برگزیده های پرشین تولز

♦♦██████ فروش دو عدد سیستم صوتی سامسونگ با قیمت فوق العاده عالی██████♦♦

وضعیت
موضوع بسته شده است.

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
مورد فروش اول :ضبط سامسونگ مدل SAMSUNG MAX-VT35 فاقد کنترل قسمت CD به دلیل اینکه استفاده زیادی ازش نشده ریلش احتیایج به تسمه داره قسمتهای رادیو وآیوکس عالی و باندها هم عالی کار میکنن.همانطور که در عکس هم مشاهده میکنید سیستم بسیار تمیز میباشد صدای فوق العاده شفاف با بیس کوبنده که با زدن دگمه SBASS صدای بیس تقویت میشه.از نظر زیبایی هم بسیار پنل زیبایی داره.قیمیت که قراردادم پول باندشم نیست پس خواهشا چونه نزنید مقطوع می باشد عمرا این قیمت این سیستم رو به شما بدن
قیمت فقط 65ت

مورد فروش دوم: ضبط سامسونگ مدل MAX-VL65 با باندهای فابریکی فوق العاده .از نظر فنی تمامی قسمتها اعم از کاست آیوکس و اپتیکهای سی دی خون سالم و عالی کار میکنه .آمپلی این سیستم بسیار سنگین است و این حکایت از قطعات با کیفیتی است که داخلش بکار برده شده.سیستم صدای بسیار عالی داره و قابلیت پخش سی دی رو داره البته فکر کنم سی دیهای اورجینال.همانطور که در عکش هم مشاهده میکنید قدرتش مشخصه و قدرت بالا با بیس عالی .باندها هم بدنه MDF دارن که کیفیتش عالی می باشد .قیمت برای این سیستم هم با قیمت عالی فقط 95 ت مقطوع تقدیم خریدار میکنم عمرا این قیمت کسی این سیستم رو به شما بده اسپیکرهای چینی که به کامپیوتر رو میدن رو برید قیمت بگیرید آشغالش رو دارن 100 ت میدن با صدایی که عمرا به پای اینا برسن!!!

تحویل فقط تهران اولیت با کسی است که مبلغ رو اکی کنه رو حرف نمیتونم برای کسی نگهش دارم

Last edited:

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
باز مثل همیشه در ساینهای دیگر آگهی کردم بازم میگم اگر دیر بجنبید اینهم به تاریخ میپیونده عمرا جایی به شما این قیمت رو بدن پس تا تایید نشدن برای خرید عجله کنین

rashiddivx

Registered User
لایک‌ها
610
داداش این همه باند و سیستم صوتی رو از کجا میاری؟:D ادیفایر نمی تونی پیدا کنی واسم؟

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
داداش این همه باند و سیستم صوتی رو از کجا میاری؟:D ادیفایر نمی تونی پیدا کنی واسم؟
الان همه به این نتیجه رسیدن که بهترین کار استفاده از سیستم های خانگی برای استفاده از PC است .دیگه خودم یه دونه NEXT دارم که از کانادا خریداری شده ولی ازش استفاد ای نمیکنم و از سیستمهای صوتی مثل اینا استفاده میکنم.الان با یه سونی صدایی فراتر و با کیفیت از اون رو دارم با مبلغ کمتر!!

Last edited:

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
درود بیژن جان جفتش واسه بنده فقط 10 تومن تخفیف بده که 150 بردارم .
سلام خدمت دوست خوبم.قیمت مقطوعه اگر تمایل دارید تو پیام بهم پخ کنید شمارتون رو .یا شمارم رو تو پیام خدمتتون ارسال کردم با بنده زود تماس بگیرید

kiazad

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
843
جناب درویشی ممنون میشم اون مسئله بنده رو هم حل کنید
مرسی

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
درود بیژن جان جفتش واسه بنده فقط 10 تومن تخفیف بده که 150 بردارم .
سلام خدمت دوست خوبم.منتظر واریزی یکی از دوستان هستم که قبل شما بهم پیغام داد.چنانچه ایشون خرید نکردن من خدمتتون اعلام میکنم.منتهای مراتب قیمت هم مقطوعه
جناب درویشی ممنون میشم اون مسئله بنده رو هم حل کنید
مرسی
مسله شمارو طبق پیام خصوصی ارجاع دادم به مدیریت بخش مربوطه جناب دکتر دکستر احتیاج نیست در اینجا عنوان بشه تصمیم رو ایشون هر چی صلاح دونستن اعلام میکنن اگر تا فردا جواب ندادن خودمون حل میکنیم

kiazad

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
843
مسله شمارو طبق پیام خصوصی ارجاع دادم به مدیریت بخش مربوطه جناب دکتر دکستر احتیاج نیست در اینجا عنوان بشه تصمیم رو ایشون هر چی صلاح دونستن اعلام میکنن اگر تا فردا جواب ندادن خودمون حل میکنیم[/QUOTE]
مرسی از پیگیریتون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا