برگزیده های پرشین تولز

گزینه های سرمایه گذاری آنلاین

kurt790

Registered User
لایک‌ها
95
امروز در سایت Fiverr گشتی زدم و متوجه یک گیگ جالب شدم و نظرم و جلب کرد تا بیشتر بدونم ، تایتلی که انتخاب کرده بود "ساخت ربات جهت ترید در بازار کریپتو کارنسی" و دیدم اتفاقا امتیاز خوبی هم از کاربران دریافت کرده بودم بنابراین تصمیم گرفتم پروژه های اینچنینی را جهت اطلاع رسانی ترجمه و به عنوان پست در انجمن قرار دهم .

Screen Shot 1398-06-17 at 5.03.24 PM.png

درباره این گیگ
شما می خواهید از cryptocurrency درآمد کسب کنید اما وقت ندارید؟ احتمالاً یک ربات معاملاتی انتخاب مناسبی برای شماست. در واقع ، این پروژه شخصی من است که مدتی است از آن استفاده می کنم و چند ماه است که تست کردم. تقریباً در حدود 5-18٪ سود در هر ماه ایجاد می کند. می توانید سفارش تاریخ من را در اینجا بررسی کنید: http://bit.ly/2X8E48s

ربات دارای ویژگی های زیر است (در حال حاضر از 3 اکسچنج پشتیبانی می کند: Binance - Bittrex - Kucoin):

- بررسی بر 200 جفت 200+ و تجارت همزمان با یک استراتژی داخلی - با دقت 85٪ (خرید و فروش سودآور).
- Auto cut loss
- هنگام خرید ، فروش یا کاهش ضرر به کاربر اطلاع می دهد (از طریق تلگرام)
- سفارشات فعال را باز می کند
تجارت دستی بدون نیاز به ورود به بورس
رابط کاربری گرافیکی (GUI) گنجانده شده است

" English
  1. Monitor 200+ pairs simultaneously and auto trading with a built-in strategy - 85% accuracy (buy and sell profitably).
  2. Auto cut loss
  3. Notify user when buy, sell or cut loss (via Telegram)
  4. Monitor active - open orders
  5. Manual trading without having to log in to the exchange
  6. The graphical user interface (GUI) is included
"

قیمت به همراه سورس کد را گذاشته ۷۵ دلار چیزی معادل 975 هزار تومان .

پرسش و پاسخ :
چه اکسچنج هایی را پشتیبانی می کند : Binance, Bittrex, Kucoin
ربات وب بیس هست ؟ بله
این بدان معنی است که اگر 1000 دلار سرمایه گذاری کنم ، 1050 دلار - 1180 دلار در ماه آینده خواهم داشت؟ راستش را بخواهید ، 5 - 18٪ فقط یک عدد متوسط است و زمانی که ما یک "بازار ایده آل" داریم. بازار می تواند دائماً تغییر کند تا سود هر ماه تغییر یابد.
حداقل سرمایه گذاری برای این ربات چقدر است؟ اصولاً حداقل سرمایه گذاری مربوط به خود بورس است. ربات فقط ابزاری است که به اکسچنج متصل و کار می کند. مثال ، Binance از شما می خواهد که حداقل 0.001 BTC در هر تجارت حق داشته باشید -> پس باید آن مبلغ را برای استفاده از ربات نیز داشته باشید. خیلی واضح نبود

اینم نظرات خریداران که از ۵ ستاره ۵ ستاره به این گیگ دادند

Screen Shot 1398-06-17 at 5.07.59 PM.png

خلاصه اگر استقبال میشه از این گیگ ها می ذارم تا هم بقیه دوستان ببینند و هم بتونیم همفکری کنیم جهت پیشرفت در تجارت های نوین .
موفق باشید.

فایل های ضمیمه

• Screen Shot 1398-06-17 at 5.03.24 PM.png
    Screen Shot 1398-06-17 at 5.03.24 PM.png
    870.9 KB · نمایش ها: 3
بالا