برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
گللللللللللللللللللللللللللللللللل اول جیمزززززز

Sent from my iPhone using Tapatalk

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
پوگبا به حدی حال بهم زن و بیخیال شده تو بازی که من انتظار داشتم اوله دقیقه ۳۰ تعویضش کنه حتی به نظرم باید از لیست ۱۸ نفره تیم خارجش کنه و برای تنبیه بفرسته تو تیم دوم یک مدت بازی کنه، این چه وضع بازی کردنه؟ سگ لینگارد تو بازی‌های قبل شرف داره به این بازی پوگبا حالا شما توجه کنید لینگاردی که حالمون بهم میخوره ازش این پوگبای امروز دیگه چه پدیده‌ای بوده
بیساکا مثل بازی‌های قبل بی نقص و فوق العاده ظاهر شده و از دید من بهترین خرید ما بوده بعدش جیمز که مثل همیشه خوبه و خرید دوم برتر ما بوده مگوایر هم خوبه انصافا، رشفورد هم که مثل همیشه بیخیال بازی میکنه کلا تیم به بازیکن‌هایی نیاز داره مثل بیساکا و جیمز که با جون و دل بازی کنند و از هر دقیقه بازی با پیراهن یونایتد لذت ببرند نه این جمع کساخیل

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
5 دقیقه اخر نیمه رو دیدم تهوع گرفتم از بازی پوگبا
توپ گیری هم که می کنن می ره قایم می شه پشت بازیکن های حریف که بهش پاس ندن
اول تابستون من می گفتم کاش این پوگبا رو بفروشن با پولش می شه دو تا بهتر از این خرید. ولی یه کم رفت جلو دیدم با این روند ما دسته خر هم تو تیم داشته باشیم و حقوقش رو ببریم بالا حفظش کنیم محتمل تره تا خرید بازیکن.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
متاسفانه باز هم گل خوردیم
و باز هم روی نقطه ضعف لیندلوف یعنی سر زنی

جیمز هم بعد از زدن گل واقعا افت کرد. خیلی توپ خراب مرد
پوگبا اصلا روزش نبود
رشفورد هم که صحبتش رو نکنیم

بعضی بازیکن ها خودخواهی زیادی دارند
یه جاهایی میتونن پاس بدن اما تک روی می‌کنند و فرصت رو خراب می‌کنند

مثل لینگارد
نیامده ۲ ۳ تا موقعیت که میتونست پاس بده رو با شوت های الکی خراب کرد

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
از ترکیب و وضعیت نیمکت یونایتد کاملا مشخصه در چه سطحی هستیم، ما یک تیم کاملا معمولی البته معمولی رو به پایین هستیم که دیگه آرزومون بردن تیم‌های تاپ فایو هست چون اصولا تاپ سیکس دیگه معنی نداره چون ما تاپ نیستیم و مثل تیم‌های معمولی روند سینوسی خودمون رو طی میکنیم، این فصل حداقل تا پنجره زمستانی به همین شکل ادامه خواهد داشت تازه اگر مدیران باشگاه احمق بازی در نیارن و نخوان کادر فنی رو اخراج کنند البته اخراج اوله هم بعیده چون هیچ مربی نمیاد با این بازیکنا سر و کله بزنه از اونطرف پنجره زمستانی هم نمیشه بازیکن شاخصی جذب کرد کلا مثل خر تو گل گیر کردیم و‌ هیچ اینده‌ای نمیشه متصور بود.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
کار خیلی سختیه این فصل. اما این 4 بازی رو قبول کنیم در کنار بی برنامگی ، بدشانس هم بودیم.

بازی دوم اگه پوگبا پنالتی رو گل میکرد برده بودیم.
بازی سوم روی ضعف سر زنی لیندلوف گل خوردیم. اما بازهم پنالتی از دست دادیم و بعد اون سوتی بد دخه آ
و این بازی هم باز روی ضعف سر زنی لیندلوف گل خوردیم و در خط حمله ضعیف بودیم.

به نظر من در بازی بعد آنخل گومز رو باید جا لینگارد بازی بده. پوگبا رو یه خط بیاره جلو. توانزبه رو بذاره جا لیندلوف.
به نظر من شاید بهتر باشه پست لیندلوف عوض شه. اینطور که پیداست مدافع خوبی حداقل در جزیره نمیشه.
میسون گرینوود رو بذاره جا رشفورد.
من فکر میکنم اگه این تغییرات تاکتیکی رو انجام بده منچستر بهتری شاهد خواهیم بود.

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
کار خیلی سختیه این فصل. اما این 4 بازی رو قبول کنیم در کنار بی برنامگی ، بدشانس هم بودیم.

بازی سوم روی ضعف سر زنی لیندلوف گل خوردیم. اما بازهم پنالتی از دست دادیم و بعد اون سوتی بد دخه آ

به نظر من در بازی بعد آنخل گومز رو باید جا لینگارد بازی بده. پوگبا رو یه خط بیاره جلو. توانزبه رو بذاره جا لیندلوف.
به نظر من شاید بهتر باشه پست لیندلوف عوض شه. اینطور که پیداست مدافع خوبی حداقل در جزیره نمیشه.

اوله دیر یا زود مجبوره مهره‌های شطرنجش رو جابجا کنه چون چاره‌ای نداره، انقدر باید جابجا کنه تا نتیجه بگیره، این هفته دست به مهره شد اما نتیجه بدتری از هفته قبل داد باید ببینیم هفته بعد که تو خونه باید مقابل لستر بازی کنیم چه نتیجه‌ای میگیریم. البته باید بگم ۲ هفته بعد چون به علت فیفا دی مسابقات باشگاهی تعطیل میشه

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
اول اینکه ما خیلی تیم معمولی هستیم معمولی رو به پایین و شاید تنها راه فکر کردن برای رسیدن به لیگ قهرمانان سال بعد قهرمانی در لیگ اروپا باشه چون جز چهار تیم اول شدن با این تیم شبیه معجزه است...
تنها نکته امیدوار کننده این فصل اینه که سه تا خریدمون این فصل بهترین مهرهامون بودن تا اینجای فصل بیساکا جیمز و ماگویره خوب این شکلی میشه فکر کرد فرآیند بازسازی دست کادرفنی که کارشون رو بلدند افتاده

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303

بازی سوم روی ضعف سر زنی لیندلوف گل خوردیم اما بازهم پنالتی از دست دادیم و بعد اون سوتی بد دخه آ

گومز مگه مصدوم نشد تو بازی زیر 23 سال ها؟
4بازی گذشته سه مصدوم که دو تاشون از بازیکن های اصلی بودن. بایی هم که از فبل مصدوم بود. و بعضی خوشحال از این که تیم داره از اشغال هایی مثل اسمالینگ و لوکاکو پاکسازی می شه

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
به هر حال باید امیدوار باشیم و البته صبور

به نظر من مسیری که داریم میریم درسته اما نیاز به زمان داریم

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
متئو دارمین یکی دیگر از نخاله‌های تیم هم گورشو گم کرد و به پارما پیوست. دم اوله و فیلان گرم

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
پول پوگبا رسما از لیست تیم ملی فرانسه خط خورد، این خبر عالیه پوگبا قطعا این فصل در یونایتد بزور میمونه و فصل بعد میره اما اون چیزیکه مهمه حالا میفهمه با منگول بازی و قدم زدن تو زمین و بیخیالی نه جایی تو تیم ملی فرانسه داره و نه فصل بعد تیمی جذبش خواهد کرد و نه اسپانسرهای تبلیغاتیش دیگه ساپورتش میکنند، بزودی میفهمه که باید حرفه‌ای رفتار کنه

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
امیدوارم در همین فرصت باقی مانده نخاله های بعدی از جمله جونز دالوت یانگ شاو ماتا ماتیچ پریرا لینگارد و حتی الامکان پوگبا هم گورشون رو گم کنن تا شاهد پاکسازی کامل تیم از نخاله ها باشیم. بمونن یه مشت جوون گره گوری که تو این یک سال نشون بدن اون ها هم شایسته لقب نخالگی هستن و تابستون بعد کلا باشگاه رو جمع کنیم بدیم عبدی تی بکشه فلافلیش کنیم. :D

پول پوگبا رسما از لیست تیم ملی فرانسه خط خورد، این خبر عالیه پوگبا قطعا این فصل در یونایتد بزور میمونه و فصل بعد میره اما اون چیزیکه مهمه حالا میفهمه با منگول بازی و قدم زدن تو زمین و بیخیالی نه جایی تو تیم ملی فرانسه داره و نه فصل بعد تیمی جذبش خواهد کرد و نه اسپانسرهای تبلیغاتیش دیگه ساپورتش میکنند، بزودی میفهمه که باید حرفه‌ای رفتار کنه

مشکلش مصدومیت مچ پاست که البته گفتن به بازی بعدی یونایتد می رسه.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
کیت سومای کلاسیک نایکی چقد خوشگلن
امسال هر چقد سعی کردم نتونستم خودمو قانع کنم هیچ کدوم از لباسای خودمونو بگیرم،. از اون طرفم دلم راضی نشد کیت تیم دیگرو بگیرم :D
ولی چلسی و تاتنهام کیت سومشون واقعا خوشگل شده

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
یه خبری اومده که باشگاه به دنبال فاندرسار هست برای پست مدیریت ورزشی .
اگه بتونن راضیش کنن یک قدم رو به جلو هست.

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
لوک شاو، مارسیال و پوگبا مصدومانی هستند که بازی سخت فردا مقابل لستر قطعا نخواهند رسید.
اشلی یانگ که جایگزین شاو خواهد بود اما در غیاب پوگبا و مارسیال باید ببینیم اوله چطور تیم رو روانه میدان خواهد کرد.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
لوک شاو، مارسیال و پوگبا مصدومانی هستند که بازی سخت فردا مقابل لستر قطعا نخواهند رسید.
اشلی یانگ که جایگزین شاو خواهد بود اما در غیاب پوگبا و مارسیال باید ببینیم اوله چطور تیم رو روانه میدان خواهد کرد.

فک میکنم آخرین شانسمون باشه برا تاپ4، البته اگه همین الانشم دیر نشده باشه. فردا هم بخوایم امتیاز از دست بدیم دیگه کامل میشه بیخیال شد لیگو

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
فک میکنم آخرین شانسمون باشه برا تاپ4، البته اگه همین الانشم دیر نشده باشه. فردا هم بخوایم امتیاز از دست بدیم دیگه کامل میشه بیخیال شد لیگو

در اینکه تک تک این امتیازها مهمه شکی نیست اما حالا حالاها زوده بخوایم در مورد تاپ۴ صحبت کنیم و تا به باکسینگ دی نرسیم نمیتونیم نظر بدیم در این مورد. اما در مورد بازی فردا من به شدت نگرانم

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
هررا و لوکاکو دو مهره بودن که تا به تیم فصل پیش کم و بیش کمک کردن اینها رفتن بدون حتی جایگزین جوان از آکادمی باز میشه گفت لوکاکو که رفت گرین وود از آکادمی وارد شد ولی توی خط هافبک حتی در حد بازیکن ۱۷-۱۸ ساله هم انتخابی نیست یک تیمی که آنقدر بدنه اش لاغر شده که فردا معلوم نیست میخواد با کی بره بازی کنه البته خوب احتمالا از ابتدا ماتا رو بازی میده و یا فرد و بعد گرین وود هم به عنوان ذخیره وارد میشه اما بدنه تیم هنوز هیچی نشده داره لاغری خودش رو نشون میده این رو نمیشه به اوله که یک پنجره است رسمی مربی شده خرده گرفت چه غلطی واقعا میکنن وودوارد و دوستان؟؟چی تو سرشونه؟ نگاه کنی حتی اگر پول دوستم باشن بازم به ضررشونه چون به هر حال تا کی برند برای جذب اسپانسر جواب میده همین الان سهام یونایتد افت کرده و خوب جوایز مسابقات رو هم که نمیگیرن تا چند سال دیگه برندهای بزرگ مثل آدیداس و نایک اصلا راضی نمیشن رقم بالا بدن به همچین برندی!

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
ترکیب تیم منتشر شد.
f8bc111b1f3591ebe3c8864233c5b19f.jpg

بالا