برگزیده های پرشین تولز

یک سوال حرفه ای از پیشکسوت های طراحی سایت...!

tabriz_kartal.1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

من می خواستم طراحی وب سایت یاد بگیرم
هیچی از کد نویسی نمی دونم(فقط یه کم سی پلاس پلاس خوندم تو دانشگاه)
می خواستم بهترین منابع رو که می تونم با خوندن و تمرین اون کتاب ها حرفه ای بشم رو برام معرفی کنید
می خوام اینارو یاد بگیرم php,Mysql,css,HTML
خلاصه می خوام بتونم یه سایت مثل این طراحی کنم www.ehamvatan.com
متشکرم که لطف کردین و توجه کردین

منتظر راهنمایی های شما هستم

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
ممنون که نظر دادین
برا css و HTML کدوم منبع رو معرفی میکنید.یه چیزی بگین که پیدا بشه تو کتابفروشیا!!
براي html نسبتا هر كتابي بگيري خوبه چون html زياد كد و اينا نداره
ولي براي css بهترين كتابي كه نوشته شده و راهنماي خوبي ميتونه باشه اين هستش و خودم از اين استفاده كردم:
101 نكته و ترفند براي استفاده از css در طراحي وب
نوشته راشل اندرو و ترجمه اميرعباس عبدالعلي
ماله انتشارات ناقوس انديشه هستش
سايتشون هم اينه براي خريد اينترنتي: www.naghoospress.ir
يه ديسك هم همراهش در آخر كتاب هستش كه نمونه كد هاي توش هستش
اينو بخوني راحت ميگيري چون مبتديه مبتدي توضيح داده

salidesign

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز. من سالار عباسی هستم. طراح و برنامه نویس همون سایتی که ازش خوشت اومده. اولا خوشحالم این سایت تونسته توجه شما رو جلب کنه. بعدشم شما اگه یه منبع از تمام کد ها جلوت باشه ولی ندونی هر کدوم چی کار می کنه نمی تونی ازشون استفاده کنی. من کل کارم رو (طراحی-تحلیل-طراحی بانک اطلاعاتی-برنامه نویسی-آژاکس و ...) رو بصورت تجربی یاد گرفتم. تو اگه یک کد ساده رو کامل متوجه شی چیکار میکنه بهتر از اینه که 10 تا کد رو بخونی و ازش بگذری.
پس پیشنهاد می کنم فقط شروع کن و هر جا که گیر می کنی تو اینترنت راجبش جستجو کن. شاید زمان یاد گیریت 3 4 برابر بیشتر بشه اما تا آخر عمرت یادت می مونه اون کد ها چی کار می کنن.
موفق باشی

tabriz_kartal.1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز. من سالار عباسی هستم. طراح و برنامه نویس همون سایتی که ازش خوشت اومده. اولا خوشحالم این سایت تونسته توجه شما رو جلب کنه. بعدشم شما اگه یه منبع از تمام کد ها جلوت باشه ولی ندونی هر کدوم چی کار می کنه نمی تونی ازشون استفاده کنی. من کل کارم رو (طراحی-تحلیل-طراحی بانک اطلاعاتی-برنامه نویسی-آژاکس و ...) رو بصورت تجربی یاد گرفتم. تو اگه یک کد ساده رو کامل متوجه شی چیکار میکنه بهتر از اینه که 10 تا کد رو بخونی و ازش بگذری.
پس پیشنهاد می کنم فقط شروع کن و هر جا که گیر می کنی تو اینترنت راجبش جستجو کن. شاید زمان یاد گیریت 3 4 برابر بیشتر بشه اما تا آخر عمرت یادت می مونه اون کد ها چی کار می کنن.
موفق باشی

سلام خدمت شما(البته من برا شما ایمیل فرستادم ولی جواب ندادین :( )

ممنون از راهنمایتون.فرمایشات شما رو قبول دارم ولی باید از یه جایی و با یه اطلاعاتی شروع کنم.متاسفانه من تهران نیستم.اگه اونجا بودم از دانش شما استفاده میکردم.خوب حالا به نظر شما از کجا شروع کنم؟

salidesign

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فقط کا فیه یک فایل notpad باز کنی توش تایپ کنی و با فرمت html ذخیره کنی. و هی سعی کنی اون رو پیشرفت بدی و پیزایی که نمی دونی و سرچ کنی و توش اونقدر استفاده کنی تا اجرا بشه. ایجوری می شی یک کد نویس خوب. اما اگه بخوای با برنامه هایی مثل فرونت پیج و این مزخرفات کار کنی شاید وب پیج بسازی اما هیچ وقت کد نویس خوبی نخواهی شد.

بالا