برگزیده های پرشین تولز

████████ پوست صورتم زیاد چرب میشه چکار کنم؟ ████████

Microsoft Corporation

Registered User
لایک‌ها
310

mahiye_bala

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
508
تنها راه حلش اینه که روزی دوبار صورتتون بشورید با صابونهای معمولی هم جواب میده و احتیاجی به خرج اضافی نیست:دی

neginolfat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
صورت رو با صابون نباید شست ضرر داره، ژل های شستوشوی صورت هم که مخصوص پوستهای چرب هستن زیادی چربی صورت رو از بین میبرن، من با شامپو بچه (جانسون) صورتمو روزی دو بار میشورم بعد از چند وقت که پوستت عادت کنه دیگه زیاد چرب نمیشه، هر چی سعی کنی چربی پوستو بیشتر از بین ببری بدتر چرب میشه.

unknown boy

Registered User
لایک‌ها
918
درباره پوست صورت به نظرم دوبار شستشو در روز با اب کافیه.
بی خودی خودتون رو به دوا و دارو نبندین!
حالا یه خرده چرب باشه! چی می شه مگه؟!
سرطان نیست که.:D

تنها راه حلش اینه که روزی دوبار صورتتون بشورید با صابونهای معمولی هم جواب میده و احتیاجی به خرج اضافی نیست:دی
کسانی که صورت خود را یک یا دوبار در روز میشورند یا توصیه به این کار میکنند و همچنین استارتر تاپیک حتما این تاپیک را بخوانند:

[h=3] اثرات مخرب کلر بر روی پوست و مو و بدن
[/h]
حتی در صورت نبود کلر در آب یکبار شستن صورت با صابون کافیست.صابون بچه هم به خاطر داشتن مواد غلیایی با غلظت کمتر توصیه میشود.

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
برای چربی پوست از اسکراب استفاده کنید کم کم چربی پوست رو کاهش میده.

sal2a

Registered User
لایک‌ها
16
سلام دوستان . بعد از اینکه میرم حموم تا یک روز پوستم خشکه اما کم کم شروع میکنه چرب میشه مخصوصا پیشونیم. موهای سرم هم خیلی چرب میشه. شما چه دارویی برای از بین رفتن چربی پوست و مو پیشنهاد میدین؟

صورتتون رو روزی 2بار با صابون بشورید. برای موهاتو هم اگر وزن بدنتون زیاده کم کنید. من از وقتی وزنم رو کم کردم موهام دیرتر چرب میشه( تجربی دارم میگم شاید علمی نباشه)

بالا