برگزیده های پرشین تولز

کمک بشتابید

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
میخوام تو ویندوز 7 یه درایور مجازی ایجاد کنم و قتی روی my computer کلیک راست میکنم و گزینه manage انتخاب میکنم بعد از انتخاب disck management گزینه action میزنم وcreate vhd انتخاب میکنم بعد یه صفحه باز میشه باید محل ساخت درایو مجازی انتخاب کنی من my computer انتخاب میکنم اما وقتی میخوام در اون محل درایو ایجاد کنم و بعد از انتخاب نام فایل مثلا k وقتی save lمیزنم میگه you cant save here. please choose another locationچیکار باید کرد

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
پس چرا کسی نمی شتابد کمک میخوام

F-5

Registered User
لایک‌ها
2,431
توی my computer که نمیتونی فایل ذخیره کنی. باید یه فولدر توی یکی از درایوهات ایجاد کنی که فایل vhd و محتویات درایو مجازی توش ذخیره بشه. خود ویندوز این فولدر رو به شکل یه درایو در مای کامپیوتر نمایش میده

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
توی my computer که نمیتونی فایل ذخیره کنی. باید یه فولدر توی یکی از درایوهات ایجاد کنی که فایل vhd و محتویات درایو مجازی توش ذخیره بشه. خود ویندوز این فولدر رو به شکل یه درایو در مای کامپیوتر نمایش میده
مگه تو قسمت location نباید محل ساخت درایو مشخص کردم من اون قسمت مای کامپیوتر انتخاب میکنم اسمش میزازمk اما وقتی دکمه سیو میزنم اون ارور که گفتم میده دی

F-5

Registered User
لایک‌ها
2,431
مگه تو قسمت location نباید محل ساخت درایو مشخص کردم من اون قسمت مای کامپیوتر انتخاب میکنم اسمش میزازمk اما وقتی دکمه سیو میزنم اون ارور که گفتم میده دی
نه. لوکیشن، محل ذخیره فایل .vhd ( فایل تعریف درایو) و محتویات درایوه. درایو مجازی توی مای کامپیوتر بعنوان یک درایو ( مثلا G) نمایش داده میشه، اما واقعا که یه درایو فیزیکی نیست. محتویاتش یه جایی روی یکی از درایو های واقعیت ذخیره میشه
شما یه نیو فولدر توی یکی از درایوهات درست کن، برای لوکیشن ، این فولدر رو انتخاب کن. بعد که درایو رو ساختی، در initialize اسمش رو k انتخاب کن، خودش میاد توی مای کامپیوترت

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
نه. لوکیشن، محل ذخیره فایل .vhd ( فایل تعریف درایو) و محتویات درایوه. درایو مجازی توی مای کامپیوتر بعنوان یک درایو ( مثلا G) نمایش داده میشه، اما واقعا که یه درایو فیزیکی نیست. محتویاتش یه جایی روی یکی از درایو های واقعیت ذخیره میشه
دقیق توضیح بده من یه فایل iso برنامه نقشه کشی هست دارم باید براش درایو مجازی درست کرد تا باز بشه چطوری چون کنم

F-5

Registered User
لایک‌ها
2,431
دقیق توضیح بده من یه فایل iso برنامه نقشه کشی هست دارم باید براش درایو مجازی درست کرد تا باز بشه چطوری چون کنم
ذلیل بمیری ایشالا. خب از اول بگو :D... فایل ایزو، ایمیجه. شما یه درایو مجازی روی هاردت ایجاد کنی و فایل ایزو رو توش کپی کنی که فایده ای برات نداره:p. باید یه درایو دیویدی مجازی ایجاد کنی و فایل ایمیج رو روش mount کنی که ویندوز فکر کنه داره از روی دیویدی میخونه. من با WinMount این کار رو انجام میدم. حدود 9 مگه. توی تورنت کرک شدش هست
اینم ایرانیش
http://p30download.com/fa/entry/1490/

rohallah_t

Registered User
لایک‌ها
1,281

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
نرم افزار گوزو از آب درآمد هرچی نرم افزار دانلود میکنم یه کرمی داره یه برنامه درست معرفی کنید

rohallah_t

Registered User
لایک‌ها
1,281
نرم افزار گوزو از آب درآمد هرچی نرم افزار دانلود میکنم یه کرمی داره یه برنامه درست معرفی کنید
این جای تشکرته؟ نرم افزار Deamon Tools یکی از قویترین ها برای ساخت درایو مجازی میباشد! شما به آقا دایی محترمت فشار بیاری و یه سرچ کنی آموزش هاش به زبان پارسی موجوده!

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
این جای تشکرته؟ نرم افزار Deamon Tools یکی از قویترین ها برای ساخت درایو مجازی میباشد! شما به آقا دایی محترمت فشار بیاری و یه سرچ کنی آموزش هاش به زبان پارسی موجوده!
با تو نبودم این نرم افزارم که گفتی باز نشد آقا دایی یعنی چه:general711:

loneliest

Registered User
لایک‌ها
195
نرم افزار ساده ، سبک و کار راه انداز برای این مورد: POWER ISO

بالا