برگزیده های پرشین تولز

خطای فنی یه باگ اساسی !

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
سلام..بعضی وقت ها تو اطلاعیه پیام میاد که یکی پیام شمارو نقل قول کرده..بعد میریم تو تاپیک میبینیم اصلا اون بابا پست من رو نقل قول نکرده و باسه کس دیگه بوده نقل قول کرده ، اطلاعیش برای من امده.

SILENT_66A

Registered User
لایک‌ها
2,923
من اینجوری نیست اصلان

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
سلام..بعضی وقت ها تو اطلاعیه پیام میاد که یکی پیام شمارو نقل قول کرده..بعد میریم تو تاپیک میبینیم اصلا اون بابا پست من رو نقل قول نکرده و باسه کس دیگه بوده نقل قول کرده ، اطلاعیش برای من امده.

دقیقا منم از همون روز اول این سیستم چنین مشکلی رو دارم این اطلاعیه ها سیستمش درست کار نمیکنه

طرف اصلا به پست من جواب نداده (مثلا من یه سال پیش توی اون تاپیک پست زدم) بعد اطلاعیه میگه پست شما جواب داده شده

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
images.php
میگه اون تاپیکی که شما چیزشعر توش نوشتید یکی دیگه اومده چیزشعر گذاشته
images.php
دادا میگه پست شما را نقل قول کرده ولی میرم توی تاپیک می بینم اصلا پست من که هیچ، طرف هیچ پستی رو نقل قول نکرده فقط به موضوع پاسخ داده! خب این چه ربطی به من داره؟ هان؟

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
دادا میگه پست شما را نقل قول کرده ولی میرم توی تاپیک می بینم اصلا پست من که هیچ، طرف هیچ پستی رو نقل قول نکرده فقط به موضوع پاسخ داده! خب این چه ربطی به من داره؟ هان؟
شما یه پست تو یه تاپیک بنویسی دیگه هر کی هر کاری تو اون تاپیک بکنه واسه شما اطلاعیه میاد!

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
شما یه پست تو یه تاپیک بنویسی دیگه هر کی هر کاری تو اون تاپیک بکنه واسه شما اطلاعیه میاد!
درسته البته به شرطی که تیک اشتراک رو برنداری ولی نباید بگه فلانی ارسال شما را نقل قول کرده در صورتی که نکرده!!

بالا