برگزیده های پرشین تولز

10 استراتژی برای برد در multiply سایت freebitcoin

arashen91

Registered User
لایک‌ها
207
سلام دوستان
آموزش برد در بخش multiply btc رو شروع می کنیم ، تو این مطلب علاوه بر پیش نیاز های کسب درآمد از این روش ، بهترین استراتژی ها و بهترین اعداد آماری برای برد در این بازی به شما معرفی میشه
این بخش از سایت freebitcoin بر اساس آمار کار می کنه ، اگه درصد ها و اعداد رو درست بگذارید حتما برنده میشید و سود می کنید . در نهایت اگر این مطلب براتون مفید بود می تونید با لایک هاتون انگیزه بدید ، ممنونم.
عضویت در سایت فری بیتکوین

1610741541881.png

برای مشاهده آموزش عضویت و بخش های سایت FreeBitcoin به این مطلب مراجعه کنید.

پیش نیاز ها :
حداقل 5000 ساتوشی موجودی در سایت freebitcoin
استراتژی مناسب که تو این مطلب معرفی می کنیم
بعد از ورود به سایت ، از منو های بالای سایت به بخش Multiply BTC برید ، همون طور که در عکس های زیر میبینید ، دو بخش MANNUAL و AUTO داره ،
بخش MANNUAL برای انجام دستی بازی هست ، بخش AUTO خود سایت پشت سر هم براتون بازی می کنه و طبق تنظیمات شما درصد ها رو تغییر میده در این بخش کم ترین مقدار ساتوشی مورد نیاز 5000 ساتوشی هست مطابق استراتژی شماره 3 .
موجودی ساتوشی من کم هست چه کار کنم؟
اگر موجودی تون کم هست می تونید از بخش MANNUAL شروع کنید ، تو این بخش از استراتژی ضریب 3 استفاده کنید ، به چه صورت هست ؟
شما برای شروع 1 ساتوشی می گذارید و دکمه HI رو میزنید ، اگر بردید مقدار رو تغییر نمی دید و روی دکمه LOW کلیک می کنید ،
اگر باختید مقدار رو 3 برابر می کنید و همون دکمه رو می زنید ، مثلا 1 ساتوشی رو می کنید 3 ساتوشی و دکمه HI رو می زنید ، حالا اگر ببرید 3 ساتوشی بردید کردید و 1 ساتوشی که دست اول از دست دادید هم بر گشته (اینجا 2 ساتوشی سود می کنید ) ،
اگر 3 ساتوشی رو هم باختید ، 9 ساتوشی می گذارید و به همین ترتیب ادامه میدید ، وقتی 9 ساتوشی می گذارید شما وقتی برنده بشید 9 ساتوشی جایزه می گیرید ( 1 ساتوشی دست اول + 3 ساتوشی دست دوم از دست دادید ولی 9 ساتوشی برنده شدید ، اینجا شما 5 ساتوشی سود می کنید )
این کار رو بیشتر از 10 مرتبه در هر 3 ساعت انجام ندید ، چون احتمال باختتون میره بالا
ترتیب قراردادن ساتوشی با در نظر گرفتن ضریب 3 به صورت زیر هست :
1- 3- 9 -27 -81 -243 -729 -2187 -6561 - 19683
تو روش ضریب 3 اگر چند مرحله ببازید و ساتوشی بیشتری بگذارید وقتی ببرید سودتوت از برد بیشتر خواهد بود .

ترفند ضریب 2 هم وجود داره که کم ریسک تر هست ولی درآمدش هم کمه ، تو روش ضریب 2 ، درآمد شما 1 ساتوشی به ازای هر برد هست ولی ساتوشی کم تری لازم هست برای شروع .
ترتیب قراردادن ساتوشی با در نظر گرفتن ضریب 2 به صورت زیر هست :
2- 4- 16- 32- 64- 128- 256- 512- 1024- 2048
بخش AUTO : موجودی بیت کوین من زیاد هست 50000 ساتوشی به بالا هست چکار کنم ؟
ابتدا ویدئو زیر را تماشا کنید تا با نحوه کارکرد و نحوه تنظیم یکی از استراتژی ها آشنا بشید :
ویدئو آموزش تنظیم و نحوه کارکرد استراتژی multiply btc
10 استراتژی خوب برای سایت فری بیتکوین در زیر لیست شده و شما می تونید از این استراتژی ها استفاده کنید (برای مشاهده عکس ها در سایز کامل روی آنها کلیک کنید )

مشاهده تصویر استراتژی اول
مشاهده تصویر استراتژی دوم
مشاهده تصویر استراتژی سوم

مشاهده کامل 10 استراتژی در لینک زیر :

10 استراتژی خوب برای برد در بازی Multiply BTC در سایت فری بیتکوین

لیست بهترین سایت های کسب بیت کوین :

بهترین سایت های کسب بیتکوین

arashen91

Registered User
لایک‌ها
207
بخش wheel of fortune رو فراموش نکنید ؛ خیلی جایزه های خوبی میده