برگزیده های پرشین تولز

100 کا ممبر ایسنتا در مدت 1 سال

estar_bien

Registered User
لایک‌ها
78
سلام.
بنده پیجی در اینستاگرام دارم که میخام در مدت 1 سال 99 کا ممبر واقعی داشته باشه.
پیشنهاداتتون رو ارسال بفرمایید.

Last edited:

amirhamzh2

Registered User
لایک‌ها
160
ما یه ربات ایرانی طراحی کردیم که خیلی راحت روی گوشیتون نصب میکنید و با انتخاب حوزه کاری شروع میکنه به فالو کردن کاربران و اون ها هم شما رو فالو میکنن نتیجتا و بعد از 5 روز به صورت اتوماتیک شروع میکنه به آنفالو کردن اونها و بعد دوباره کارش رو ادامه میده
ربات هایی مثل نینجاگرام هم این ویژگی رو دارن ولی مشکلی که دارن اینه که به شدت حجم بالای اینترنت رو مصرف میکنن و معمولا سریع هم توسط اینستاگرام بلاک میشن حتی اگه زمان بندی خاصی بهش بدید
و البته اینکه اونها رو مجبورید کرکش رو بخرید و حتی اصلی هم بهتون نمیدن
ولی این ربات کاملا پشتیبانی داره و با اینستاگرام آپدیت میشه و میتونه خیلی راحت حدود 250تا 350 تا فالور روزانه بگیره که فکر میکنم توی یک سال خیلی راحت به بیشتر از مقدار مورد نظرتون برسید
و همین طور قیمت این ربات 120هزار تومان که خیلی میتونه به صرفه باشه براتون

estar_bien

Registered User
لایک‌ها
78
ما یه ربات ایرانی طراحی کردیم که خیلی راحت روی گوشیتون نصب میکنید و با انتخاب حوزه کاری شروع میکنه به فالو کردن کاربران و اون ها هم شما رو فالو میکنن نتیجتا و بعد از 5 روز به صورت اتوماتیک شروع میکنه به آنفالو کردن اونها و بعد دوباره کارش رو ادامه میده
ربات هایی مثل نینجاگرام هم این ویژگی رو دارن ولی مشکلی که دارن اینه که به شدت حجم بالای اینترنت رو مصرف میکنن و معمولا سریع هم توسط اینستاگرام بلاک میشن حتی اگه زمان بندی خاصی بهش بدید
و البته اینکه اونها رو مجبورید کرکش رو بخرید و حتی اصلی هم بهتون نمیدن
ولی این ربات کاملا پشتیبانی داره و با اینستاگرام آپدیت میشه و میتونه خیلی راحت حدود 250تا 350 تا فالور روزانه بگیره که فکر میکنم توی یک سال خیلی راحت به بیشتر از مقدار مورد نظرتون برسید
و همین طور قیمت این ربات 120هزار تومان که خیلی میتونه به صرفه باشه براتون

روی گوشی؟ من فکر میکنم به گوشی خیلی فشار بیاد!
ضمن اینکه مطمئنید روزانه 250 فالوور میشه جمع کرد؟
مگه چند نفر رو در روز فالوو میکنه که این تعداد فالوور بدست میاد؟
من رباتای زیادی رو تست کردم که یکیش همین امروز بوده. متاسفانه با اینکه هشتگ و شهر بهش میدی، بازم اکانت های از هند، انگلسیس و سایر کشورها فالوو میکنه! که بدرد من نمیخوره

اگه بصورت ماهانه مبلغ مغقولی میگیرید و خودتون تا یک سال پشتیبانی می کنید تا بعد تعداد فالووری که میخام برسم، بنده در خدمتم.

amirhamzh2

Registered User
لایک‌ها
160
بله روی گوشی ولی خب میتونید روی سیستم هم نصب کنید
بله مطمنم که میشه 250فالور روزانه گرفت یعنی در 24 ساعت
شما میتونید یه لیست کلمه کلیدی یا یک سری لوکیشن بهش بدید و اون براتون فالو میکنه و خیلی دقیق براتون فالو کنه
خب اگه خودمم بخوام انجام بدم میتونید برای 2ماه 100هزار تومن بدید و کیفیت کار رو هم ببینید
البته نرم افزار رو هم بهتون میدیم که خودتونم خواستید انجام بدید بتونید

Alone Men

Registered User
لایک‌ها
31
بله روی گوشی ولی خب میتونید روی سیستم هم نصب کنید
بله مطمنم که میشه 250فالور روزانه گرفت یعنی در 24 ساعت
شما میتونید یه لیست کلمه کلیدی یا یک سری لوکیشن بهش بدید و اون براتون فالو میکنه و خیلی دقیق براتون فالو کنه
خب اگه خودمم بخوام انجام بدم میتونید برای 2ماه 100هزار تومن بدید و کیفیت کار رو هم ببینید
البته نرم افزار رو هم بهتون میدیم که خودتونم خواستید انجام بدید بتونید

برای بنده هم ارسال کنید.
ممنون

بالا