برگزیده های پرشین تولز

یادگیری سریع زبان انگلیسی برای مهاجرت

!Doracel!

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان

بنده حدود" 3 4 ماه دیگه میخوام از ایران برم . البته برای رفتن نیاز به مدرک زبان ندارم.
میخوام تو این چندماه زیان انگلیسیم رو در حدی که بتونم کارهای خودم رو در حین سفر و کارهای روزمره و ... رو انجام بدم یاد بگیرم ، نمیخوام ادونس و ... زبان یاد بگیرم ، در حدی که بتونم کسی بصورت عادی باهام صبحت میکنه یا کاری میخوام بکنم یا راهنمایی بگیرم بتونم کارامو خودم انجام بدم .
زبان هم تا حدودی بلد هستم ... منظورم اینه در حد صفر نیستم که هیچی ندونم .
وقت روزانه هم به اندازه کافی دارم.

میخواستم از راهنمایی بگیرم که چه شیوه ای بهتره ؟ آموزشگاه خاصی ، معلم خصوصی ، دوره بخصوصی و ...
دوره ای باشه که با توجه به شرایط بنده باشه و فقط رو این موضوع متمرکز شده باشه.

برام مهم اسپیکینگ و لیسنینگ هست ...

صمیمانه از دوستان میخوام راهنماییم کنن.

سعید ال

Registered User
لایک‌ها
63
برو کلاس های ازاد اگه سطح زبانت میخوره برای صحبت کردن تو کلاس...یا برو اموزشگاه فکر کنم دوره های مخصوص مهاجرت داشته باشن...

این دوره های فشرده هم هستش 4 ماهه که چند روز تو هفته باید کلاس بری 4 5 ساعت هم تو کلاسی قشنگ راه میفتی اگه

دل بدی..تو خونه هم فیلم با زیر نویس تمرین کن خیلی موثره البته همراه کلاس رفتن

!Doracel!

Registered User
لایک‌ها
1
برو کلاس های ازاد اگه سطح زبانت میخوره برای صحبت کردن تو کلاس...یا برو اموزشگاه فکر کنم دوره های مخصوص مهاجرت داشته باشن...

این دوره های فشرده هم هستش 4 ماهه که چند روز تو هفته باید کلاس بری 4 5 ساعت هم تو کلاسی قشنگ راه میفتی اگه

دل بدی..تو خونه هم فیلم با زیر نویس تمرین کن خیلی موثره البته همراه کلاس رفتن

آموزشگاه خاصی که این مدل کلاس هارو داشته باشه میشناسید ؟

سعید ال

Registered User
لایک‌ها
63
من خودم اموزشگاه گلدیس سمت غرب میرفتم اموزشگاه خوبی بود...البته ازشون درخواست کنی باتوجه به خواسته هات برات کلاس میذارن(برای خصوصی یعنی)

SilentStar

Registered User
لایک‌ها
230
بهترين كار اينه كه بري كلاسهاي خصوصي يا فشرده يكي از آموزشگاههاي خوب... مثل آرايانپور, رسپيناتاك...
بايد خودتو كامل درگير كني با زبان, با علاقه... تو زندگي روزمره هم اينگليسي فكر كن... تو همه چيز سمت اينگليسيش برو...
كلا درگير شو ديگه... سريع راه ميوفتي

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
پاسخ رو که دوستان دادند.
در مدت زمان کم آموزش خصوصی بهترین گزینه هست

اما توصیه من به افرادی از این قبیل جهت تقویت مکالمه بنظر من مجموعه Conversation Piece هست. حتما دوستان امتحانش کنن. ضرر نمیکنین.

اینم سایتشه:

http://www.conversation-piece.co.uk

.

shabany

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
[FONT=&quot]سلام دوستان. به زبان آموزان اساتید محترم زبان و مدیران آموزشگاه های زبان پیشنهاد می کنم یه سر به وبسایت[/FONT] آموزش و یادگیری سریع زبان - شبکه یادگیری سریع زبان [FONT=&quot]بزنن. این وبسایت یک جامعه مجازی برای آموزش زبان هست. من حسین شبانی نژاد، مدرس زبان انگلیسی هستم و این وبسایت رو راه اندازی کردم. سعی کردم امکانات خوبی توش بکار ببرم. امیدوارم به درد جامعه آموزش زبان بخوره[/FONT].
[FONT=&quot]لطفاً نظر هم بدید تا وبسایت بهتر بشه. فعلاً این امکانات رو داره[/FONT]:
[FONT=&quot]جامعه مجازی و امکان ارتباط اعضاء با یکدیگر از طریق چت روم عمومی و خصوصی و تالار گفتگو[/FONT]
[FONT=&quot]لیست کاربران، لیست اساتید لیست موسسات و امکان مشاهده مشخصات، سوابق کاری اطلاعات تماس و غیره و امکان ارتباط در داخل وبسایت همراه با امکان جستجوی پیشرفته با معیارهای گوناگون از جمله شهر، لهجه، منطقه و غیره[/FONT]
[FONT=&quot]امکان ایجاد وبلاگ تخصصی (فقط برای اساتید زبان، نماینده های آموزشگاه های زبان و مترجمین[/FONT][FONT=&quot])[/FONT]
[FONT=&quot]من و چند تا از دوستانم در تلاش هستیم امکان آموزش مجازی و آنلاین رو هم فراهم کنیم که البته خیلی دشواره ولی به زودی امکانات اون رو فراهم می کنیم[/FONT].
[FONT=&quot]امیدوارم با نظرات سازنده و ارزشمندتون به توسعه این وبسایت کمک کنید. متشکرم[/FONT].

mousavisepehr

Registered User
لایک‌ها
114

asalehi

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من دنبال یه کلاس خصوصی IELTS واسه خودم و خانومم هستم. باید 7 بگیریم. واسه مهاجرت لازمش داریم. زمانمون هم کمه.
کسی استاد خوب سراغ داره؟ یا کسی تجربش و داره؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

aliataei

Registered User
لایک‌ها
13
بهترین راه برای کسی که می خاد مهاجرت کنه اینه که یک استادی رو بگیره که توی اون کشور بوده
متاسفانه همیشه همه اینقدر به زبان فکر می کنند که باقی چیزها یادشون میره،‌مثلا فرهنگ اون کشور... استادی که توی اون کشور زندگی کرده طبق آداب و رسوم و فرهنگ اون کشور زبان رو یادتون میده و اونور کمتر به مشکل خواهید خورد

mehrshad6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یکی از کارها اینه که میشه رفت یه کشور دیگه و تو موسسات آموزش زبان اونجا شرکت کرد ، مثلاً انگلیس ، البته یه کم گرونه

ولی چند تا از دوستام که سه ماهه و شش ماهه ایلتز گرفتن رفتن اینجا ... آموزش آیلتس

morihakim

Registered User
لایک‌ها
17
درود بر شما دوستان عزیز
خیلی از سوالات و ابهام های مربوط به یادگیری زبان را که در ذهن خیلی از زبان آموزان به وجود می آید؛ در فایلهای صوتی و به فارسی توضیح داده ایم و بیان کرده ایم.
گوش دادن دقیق به این فایلهای صوتی دیدگاه شما را بهبود خواهد بخشيد و در جهت درست سوق خواهد داد.
حتما" همه را به دقت گوش دهید.
لیست اين فایلهای صوتی در آدرس زیر و یا در سایت انگلیسی مثل آب خوردن، قابل دسترس است:
فایلهای صوتی انگلیسی مثل آب خوردن و پاسخ به ابهام ها و سوالات زبان آموزان در یادگیری زبان - انگلیسی مثل آب خوردن
.
همچنین از شما دعوت میکنیم که از مطالب آموزشي رايگان كه در سايت آماده نموده ايم مشاهده و بازدید و استفاده فرمایید.
سپاس از توجه شما
آدرس سایت:
Http://www.abcxyz.ir

افتخار است که در کنار شماییم.
سپاس از محبتهاي بي دريغ و همراهي شما <3 :)

mehrdadkey2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیزم در پرشین تولز
مدرس زبان انگلیسی هستم و به یادگیری زبان انگلیسی و آموزش زبان انگلیسی علاقه بسیار دارم. ممنون از مطالب مفیدی و وبسایتهایی که معرفی کردید. امیدوارم هر روز شاهد رشد و پیشرفت بیشتر صنعت آموزش زبان در کشور عزیزمان باشیم.
با آرزوی موفقیت برای شما

akalateh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان
من دنبال یه کلاس خصوصی IELTS واسه خودم و خانومم هستم. باید 7 بگیریم. واسه مهاجرت لازمش داریم. زمانمون هم کمه.
کسی استاد خوب سراغ داره؟ یا کسی تجربش و داره؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
پیشنهاد می کنم یه سری به کالج آریام بزن. آموزش آیلتس میده
من تعریفشو زیاد شنیدم. هم آیلتس خصوصی داره و هم آیلتس تضمینی.
اگر می تونی هزینه کنی، اینجا فوق العاده هست.

بالا