برگزیده های پرشین تولز

●●●●●●●●●● سایت های تبلیغاتی خارجی و ایرانی (درخواست) ●●●●●●●●●●

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
سلام

دوستان برای مثال ما بخوایم تبلیغات کنیم توی فضای مجازی فارسی میدونیم به کی بیایم تبلیغ بدیم،مثلا سایت های پربازدیدی مثل همین پرشین تولز یا بلاگفا یا شبکه های تبلیغاتی! خوب الان من میخوام یه سایت خارجی بزنم به چه سایت یا مجموعه هایی مسئولیت تبلیغاتمو بسپارم؟

اسپم: آزاد

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
گوگل ادسنس
سایت پاپ اپ خواسته باشی پاپ کش و اد کش

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
گوگل ادسنس
سایت پاپ اپ خواسته باشی پاپ کش و اد کش

تبلیغ بنری باشه مثل همین ادسنس خوبه! الان ادسنس با ایران مشکل نداره!؟ هزینش چجوریه؟
اون 2 تا پاپ کش و ادکش آدرسشون چیه سیاوش جان؟

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
ادسنس را داش خونریث بده به کسانی که این کاره اند. برایت انجام بدهند.
چون اونا کار های دور زدن تحریم را بهتر بلدند.
در همین انجمن کسانی هست که این کارها را بکنند

the_master

Registered User
لایک‌ها
259
سلام

دوستان برای مثال ما بخوایم تبلیغات کنیم توی فضای مجازی فارسی میدونیم به کی بیایم تبلیغ بدیم،مثلا سایت های پربازدیدی مثل همین پرشین تولز یا بلاگفا یا شبکه های تبلیغاتی! خوب الان من میخوام یه سایت خارجی بزنم به چه سایت یا مجموعه هایی مسئولیت تبلیغاتمو بسپارم؟

اسپم: آزاد
سایتتون در چه ضمینه ا هست؟ یه سایت بین المللی دارم با 12000-13000 ایپی. اگه خواستین تبلیغات بنری واستون انجام میدم.

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
سایتتون در چه ضمینه ا هست؟ یه سایت بین المللی دارم با 12000-13000 ایپی. اگه خواستین تبلیغات بنری واستون انجام میدم.

فروش چندتا محصول دیجیتال هستش که مربوط به افرادی هستش که کلا زبان انگلیسی بلدن به کار ایران نمیاد کلا، هنوز راه اندازی نشده ولی خوب دارم بازار تبلیغاتی خارج کشور رو میسنجم ببینم کلا روش تبلیغاتی اونها چطوریه!

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
فروش چندتا محصول دیجیتال هستش که مربوط به افرادی هستش که کلا زبان انگلیسی بلدن به کار ایران نمیاد کلا، هنوز راه اندازی نشده ولی خوب دارم بازار تبلیغاتی خارج کشور رو میسنجم ببینم کلا روش تبلیغاتی اونها چطوریه!
یه نمونه رایگان واسه من بفرستی:cool:

the_master

Registered User
لایک‌ها
259
منم عرض کردم سایتم بین المللیه. در مورد ارز های کریپتوکارنسی هست. بازدید از ایران ندارم. شاید روزی 20نفر.

بالا