برگزیده های پرشین تولز

ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ ﮔﺬﺍﺭﯼ روي سايت

bats

Registered User
لایک‌ها
28
بنام خدا

دوستان كيبورد بنده عربيه اكه مشكلي تو خوندن داشتين عذر ميخوام

بنده تا بحال جندباري اين تايبيكو زدم و كلا با جند نفر به نتيجه رسيدم كه از بجه هاي خوب اين انجمن بودن اما كم لطفي كردن و بنده رو بيجوندن بنده از دستشون ناراحت نيستم اما اكه واقعا نميخواستن يا كار رو شروع نميكردن يا اكه شروع كردن 2ماه 2ماه بنده رو قال نميكذاشتن و كارو ادامه ميدادن شروع اين وبسايت ا به صورت شريكي با يه نويسنده خوب بي تي بود كه ايشون يك بار 2 روز غيبت كردن كقتن مادرشون مريض بود و دفعه ي بعد بيشتر از يك هفته كه من واقعا ناراحت بودم و اكه اين تايبيك رو ميبينند بدونن بعد اينكه علت رو فهميدم ناراحت شدم و از ايشون معذرت ميخوام البته ايشون ميتونستن خيلي راحت يه اطلاعي بدن اما اينكارو نكردن و زحمات بنده كه تو 2هفته براي وبسايت بازديدجمع كرده و الكسا رو به 40 هزار رسونده و حتي ورودي كوكل جذب كرده و لايك كوكل بلاس جمع كرده بودم به باد رفت با اينكه بيشتر از 6ماه آب نميشه ولي روزي 2تا بازديد داره بازم و حتي بعضي اوقات ورودي كوكل و به دليل نبود سرمايه نتونستم سايت رو ادامه بدم بعدش با جند سرمايه كذار به نتيجه رسيديم كه هر كدوم به نوبه يه حالي از ما كرفتن اين بود شرح حال اما من هركز ناميد نميشم و ادامه خواهم داد
سايت خبري آي تي هست و ايده هاي جالبي براي موضوع بست دادن دارم و همينطور ايده هاي جانبي. وبسايت الان آن هست و ميتونيد ببينيدش اما بعد سرمايه كذاري تغيرات اساسي خواهم داد
مبلغ مورد نياز ماهانه 400-500 [درصورتي ك بخواين ميتونيم با دو برابر كردن اجراي برنامه و زمان بندي بودجه رو نصف كنيم] كه البته بعد يكي دو ماه وبسايتر مقداري از اين بول رو درمياره تا به سود دهي برسه كه با توجه به بودجه تايين شده مطمعن باشيد سود دهي ميليوني هست
شراكت 50_50 هست و هركدوم از سرويس ها (هاست و دامين)كاملا دست يكي از دو طرف خواهد بود تا اكر يكي خواست مشكلي ايجاد كنه اونيكي بتونه با بستن سرويسي كه دستشه جلوي ديكري رو بكيره همينطور با يكسري ايده ها و نوآوري ها كه من برنامشو ريختم ميتونيم به يكي از بزركترين سايتاي آي تي تبديل شيم
لطفا سوالي داشتين فقط ب.خ بدين و مطمعن باشين كه تو اين همكاره ضرر نميكنين

Last edited:

miladdn2

Registered User
لایک‌ها
802
آدرس سایت ؟
تظمین که شما کار میکنید و پول مارو هدر نمیدید .

بعدش اگه داشته باشه کسی ماهی 800 بهت بده خوب یه سایت 200 300 آماده میخره و با 700 800 توی دانلود ها تبلیغ میزاره و با یه نویسنده معمولی
یه سایت تاپ میزنه

bats

Registered User
لایک‌ها
28
آدرس سایت ؟
تظمین که شما کار میکنید و پول مارو هدر نمیدید .

بعدش اگه داشته باشه کسی ماهی 800 بهت بده خوب یه سایت 200 300 آماده میخره و با 700 800 توی دانلود ها تبلیغ میزاره و با یه نویسنده معمولی
یه سایت تاپ میزنه
ب.خ شد
بنده اكه مصمم به انجام اين كار نبودم اين همه اصرار به جذب سرمايه كذار نداشتم و بعد هر شكستي كه بالا كفتم بيخيال ميشدم

بنده ميخوام يه سايت به بزركي زوميت , نارنجي مرحوم , و ... راه بندازم يه سايت خاص كه تو كوكل هم به عنوان مرجع شناخته شه و با درآمد بالا مثل سايتاي فوق و مطمعن باش بعد حدود 3 ماه خودش اين در آمد رو هم ميكذره تنها كاري كه ما بايد بكنيم رسيدن به الكساي 3000 تا 2000 ايران هست و بعدش كار خاصي نميخواد انجام بديم

miladdn2

Registered User
لایک‌ها
802
من 200 تومن میگیرم . سایتت رو به زیر 4 هزار ایران میارم. بعد وقتی آمار آلکسا کاهش یافت . محبوبیت گوگل رو واست زیاد میکنم . هم کار سریعه هم توپ
خواستی با هم حرف بزنیم .

bats

Registered User
لایک‌ها
28
من 200 تومن میگیرم . سایتت رو به زیر 4 هزار ایران میارم. بعد وقتی آمار آلکسا کاهش یافت . محبوبیت گوگل رو واست زیاد میکنم . هم کار سریعه هم توپ
خواستی با هم حرف بزنیم .
دوست عزيز بنده با بسياري از دوستاني كه سايت رو محبوب ميكردند صحبت كردم كفتن كه اكه اين كار رو ادامه نديم سايت افت ميكنه و به نظر من به دردسرش نميارزه و يه دفعه دي دي كوكل مجتو كرفت

bats

Registered User
لایک‌ها
28
واقعا از سابورتتون ممنون ! :دي uppppppp

بالا