برگزیده های پرشین تولز

گفتگو و بحث در خصوص شرکتهای لیزینگ

Hell-Golden

Registered User
لایک‌ها
463
با سلام
بنده قصد دارم از یکی از شرکتهای لیزینگ یه خودرو خریداری کنم
از دوستانی که این گونه شرکتها رو میشناسن میخوام که چند تا شرکت لیزینگ معتبر که شرایط خوبی برای فروش داشته باشند بهم معرفی کنند.

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
يكي از معروفترين ها خودران وفا هست!

آدرس اينترنتيشم Vafa.biz كه شما ميتونيد نوع خودرو اقساط مبغ و ... رو روي سايت ببيني.

joopiter

Registered User
لایک‌ها
14
يكي از معروفترين ها خودران وفا هست
معروف بودن دليل بر معتبر بودن نيست!
براي خريد خودرو از شركت هاي ليزينگ فقط از شركت هايي كه داراي مجوز فعاليت از بانك مركزي هستند اقدام كنيد تا آسوده خاطر باشيد. براي استعلام اين قضيه هم مي تونيد از خود بانك مركزي يا از طريق كانون شركت هاي ليزينگ ايران به نشاني اينترنتي www.silco.ir مراجعه و پس از تأييد مجوز فعاليت مذكور با خيال راحت اقدام به ليزينگ نمائيد. ضمنا من خودم هم اگر سئوالي داشتيد توي اين زمينه اطلاعات دقيق و كاملي دارم . موفق باشيد.

metal_luv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
قربان در مورد این خودروان وفا شما اطلاعی دارید؟
کسی از دوستان تجربه ای داره ازشون؟

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
رايان سايپا و ليزينگ ايرانيان (وابسته به ايران خودرو) از همه معروفترند.

metal_luv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
درسته حرفتون.اما شرایط این لیزینگ واقعآ راحت و به صرفه هست.ظاهرا 4 سال هم هست داره کار میکنه.منتها من هنوز دودلم.میخواستم بیشتر بدونم ازشون

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
درسته حرفتون.اما شرایط این لیزینگ واقعآ راحت و به صرفه هست.ظاهرا 4 سال هم هست داره کار میکنه.منتها من هنوز دودلم.میخواستم بیشتر بدونم ازشون

صلاح مملكت (جيب خود) را خسروان دانند.;)

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,251
سلام

من میخوام یه 206 قسطی بردارم
یه ضامن هم بیشتر ندارم
پولشم کامل ندارم که نقدی خرید کنم

باید چی کارکنم
یکی لطف کنه منو راهنمایی کنه

این قضیه لیزینگ چیه
به کجاها مراجعه کنم
این شرکت های لیزینگ معتبرند پولو نخورند یا سند رو به نام نزنند یه موقع ؟!

قضیه پیش فروش ایران خودرو چی هست مثل این :
http://www.tdco.ir/Sales_plan_Item.aspx?salesplancode=32282
این سود 22 درصد یعنی چی که زده

خواهشا یه نفر کمک کنه
پیشاپیش ممنون

sh3ll

Registered User
لایک‌ها
25
سلام

یه ضامن هم بیشتر ندارم

باید چی کارکنم

این قضیه لیزینگ چیه
به کجاها مراجعه کنم

خواهشا یه نفر کمک کنه
پیشاپیش ممنون

به نظر من پولاتو جمع کن بذار بانک یهو بخر! وام ماشین و ... همش ضرره! همش!
در مورد لیزینگی ها هم خیلی حواست رو جمع کن خیلی کلاه برداری می کنن این تیریپی...
موفق باشی

Hell-Golden

Registered User
لایک‌ها
463
سلام

یه ضامن هم بیشتر ندارم

باید چی کارکنم

این قضیه لیزینگ چیه
به کجاها مراجعه کنم

خواهشا یه نفر کمک کنه
پیشاپیش ممنون

شما چقدر پول داری؟
تا چه اندازه در ماه میتونی قسط بدی؟

ahmaad313

Registered User
لایک‌ها
4
فروش اعتباری خود ایران خودرو بهتر از لیزینگه

Hamid-Net

Registered User
لایک‌ها
48
فروش اعتباری خود ایران خودرو و سایپا به قول دوستمون خیلی بهتر از لیزینگه ... لیزینگ وحشتناک سود میاد روش.
چه ماشینی می خوای برداری ؟

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
فروش اعتباري چه ربطي به ليزينگ داره؟!
تو فروش اعتباري شما بايد مابقي قيمت خودرو رو تو دو يا سه چك طي يك سال پرداخت كنيد بدتر از اون چند ماه كه معلوم نيست چقدره براي تحويل گرفتن ماشين صبر كنيد ولي ليزينگ ماشين رو حداكثر يك ماهه تحويل ميده و تو سه سال يا چهار سال پرداخت مي كنيد.
اينكه سود ميگيرن هم چيز غير عادي نيست. براي 10 ميليون وامي كه ميدن و شما سه ساله پرداخت ميكني دو ميليون و هشتصد هزار تومن اضافه ميدي كه ميشه تقريبا 5/18 درصد سود سالانه.

silvershop7

Registered User
لایک‌ها
3
من خودم از سایپا به شکل اقساطی (لیزینگی خریدم ) خریدم

sandy2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام نظرتون راجع به شرکت مادگستر چیه ؟ من 6800 پیش دارم می خوام سمند بخرم

fsoltany69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام کسی تشریفات خودرو رو میشناسه ؟

حسن کمالی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان گول این شرکت آرمان خودرو را نخورید یک گروه کلاه بردار ودزد جمع شده اند وهر سوالی که دارید می گویند با مشاور تماس بگیرید وقیمت را پایین می گویند وپس از مراجعه می گویند ما مشاور را بیرون کردیم وشخصی کلاهبردار را بنام قربانی بشما معرفی می کنند که شما را هیپتونیز می کند ودر عرض چند دقیقه کارت شما را گرفته واول بیعانه را میگیرد وخودش را برادر یا فرزند دلسوز شما جا میزند ونادید اتومبیلی بشما می فروشد که پس از مراجعه به یک گروه دیگر اتومبیل پلاک شده کارکرده را به مبلغ 5میلیون تومان گرانتر از بازار بشما تحویل داده وده درصد دوباره کمیسیون گرفته وبا سود 4لا5لا باهاتون حساب کرده وحداقل 600تومان هزینه پلاک و سند رهنی را ازتون می گیرند وهیج مدرکی حتی یک کپی از سند یا برگ سبز ورسید چکهاتون و یک قولنامه بهتون نخواهند داد . خصوصا ساده لوح هایی مثل من از شهرستان می آیند من که بد بدامشون افتادم خصوصا آقای قربانی مدیر آرمان خودرو که دیگر حتی تلفن ویک پیامک شما را پس از دریافت پول جواب نخواهند داد!!! پژوی 405 پلاک شده کارکرده را نقدی 33500000هزار تومان حساب کرده با احتساب 10%کارمزد وسود حدود 50 میلیون برام درآمد که وقتی ماشین را تحویل گرفتم بعد از دوهفته دربدری وآوارگی ومتحمل شدن کلی مخارج در شهر غریب تازه متوجه شدم ماشین را روی کیلومتر شمار دوم قرار داده و اتومبیل فوق خشک نبوده وکارکرده بوده که دیگر آقایان تلفن ها را جواب نداده وهیچ عکس العملی در مقابل پیامک نشان نداده وتازه فهمیدم چه کلاه بزرگی بسرم رفته که دیگر نه راه پس داشتم نه پیش چون نقدی وچک ها را داده بودم وهیچ مدرکی در دستم نبود و همین حالا هم هر شب خواب آشفته می بینم که پس پرداخت 12 فقره چک می توانم سند ماشین را انتقال دهم یا خیر فردی هستم 54 ساله با زندگی سراسر تجربه دارای چند سر عائله بامن که کار کردن جوانان عزیز مواظب باشند چون این شخص به هیچ چیز معتقد نیست ونمیدانم چگونه این سایت را با حمایت بانک مرکزی به ثبت رسانده تلفن من در شهر مشهد 09151567596می باشد که اماده جوابگویی به هموطنان عزیز وارایه مدارک میباشم تا مثل من بدام این شیادان نیافتند . چون خودشان ادعا می کنند این مطالب را رقابشان می نویسند . بازهم می گویم که اینها هیج ارتباطی با خودرو سازان ندارند...

حسن کمالی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
بنده قصد دارم از یکی از شرکتهای لیزینگ یه خودرو خریداری کنم
از دوستانی که این گونه شرکتها رو میشناسن میخوام که چند تا شرکت لیزینگ معتبر که شرایط خوبی برای فروش داشته باشند بهم معرفی کنند.

m_saadati2002

Registered User
لایک‌ها
13
دوستان ازتون خواهش می کنم از هرجا می خرید فقط از نگین خودرو آفتاب نگیرید ... کلاه بردارن ... کلاه بردارن میلیاردها تومن پول مردم رو ماهاست گرفتن ولی ماشین ها رو تحویل نمی دن ... خودروهایی که قرار بوده 35 روزه تحویل بشه بعد از 6 ماه هنوز تحویل نشده و وقتی هم می گی نمی خوام پولم رو بدین می گن 3-4 ماه دیگه پولت رو بیا بگیر .... خدا لعنشون کنه حتی یه بار صدا و سیما رفت گزارش بگیره دوربین صدا و سیما انداخته بودن بیرون ... یعنی کسی نیست وافعا به داد مردم برسه؟

بالا