برگزیده های پرشین تولز

💐 بیمه‌ی عمر و تأمین آتیه‌ی پاسارگاد 💐

bestmovie

Registered User
امتیاز - 100%
116   0   0
لایک‌ها
1,035
درود
پرداختی بیمه برای درمان بصورت ثابت هست یا بستگی به میزان و مدت پرداخت ما داره ؟
مثلا برای عمل جراحی قلب یه مبلغ ثابت در نظر میگیرند یا میگن فلان درصد از پرداختی بیمه تعلق میگیره ؟
و اینکه شما یک شهر دیگه هستی برای ما مشکل ایجاد نمیکنه ؟ اگه یوقت بیمه از ما مدارکی بخواد باید برای شما پست کنیم ؟

Rasoul.A

Registered User
امتیاز - 100%
5   0   0
لایک‌ها
33
نه حدود 6 سالی هست که مرتب پرداخت میکنم حق بیمه رو
برای بیمه کرونا پرسیدم که چون قدیم گرفتم بیمه‌ی عمر و تأمین آتیه رو شامل من هم میشه ؟

سلام و ادب. تا اونجایی که بنده اطلاع دارم، بله؛ شامل میشه. اما بهتر اینه که از نماینده‌تون هم سوال کنید.

Rasoul.A

Registered User
امتیاز - 100%
5   0   0
لایک‌ها
33
درود
پرداختی بیمه برای درمان بصورت ثابت هست یا بستگی به میزان و مدت پرداخت ما داره ؟
مثلا برای عمل جراحی قلب یه مبلغ ثابت در نظر میگیرند یا میگن فلان درصد از پرداختی بیمه تعلق میگیره ؟
و اینکه شما یک شهر دیگه هستی برای ما مشکل ایجاد نمیکنه ؟ اگه یوقت بیمه از ما مدارکی بخواد باید برای شما پست کنیم ؟

سلام و احترام

میزان پوشش بیمه‌ای، بستگی داره به مبلغ حق بیمه و درصدها و ضریب‌هائی که در فرم ثبت‌نام انتخاب می‌کنید. (در حال حاضر همین موارد رو به خاطر دارم)
از بابت مکان هم نگران نباشید. مهم نیست کدوم شهر بیمه بشید، مهم اینه که بیمه رو داشته باشید. 💐
مثلا هزینه‌ی یک عمل جراحی (که بیمه پوشش میده) شده x تومان. شما فاکتور و مدارک پزشکیش رو همراه با سند بیمه‌تون، می‌برید نزدیک‌ترین دفتر بیمه‌ی پاسارگاد و مبلغ مربوطه رو طبق قوانینش (مثلا ضریب و مقدار حق بیمه و غیره) دریافت میکنید.
لطفا این رو هم فراموش نکنید: برای پوشش بیمه‌ای پاسارگاد برای بیماری‌های خاص، باید 3 ماه از قراردادتون گذشته باشه. برای استفاده از بیمه‌ی تکمیل درمانش هم، باید ابتدا اندوخته‌ی ریاضی شما به 2 میلیون تومان رسیده باشه، بعدش هم 6 ماه بگذره.

خدمات پاسارگاد، طبق آنچه به ما گفته‌اند، اینجوریه:

Pasargad - Pooshesh 3 - 1400Khordad.jpgPasargad - Pooshesh 2 - 1400Khordad.jpgPasargad - Pooshesh 1 - 1400Khordad.jpg

Last edited:

Rasoul.A

Registered User
امتیاز - 100%
5   0   0
لایک‌ها
33
PasargadInsurance1400.jpg

Last edited:

Rasoul.A

Registered User
امتیاز - 100%
5   0   0
لایک‌ها
33

بیمه‌گذاران و بیمه‌شدگان محترم،

توجه داشته باشید:

در صورت وقوع حادثه، باید ظرف کمتر از 15 روز، نماینده/شرکت بیمه‌ی مربوطه رو مطلع کرد.

بالا