدهای بی مورد داره فوکس میکنه روی مهره‌هایی که براش کارایی داشته باشه

آمارش منتشر شده
خیلی جالب نیست
ضمن اینکه برچسب قیمت ۸۰ تایی داره که به نسبت کیفیت و آمارش به نظرم خیلی بالاست

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
در ادامه لینک شدن های لیست بلند بالای بازیکنها به منچستر، اورتون، بازیکن برزیلی ،(با اولین بازی در کوپا!! دیگه فقط طرف دیده بشه جلوی دوربین، به منچستر لینک میشه یارو!) برای منچستر چراغ زده، البته از ابتدای تابستون، سیتی به دنبالش بود و میگفتن یکی از اهدافش بوده، ولی در مصاحبه بعداز بازی تیم ملی برزیل، اعلام کرده که میتونه با توجه به سبک بازیش تو منچستر بازی کنه!! یعنی میخواد قیمتش رو واسه سیتی بالا ببره؟
بازیکن جدیدی که به باشگاه لینک شده، عیسی دیوپ وستهم هستش...از کولیبالی و دلیخت و آلدرویرلد، برسی به این یارو، واقعا هنر میخواد...
یک لینک شدن دیگه هم بگم واستون، در مورد یوری تیلمان هستش که موران فصل پیش میخواستش، ولی نیم فصل قرضی به لستر رفت و عملکرد خوبی هم داشت به نحوی که میگن آرسنال و لیورپول رو هم از مشتری هاش هستن...
خوب یه چندتا شایعه ای که هر روز هستن رو گفتم که باید مثل همیشه واسه منچستر، نخونده، از کنارشون رد بشیم... مثل بیل و خامس و سائول و کاراسکو و دلیخت و گریزمن و موسی دمبله و فرناندز و فلیکس و پپه و سانچو و ...
در مورد فرناندز و فلیکس، میگن که سیتی به دنبال خریدشون بود، ولی بعداز این قضیه و شایعاتی که از محرومیت سیتی بیرون اومده، میگن که سیتی فعلا خرید نمیخواد انجام بده...

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
پوگبا هم رسما رفتنی داره میشه چرا که گفته آینده اش رو جای دیگه میبینه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
پوگبا هم رسما رفتنی داره میشه چرا که گفته آینده اش رو جای دیگه میبینه
رسما گفته که میخواد یک Challenge جدیدی رو جای دیگه شروع کنه، واسه اون گروه از دوستانی که میگفتن چرا نمیاد مصاحبه کنه، این هم جوابش، چیزی که مشخص بود...
ولی قضیه اینه که میگن منچستر قیمت ۱۵۰ میلیون پوندی گذاشته و رئال هم میخواد بزخری بکنه با قیمت ۱۲۵ میلیون یورو، که گفته حاضر نیست بیش از این بپردازه، واسه همین به پوگبا گفتن، زور بزن و رضایتت رو بگیر، اون هم این مصاحبه رو کرده...
ولی منچستر نباید کم بیاره و باید حسابی بکنه تو پاچه پرز، دارن زور میزنن که پوگبا ۲ سال قرارداد داره، ژورنالیستهای پرز، ولی درحقیقت پوگبا ۲+ یک فصل به اختیار باشگاه از قراردادش مونده، منچستر هم اگه نفروخت، باید حسابی پوگبارو بزاره رو سکو، تا حالش جا بیاد...:D
درضمن، اگه اینها میخواستن منتظر فروش بازیکن باشن تا پولی گیرشون بیاد که خرید بکنن، باید بگم که اگه این اتفاق افتاد، شک نکنید که قضیه نیمار و دمبله، برای ما هم تکرار میشه و شاید همین تیلمانی که اسمش رو میارن، با قیمت ۱۰۰ میلیون بخوان بهمون بفروشن...
از چند ماه پیش معلوم بود که همه ستاره های باشگاه دارن ازش فرار میکنند...البته فلینی جزو ستاره ها حساب نمیشه ها...:D فکر میکنم بعداز این شاهد رفتن دخیا و لوکاکو هم باشیم و البته رشفورد...چرا کسی دنبال مارسیال نمیاد؟:general710:

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
میلاد جان
خودتو ناراحت نکن.
گنده تر از پوگباش از منچستر رفتند. درسته ما الان وضعیت خوبی نداریم. اما بعد از هر سرپایینی ای ، سربالایی ای وجود خواهد داشت.

زمانش که برسه این اتفاق رخ خواهد داد. البته ما امیدواریم که زودتر زمانش برسه.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
دین هندرسون - Henderson:

”Whether that is at Manchester United, Sheffield United, wherever, I'm good enough to be a Premier League goalkeeper. I deserve that chance.

چه در منچستر یونایتد یا شفیلد یونایتد چه من به اندازه کافی خوب باشم که در پریمیر لیگ دروازه بانی کنم. من لایق این فرصت هستم

“Do I think I should be playing at United now? Yes I do. I think I am good enough and I would help the team a lot, in a positive way. If not there I'm sure I could go back to Sheffield Utd, play a season and then I'll prove to United what they‘re missing.

آیا فکر میکنید من در حال حاضر باید در منچستر یونایتد بازی کنم؟ بله من باید اینکار کار انجام بدهم. من فکر میکنم به اندازه کافی خوب هستم و باید کمک زیادی به تیم بکنم. اگر هم نه من مطمئن هستم که به شفیلد برگردم یک فصل در آنجا بازی کنم و به آن ها اثبات کنم که چه کسی را از دست داده اند.

“I‘d give my right leg to play for that football club. That has been my dream since I was a little boy, being a fan. I'm working hard in the background and waiting for any little opportunity that comes. If it does, I’ll take it for the next 10-15 years.

من پای راستم را هم بخاطر بازی کردن برای این باشگاه میدهم. این همیشه رویای من بود از زمانی که من پسر کوچکی بودم که طرفدار این باشگاه بود.
من بی حاشیه کار میکنم و منتظر فرصت کوچکی هستم تا از راه برسد. اگر این اتفاق بیافتد این پست را تا 10-15 سال آینده حفظ خواهم کرد.

فارغ از کیفیت فنی، مابازیکنی با این روحیه میخوایم برای تیم.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
فارغ از کیفیت فنی، مابازیکنی با این روحیه میخوایم برای تیم.
داره حرفاش رو میزنه، متوجه شده که باشگاه میخواد دخیارو بفروشه، اگه دروازه بانیش ثبات داشته باشه و تو پرمیرلیگ هم مثل چمپیونشیپ عمل کنه، من واقعا نمیدونم که چرا باید حتی اسم کسایی مثل اونانا و اوبلاک بیاد...
کلا مهرداد جان دارم کم کم به این نتیجه میرسم که گلیزرها دارن باشگاه رو خلوت میکنن و تا میتونن، دارن میفروشن، که یه سره باشگاه رو بتونن بفروشن، چون اگه دخیا و لوکاکو و پوگبا و رشفورد هم جدا بشن، منچستر برای پر کردن حتی ترکیب ۱۱ نفرش هم مشکل بازیکن کم خواهد اورد، البته به غیر از بحث بازیکنهای آکادمی...
مهرداد جان دیگه کلا بیخیال شدم، اخبار منچستر رو با یک حالت خوندن مطالب تنز میخونم...:cool::D:p

ALIALID

Registered User
لایک‌ها
248
پوگبا رو بی خیال چرا ما اصلا بازیکن نمی خریم؟:D رئال یا بارسا تو پست اصلیشون هر فصل کلی بازیکن خوب دارن بازم می خرن اینا به جهنم بقیه تیم ها هم که وضع مالشیون از ما بهتر نیست بازم هر فصل یه 3-4 تا بازیکن می خرن!!این دیگه چه وضعشه تا الا یه جیمز خریدن؟از یه طرف هم کلی بازیکن از تیم جدا بشه واسه اون جانشین هم نخریدن چه برسه کسی و بخرن واسه رقابت تو اون پست!دخیا-لوکاکو-النسیا-ماتا-هررا-دارمیان-پوگبا اینا به احتمال رفتنی هستن از یه طرف هم ما کم کم یه 6تا خرید اونم درست حسابی داریم بعد اینم وضعمون!هر روز یه شایعه بعد فرداش میگن فروشی نیست پس فرداش هم میگن کلا منچستر دنبال این بازیکن نیست!!بعد هر فصل این همه میگن سودمون فروشمون فلا بهمانه بعد الا گدا گشنه بازی در میارن!
کلی بازیکن تاب ریخته بیرون بعد اینا چسبید به چند نفر که امکان خرید نیست!!
اگه اینا 6-7 تا بازیکن این فصل نخرن این خط این نشون تیم به فاک میره!من تو حسرت یه هافبک چپ درست حسابی تو سمت راستمون هستم هنوز!چی میشد این کاستا رو از این یوونتوس بکنن یا خامس بیارن!خدایش الا من به بیل هم راضیم:Dفلینی:(

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
داره حرفاش رو میزنه، متوجه شده که باشگاه میخواد دخیارو بفروشه، اگه دروازه بانیش ثبات داشته باشه و تو پرمیرلیگ هم مثل چمپیونشیپ عمل کنه، من واقعا نمیدونم که چرا باید حتی اسم کسایی مثل اونانا و اوبلاک بیاد...
کلا مهرداد جان دارم کم کم به این نتیجه میرسم که گلیزرها دارن باشگاه رو خلوت میکنن و تا میتونن، دارن میفروشن، که یه سره باشگاه رو بتونن بفروشن، چون اگه دخیا و لوکاکو و پوگبا و رشفورد هم جدا بشن، منچستر برای پر کردن حتی ترکیب ۱۱ نفرش هم مشکل بازیکن کم خواهد اورد، البته به غیر از بحث بازیکنهای آکادمی...
مهرداد جان دیگه کلا بیخیال شدم، اخبار منچستر رو با یک حالت خوندن مطالب تنز میخونم...:cool::D:p

میلاد جان با دید مثبت نگاه کن
اگه این کار باعث بشه که ظرف یک فصل آینده از شر توده سرطانی گلیزر ها و وودوارد خلاص بشیم من حاضرم یک فصل دیگه هم تحمل کنم

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
خب اسکای اسپورت اعلام کرده منچستریونایتد به هیچوجه قصد فروش پوگبا رو نداره و اوله هم اعلام کرده پوگبا در برنامه‌هاش برای ترکیب اول تیم جا داره،
و ما هم اینو میدونیم با توجه به قراردادی که با پوگبا داریم تا وقتیکه باشگاه اجازه نده او نمیتونه ترک کنه باشگاهو

بالا