برگزیده های پرشین تولز

CD-Rom,Writer

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
آها انگاري بوي كلمه لپتاپ به مشامم خورد!!!!!دوست عزيز بهترين انتخاب براي لپتاپ عبارت است از:

Optical Drive

DVD+CDRW Combo Dell INS 8600 2,200,000 Rls
DVD+CDRW Combo Dell INS 8200 1,750,000 Rls
DVD ROM Compaq 1,000,000 Rls
DVD+CDRW Combo Ext. USB 2.0 1,5000,000,Rls
DVD BURNER Ext. USB 2.0 2,400,000 Rls
در ضمن اين قيمت هايي كه شما در نظر داريد هم خوان با روميزي بوده و در لپتاپ طيف قيمت بالاتر از اين حرف ها مي باشد.مگر اينكه يك نوع كاركرده پيدا كنيد كه در لپتاپ توصيه نمي كنم.

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
آقا جكي ببخشيد جا پاي شما گذاشتم,من به همان تاپيك خودم قانعم.راستي از راهنمايي هايتان ممنون.

Jacky

مدیر بازنشسته - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
34
مخلصم دادش . اين حرفها چيه :)

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از esfandiyar2002 :
آها انگاري بوي كلمه لپتاپ به مشامم خورد!!!!!دوست عزيز بهترين انتخاب براي لپتاپ عبارت است از:

Optical Drive

DVD+CDRW Combo Dell INS 8600 2,200,000 Rls
DVD+CDRW Combo Dell INS 8200 1,750,000 Rls
DVD ROM Compaq 1,000,000 Rls
DVD+CDRW Combo Ext. USB 2.0 1,5000,000,Rls
DVD BURNER Ext. USB 2.0 2,400,000 Rls
در ضمن اين قيمت هايي كه شما در نظر داريد هم خوان با روميزي بوده و در لپتاپ طيف قيمت بالاتر از اين حرف ها مي باشد.مگر اينكه يك نوع كاركرده پيدا كنيد كه در لپتاپ توصيه نمي كنم.

بابا با اين قيمتها آدم كامپيوتر مي خره ! اين قيمتها خيلي گرونه كه :blink:

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
من می خوام یه سی دی رایتر خوب و ارزون بخرم نمی خوام خیلی هم سریع باشه هرچند الان ظاهرا با 30 تومن می شه بالاترین سرعت هم خرید! اینطور که بررسی کردم MSI CR52 52x32x52x مناسبه البته در یه جای دیگه liteon از اون بهتر معرفی شده بود؟! plextor هم زیاد ازش تعریف شنیدم.در هر صورت من زیاد برای خوندن سی دی بهش احتیاج ندارم چون DVD Rom دارم اما می خوام یه رایتر داشته باشم که مدتها کار کنه حتی بعد از اینکه این کامپیوتر رو به داداشم انداختم :p
نظر شما چیه؟(لطفا نمایندگی رسمی مارکی هم که توصیه می کنید بگید)
موفق باشید.

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
irgamer عزيز رايترهاي خوب زياد داريم : Asus با گارانتي MTC‌ و Lite On‌ با گارانتي فاره و Plextor‌ با گارانتي سرير ( ولي به هيچ وجه روي خوندنش حساب نكن ، از اين لحاظ خيلي ضعيفه ) MSI‌ با گارانتي بدر الكتريك يا فاره ( فقط قبلش از خوب بودنش مطمئني شو ، يعني يه review‌ چيزي در موردش بخون ،‌چون optical drive‌هاي MSI‌ مشكل زياد داشتن كه فكر كنم الان خوب شده باشن ) TDK ‌با گارانتي خود TDK

قيمت همگي حدود 30 ( 3 هزار چوق بالا يا پايين فرض كن ) به جز Plextor كه حدود 45 است .

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
به نقل از irgamer :
من می خوام یه سی دی رایتر خوب و ارزون بخرم نمی خوام خیلی هم سریع باشه هرچند الان ظاهرا با 30 تومن می شه بالاترین سرعت هم خرید! اینطور که بررسی کردم MSI CR52 52x32x52x مناسبه البته در یه جای دیگه liteon از اون بهتر معرفی شده بود؟! plextor هم زیاد ازش تعریف شنیدم.در هر صورت من زیاد برای خوندن سی دی بهش احتیاج ندارم چون DVD Rom دارم اما می خوام یه رایتر داشته باشم که مدتها کار کنه حتی بعد از اینکه این کامپیوتر رو به داداشم انداختم :p
نظر شما چیه؟(لطفا نمایندگی رسمی مارکی هم که توصیه می کنید بگید)
موفق باشید.

اگه فقط گارانتي ملاكه NEC دو سال گارانتي سازگار ارقام داره كه خيلي مناسبه.

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
irgamer عزيز رايترهاي خوب زياد داريم : Asus با گارانتي MTC‌ و Lite On‌ با گارانتي فاره و Plextor‌ با گارانتي سرير ( ولي به هيچ وجه روي خوندنش حساب نكن ، از اين لحاظ خيلي ضعيفه ) MSI‌ با گارانتي بدر الكتريك يا فاره ( فقط قبلش از خوب بودنش مطمئني شو ، يعني يه review‌ چيزي در موردش بخون ،‌چون optical drive‌هاي MSI‌ مشكل زياد داشتن كه فكر كنم الان خوب شده باشن ) TDK ‌با گارانتي خود TDK

قيمت همگي حدود 30 ( 3 هزار چوق بالا يا پايين فرض كن ) به جز Plextor كه حدود 45 است .
ممنون از راهنمایی هاتون فکر کنم Lite On یا ASUS بگیرم.درمورد MSI هم همون مدل از یک سایت امتیاز 5 از 5 گرفته بود از یه سایت دیگه امتیاز 7 از 10! در ضمن توصیه کرده بود که به جاش Lite ON بخریم چون سریعتر عمل می کنه! والا من خودم DVD Rom و کارت گرافیک ASUS گرفتم فعلا مشکلی نداشتم ولی درمورد رایتر احتمالا Lite ON بگیرم.نیاز به خوندن سی دی هم ندارم ولی خوب plextor برای من یه مقدار گرون هست :p
بازم ممنون ;)
اگه فقط گارانتي ملاكه NEC دو سال گارانتي سازگار ارقام داره كه خيلي مناسبه.
ممنون ،من تاحالا نشده از گارانتی قطعات استفاده کنم دلیل تاکیدم بر روی نمایندگی رسمی این بود که لااقل تغلبی و دست دوم نباشه که البته اینم تو ایران نمی شه خیلی مطمئن بود :lol:
موفق باشید.

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
راشتش در اين مورد كلي تو همين تاپيك بغلي بحث شده . بودجه ي شما در چه حديه ؟

mike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
71
سلام دوستان
من به تازگي با اين سايت آشنا شده ام و دو سوال دارم:
1-آيا کسي اطلاعاتي در مورد سي دي رايتر( suzuki-crw-s52l (52x-32x-52x دارد یا نه؟
راستش به من این رایتر را پيشنهاد داده اند برای خربد.با یکسال گارانتي تعویض.می خواهم بدانم که این رایتر ارزش خریدن را دارد یا نه؟ دیگر این که این رایتر ساخت کجاست و آیا ریمارک آن هم وجود دارد یا خیر؟
2-در محدوده قیمت زیر 35000 تومان شما چه سي دي رایتری را پیشنهاد مي کنید؟
با تشکر

ealy

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
من 3 سال پيش يهcd writer TEAK 40x گرفتم كه ازش به عنوان cd rom هم استفاده ميكنم وا واقعا ازش راضيم .تو اين مدت كوچكترين مشكلي پيدا نكرده.ولي مثل اينكه ديگه teak توي بازار پيدا نمي شه.براي يكي از دوستام ميخوام يه writer بگيرم ولي بين asus و lite on شك دارم كدومو بگيرم.نظر شما چيه؟؟

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
چرا دوست عزيز teac در بازار هست ، و اكثرا با گارانتي " دات كام " در بازار موجوده . من باهاشون كار نكردم ، ولي بچه هاي بازار مي گفتن مرجوعي كم داشته و مشتري ها راضي بودن .

هر دو رايتري كه اسم بردي رايترهاي خوبي هستن . ولي بنظرم lite on در رده جهاني موفق تر بوده و طرفدار بيشتري داره .

mike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
71
بچه ها كسي نيست در مورد اين سي دي رايتر سوزوكي كه در موردش سوال كردم اطلاعاتي داشته باشه ؟

يعني اين رايتر انقدر رايتر مهجور و بدرد نخوريه كه نه هيچكس از اون استفاده كرده و نه چيزي در موردش شنيده؟

pay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
بچه ها كسي نيست در مورد اين سي دي رايتر سوزوكي كه در موردش سوال كردم اطلاعاتي داشته باشه ؟

يعني اين رايتر انقدر رايتر مهجور و بدرد نخوريه كه نه هيچكس از اون استفاده كرده و نه چيزي در موردش شنيده؟
والاه این محصولات سوزوکی رو سریر وارد بازار کرده و تقریبا می شه باهاشون یه کامپیوتر کامل جمع کرد از رم و کارت گرافیکی ورایترو... گرفته ( فکر کنم فردا پس فردا لباسشویی و یخچال هم با این مارک وارد کنه! :D ) !
راستش به نظر چیز جالبی نمیان من اگه مجبور نباشم دنبال یه همچین چیزی نمی رم!

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
من يه دونه سوزوكي داشتم ولي راضي نبودم چون بكل محصولات اپتيكي جالبي توليد
نكرده....
رايتري كه من داشتم دست دوم خريده بودم و چون گارانتي رفته بود (تعويض نشده بود)
يكم مشگل داشت ....
در ضمن يه دونه دي وي دي روم هم سوزوكي خريدم كه از ثانيه اول خراب بود ..... :blink:
اين همه مارك پدر مادر دار شما چرا چسبيدي به سوزوكي

mike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
71
والا دليل اينكه من مي خواستم در مورد اين رايتر اطلاعاتي بگيرم چند چيز است:

1-به گفته فروشندگان اين رايتر داراي يكسال گارانتي تعويض است.يعني با مراجعه به فروشنده من مي توانم در صورت بروز مشكل رايترم را عوض كنم.با توجه به اينكه در شيراز نمايندگي مستقيمي براي اكثر محصولات وجود ندارد
(يا اگر هست من نمي شناسم ) و به گفته خود فروشندگان محصولات تعويضي بايد به تهران فرستاده شوند(يعني دست ما به هيچ جا بند نيست ) خوب وجود اين گارانتي يك امتياز است.(البته اگر حقيقت داشته باشد)
2-از نظر ميزان هزينه اي كه من براي خريد رايتر در اختيار دارم(حد اكثر 35000 تومان) خوب تنوع كالا ها پايين مي آيد.
رايتر هايي كه در اين محدوده هستند زياد نيستند:
رايتر مارك lg كه به گفته خيلي ها (از جمله تاپيك هايي كه در اين فروم ديدم چندان به درد بخور نيستند)

رايتر هاي samsung كه قيمت آنها به شدت افت داشته و همين باعث شده كه خيلي ها بگويند كه كيفيت اين رايتر ها ديگر مانند قبل نيست وديگر بدرد بخور نيستند.(لطفا اگر اطلاعات كاملتري داريد به من اطلاع دهيد)

رايتر هاي asus و teak كه ميگويند ديگر به خوبي مدل هاي قبليشان نيستند.
و ...

همين امر باعث شد كه من به دنبال كسب اطلاعات در مورد رايتر suzuki باشم.حالا با توجه به مطالب بالا اگر مدل بهتري سراغ داريد من را رهنمايي كنيد.
با تشكر.

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
دوست عزيز با هزينه اي كه شما ميخواي بكني (35 هزار تومان) بجز پلكستور تمام رايتر ها
در دسترستن.....
براي رايتر MSI در شيراز نماينده هست ولي شما اگر LITE-ON بخري پشيمون نمي شي .
تو تمام تاپيك ها رو بگردي امكان نداره كسي از خير LITEON گذشته باشه..

mike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
71
من امروز رفتم و در مورد lite on پرس و جو كردم .اولويتم هم همين رايتر است ولي يك سوال هم برايم پيش آمد
در مورد رايتر gigabite .وضعيت اين رايتر چطور است در مقايسه با liteon (با توجه به اينكه گارانتي گيگا بايت در شيراز هم هست ولي lite on فقط در تهران)
با تشكر.

بالا