برگزیده های پرشین تولز

کمک - کار برای یک جوان 22 ساله بیچاره و تنها با امکانات مناسب

soheildvb

Registered User
لایک‌ها
85
اقایون سلام ،
من سهیل هستم از بچه های کرج
دانشجو سال دوم کارشناسی حسابداری هستم .
کار شبکه و خرید و فروش کامپیوتر انجام می دهم اما تو این 4 ساله دوره ا.ن خیلی بهم فشار امده و کلا مشتری هام رو از دست دادم چون مشتری ها پولی برای خرج کردن ندارند .
حالا با این وضعیت می خوام یک کار جدید انجام دهم که پول دربیاد .
یک دفتر در شاه عباسی کرج طبقه هفتم دارم که برای من و برادرم است ، یک فروشگاه اینترنتی نیمه کاره هم دارم . یک وانت پیکان هم زیرپا دارم ! تجربه فروش اینترنتی وسایل کابل های صوتی تصویری هم دارم !! کار واردات هم انجام دادم و نزدیک 1 میلیون تومان ضرر کردم !
خداییش فقط نخندید ، من این همه امکانات دارم ولی از هیچ کدومشتون درست و حسابی استفاده نکرده ام ! :rolleyes:
حالا با این وضعیت و سرمایه کم چطور میشه از این امکانات بهره برداری کرد؟

الان 100usd می یاد و شروع می کنه .... طرح و توجیهی و..... :lol::lol::lol: شوخی

Last edited:

E & P

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

اینو یه فردی داره بهت میگه که 4 تا فروشگاه اینترنتی نیمه کاره . 2-3 تا مغازه لوازم صوتی و تصویری و چند تا گاراژؤ داره
ورشکست شدم . پول نیست . دخترم با دوست پسرش بهم زده

2تا کار کن :

1. تدریس خصوصی
2.پول چقدر داری ؟ بزن کار ریسکی

soheildvb

Registered User
لایک‌ها
85
سلام

اینو یه فردی داره بهت میگه که 4 تا فروشگاه اینترنتی نیمه کاره . 2-3 تا مغازه لوازم صوتی و تصویری و چند تا گاراژؤ داره
ورشکست شدم . پول نیست . دخترم با دوست پسرش بهم زده

2تا کار کن :

1. تدریس خصوصی
2.پول چقدر داری ؟ بزن کار ریسکی

برادر عزیز برای شما ارزوی موفقیت می کنم ،
تدریس خصوصی ؟؟
چی درس بدم ؟
کار ریسکی مثلا چی ؟
کف گیر ته دیگه ، ولی می تونم 1 یا 2 میلیون جور کنم اما حتما باید پول رو برگردونم

Last edited:

gigawarn

Registered User
لایک‌ها
25
بچه ها بیاین بشینیم یه تیم تشکیل بدیم
بد قرار حضوری بذاریم فکرارو بریزیم رو هم و هر کسی یه کم هزینه بذاره بزنیم به یه کاره درست و حسابی که واقعا از توش پول دربیاد یه شرکت بزرگ که کار درست و حسابی داشته باشه

هر کی پایس الام کنه گروه رو راه بندازیم(فکر کنم از فروشگاه اینترنتی و خرده فروشیه و ...خیلی بهتر باشه

1000usd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سهیل دلم کباب شد داداش با این حرفت/
بابا خداییش من این طروح:D رو سود نمیگیرم. اگه سود کنم هم خیلی ناچیز.
چرا باورتون نمیشه که من قصدم کمک به بچه های انجمن هستش؟
این دی وی دی رو میفروشن 100تومن حالا من دارم میدم ده تومن.کلا ً سر و تهش 2 تومنی سود میکنم.
کلا 20 نفر هم بخرن میشه 40 تومن سود. در صورتی که اگه میومدم قیمت رو میذاشتم 40! یدونه میفروختم انقدر دردسر و خستگی نمیکشیدم. نفله شدم تا الان! حالا بگذریم بیخیال.

من طرح زیاد توی سرم وول میخوره.
کار تیمی نیست.
همت علاقه و سلیقه و کمی هم به سرمایه بستگی داره.

مثلا ً ! بیا دفتر مخابراتی بزنیم! خب این همت علاقه سلیقه سرمایه میخواد یا نه ؟ میای ؟ نمایندگی ایرانسل چطوره؟؟ آموزشگاه زبان؟ دفترتون طبقه پایینش دندون پزشکی نیست ؟ چی وارد میکردی ضرر کردی ؟ الان بیا یه سفر بریم یه جایی یه چیزی بیاریم دست فروشی کنیم روزی 50 برا هر کدوممون بندازه. خوبه ؟ :D

1000usd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خواهشا همه ی سوالام رو جواب بده. فردا میام میبینم هاااااااااااااااااا

soheildvb

Registered User
لایک‌ها
85
سهیل دلم کباب شد داداش با این حرفت/
بابا خداییش من این طروح:D رو سود نمیگیرم. اگه سود کنم هم خیلی ناچیز.
چرا باورتون نمیشه که من قصدم کمک به بچه های انجمن هستش؟
این دی وی دی رو میفروشن 100تومن حالا من دارم میدم ده تومن.کلا ً سر و تهش 2 تومنی سود میکنم.
کلا 20 نفر هم بخرن میشه 40 تومن سود. در صورتی که اگه میومدم قیمت رو میذاشتم 40! یدونه میفروختم انقدر دردسر و خستگی نمیکشیدم. نفله شدم تا الان! حالا بگذریم بیخیال.

من طرح زیاد توی سرم وول میخوره.
کار تیمی نیست.
همت علاقه و سلیقه و کمی هم به سرمایه بستگی داره.

مثلا ً ! بیا دفتر مخابراتی بزنیم! خب این همت علاقه سلیقه سرمایه میخواد یا نه ؟ میای ؟ نمایندگی ایرانسل چطوره؟؟ آموزشگاه زبان؟ دفترتون طبقه پایینش دندون پزشکی نیست ؟ چی وارد میکردی ضرر کردی ؟ الان بیا یه سفر بریم یه جایی یه چیزی بیاریم دست فروشی کنیم روزی 50 برا هر کدوممون بندازه. خوبه ؟ :D

سلام ، نمایندگی ایرانسل سودش چطوریاست ؟؟؟ اصلا سود داره یا فقط حمالیه ؟؟؟
اموزشگاه و اینا نمیشه ، دفتر طبقه هفتم هستش که نصفش دست برادرمه و داره کارشو می کنه ، میز و صندلی مدیریتی هستش . فلش ، موبایل ، پوشاک از دبی وارد کردم و با بدبختی فروختم .
چی دست فروشی کنیم ؟ بریم سر خیابون چیز میز بفروشیم ؟

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
شما که حسابداری میخونی ریاضیت نباید بد باشه !!!
میتونی به بچه های ذبیرستانی ریاضی و فیزیک درس بدی ! خصوصی !!!

خیلی ها رو اینجوری دیدما !!! رفتی هم نگو دانشجویی !!! یگو درست تموم شده شاغل هم هستی!! پاره وقت !!! کلا سعی کن جلو طرف یا خانوادش یه طوری نشون بدی که سرت شلوغه !!! میگیری چی میگم !؟

بالا