برگزیده های پرشین تولز

♦♦██████ فروش کیف لپ تاپ آمریکایی کیس لوجیک آکبند با قیمت عالی ██████♦♦

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
مورد فروش:یک عدد کیف لپ تاپ case logic روش زده made in chin ولی در اصل تحت لیسانسه و کیفهای کیس لوجیک همگس امریکایی هستن . رنگش رو نمیتونم بگم چه رنگی ولی دقیقا رنگش مثل بژ است جنس عالی.
جریان این کیف رو هم عرض میکنم این کیف رو تقریبا 2سال قبل به طور اتفاقی کادو گرفتم جریان کادو گرفتن رو هم کامل توضیح میدم یه کیف پول تو محله شماره 2 پیدا کردم که طرف کارت اقامت آمریکایی داشت و یکی دو تا کارت و یه مقدار خیلی کم پول و یک فقزه چک برگشت خورده!!:general208::general208:خلاصه از طریق یه کارت ویزیت و مشخصات که دادم به طرف گفت از اقواممه و شماره من رو بهش داد و اون بهم زنگ زد و اومد کیف پولش رو گرفت و رفت بعد کلی تشکر رفت و فردا دوباره بهم زنگ زد اومد پیشم این کیف رو بهم کادو داد طرف خیلی /ادم با کلاسی بود خلاصه میگفت که تو آمریکا زندگی میکنه و مشخص هم بود تو تلفظاتش بعضی وقتها کلمه فارسی رو بلد نبود و. انگلیسی میگفت خلاصه اینو کادو بهم داد . گفت که این رو از آمریکا خریداری کرده و تو نایلکس فابریک بود حتی یادمه اتیکت قیمت روش بود که 46دلار خریداری شده بود منم درآوردم از نایلکس و گذاشتم تو کمد
کیف کاملا اکبند است حتی یک بار هم استفاده نشده ولی روی کیف بر اساس نشست گرد وغبار کفی کمد کثیف شده و لک های خاک روشه که با دستمال کشیدن میتونید ببریدیش گفتم بگم که یه وقت سواستفاده نشده اونایی که توکارن بخوبی میدونن که کیفهای کیس لوجیک یکی از بهترین و برترین تولید کننده های کیف تو دنیا است که محصولاتش رو 12 سال گارانتی میکنه و قیمتهاش نجومی است خودم الان یه کیف دوربینش رو 6ساله دارم مرگ ندارن .
کیف همانطور که میبینید جنس حالت برزنتی فکرک نم ضد آب داره خیلی خیلی زیبا و باکلاسه داخلش جا برای قرار دادن وسایل دیگه تا دلت بخواد داره
قیمت رو برای این کیف با قیمت پایه فقط 80 ت قرار میدم بخدا الان کیف آشغالی چینی رو این قیمت هم نمیدن !!!فقط تو همین 3روزه با توجه به اینکه پول لازم هستم قرار میدم خواهشا اگر نمیخواهید در مزایده شرکت نکنین الکی نیایید بگید برای من بعد بهونه بیارید یا موش بدونید اون رو برای اون دسته از افرادی عرض میکنم که حرفشون حرف نیستچنانچه قیمتا واقعا برای این کیف مفته مطمین باشید تو مغازه بالای 150 باید برای این مارک پول بدید اینم نمونه قیمتای کیف این مارک تا پی ببرید چقدر گرون و خاص هستین http://www.chare.ir/index.php?dispatch=categories.view&category_id=3456&subcats=Y&features_hash=V403

Last edited:

akbar6222

Registered User
لایک‌ها
16
شرمنده زیر قیمت پایه قیمت میدم 65 ت بنده خریدارم داداش

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
اولین نفری که پایه بخوادش اگر تا آخر شب کسینخوادش میدم بهش قیمت رو عالی قرار دادم اگر استقبال نشه در سایتهای مرجع قرار میدم دوسوت فروخته میشه

بالا