برگزیده های پرشین تولز

یه درخواست مهم.خواهش میکنم کمکم کنید واقعا گیر کردم

aramtarin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در بازی NFS (Most Wanted)d من تا 92 % رفتم و همه بلک لیستمو تموم کردم با رازو شماره 1 بلک لیست هم مسابقه دادم تموم شد همشون تموم شد ولی تا 92% . من نمیدونم ادامشو باید چیکار کنم که 100% بشه ...

از کسانی که اطلاع دارن خواهش میکنم کمکم کنن و راهنمایی کنن . واقعا ازتون ممنون میشم

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
بازی قشنگیش به اینه که خودت تموم کنی بدون کمک...

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,473
چقدر واقعا به این بنده خدا کمک کردی خسته نباشی

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از aramtarin :
در بازی NFS (Most Wanted)d من تا 92 % رفتم و همه بلک لیستمو تموم کردم با رازو شماره 1 بلک لیست هم مسابقه دادم تموم شد همشون تموم شد ولی تا 92% . من نمیدونم ادامشو باید چیکار کنم که 100% بشه ...

از کسانی که اطلاع دارن خواهش میکنم کمکم کنن و راهنمایی کنن . واقعا ازتون ممنون میشم

شما باید تمام جاده ها و Mailston را تموم کنید

به عنوان مثال بعضی از بلک لیست ها از شما فقط 8 تا جاده می خوان چون کلا کار شما این هست که رکورد شما از فرد مربوطه در بلک لیست بیشتر باشه مثلا فردی که در لیست چهارم هست اگه 5 تا جاده رفته شما باید 6 تا جاده بروید

بر همین پایه ممکن هست یه نفر در بلک لیست فقط 6 تا جاده رفته باشه اما در لیست جاده 10 تا جاده هست و شما با رفتن 7 تا جاده مسابقه خود را با اون فرد اوکی کنید و اصلا جاده های دیگر رو نروید

پس تمام جاده ها و Mailstone را که برای هر فرد در بلک لیست هست تموم کنید و گیم را 100 درصد کنید

از لحاظ جاده های Bounty هم لازم نیست و نمی خواد که بروید و فقط کافیه 10 هزار تا Bounty داشته باشید

در اخر من تا 99% رفتم و متاسفانه باسه اخرین مسابقه با داداشم دعوام شد و Save پاک شد :D
اگه پس از 100% دمویی نشون داد در پیغام خصوصی بهم بگید

با تشکر
موفق باشید;)

aramtarin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ولی من همه مراحل جاده ها تو بلک لیستو تموم کردم مثلا اینکه تو یکیش 5 تا لازمه ولی کلش 7 تاس ومن 7تارو هم رفتم ولی اخرش بازم تا 92% مونده امتیازمم یعنی کش هم تا 999.999.999 پر شده نمیدونم چیکارش کنم ولی شنیدم آخرش دموی زیبایی داره

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از aramtarin :
ولی من همه مراحل جاده ها تو بلک لیستو تموم کردم مثلا اینکه تو یکیش 5 تا لازمه ولی کلش 7 تاس ومن 7تارو هم رفتم ولی اخرش بازم تا 92% مونده امتیازمم یعنی کش هم تا 999.999.999 پر شده نمیدونم چیکارش کنم ولی شنیدم آخرش دموی زیبایی داره

MailStone ها چی

همون جاده هایی که باید پلیس ها رو سرو کار بزاری که بهت Bounty بده

باید تموم اونا رو که باسه هر شخصیت تو بلک لیست هست بری...

البته زیاد هم سخت نیست مثلا یکیش رو باید تا 13 دقیقه بتونی با پلیس ها باشی و یکی هم باید به 25 تا ماشین برخورد کنی و همین طوری

اینا رو برو نتیجه رو بنویس...

aramtarin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امیر جان راست گفتی . باید تمام مراحل race جاده هارو تموم کرد البته میشه همشو نرفت و از یک بلک لیست گذشت ولی اگر کسی بخواد تا 100% بره و دموی بسیار جالب اخر بازی رو ببینه باید همه مسابقاتو تکمیل کنه.

الان من از 92% که بودم به 98% رسیدم و فقط یه مسابقه مونده که دلم نمیاد بازیش کنم . آخه من معتاد این بازی شدم و نمیدونم بازی تموم شه چیکار کنم:blink: :wacko:

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
گمونم اشتباهی باسه یه پست یه تاپیک زدی که باید مدیر عزیز IrGamer تاپیک رو پاک کنه

حالا اشکال نداره می شه بعدا به خاطر احساسات هم شده یه بار دیگه از New Game شروع کنی
21.gif

بازی را تموم کردی یا اینجا بنویس یا تو پی ام بهم بگو که دمو اخرش چی می شه
34.gif

ولی هرچی باشه مطمئنن در مورد Mia هست"همون دختره که پلیس هست"

aramtarin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امیر جان من تا 100% رفتم ولی اتفاقی نیفتاد نمیدونم اینم داستانی شده ها

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از aramtarin :
امیر جان من تا 100% رفتم ولی اتفاقی نیفتاد نمیدونم اینم داستانی شده ها

خیلی جالبه :D

البته از یه لحاظ هم ما باید در هر بلک لیست تمام جاده ها را تموم می کردیم که مثلا به عنوان 100% اون دموی Mia را ببنیم

الان هم که Information گیم را خوندم چیزی در مورد 100% کردن و دموی جدید نگفته بود:blink:

خلاصه سر کار بودیم :(

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از ♂MAJID :
بازی هم سرکاری شده مگه !
چه جالب
laugh_.gif

بازی سر کار نشده چطور تمومش کردن سرکاری شده !

وقتی در 92% بازی "شاید هم کمتر" گیم را تموم کنی و دموی اخری راببینی و به امید اینکه شاید در 100% دمویی باشه اما نباشه...به این چی می گن؟؟

می گن سرکاری !

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از Amir(Steve) :
Oh +19 :f34r:

ببین +18 نیستش :D

اگه منظورت تراینر هست اون +19 به معنی 19 تا چیت در بازی هست نه... ;)
اهان پس معنی دیگه میده....:happy:
مرسی!

بالا