برگزیده های پرشین تولز

یک پاکت پی سی برای نصب مترجم های گویا -- فوری

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
اصلی ترین دلیل که این دستگاه رو میخام برای نصب مترجمهای گویا مثلا از لینگووسافت هست. اگر فون

هم نباشه اصلا مهم نیست...اصلا چه بهتر که فون نباشه :)

دوستان با توجه به این موضوع می تونند مدلی رو به من معرفی کنند ؟ خواستم از این دیکشنری های گویا بگیرم

ولی دیدم یک مدلش 265 بود و افتضاح هم بود گفتم یک پاکت پی سی 100 درصد بهتر هست :)

لطفا کمک کنید که مناسب ترین مدل برای این کار چ ه مدلیه و از کجا میشه تهیه کرد ؟ لطفا سرع راهنمایی کنید

چون خیلی فوری و ضروریه... لطفا :)

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
اصلی ترین دلیل که این دستگاه رو میخام برای نصب مترجمهای گویا مثلا از لینگووسافت هست. اگر فون

هم نباشه اصلا مهم نیست...اصلا چه بهتر که فون نباشه :)

دوستان با توجه به این موضوع می تونند مدلی رو به من معرفی کنند ؟ خواستم از این دیکشنری های گویا بگیرم

ولی دیدم یک مدلش 265 بود و افتضاح هم بود گفتم یک پاکت پی سی 100 درصد بهتر هست :)

لطفا کمک کنید که مناسب ترین مدل برای این کار چ ه مدلیه و از کجا میشه تهیه کرد ؟ لطفا سرع راهنمایی کنید

چون خیلی فوری و ضروریه... لطفا :)

شما تقریبا هر مدلی از پاکت پسی ها بگیرید به کارتون میاد ولی اگر نون فون ادیشن بخواین که به راحتی میتونید یه هیولا بگیرید یه چند نمونه hp زده یه نگاهی بندازید و یه سرچی کنید :)مدل جدیدش رو بگیرید یه عمر بیمه هستید ، نه تو مترجم بلکه تقریبا تو همه چی از ای بوک خوندن بگیرید تا پخش فیلم و استفاده از نت و ......:)

موفق باشید:)

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
شما تقریبا هر مدلی از پاکت پسی ها بگیرید به کارتون میاد ولی اگر نون فون ادیشن بخواین که به راحتی میتونید یه هیولا بگیرید یه چند نمونه hp زده یه نگاهی بندازید و یه سرچی کنید :)مدل جدیدش رو بگیرید یه عمر بیمه هستید ، نه تو مترجم بلکه تقریبا تو همه چی از ای بوک خوندن بگیرید تا پخش فیلم و استفاده از نت و ......:)

موفق باشید:)

ممنون که به اين سرعت جواب دادي :) اصلا تعجب کردم خودم ..آخه مشکل پولي هست اونا گرونن ولي من

ميخام يک چيز ارزون گير بيارم فوق وقش تا 300 بتونم هزينه کنم اگر مدل قديمي باشه مشکلي نداره

فکر کنم مجبورم دست دو گير بيارم

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
ممنون که به اين سرعت جواب دادي :) اصلا تعجب کردم خودم ..آخه مشکل پولي هست اونا گرونن ولي من

ميخام يک چيز ارزون گير بيارم فوق وقش تا 300 بتونم هزينه کنم اگر مدل قديمي باشه مشکلي نداره

شما خوشبختانه با این بوجه میتونید چیز مناسبی گیر بیارید حتی یه چیز فوق العاده دست 2 هم بشه با این قیمت گرفت مثل dellv51

البته یه هست اونم اینکه اگر بتونید از اونور تهیه کنید واقعا محشر هست:)

انشاالله شما رو تو جمع پاکت پسی باز ها ببینیم واز امکانات عالی این وسیله کمال استفاده رو ببرید:)

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
شما خوشبختانه با این بوجه میتونید چیز مناسبی گیر بیارید حتی یه چیز فوق العاده دست 2 هم بشه با این قیمت گرفت مثل dellv51

البته یه هست اونم اینکه اگر بتونید از اونور تهیه کنید واقعا محشر هست:)

انشاالله شما رو تو جمع پاکت پسی باز ها ببینیم واز امکانات عالی این وسیله کمال استفاده رو ببرید:)

ممنون برادر

خيلي گلي که سريع جواب دادي ... واقعا ميشه گير آورد . من پس توي بازارچه هم زدم ببينم چي گير مياد

ولي متاسفانه يکم عجله دارم و نمي تونم منتظر بمونم:( اون مدل که گفتين محشر هست چيه برادر؟

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
ممنون برادر

خيلي گلي که سريع جواب دادي ... واقعا ميشه گير آورد . من پس توي بازارچه هم زدم ببينم چي گير مياد

ولي متاسفانه يکم عجله دارم و نمي تونم منتظر بمونم:( اون مدل که گفتين محشر هست چيه برادر؟

فکر کنم منظور حاج حسین دل اکسیم (dell axim) مدل ایکس وی 51 بود. چون یکم تند تایپ کرده بود اینجوری به نظر میومد که مدل دیگه ای هم مد نظرش بوده. شما اگه تهران هستی بگردی شاید پیدا کنی... تا قبل از این مدل جدید اچ پی به تمام معنا بی رقیب بود ...

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
فکر کنم منظور حاج حسین دل اکسیم (dell axim) مدل ایکس وی 51 بود. چون یکم تند تایپ کرده بود اینجوری به نظر میومد که مدل دیگه ای هم مد نظرش بوده. شما اگه تهران هستی بگردی شاید پیدا کنی... تا قبل از این مدل جدید اچ پی به تمام معنا بی رقیب بود ...

تائید میشه :)

همینی که سیاوش گفت:)

ولی به این مدل جدیده hp هم یه نیم نگاهی بنداز واقعا محشره:)

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
والا من اصفهان هستم .. نمی دونم اصلا کجا باید بگردم ..متاسفانه چون عجله هم در کار هست...

برادر کدوم مدل hp ؟ میشه اسمش رو دقیق بگید. حداقل بزنم جفتش رو توی بازارچه ببینم کسی برای فروش داره؟

از هردوتون ممنونم :)

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
آی پک 201 رو میگه حسین جان اما بعید میدونم دسته دوش رو پیدا کنی نوش هم ایران 600 تومنه. اگه از اون ور بیاری تا 400 هم میتونی پیدا کنی.

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
آی پک 201 رو میگه حسین جان اما بعید میدونم دسته دوش رو پیدا کنی نوش هم ایران 600 تومنه. اگه از اون ور بیاری تا 400 هم میتونی پیدا کنی.

عماد 201 یا 211؟؟؟؟ من لینک 211رو دادم.

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
خیلی قشنگ هم هست ...ولی متاسفانه اونقدر ندارم:( یعنی 600 تومان.. با توجه که اصلی ترین مورد استفاده ترجمه

هست مدل ارزونتری نیست؟

مهم این هست که مثل این مدل صفحه نمایش بزرگ داشته باشه و اگر هم کیبرد کنارش باشه چه بهتر.

اصلی ترین کاری که باهاش دارو همون نصب مترجم ها هست.یک از دوستان دو مدل everex e900 , eten m500

رو 200 میگه به نظر شما به کار من میاد ؟ واصلا قیمتش به صرفه هست.. البته مثل اینکه زیاد کسی از این مدلها

راضی نیست. نظر شما چیه؟

اگر تهران بودم بازارها رو میگشتم یک مدل خوب پیدا می کردم..حیف :(

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
یکی از دوستان dell axim x51v رو با 2 گیگ رم و یک جلد جنس تیتانیوم 350 میدن و میگن که خیلی تمیز هست..

حاضر هم نیست بدون رم و اینا به ما بدید 300 :) بابا نداریم :lol:

نظر شما چی هست قیمت بالاست ؟ پایینه ؟ ( منظورم اگر همون طور که میگن کم استفاده شده و تمیز باشه)

اون مدل آیپک هم که دوست گلم گفتن رو باید بزنم ببینم کسی برای فروش داره؟

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
یکی از دوستان dell axim x51v رو با 2 گیگ رم و یک جلد جنس تیتانیوم 350 میدن و میگن که خیلی تمیز هست..

حاضر هم نیست بدون رم و اینا به ما بدید 300 :) بابا نداریم :lol:

نظر شما چی هست قیمت بالاست ؟ پایینه ؟ ( منظورم اگر همون طور که میگن کم استفاده شده و تمیز باشه)

اون مدل آیپک هم که دوست گلم گفتن رو باید بزنم ببینم کسی برای فروش داره؟

خب... اول اینکه اون ایتن ام 500 و اورکی ئی 900 رو به نظر من اصلا از لیست فکرت هم خارج کن! (هر چند شاید به هر حال با این قیمت چیزی زیاد گیر نیاد)
دوم اینکه تا وقتی دل اکسیم رو به این نازی با این قیمت (به شرط تمییزی و باز نشدن) گیر آوردی و فون هم واست مهم نیست پس خیلی گزینه خوبیه و اصلا بهترین گزینه نون فون دست دوم محسوب میشه... (توضیح این که اونی که فرمودید رم نیست و مموری کارت هست. لطفا دقت کنید. شما دارید وارد ذنیای پاکت پی سی میشوید و نباید ازین غلط های هرچند مصطلح استفاده کنید:blush:)
در خصوص اون آیپکی که عرض کردم... میدونستم گرونه ولی چون حاج حسین گفته بود یک نگاهی بهش بندازید و شما اسمش رو خواستید معرفی شد خدمتتون.
نتیجه از نظر من : اگر نون فون میخواید خصوصا اگر دست دوم میخواید و اکسیمی که گیر آوردید تمییزه اگر من جای شما بودم درنگ نمی کردم. چون به هر حال این دستگاه ها زیاد نیستن و ممکنه تمییزش به این راحتی ها دوباره گیر نیاد.

اگر فون ادیشن میخواهید که بحث دیگریست.
ضمنا این اکسیم هنوز هم از قوی ترین پاکت پی سی ها دنیا محسوب میشه ولی اون ایتن و اورکسی که گفتید فون ادیشن های در حال حاضر درپیتی حساب میشوند.

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351

چقدر عمر باطری میخوای این مهمه! الان X51vو امثالهم برات 4 ساعت باطری نگه میدارن و خلاص.. کلا هر برندی بخری با گرافیک اکسلیتور عمر باطریش خیلی زیاد نیست..

من پیشنهادم X50 معمولیه.. حدود 100-150 میشه راحت خرید تو بازار دست 2 تمیسش رو.. یه X50V هم دیدم تجارت الکترونیک تو پایتخت میداد 180..

خلاصه تو ایران NPE زیاد فراوون نیست ولی کلا HP رو دورش خط بکش که اینجا خیلی گرونه.. FS هم فوق العاده دست دومش کمه ولی باشه از همه بهتره و ارزونتره بخاطر حماقت بازاریها!

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
راستی یادم رفت بگم باطری برات مهم نیست 1 دونه Asus A730W هست دست دوم میداد 100-120... 2 تا باطری هم داشت!لول

کلا 1 زنگ بزن تجارت الکترونیک حتما!

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
خب... اول اینکه اون ایتن ام 500 و اورکی ئی 900 رو به نظر من اصلا از لیست فکرت هم خارج کن! (هر چند شاید به هر حال با این قیمت چیزی زیاد گیر نیاد)
دوم اینکه تا وقتی دل اکسیم رو به این نازی با این قیمت (به شرط تمییزی و باز نشدن) گیر آوردی و فون هم واست مهم نیست پس خیلی گزینه خوبیه و اصلا بهترین گزینه نون فون دست دوم محسوب میشه... (توضیح این که اونی که فرمودید رم نیست و مموری کارت هست. لطفا دقت کنید. شما دارید وارد ذنیای پاکت پی سی میشوید و نباید ازین غلط های هرچند مصطلح استفاده کنید:blush:)
در خصوص اون آیپکی که عرض کردم... میدونستم گرونه ولی چون حاج حسین گفته بود یک نگاهی بهش بندازید و شما اسمش رو خواستید معرفی شد خدمتتون.
نتیجه از نظر من : اگر نون فون میخواید خصوصا اگر دست دوم میخواید و اکسیمی که گیر آوردید تمییزه اگر من جای شما بودم درنگ نمی کردم. چون به هر حال این دستگاه ها زیاد نیستن و ممکنه تمییزش به این راحتی ها دوباره گیر نیاد.

اگر فون ادیشن میخواهید که بحث دیگریست.
ضمنا این اکسیم هنوز هم از قوی ترین پاکت پی سی ها دنیا محسوب میشه ولی اون ایتن و اورکسی که گفتید فون ادیشن های در حال حاضر درپیتی حساب میشوند.

جالب ابنه که وقتی کسی میگه رم خودم عصبانی میشم :lol: داشتم از روی آگهیش نگاه می کردم می نوشتم
سوتی دادم :) این دوستمون گویا تهرانه و من خودم هنوز ندیدم پاکت پی سی رو .ممنون از توجهت :) خبر میدم
چی شد

چقدر عمر باطری میخوای این مهمه! الان X51vو امثالهم برات 4 ساعت باطری نگه میدارن و خلاص.. کلا هر برندی بخری با گرافیک اکسلیتور عمر باطریش خیلی زیاد نیست..

من پیشنهادم X50 معمولیه.. حدود 100-150 میشه راحت خرید تو بازار دست 2 تمیسش رو.. یه X50V هم دیدم تجارت الکترونیک تو پایتخت میداد 180..

خلاصه تو ایران NPE زیاد فراوون نیست ولی کلا HP رو دورش خط بکش که اینجا خیلی گرونه.. FS هم فوق العاده دست دومش کمه ولی باشه از همه بهتره و ارزونتره بخاطر حماقت بازاریها!

وحید جان متاسفانه من اصفهان هستم :( این گزینه ها که شما گفتی با توجه به نوع استفاده ای که من دارم
فکر می کنم مورد خوبی باشه با قیمت خوب البته خیلی خیلی مهم هست برام که تمیز باشه و رنگ و رو رفته نباشه
( چون این اصلا قراره بدم به برادرم:) ) ولی متاسفانه من اصفهان هستم کسی هم ندارم که بگم برام بخره بفرسته
با توجه به عجله ای هم که دارم پس تنها گزینه ای پیش رو ندارم جز اینکه این جا یک چیزی پیدا کنم :( :( :(

بالا