برگزیده های پرشین تولز

کمک برای اموزش نقاشی ؟

H@SS@N 06

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

اقا من مدتیه دنبال کتابی هستم که نقاشی با استفاده از مداد روی کاغذ اچار را یاد بده . یعنی نقاشی با استفاده از مداد سیاه و سایه روشن و بتونم کارهای کاریکاتوری انجام بدم .

خیلی ممنون

Y@sser

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

اقا من مدتیه دنبال کتابی هستم که نقاشی با استفاده از مداد روی کاغذ اچار را یاد بده . یعنی نقاشی با استفاده از مداد سیاه و سایه روشن و بتونم کارهای کاریکاتوری انجام بدم .

خیلی ممنون

ebook يا كتاب كاغذي؟ فارسي يا انگليسي؟ تصويرسازي يا طراحي؟

H@SS@N 06

Registered User
لایک‌ها
0
ebook يا كتاب كاغذي؟ فارسي يا انگليسي؟ تصويرسازي يا طراحي؟

هم ebook و هم کاغذیش .فرقی نمیکنه . فارسی باشه بهتره البته انگلیسی هم مشکلی نیست :) ولی این اخری را متوجه نشدم . اخه من زیاد در زمینه نقاشی وارد نیستم و لی میخوام نقاشی این مدلی باشه که با مداد نقاشی سیاه و سفید انجام بدم . متاسفانه از این بشتر چیزی نمیدونم .

:)

AppleScruff

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
2
این سایت انتشارات بهاره، تو لیست کتابهاش یه نگاهی بنداز، کتاب های به درد بخور زیاد پیدا میشه. اگه بخوای با پیک هم میفرستن کتاب، اگر هم نه که آدرس داده میتونی بری بخری:)

http://baharartworld.com/home.htm

H@SS@N 06

Registered User
لایک‌ها
0
این سایت انتشارات بهاره، تو لیست کتابهاش یه نگاهی بنداز، کتاب های به درد بخور زیاد پیدا میشه. اگه بخوای با پیک هم میفرستن کتاب، اگر هم نه که آدرس داده میتونی بری بخری:)

http://baharartworld.com/home.htm

ممنون

سایت معرکه ای هستش . سایتی که دنبالش بودمه :):)

matinl90

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
baraye naghashio tarahi ketab kheili fayedeii nadare makhsusan iraniash.age mikhay vaghean tarahie dorost hesabi yad begiri bayad beri kelas.vagarna in ketaba aksaran karashun bazarie.

بالا