برگزیده های پرشین تولز

یه راه سریع برای مهاجرت قانونی به کشور آمریکا چیه ؟

New_Folder

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
دوستان لطفن کمکم کنید. بهترین راه برای خروج دائمی از کشور و اقامت در کشور آمریکا چیه ؟

ممنونم اگه پاسخ بدید.

------------------------

Registered User
لایک‌ها
508
از عمو روحی کبیر بپرس راهنماییت می کونه!
1372718851766.gif

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
دوستان لطفن کمکم کنید. بهترین راه برای خروج دائمی از کشور و اقامت در کشور آمریکا چیه ؟

ممنونم اگه پاسخ بدید.

درود

من اطلاعاتم در این ضمینه خیلی کمه ولی تا جایی که میدونم یه نوع ویزا سرمایه گذاری هست به نام eb5 که از همه راه ها سریع تره ولی خوب پول زیادی میخواد برای اطلاعات بیشتر ویزا eb5 را داخل گوگل سرچ کن .

پ ن : من نمیدونم این آمریکا خراب شده چی داره همه میخوان برن آمریکا جاهای بهتر هم هست : اروپا و ...

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
درود

من اطلاعاتم در این ضمینه خیلی کمه ولی تا جایی که میدونم یه نوع ویزا سرمایه گذاری هست به نام eb5 که از همه راه ها سریع تره ولی خوب پول زیادی میخواد برای اطلاعات بیشتر ویزا eb5 را داخل گوگل سرچ کن .

پ ن : من نمیدونم این آمریکا خراب شده چی داره همه میخوان برن آمریکا جاهای بهتر هم هست : اروپا و ...

شاید سطح زندگی بعضی کشورای اروپایی بالاتر از آمریکا باشه ولی بیشترین لذت از زندگی رو آدم تو آمریکا میبره

rashiddivx

Registered User
لایک‌ها
610

آمریکا جدای از هیاهوهای سیاسی و اقتصادی که داره جامعه ی باز و مردم بسیار مهاجر پذیری داره می تونی با آرامش زندگی کنی کشور وسیع و از هر نظر جذابی هم هست
الان بیشترین و موفق ترین مهاجران ایرانی در آمریکا هستن حالا ایرانی ها به کنار حتی یک آلمانی که امسال نوبل پزشکی گرفت مقیم آمریکاست

بالا