برگزیده های پرشین تولز

یک خطا در ویندوز و .....................

ehsanzzzz

Registered User
لایک‌ها
0
تقریبا 3 ماه پیش بود که این مشکل پیش اومد.بعد از 1 سال مجبور شدم ویندوزxp رو جای vista نصب کنم.بعد از نصب ویندوز بعد از یک بار روشن و خاموش کردن سیستم موقع ورود به فایل Logon.exe گیر میده بعد از اون مدام سر فایل run32dll.exe و هر چیزیکه برای اجرا شدن به اون نیاز دار ه خطا میگیره مثل کنترل پنل و یا تنظیمات دسکتاپ و غیره... . تا اینجا می شه کنار اومد.بعد از یک مدت به برنامه های ویندوز مثل نوت پد ومدیا پلیر گیر میده این خطا بعد از یک هفته تقریبا موقع اجرای هر برنامه تکرار میاد و پیغام dont send error میاد..
اول فکر میکردم مشکل از ویروس باشه .کل هاردم فورمت کردم و دوباره یک ویندوز جدید ریختم و فقط درایور کارت صدا و گرافیک رو نصب کردم(از رو cd یعنی ویروس ندارن چون قبلا مشکلی نداشتن ) باز هم مشکل تکرار شد.گفتم شاید از نسخه xp هست که نصب می کنم. با چندین نسخه دیگه هم امتحان کردم ولی...
قید xp رو زدم vista نصب کردم .تو ویستا اوضاع بهتره. یعنی بعد از تقریبا 2 یا 3 هفته این مشکل پیش میاد.
باید بگم قبلا این مشکل رو با ویستا یا xp نداشتم.
شاید بگید مشکل از ناسازگاری رم هست. باید بگم اونا رو تک تک امتحان کردم ولی... در ضمن قبلا همچین مشکلی نداشتم

کسی هست که با موردی مثل این برخورد کرده و بتونه راهنمایی کنه ؟
مشخصات سیستم:
Cpu 3.6Gh 2M
Ram 1.5 Gb(یک رم 500 Geil و یک رم 1 kingeston)
Main: giga GA-945
Vga :Geforce 8500 Gt
Power 500 green

Last edited:

Blues Man

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
تقریبا 3 ماه پیش بود که این مشکل پیش اومد.بعد از 1 سال مجبور شدم ویندوزxp رو جای vista نصب کنم.بعد از نصب ویندوز بعد از یک بار روشن و خاموش کردن سیستم موقع ورود به فایل Logon.exe گیر میده بعد از اون مدام سر فایل run32dll.exe و هر چیزیکه برای اجرا شدن به اون نیاز دار ه خطا میگیره مثل کنترل پنل و یا تنظیمات دسکتاپ و غیره... . تا اینجا می شه کنار اومد.بعد از یک مدت به برنامه های ویندوز مثل نوت پد ومدیا پلیر گیر میده این خطا بعد از یک هفته تقریبا موقع اجرای هر برنامه تکرار میاد و پیغام dont send error میاد..
اول فکر میکردم مشکل از ویروس باشه .کل هاردم فورمت کردم و دوباره یک ویندوز جدید ریختم و فقط درایور کارت صدا و گرافیک رو نصب کردم(از رو cd یعنی ویروس ندارن چون قبلا مشکلی نداشتن ) باز هم مشکل تکرار شد.گفتم شاید از نسخه xp هست که نصب می کنم. با چندین نسخه دیگه هم امتحان کردم ولی...
قید xp رو زدم vista نصب کردم .تو ویستا اوضاع بهتره. یعنی بعد از تقریبا 2 یا 3 هفته این مشکل پیش میاد.
باید بگم قبلا این مشکل رو با ویستا یا xp نداشتم.
شاید بگید مشکل از ناسازگاری رم هست. باید بگم اونا رو تک تک امتحان کردم ولی... در ضمن قبلا همچین مشکلی نداشتم

کسی هست که با موردی مثل این برخورد کرده و بتونه راهنمایی کنه ؟
مشخصات سیستم:
Cpu 3.6Gh 2M
Ram 1.5 Gb(یک رم 500 Geil و یک رم 1 kingeston)
Main: giga GA-945
Vga :Geforce 8500 Gt
Power 500 green
والا این مشکل رو یکی از آشناهام داشت رو لپتاپش ... (یعنی هنوزم داره ! قراره یه روز برم سرش درست کنم :دی )
ولی من به نظرم اومد با عوض کردن ویندوز حل بشه .
در مورد رم من پیشنهاد میدم رم 500 رو در بیارید و با 1 گیگ کار کنید ...
ببینید درست نمیشه ؟! اگه شد یا همون با 1 گیگ بسازید یا این که یه رم مثل همون 1 گیگه گیر بیارید که یک جور باشن

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
ایراد مادربرد پیشنهاد می شه :wacko:

کل هارد رو فرمت کردین یعنی از اول پارتیشن بندی کردین یا نه؟؟ هنوزم مشکوک به ویروسه....

Mr.4

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
526
وقتی پارتیشن بندی که ویروس خروزخانم نوشت باشش پاک میشه

lo2ol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تقریبا یه همچین مشکلی داشتم که با ویندوز عوض کردن هم مشکل بعد از یه مدتی پیدا میشد
دسته آخر kaspersky نصب کردم برطرف شد . شاید تو هم از این ویروس خفنا داشته باشی :p

ehsanzzzz

Registered User
لایک‌ها
0
با تشکر از نظرات دوستان
در مورد ویروس باید بگم هارد Fdisk کردم و باز هم ... با هر آنتی ویروسی بگید امتحان کردم بازم...
رم هارو جدا جدا امتحان کردم بازم...
اصلا نمی دونم این چه کوفتیه که اومد سراغم.:(:(:(:(
ویندوزم تا دلتون بخاد هر نسخشو از xp vista seven بگید امتحان کردم تو xp که 2 ساعتم دووم نمیاره باز تو vist اوضاع بهتره تا 2 هفته خوبه
تازگی ها یک بامبول دیگه در میاره تو ویستا موقع log on شدن همینجور وای میسته و یک صفحه سیاه نشون میده و چاره ای جز نصب مجدد ندارم..:(:(:(:(

Blues Man

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
با تشکر از نظرات دوستان
در مورد ویروس باید بگم هارد Fdisk کردم و باز هم ... با هر آنتی ویروسی بگید امتحان کردم بازم...
رم هارو جدا جدا امتحان کردم بازم...
اصلا نمی دونم این چه کوفتیه که اومد سراغم.:(:(:(:(
ویندوزم تا دلتون بخاد هر نسخشو از xp vista seven بگید امتحان کردم تو xp که 2 ساعتم دووم نمیاره باز تو vist اوضاع بهتره تا 2 هفته خوبه
تازگی ها یک بامبول دیگه در میاره تو ویستا موقع log on شدن همینجور وای میسته و یک صفحه سیاه نشون میده و چاره ای جز نصب مجدد ندارم..:(:(:(:(
شما اگه دوستی داری بیار یکی یکی قطعه های کامپیوترت رو باش عوض کن ببین مشکل از کجاس :rolleyes:
اگه هم که هیچی در اختیار نداری چاره ای نداری که ببری بیرون :(

بالا