برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی درمورد حریم خصوصی اینستاگرام

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,066
سلام - مشکل اصلی اینستاگرام این هست که اگر با شماره خودم اکانت بسازم مخاطب من و هر کسی که شماره من توی گوشیش باشه میتونه من رو پیدا کنه
شاید نخوام کسی منو بشناسه ، بخصوصی اونی که آشنا هست اصلا نباید از کار من سردربیاره و spy کنه
بجز شماره با ایمیل هم میشه اکانت ساخت ولی فقط با جیمیل میشه این کار رو کرد با ایمیل های معتبر دیگه مثل Live.com و یاهو اصلا کار نمیکنه
چی کار باید انجام داد کسی شماره من رو داره نتونه اکانت اینستاگرام رو پیدا کنه؟

Last edited:

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
دقیقا درسته
بعد از ساختن اکانت جدید ، دیدم لیست دوستان می یاد پیشنهاد می ده !

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
خوب با ایمیل اکانت درست کنید برای هر اکانت هم یک ایمیل جدید باید درست کنید یا بعد از اینکه با شماره اکانت ساختید یک ایمیل تو پروفایل وارد کنید و بعد verify کردن ایمیل (فقط با نسخه تحت وب اینستاگرام میشه ایمیل رو verify کرد) می تونید شماره رو remove کنید

webs

Registered User
لایک‌ها
1,469
دیگه خودتون بهتر میدونید... دارید در مورد "اینستاگرام" که زیرمجموعه ی فیسبوک است، صحبت می کنید. همینقدر که "اینستاگرام" به شدت فیسبوک اکانت ها رو بلاک نمی کنه (بنابر دلایل مثلاً امنیتی) جای امیدواریه! کلاً وضعیت این دو مجموعه + واتساپ در حدیه که فقط خواستند یه کاری انجام بدن! دیگه کیفیتش مهم نبوده! و متاسفانه به راحتی فراگیرشون کردند! توجه کنید که خودشون مشهور نشدند! مشهورشون کردند!

ده تا ایمیل بهشون بزنید؛ ده تا فرم پر کنید؛ ده تا کامنت بهشون بدید؛ ده تا دایرکت بدید؛ حتی یکیش هم نگاه نمی کنند. اینا اصلاً ایمیل عمومی ندارند!! حتی اگه روی اکانت شخصی کارمنداشون هم برید، هیچکدوم جواب نمیدن!

اگه ایمیلی ازشون پیدا کردید، جایزه دارید! (یه ایمیل پشتیبانی دارند که اگه بهش پیام بدید، میگه این ایمیل جوابگو نیست و بایستی از داخل اپلیکیشن فرم پر کنید؛ بعش فرم پشتیبانی داخل اینستاگرام، هنگام ارسال نهایی کرش می کنه!)

ولی مثلاً توییتر، اولاً آدرس ایمیل دارند(!) و ثانیاً اگه ایمیل بزنید، پاسخ میدن هر چند که ممکنه تا دو ماه طول بکشه.

در مجموع از اینستاگرام و فیسبوک و واتساپ نباید انتظار زیادی داشت!

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
البته اول که اینستاگرام رو نصب می کنید یک سری سوال می پرسه که مثلا یک سری اطلاعات رو با اجازه کاربر از داخل موبایل بگیره که میتونید اجازه این کار رو ندید و همون زمان این سری کارها رو block کنید

بالا